Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Tygrysku życzę Ci tego 10 miejsca! (choć ja tak pragnęłam je zająć, no cóż...) Kozza powodzenia w starankach! Może wspónlnie z Anvers rozpoczniecie nowy baby boom:) Ja dopiero 2dc, więc nic ciekawego się nie e, oprócz bólu fizycznego i psychicznego, ale jestem pełna nadziei, już nie płaczę, a mąż bierze grzecznie preparaty :) Jeszcze 28 dni do testowania:) Choć teraz nie będę wcale testować, bo już tak znam swój cykl, że testy mi niepotrzebne, owu zawsze w 18 dniu a @ 12 dni później i zawsze jest skok i spadek temp w odpowiednich miejscach, więc zakładam optymistycznie, że @ nie przyjdzie 10, temp. pozostanie wysoka i oznajmię wam dobre wiadomości (to będzie piękny czerwcowy piątek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MłodaMamo życzę Ci tego z całego serduszka :) zresztą wszystkim życzę 2 pięknych kreseczek na testach ciążowych :) Dobra ja uciekam spać bo jutro rano znowu do pracy idę papapappa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kilka dni mnie nie bylo, bo sobie wybylismy (ale zadna rewelacja, Brema jest brzydka, stwierdzilam :-p ) ale przynajmniej odpoczelam od neta :-) Widze ze tu ostatnio smetnie bylo, mam nadzieje, ze to przejdzie, w koncu mamy wiosne a nie jesien :-) Vixwomen - witam i wspolczuje. To koszmar dla kazdej kobiety. Wiadomo, dlaczego u Was tak sie stalo? Sipp, jak to w DE nie ma problemy z badaniem krwi? Jest. I to wielki jak slon a nawet trzy slonie. Po pierwsze lekarze nie chca dawac skierowan, po drugie prywatnie to koszt jest kosmiczny (u nas w miescie za bete sobie spierwaja 30 euro, czyli 120 zloty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze patrza jak na debilke, ze chce sie takie badanie robic (oni tu wierza w sikance a dla mnie sikaniec to jak wrozenie z fusow) A po trzecie nie kazdy szpital/lekarz robi komplet badan. Na przyklad taki standard jak grupa krwi urasta do rangi wielkiego halo - robia tylko przy transfuzjach krwi :-o A niemieckie balwany nie slyszaly o konflikcie serologicznym????? No lapki opadaja :-( A Wy wiecie, jak to jest u Was, ktora jest minusowa (Rh)? Barbere namierzylam na topiku dla grudniowych mam (jest tam tez nasz nietoperek i olcik) i wiadomsci sa mieszane... Zreszta poczytajcie same: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4783951&start=2610 Trzymam kciuki za dobre wiadomosci za poltora tygodnia. Barbera musi miec zelazne nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze sobie tak pomyslalam, ze moze my niepotrzebnie czekamy na nr 10 i powinnysmy na nr 11. Przeciez nas juz bylo 10 zaciazonych, tylko ze u pierwszej zaciazonej topikowej zle sie to skonczylo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł kobitki:)Mongrana hmm pierwsza topikowa zaciążona to pablinka i ona widnieje w tabeli a u której zle się skończyło bo coś nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Już 11, a tu ani jednego śladu żywego ducha... Ja zdałam teorię bezbłędnie, ale niestety praktyczny oblałam... Ale jakoś mnie to nie obeszło specjalnie, bo godzinę później podpisałam umowę o prace :) Nareszcie... Cieszę się jakbym dostała kierownicze stanowisko, a to umowa z agencją pracy tymczasowej (umowa zlecenie na 2 miesiące, a praca na kasie przy inwentaryzacjach lub jako pracownik hali w supermarkecie) Ale takiej właśnie szukałam. Jako studentka (przyznajmy szczerze leniwa studentka), szukałam czegoś dorywczego, gdzie będę mogła sobie sama regulować liczbę godzin... :) Mam taką radochę, że szok... W końcu nie będę musiała się martwić skąd wziąć pieniądze na leczenie i będzie mi łatwiej się starać, a tak to przytłaczała mnie myśl, że wciąż brakuje pieniędzy... Testy owu nic nie wykazały w tym tygodniu, ale tego się spodziewałam. Po prostu szczęśliwa :) Rośnie mi ząb 8-ka. Już ponad rok i widać tylko kawałek, a co jakiś czas puchnie dziąsło i nic... A wczoraj zrobił mi się tam jeszcze dodatkowo bąbel z robią i boli podwójnie... ach... Nie przeszkadza mi to w byciu szczęśliwą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Faktycznie Barbera cos o nas zapomniala... :) miejmy nadzieje ze sie wyjasni i szybko wroci do nas... :) Kotomirka gratulacje zdania chociaz tego pierwszego... :) praktyczny zdasz nastepnym razem :D :) Widze ze tryskasz energia ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny :) ja mam 4 dc i w tym miesiacu puszczam totalnie na luz... :) koniec czekania i starania sie i znów czekania :) co bedzie to bedzie :) mój mężus ma juz dość mojego marudzenia, jak 11 maja pojawił się @ ( małpiszon ) to cały czas mówie mężusiowi ze jest z małpa w zmowie że znów małpiszon do mnie przylazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
A na dodatek, kiedy u mnie pojawiła się 11 maja @ to moja siostra rok starsza ode mnie urodziła tego samego dnia 3 dzidziusia, rok starsza ale wyszła za mąż pięć lat wcześniej niż ja :) a ja teraz marudzę , ze jestem stara i nie mam dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
dzisiaj coś jakieś pustki tutaj są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki dziś mam dziwne uczucie ściągania i kłucia w podbrzuszu, @ nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej aneta :) może to Ty będziesz ta szczęśliwa 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Może się w końcu uda :) coś dzisiaj pustki na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny antybiotyku co mi gin przepisala nie wzielam wole zaczekac do @ brzuch mnie przestal bolec wiec mysle ze przeszlo cos czuje ze @ przjdzie i odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Ale mam ndzis doline... czuje sie masakrycznie i tylko ryczeć mi sie chce i najgorsze jest to, że NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO, tym bardziej ze to sam początek cyklu :( Czuję się centralnie, jak na @, a dopiero co sie skończyła! Czy to moze byc zwiastun bezowulacyjnego cyklu :(? Ale mi źle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przesyłam wam dobry humor :):):):):) Dzisiaj mnie kilka razy przycisnęło tak prawie do płaczu, ale zaczęłam wtedy myśleć o moim przystojnym mężu, o pracy i w ogóle. Przechodziło. Energia mnie rozpiera! Mimo bólu czuje szczęście w każdej komórce ciała... Dobranoc wszystkim. Wyśpijcie się, bo jutro czeka kolejny, jeszcze lepszy niż dzisiejszy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze, że niko nie ma:( Kotomirka nie przejmój się tym prawkiem, bo to doiero pierwszy raz:)następnym razem będzie lepiej:) a ten nastruj Greczen t może od tak poprostu, napewno to nie wina braku owulacji dziewczyny głowa do góry!!jutro będzie lepiej miłej nocy zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
dzien dobry kobietki ja zaparzylam kawusie i siedze tak sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten jakże piękny dzionek, choć deszczowy. :) Mnie boli coś w buzi na pewno nie ząb, bo wczoraj dentysta mi go zalepił. Dzisiaj śnił mi się mój gin. Masakra jakaś :) Nigdy więcej takich snów! Mój M w pracy. Wychodził z domu o 4. Mimo, że byłam na niego zła od wczoraj, bo odmówił "obowiązków małżeńskich" to dzisiaj mnie pocałował z taką czułością rano, że wszystko mu wybaczyłam ;) Szkoda, że wszystkich wymiotło w ten weekend, bo nie mam z kim się dzielic dobrym humorem... :( Pozdrowienia dla Was ślę Ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wpadłam na chwile.Zaraz będe prostować włosy i zmykam z mężem na miasto :) Mam dzisiaj 33 dzień cyklu,okresu brak,ale do wtorku powinnam dostać. Cycki mnie lekko pobolewają.... Poszłam szybciej wczoraj spac bo byłam padnięta,obudzilam się o 9 a teraz ziewam jakbym się nie wyspała.Kawy musze sie napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie jak na razie cisza pewnie przed burzą :) nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi. żadnych objawów nie mam. Pewnie @ mi się spóźni przez chorobę. Więc 10 miejsce w szczęśliwej tabelce nadal wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama dostała już @, więc ja dostanę planowo za 7-8 dni. Jak zawsze :) Bo jak jej się spóźnia to i mi. :) Teraz muszę się pouczyć, korzystając z nieobecności M, bo jak jest w domu, to nie mogę się skupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzewczyny :) u mnie jajniki juz kluja coraz ciemniejsza kreska na testach owu, dzialam nawet rano i wieczorem zeby tylko nie przegapic hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj z tym działaniem rano i wieczorem, bo jakość nasienia się zmniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mówiłam że cisza przed burzą :( teraz trzymam kciuki za kolejną szczęściarę która wyląduję jako 10 w dolnej szczęśliwej tabelce :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk ira1..................6............26...........19.05.11 .........UK Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kma się udać to i tak sie uda:):) napewno znajdzi esię jeden silny z tych milionów który da rade i zasieje ziarenko nadzieji na cud:):) trzeba byc dobrej myśłi trzymam za was kciuki dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×