Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ANUSIA86
Ja dostałam @ dziś rano//wczoraj lekarz potwierdził ze mam przegrode w macicy///dał 3 miesiace na starania i jesli nie zajde to da mi namiary na poznań gdzie wykonuja histeroskopie i przy okazji przecinaja przegrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegroda? a co to takiego?? myślałam ze tylko występuje w nosie ;)) przepraszam dzis mnie się dziwny humor trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą kosmetyczką to jest tak jak jak kiedyś mówiono ,że nie wolno robić leczenia stomatologicznego ze znieczuleniem w ciąży, a teraz są tak nowoczesne techniki że bez obaw można sie ratować jak bolą zęby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czekam na @. sippelsweg mam takie pytanie kompletnie nie na temat... Ty masz maine coon kotki tak? a czy mają jakiś specjalny drapak? bo moja ragdollka połamała już drugi :( (choć waży dopiero 3 kilo) i nie wiem czy ona jest taka niezdarna czy jak (bo mam też dachowca waży 4 kilo i daje sobie rade na drapaku)... i moje pytanie, bo nie wiem czy to normalne, i wystarczy mocniejszy drapak, czy szkoda kasy bo też połamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- moja ta starsza wazy prawie 6 i nie zlamala ani jednego. http://allegro.pl/nr-011-roczna-gwarancja-drapak-domek-dla-kota-i1533552335.html taki mam jak ten. u mnie stoi w kacie i jest przymocowany 2 srubami do obu scian. obie szaleja po nim a trzeba zaznaczyc, ze maja ADHD. u rodzicow tez jest taki pod sufit i 2 koty jeden 4,5 kg drugi mlody i stoi od 2 lat bez szwanku, a koty tez szaleja na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak do sufitu jest to chyba stabilniejszy... muszę też w jakiś zainwestować, bo zamiast po drapaku to mi łobuzy po meblach się ganiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak mocno szalelja i maja byc ciezkie, to trzeba przymocowac do sciany, bo nasza raz tak rozhustala, ze prawie przewrocila. a co do ganiania sie, to moje ganiaja sie chyba nawet po firankach:( teraz jak je zdejmowalam do prania to tak pozaciagane sa, ze masakra, ale na razie nie bede zmieniala firanek. moze jak troszke wydorosleja to im sie znudzi i bedzie mozna wymienic na nowe i nie pozaciagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie @ jak w zegareczku tak ze można zmienić ze czekam na kolejna 05.05. gratuluje ciezaroweczka :* spokojnej ciazy przepraszam ze nie odzywalam sie tyle, ale nie wiem gdzie palec wsadzic nie mam na nic czasu jak mam wolna chwile to nic mi sie juz nie chce. Okazalo sie ze tesciowa zaprosila na wesele zlodzieja jak sie dowiedzialam wczoraj to myslalam ze jak ja dorwe to udusze. Brakuje mi przez cale wesele pilnowac dupka. Na szczescie okazalo sie ze jeszcze nie dostal od nas zaproszenia tak wiec mu go nie dam moga sie na mnie obrazac nie mam zamiaru narazac gosci, ani siebie na wstyd. Staranka zaczynamy w czerwcu ;] mam nadzieje ze do tego czasu zostane sama w pierwszej tabeli a reszta bedzie w ostatniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój. Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11. .........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. ...........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg mój ragdollek to niby spokojny, ale jak się rozpędzą we trzy to strach się bać :( nie mam tylko miejsca na taki duży drapak :( coś muszę wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki - Ajlin jesteś pierwsza w tabelce, a to zobowiązuje - powiedział nietoperek i sie okazało, ze zafasolkował :) Wiec nie trzymaj nas w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Nie zagladałam ostatnio bo sie czuje jakby mnie z krzyza zdjeli... dzisiaj juz lepiej.. ta małpa mnie wykonczyła, goraczkowałam :/ strasznie sie bałam ze jakiegos krwotoku od tej @ dostane ... na szczescie pomalu odchodzi wiec jest spokojnie juz.... U mnie dziwny brak apetytu nastał, dziwnie sie czuje nic mi sie nie chce.. :/ juz sie boje nastepnej @, oby byla jakas łagodniejsza bo wykorkuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w ciąży... zaraz się usunę. Dziś 38dc i @ brak test robiłam w 36dc i negatywny. Nie wiem dlaczego nie mam okresu... :( nie chcę znów do lekarza iść. Czekam do poniedziałku. liczę na to, że owu była 25dc :( dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój. Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11. .........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. ...........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez juz sie wyjasnilo - na niekorzysc oczywiscie :-( Dzis mi tempka spadla do zalosnych 36,7 (ale tez z nieimponujacego pulapu 36,8-36,9), piersi przestaja bolec i wszelkie "objawy" znikaja jeden po drugim. Rany, ja nie chce, zeby @ przyszla 3 dni wczesniej :-( :-( :-( Jak juz musi byc, to niech chociaz punktualnie :-( Wogole albo ze mna jest cos nie tak albo mierzenie temp. jest u mnie bez sensu: w zeszlym cyklu spadla mi dopiero po @ a nie przed. Moze powinnam powtorzyc badania hormonow? Ktore byloby najsensowniejsze w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co mam myśleć, niby nie chce testować...ale okresu u mnie nie widać dziś mam 26dc, a ostatnio trwał 23dni...nie wiem co mam myśleć co chwile czuje w gardle metaliczny posmak....zero objawów @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha;) wiesz wszystko z @jest mozliwe.....ona przychodzi czasami znienacka jak .....;) nikt też nie zagwarantuje,że jak do weekendu nie dostane jej to czy przypadkiem ze zniecierpliwienia nie za-testuje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam totalnie olewczy stosunek teraz, jakos wcale mi nie zalezy. bedzie co ma byc, swirowac nie zamierzam, przynajmniej etraz mam takie podejscie, mam nadzieje, ze sie utrzyma do przyszlego tygodnia. objawow na @ ani na ciaze brak. piersi nie bola, w podbrzuszu cos czasami zakluje ale glownie luz blues. jedyny objaw czekokolwiek to zgaga, ktora dziala mi juz na nerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×