Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja mam jeszcze 10 dni do przyjścia okresu. W domu zero testów no i jakoś wytrzymuje. Nie zrobię ani jednego dopóki nie spóźni mi się okres o co najmniej 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozkazuje waszym okresom zeby sie zatrzymaly STOP! niech tylko ktorejs poleci... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie zuza22................rok...........23.............14.03. 11..........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula .......4.............23..........31.03.11..........Koszalin< br /> anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................4...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie zuza22................rok...........23.............14.03. 11..........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa...........3/przerwa......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11..........Koszalin< br /> anvers..................3.............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................4............29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25..................????.... ....zielona góra poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w naszej tabelce nas dużo, szkoda tylko że nie mamy 2 tabelki z terminem porodu zamiast terminem @ Może którejś w końcu się uda albo nasze forum jakieś pechowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie tak się rozlozylo, ze prawie codziennie będziemy czekać na dobre wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, frorum sie kreci dopieoro od 18 dni. Nawet gdybysym wszystkie na raz zaciazyly to jeszcze nie bedzie wynikowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale było by fajnie gdyby tak wszystkie po kolei zafasolkowały:) Kiedyś byłam na podobnym forum to właśnie tak jedna po drugiej zachodziły ale mnie niestety nie udało sie zarazić tą fasolka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana ale niektóre laski w dniu powstania forum były już po plodnych dniach wiec już tuż tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dopiero 10 dc ciekawe czy teraz sie wyrówna ta moja@ chociaż mam nadzieję że wcale nie przyjdzie. Ej a czy bromergon może poprawiać humorek bo o dziwo dzisiaj nic mi go nie może zepsuć a jeszcze nigdy nie byłam aż tak zadowolona z życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata tez mam dzis dobry dzien, dzis zycie wydaje sie takie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny jestem z wami od wczoraj i choć nie przeczytałam wszystkich wątków to wiem jedno wszystkie chcemy miec dzidzie:) ja miałam dziś miły dzień z moim M a najciekawsze to ze chciał mnie dziś za ciągnąć do gin:P ale mój dzis nie przyjmuje. nawet nie podejrzewałam ze tak chce ze bym już została mama.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers mojej malpy nie zaklinaj jeszcze hehe znowu sie rozpisalyscie ze czytanie zajelo mi jakies 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tego mówić nie musisz a może to zbliżająca się wiosna a na innym forum( nie będę reklamować) co jakąś godzinkę któraś ogłasza że ma w końcu II kreseczki na teście albo beta potwierdziła albo usg kurcze ja też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyyyzolka to i tak nie długo mi rano zajęło prawie godzine i tak przeczytałam tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aście sie dzaiewuchy rozpisaly !!!!!! /:):P widac ze nasz topik extra imponuje widze ze to dawno bylo ale jesli hodzi o ta szczesliwa informacje to na swoim brzuszku markerem napisze KOCGAM CIE TATUSIU i narysuje serduszko albo same serduszko:P co wy na to;] a jeslli chodzi o imionka to dziewuszki: Małgosia, hania, marysia chlopcy: michaś a dzis bylam u tego gina co to moj M nasienie badal i odebralismy wszystko super i on mowi tak do mnie jakie mam cykle a ja ze 32 dniowe to mi powiedzial ze mam przyjsc 16 dnia cyklu i w ten dzien sie tulic z mezem rano i po 4 godzinach isc do niego na badanie jak sie zolniezyki we mnie zachowuja:P ten lekaz |''robi dzieci'' doslownie ma cale 2 sciany w zdjeciach super facet!!!!!!! mam nadzieje ze teraz sie uda \:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata spokojnie na nas tez przyjdzie pora. Jeśli będziemy tak działać jak piszemy na tym forum to będzie wysyp jak grzybkow po deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aście sie dzaiewuchy rozpisaly !!!!!! / widac ze nasz topik extra imponuje widze ze to dawno bylo ale jesli hodzi o ta szczesliwa informacje to na swoim brzuszku markerem napisze KOCGAM CIE TATUSIU i narysuje serduszko albo same serduszko co wy na to;] a jeslli chodzi o imionka to dziewuszki: Małgosia, hania, marysia chlopcy: michaś a dzis bylam u tego gina co to moj M nasienie badal i odebralismy wszystko super i on mowi tak do mnie jakie mam cykle a ja ze 32 dniowe to mi powiedzial ze mam przyjsc 16 dnia cyklu i w ten dzien sie tulic z mezem rano i po 4 godzinach isc do niego na badanie jak sie zolniezyki we mnie zachowuja ten lekaz |''robi dzieci'' doslownie ma cale 2 sciany w zdjeciach super facet!!!!!!! mam nadzieje ze teraz sie uda \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Dobry wieczór:)Ja jestem dzień po @ ale cos dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze///ehhh Testu nie robiłam bo pewnie @ powinna się pojawić lada dzień/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×