Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

xenia dawaj znac jak cos sie ciekawego dowiesz:) Mloda mama witaj pewnie ze mozesz dolaczyc:) a czy mialas jakies objawy???? tzn pewnie w tym amoku przedswiatecznym nic sie nie nakrecalas i zrobilas test a tu 2 kreski ale czulas cos ???? jakies nerwy? bol piersi czy cos takiego? bo ja to ostatnio od tygodnia to nie wiem co sie ze mna dzieje klne jak szewc z bylepowodu tak sie wsciekam ze w istna furie wpadam z naprawde blachych rzeczy typu ze nie mam gotowego sprawozdania i takie bzdety a najbardziej obrywa sie mojemu M bo na kogo nakrzycze jak nie mam nikogo w poblizu az samej mi glupio:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam ale dzisiaj jakoś nie mam nic do powiedzenia :( jakoś kiepsko się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też narazie luzuje, rzadziej będę zaglądać. @ przyszła jak w zegarku i tym razem nawet nie testowałam...Następny termin do tabelki 16.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witam :)Dawno nie pisałam nic bo dostałam okres i jakos tak smutno mi sie zrobiło na sercu///Okres spóźnił mi sie tydzień a zawsze miałam dzień w jedną bądz w drugą strone. Widze ze powoli bzikuje na punkcie dziecka a dookoła jeszcze spacerujące mamy z wózkami/// Do tabeli nie podaje daty @ bo nie wiem jak w tym miesiącu dostane. Jeszcze moja dobra koleżanka zadzwoniła dzis do mnie i oznajmiła ze jest w 3 tyg nieplanowanej ciąży:) Pozdrawiam Was kobietki i obiecuje pisać i odzywać sie częściej. Lece do pracy na nocke pppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Katie84.................5.............27..........25/26.03 .11........Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem anvers.................4..............26...........9.04.1 1............Antwerpen ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk beata127..............3..............22........ok 20.04.11.........okolice Dębicy NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO pablinka...............3.............27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie się z lekka skurcze nasiliły i zadzwoniłam do kliniki i kazali mi nospe brać i jest trochę lepiej a jutro kolejny zastrzyk z progesteronu i już mam dosyć tego czekania i tych igieł :( ale już tylko 10 dni do testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera za 10 dni to bedziesz miala trojaczki w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej rzadko zaglądam ale czasu brak :) dziewczyny dziś 2 kreskina tescie :) az nie wierze to normalnie tak piekne ze nie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka wielkie gratulacje !!! hurrrraaaaa!!!! teraz o siebie mocno dbaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, a po co oni Cie teraz jeszcze kluja? (takie teoretyczne pytanko, ktore oby Cie nigdy nie dotyczylo!!!!: ile po jednym nieudanym invitro trzeba czekac do nastepnego podejscia? to jednak mocny kop hormonalny i wiem, ze organizm powinien dojsc do siebie. Zakladajac, ze nie ma ograniczen finansowych - ile trzeba zdrowotnie spauzowac?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przerwy to z tego co czytałam na innych forach lekarze zalecają 3 cykle, ale można już po 1 cyklu do drugiego podchodzić, ale później już na bank trzy bo wychodzi czasami tak,że organizm jest tak rozregulowany, że laski zachodza naturalnie w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bete nie ma szans w uk nie robia czegos takiego 29 lece do pl i wtedy pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zadko pisze by sie nie myslec obsesyjnie ;] ale czytam caly czas na biezaco pablinka- moje gratulacje dbaj o siebie i fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też coraz mniej zaglądam żeby tak dużo o tym nie myśleć. Ale czytam wszystko co piszecie. Pablinka wielkie gratulacje. Dbaj o siebie Xenia33 jak było u lekarza? Ja dzisiaj też odwiedziłam swojego ginekologa. Dostałam skierowanie na badania wszystkich hormonów żeńskich i badanie tarczycy. Bo kiedyś miałam niedoczynność. i jeśli wyjdzie mi zły wynik to będę musiała leczyć się bo inaczej nie uda mi się zajść w ciąże. lekarz kazał mi się nie martwić. Jeśli moje wyniki będą okej to będziemy badać nasienie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka jesteś założycielkom tego forum, więc jak Tobie się udało to teraz pewnie prześlesz nam pozytywne impulsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny :) założyłam to forum i nie myślałam że tak szybko mi się uda tak że teraz po kolei niech się sypią brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ja jestem tu nowa. ale czesto tu zagladam . ja sie staralam o dzidzie 7 mcy i dopiero teraz nam sie udało jestem w 4 tygodniu :) kiedy mam isc do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - dzieki za info. pablinka - to jak w UK sprawdza sie ciaze - dopiero pod koniec I trymestru na USG ? To juz nawet w Niemczech robia bete, tyle ze trzeba ja sobie wywalczyc :-o klara - a nie lepiej zaczac badanie od chlopa? U facetow to prosciej - i do zbadania i do ewentualnego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w uk lekarz stwierdza ciąże na podstawie testu na mocz tego zwykłego a pierwsze usg dopiero w 12 tyg i od wtedy jakakolwiek opieka nawet w pracy chroniona jestes po 12 tyg karrla myśle że do lekarza poltora tyg do dwoch i wtedy juz powinno byc widac serduszko a wczesniej mozesz zrobic sobie bete dla pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kluje mnie lewy jajnik, mam sluz plodny, dzisiaj dzialam :) mam nadzieje ze wkoncu synek wyjdzie hehe o ile to owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szajs, ze tak powiem, bo w razie czego to wlasnie w pierwszym trymestrze mozna jeszcze (ewentualnie) usunac ciaze, gdyby byly jakies powazne problemy. No ale o brytyjskiej "sluzbie" zdrowia to juz kraza niezle legendy (jak chyba wszyscy mam tez krewnych i znajomych w UK) i jeszcze slowa dobrego na wyspiarskich lekarzy nie slyszalam. Np. ze zlamaniem czeka sie w bolach (bez gipsu czy opatrunku) trzy tygodnie na rentgen... I oni sie mienia cywilizowanym krajem... Chociaz akurat slyszalam, ze porodowki maja niezle. A Ty, pablinka, jak rozumiem, do PL tylko na chwile a prowadzenie ciazy i porod juz na wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
juz robilam bete wyszło mi 110 czyli wskazuje na to ze jestem w 4 tyg. wlasnie sobie czytam o ciąży tydzień po tygodniu :) jaka ja jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla - czyli 1000 razy wyzej niz u mnie :-p Pozazdroscic! trzymajcie sie zdrowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×