Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

cos mi bledy sie wkradaja hehe no zastoj tabelki jakis mamy, chyba zadna nie chce rodzic jako dziesiata??? zartuje oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam się poobiednio i z kubkiem herbaty.Dziś 13 piątek,taaa według daty powinnam mieć dzisiaj okres taaaaaaaaaaaa.Mam dzisiaj 31 dzień cyklu,taaaaaaaaaaaa.Łaskawa o pani raczy się zjawić,bo jak nie to jej nie podaruje.Taaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dobie komputerow,i innych złych mocy,nie dziwota że ludzie mają problemy z pldonością. Apropo twej kolezanki,chcialabym mieć taki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już się lepiej czuję. Wczoraj posiedziałam na necie, poczytałam, dzisiaj poszłam do zielarskiego i zakupiłam multum ziółek dla męża i dla mnie. Zobaczymy co z tego będzie, ale jestem bardzo dobrej myśli. Mój m się załamał jak zobaczył ilość tabletek tylko na wieczór - powiedział, że jak w szpitalu, bo przygotowałam mu je w malutkim pojemniczku z napisem wieczór :) Już niedługo zaczniemy nowe staranka tym razem z pozytywnym wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama oj chcialabym byc ta dziesiata ale przede mna jeszcze dziewczyny sa, napewno ktorejs sie uda wiec licze ze chociaz moze 15 bede hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. @ miałam w styczniu, luty nie pojawiła się, w marcu 23 dostałam, kwiecień nie miałam i dziś jest 13 maja i nic. Robiłam testy tydzień temu i negatywne. Koleżanki z którymi widuję się co 2 tyg na zjazdach mówią że wyładniałam ( prawdopodobnie w ciąży tak wpływają hormony). U lekarza nie byłam ponieważ "zatrzymała" mnie @ w marcu, tak to już dawno bym poszła. Nie wiem co myśleć. Podkreślę, że nie mam bolących piersi , jajniki mnie nie bolą tylko mam dziwne odczucia w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej kobitki..dawno nie pisałam, ale czytam na bieżąco..i tak się zastanawiam, która z nas będzie tą szczęśliwą "10" ..u mnie starania na maxa, tym bardziej, że według moich obliczeń to właśnie moje płodne dni :) więc dzień w dzień "tankujemy" do pełna ;) nie chcę się nakręcać ..niech to będzie miłe zaskoczenie -dosłownie i w przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. @ miałam w styczniu, luty nie pojawiła się, w marcu 23 dostałam, kwiecień nie miałam i dziś jest 13 maja i nic. Robiłam testy tydzień temu i negatywne. Koleżanki z którymi widuję się co 2 tyg na zjazdach mówią że wyładniałam ( prawdopodobnie w ciąży tak wpływają hormony). U lekarza nie byłam ponieważ "zatrzymała" mnie @ w marcu, tak to już dawno bym poszła. Nie wiem co myśleć. Podkreślę, że nie mam bolących piersi , jajniki mnie nie bolą tylko mam dziwne odczucia w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aneta :) z tego co opisujesz wnioskuje ze masz nieregularne cykle, przy takich cyklach ciezko jest zajsc w caze bo prawdopodobnie owulacja moze nie wystepowac ale niekoniecznie, radzilabym ci wybrac sie do lekarza, jesli to ciaza to napewno ja potwierdzi, po samym wygladzie nie da sie stwierdzic ciazy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację. dziwi mnie to że tak mi się rozregulował. zawsze miałam regularnie no moze do 4 dni się opóźniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nieregularne, podobne do twoich raz przychodzila raz nie, bralam leki i teraz staram sie, co z tego wyniknie okaze sie za jakis czas, wczesniej lekcewazylam bo myslalam ze dam rade zajsc sama a tu guzik, naczytalam sie duzo o organizmie kobiety i teraz wiem ze czasem potrzebna jest pomoc gina, jesli pragniesz dziecka to wybierz sie na wizyte bo warto wiedziec co sie z dzieje z organizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wieczorową porą :) no jeszcze dwa dni i się dowiemy czy oddamy Wam 10 miejsce w szczęśliwej dolnej tabelce :P Mi już powolutku przechodzi przeziębienie chociaż nos już mi prawie odpadł :) ale przynajmniej mniej kaszlę :) U mnie bardzo brzydka pogoda :( a ja sama już od tygodnia siedzę w domu bo mój m na poligonie znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozza a ty tak tankujesz a wiesz ze paliwo rosnie hehehhe:P pewnie plemniczki tez w takim razie sie wzmacniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się umówiłam. zobaczę czym spóźnienie @ jest spowodowane. Nie ukrywam bardzo bym chciala mieć jeszcze jedno dziecko. mam 28 lat , córcię 7 letnia także czas na drugie. nigdy mi sie tak nie działo z miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie trzymajcie tylko bardzo mocno :) Wiecie może co się dzieje z Barberą że się nie odzywa ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta proponuje poczytac troche nasz temat napewno duzo sie dowiesz o roznych rzeczach, mu tu tak sie zmagamy z dziewaczynami, same problemy tylko z tym staraniem aj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze barbera dostala filmik z usg i siedzi sama oglada i nie chce sie z nami podzielic, pewnie jest taka szczesliwa ze zapomniala troszeczke o nas hihi :) a tak naprawde to tez sie tak zastanawiam czemu nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest. Wiekszość z nas przez to przechodzi ;)) Boję się rozczarowania, ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
tak tak "to paliwo" jest bezcenne" ;) - więc ile możemy to działamy..mąż daje radę, wie jak ważny jest jego "wkład" w zapłodnienie mojego jajeczka :) I jakos tak przy tym 13 piątku myślę oraz mam nadzieję, że w maju będzie tutaj niezłe zaciążenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta takie mysli tylko negatywnie wplywaja na zaciazenie, napewno ci sie uda tylko wiecej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się zaczynam martwic o Barberę była co dziennie a teraz nagle nic nie pisze już od dobrych paru dni :( i to przestała pisać właśnie w tym dniu jak miała iść na usg o ile dobrze pamiętam. Mam nadzieję że u niej i u dzieciaczków wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam rozpoczac brzuchatki czerwcowki hihi:) oj jak ja zajde to pomnie musza sie posypac nastepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku nie mysl tak bo az mi jakos posmutnialo cos w srodku, napewo u niej wszystko wporzadku, moze nie ma dostepu do neta albo gdzies wyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANVERS mam nadzieje że masz rację bo ja to jakoś ciągle o niej myślę to nie podobne do niej żeby Nas tak opuściła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz temat istnieje juz od 3 miesiecy, jak dotad zaciazylo 9 mamusiek, z czego wynika ze przypada po 3 kobietki na jeden miesiac, do 10 czerwca bedze 4 miesiac tematu, wiec musi zaciazyc nastepne 3, scisla statystyka, dziewczeta starajcie sie starajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
może macie jeszcze jakiś wzór żeby obliczyć które z nas będą tymi szczęśliwymi ? ;) to chyba piątek 13 tak na mnie wpływa optymistycznie, jakoś tak po cichu liczę że to ja będę mogła dołączyć do nowego topiku anvers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×