Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Greczen
vixwoman my tu wszystkie bardzo Ciebie wspieramy (i siebie na wzajem też) i tak naprawde każda z nas jest tu po to, aby za chwilkę zakomunikować, że II kreski sa na teście i wpisać się do trzeciej tableki, Ty również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Vix, kochana, nawet nie potrafię sobie wyobrazić Twojego bólu... trudno pocieszyć mamę, która straciła dziecko... i na pewno nikt ani nic Ci go nie zastąpi... ale ten mały aniołek na pewno patrzy z góry na swoją mamusię i uśmiecha się i ściska cię tam z góry i nie chce, żebyś była smutna... trzymaj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
ja w tym cyklu naprawdę zamierzam robić wszystko, żeby znaleźć się w dolnej tabelce... jeśli jest nam to pisane to tak się stanie :) i Vix, może Twój mały aniołek też się wstawi za nami wszystkimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
W gronie moich bliskich znajomych w ostatnim czasie (w przeciągu 3 misięcy) 8 koleżanek zostało mamusiami, 4 własnie zaszły w ciąże, no i jeszcze 5 czeka na rozwiązanie niebawem... co oznacza, że... nie ma bata... zajdziemy niebawem i my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Tylko własnie, trzeba w to wiezryc, bo... WIARA CZYNI CUDA, a Aniołki czuwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
I ja w to wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greczen,nie takie statystyki prędzej dobijają niż dodają otuchy i wiare na lepsze jutro. :/ Vixwomen straszne jest co przeżyłaś i przezywasz nadal :tule: Twoj jedyne sobie moge wyobrazić..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
ChceByćMamą, wierz mi, nie jest mi łatwo, jak kolejna koleżanka informuje o ciąży, kiedy co miesiąc, juz od roku, mnie spotyka rozczarowanie i wtedy leja się łzy, ale nie dlatego, że innym parą sie udaje, ale dlatego, że mi sie nie udaje. Ja się ciesze każdą ciążą, o której sie dowiaduję, a na swoją czekam dzieląc smutki i radości z Wami na tym forum. I życze Wam jak najlepiej, aby smutki, ból i rozczarowania sie skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Głowa mi pęka, do tego burza u nas szaleje... ide na Housa. Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny, dobrze wiedzieć że ma się wsparcie:) tak naprawde to ja moge zawsze porozmawiac z moim M powiedział że moge zawsze przyjść i da i tyle czasu na pozbieranie ile potrzebuje, ale Wy jesteści ekobietami i wydaje mi się, że lepiej mnie rozumiecie:)trzymam kciuki za Was i za siebie, za te nasze starani aaby były wkońcu owocne:) ja też jestem z Wami dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tylko na chwilę. Humor mam lepszy nie wiem czym spowodowany. Ale stres też nieziemski. Jutro mam egzamin na prawo jazdy. Pierwszy. Ki czort mnie podkusił by iść na ten cholerny kurs... Jaka ja byłam głupia. Prawo jazdy nie jest mi do niczego potrzebne. M mnie wozi gdzie chce i kiedy chcę, ale była promocja więc pod wpływem impulsu się zapisałam i teraz mam... To tak dla "oczyszczenia" smętnej atmosfery ;) Trzymajcie kciuki i w Bydgoszczy się jutro nie pokazujcie. Pirat drogowy atakuje !!! ;) P.S. O ile zdam teorię, bo hmm... jakby to powiedzieć... z teorią jestem na bakier... zawsze mam 3-4 błędy. Rzadko się zdarza że mam 2 lub mniej :P Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski.Co to dzisiaj za smutne miny macie co?>>>> Ja tez dzisaj wyłam jak głupia bo nigdy do tej pory tak bardzo nie pragnełam dziidzi jak do teraz.Chyba juz instynkt macierzyński zaczął wariować. Miłej nocki trzymam kciuki za was i za siebie. I czekam na wiadomosc o 10 tej zaciążonej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotomirka trzymam kciuki mocno za ciebie:) nie martw się tym jak by Ci ni eposzło ja zdawałam 5 razy:):)ale zdałam, było to już dawno ale jak rozmawiamy na ten temat to dalej sie ze mnie smieja:):) dasz rade trzyma kciuki!!!!!!!!!a jutro jest 13 piątek to będzie ok to na szczęście:) no i trzymam kciuki za nasze fasolki przyszłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotomirka powodzenia na egzaminie:) ja to dwa lata temu przechodziłam testy zdane za pierwszym razem ,a jazda niestety za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyję od popołudnia... Wcześniej tylko uaktualniłam tabelkę, bo nie byłam w stanie Wam nic napisać, ale tak Was czytam i czytam i może lepiej mi się zrobi jak Wam opiszę mój dzień... Rano wstałam pełna nadziei - brak jakichkolwiek objawów na okres, 2 dni po termine @, tylko tempka mi dziwnie spadła. Ale nic, test negatywny, ale ja decyduję się iść na bete i tak - co by wiedzieć szybciej. Byłam taka pewna, że się udało, jeszcze się tak nie staraliśmy nigdy! Pozbierałam się i synka w 15 minut i pojechałam na pociąg. W sumie cała wyprawa do laboratorium zajęła mi 6 godzin (tam i spowrotem) - autem, pociągiem i 3x metro i jeszcze długi spacer. Oddałam krew i taka byłam szczęśliwa, bo Pani powiedziała, że zrobią mi wynik za godzinkę, więc poszłam na spacer. I na tym spacerze, ni z tego ni z owego zalało mnie... Myślałam, że oszaleje, tylko zadzwoniłam, żeby wynik mnie na maila wysłali... oczywiście negatywny, a ja w metro x 3, pociąg, samochód i do domciu i w ryk, od tamtego czasu nie przestałam. boli mnie głowa i brzuch i podle się czuję, mąż wrócił z delegacji to myślał, że ktoś umarł, pocieszał mnie i tulił, ale faceci tego aż tak nie przeżywają jak my. Teraz już wiem, że tempka spada to nie ma u mnie nadziei, oraz cykl 30 dni. No to czekam znowu. A taką miałam nadzieję. Vixwoman witam w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamo10 trzeba myslec optymistycznie ,przed toba kolejny cykl i kolejna szansa.doskonale cię rozumiem,ja pewnie to samo bede przechodzic za kilkanascie dni.w tym cyklu jak nigdy tez sie staram ,bralam wiesiołka castagnus,magnez, mierzyłam temp i obserwowałam sluz,pozatym regularne przytulanko z mężem teraz jeszcze biore duphaston i tez znajac zycie z moich staranek nic nie bedzie a za mna juz 12 takich nieszczesnych bez owocnych cykli.ja to zawsze w przygnebienie tez wpadam jak @ przychodzi ale mija dzien dwa i juz inaczej podchodze do tego staram sie za kazdym razem myslec ze teraz mam nowy cykl i nowe szanse,i mam nadzieje ze w koncu ktorys ten cykl bedzie tym ktory okarze sie owocnym:)czego zycze i wam dziewczyny dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu! Nowy cykl, nowe nadzieje :) Musimy sie trzymać i wierzyć. Zrobię tak jak Greczen z moim testem co był przeznaczony na sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego smutku posiedziałam na necie i skomponowałam listę ziółek dla siebie i męża, które jutro zakupię :) Patrzyłam na skład salfazin i promen i będę musiała sobie taki sama skomponować, bo tu nie mamy takiego akurat, ale jeszcze zobaczę :) Szkoda, że już was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie walczę z głodem :( cały dzień w drodze niewiele jadłam,potem piliśmy... i inne atrakcje, teraz wszyczyscy śpią a ja jestem tak cholernie głodna, że nie mogę spać i objadam się oaluszkami 0 bo tojedyne ci mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! widze ze nastroje wieczorkiem byly ponure. ja w sumie tym wynikiem negatywnym jakos strasznie sie nie przejelam, chyba wiedzialam, ze tak bedzie i nastawilam psychike odpowiednio. dzisiaj rano maz za to stwierdzil, ze chyba tak ma byc, on obrone bedzie mial w lutym marcu, wiec widac mam urodzic dopiero po jego obronie cobym nie zostawala z dzieckiem sama w weekendy. trzeba przyznac ze takie wytlumaczenie przypadlo mi do gustu:) w tym cyklu dodatkowo bede btrala luteine wiec zobaczymy co to bedzie. 3.06 mam zrobic test stwierdzajacy czy jestem czy nie, ale nastroj mam nawet pozytywny, wiec jest dobrze:) Kotomirka-- powodzenia na egzaminie. ja zdawalam 10 lat temu i chociaz trafilam na popapranca, co sie na mnie wydzieral - wtedy nie bylo jeszcze kamer w samochodach- i wyzywal mnie od najrozniejszych, to jednak zdalam za pierwszym razem. najwazniejsze to nie poddac sie stresowi i wtedy pojdzie ok. a jazda pozniej samemu to i tak inna bajka:) vixwoman-- nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic tego co w tej chwili musicie przechodzic z mezem. szczerze wam wspolczuje i przesylam pozytywna energie, aby zlagodzic chociaz odrobine ten bol. mloda mama-- na jakim, odleglym "przedmiesciu" Ty mieszkasz, ze tyle Ci schodzi z dfotarciem do labolatorium? co do placzu to on oczyszcza nasz organizm z nagromadzonej agresji, wiec czasami warto sobie poplakac, najwazniejsze to nie popasc w rozpacz. a co do tab. to szukaj czegos z cynkiem, bo to wlasnie cynk jest najwazniejszy w tym wszystkim- slowa mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kotomirka zycze powodzenia na egzaminie... ja tez zdałam za pierwszym razem był to 13 pazdziernik (piatek) wiec i Ty zdasz :) Moj maz zdał za 3 razem i wiecie kiedy?? tez 13 pazdziernika tylko rok po mnie ... i mowilam mu ze zda na pewno.. :) dla mnie 13 to dobra liczba zreszta urodzona jestem tez 13-tego.. :) Vixwomen nie wyobrazam sobie nawet co czujecie... to jest straszne... bardzo mi was szkoda.... :( Mam nadzieje ze szybko zobaczysz te 2 kreseczki i bedziesz sie nimi ogromnie cieszyc choc wiadomo ze do konca zycia bedzie ta pustka i smutek (co by bylo gdyby?) niestety takie rzeczy sie przytrafiaja czasami uwazamy ze nas to nie dotyczy a skaad same mozemy wiedziec co nam jest pisane...od kolezanki bratowa miala termin na 10 stycznia a 4 stycznia poszła z bólami i tez urodzila dzieciatko ktore juz nie zyło :( szkoda gadac... :( Zycze Tobie abys szybko pogodziła sie ze strata a z synkiem jeszcze kiedys sie spotkacie :* A u mnie @ sie skonczyla dzisiaj wiec jestem pełna nadziei na ten cykl...zobaczymy co nam przyniesie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) ja dzisiaj pozytywna energi, nie będę Was męczyła dzisja czarnym nastrojem:) powiedzcie mi dzieczyny co Wy za ziółka pijecie i na co one są, na wzrost płodności?? bo jeśli tak to może teź bym się napiła:):) miłego dni awszystkim życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera - znowu mam doła....@ oczywiście przylazła 11-tego wieczorem, a już miałam taka nadzieję, żadnych objawów jak zwykle tylko ból piersi... Uaktualniam i raczej znikam ,żeby chociaż Wam nie psuć humoru. NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Panterka1981.....4............30...........12.05.11.. .... ...małopolska Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Tygrysek333.......2............25...........15.05.11.. .......Warmińsko-Mazurskie ira1..................6............26...........19.05.11 .........UK Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34...........08.06.11........ ..O-E Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, ja mieszkam w Anglii a tu nie ma laboratoriów badania krwi niestety (prywatnych), ale ja znalazłam jedno jedyne, które jest w Londynie, a do Londynu mam właśnie kawałek. Dlatego to była taka wyprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. a w szpitalu nie wykonuja takich badan? wiem, ze w de nie robili problemow w robieniu badan z krwi w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej wszystkim... proszę wpiszcie mnie do tabelki cykl starań 5, @ 9 czerwiec, lat 29 poprawcie bo jeszcze nie mam 30 :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Tygrysek333.......2............25...........15.05.11.. .......Warmińsko-Mazurskie ira1..................6............26...........19.05.11 .........UK Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Dziewczynki, Od jak dawna już nie było nowego brzuszka wśród nas??? długo, długo... u mnie jak na razie testy owu z jedną kreseczką, ale i tak się staramy, żeby nie przegapić szansy :) Tak się zastanawiałam wczoraj, po tych negatywnych wynikach męża xeni... co słyszę o jakimś mężczyznie, który idzie na badania, to ma on kiepskie wyniki... więc tak naprawdę chyba spora część populacji męskiej ma takie problemy, tylko o nich nie wie... i pewnie nasi tatusiowie i dziadkowie też mieli a dzieci były... jak to jest, czy naprawdę tak zapsuliśmy ten świat, że przez to coraz mniej dzieci? przez stresy, pracę, zanieczyszczone środowisko... niby ludziom pięćdziesiąt lat wcześniej gorzej było, ale czy na pewno? e, takie tam moje rozważania.... ;) a moja przyjaciółka czeka i czeka na tą swoją córę a córa wychodzić nie chce, chociaż już po terminie... :) nie spieszy się na ten świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 10 kobitek i ja :D do testowania hehe juz nie moge sie doczekac,narazie dzialam porzadnie, testy owu pokazuja coraz mocniejsza krzeseczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×