Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość panterka1981
Dziewczyny pomóżcie...byłam dziś po wyniki, okazało się , że nadgorliwe pielęgniarki zaniosły już do gina, wiec poszłam do gina i nic mi nie powidział, zeby było cos nie tak , tylko o leukocytach i przepisał mi tabletki...nystatynę, urosept, czy któras z was w ciąży brała te leki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii82
panterka1981 a jakie masz leukocyty? ja mam poniżej normy i tez nie wiem co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
mam 8-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Czytałam na forach i kobiety w ciąży brały te leki i wszystko wracało do normy i nie zagrażało ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuje COCOA Chcebyć mamą to jest problem jak siedużo pracuje bo potem cżłowiek zmęcozny7 jest i czasami to wygląda tak jakby małżeństwo nei mialo do siebi pociągu,a to zwykle problem zmęczenia zwyczajnego No właśnie, ehh szkoda gadać ;) Mam dzisiaj 33 cyklu, okresu narazie brak. W zeszłym miesiącu dostałam w 34........16 maja....czekam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przeżywam taki stres, że latam cały czas do WC. Ta sesja mnie wykończy... Nie chcą dopuścić do egzaminu 50 osób z roku, a jest nas 130... Jakaś masakra. Egzamin w środę. W poniedziałek ostateczne poprawka kół. Ja mam nzal 2 z 7, ale rekordzista ma wszystkie w plecy i nie jest to jedna osoba... W zaszłym roku oblałam ten przedmiot, bo nie mogłam się podnieść po diagnozie niepłodności jaka postawił mi poprzedni gin, a teraz obleje, bo oni maja takie widzimisię... Najgorsze jest to, że ja nie mam pojęcia co bym miała robić jak mnie wyrzucą z tych studiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co myśleć. Testy owul. od 3 dni wychodzą mi pozytywne. Zna się która na temp.? 8 dc - 36.45 9dc - 36.44 10dc - 36.56 11dc - 36.51 12dc - 36.44 test poz silny ból lewego jajnika 13dc - 36.77 test poz 14dc - 36.68 test poz Jak myślicie była już owulacja czy dopiero będzie? Martwi mnie dzisiejszy spadek temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii22 Miedzy 12 a 13 dc jest wyrazny skok temp.wiec skazywalo by to na owulacje. A ten dzisiejszy spadek jest bardzo maly wiec nie powinnaś sie nim martwic. Mierz nadal temp.i oby utrzymywała się na wysokim poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dziewczyny które są już mamusiami brałyście w ciąży urosept i nystatynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię piątku, bo wtedy tutaj zamiera... NIe ma z kim popisać, ani o czym poczytać... Chyba się uzależniłam od Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
dziewczyny które mierzą temperature mam głupie pytanie ale powiedzcie mi jak głęboko wsadzacie termometr do pochwy bo chciałabym zaczac prowadzic kalendarzyk od nastepnego cyklu ale nie wiem jak to z ta temperatura w pochwie.wiem ze mozna mierzyc pod jezykiem jednak wszystkie zrodła podaja najwiarygodniejszy wynik w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Kotomirka ja tez sie uzależniłam//// mąz w delegacji wiec starania odroczone w czasie///ale udzielam sie czesto jak moge i w pracy jak siedze 12 godz to mysle ze jak tylko wpadne do domu to od razu kafeteria pojdzie w ruch i obczajam ile z was juz zaciążyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko trochę za metalową koncówke. Chwila i zmierzona temp. A w ustach to trzeba 5 minut trzymać. Ja mierze mój pierwszy cykl i dodatkowo robię testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA 86 ja mierze temp.i jesli o głebokośc wsadzania to raczej głeboko termometru nie wsadzam:) ale głebkość az tak bardzo nie jest istotna wazne zeby ta końcowka znalazlasię w srodku:) tak mi sie przynajmniej wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
ANUSIA 86 ja mierzyłam w ustach i to był mój pierwszy cykl mierzenia i zaskoczenie ... bo w końcu sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
dzieki dziewczyny za info.Bałam sie ze bedziecie sie śmiały ale to dla mnie wielki problem był.Teraz juz wiem moze zostane jenak przy mierzeniu w ustach jak panterka. Dzieki panterka i aniu tobie również pozdrawiam i dobrej nocki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka też tak miałaś że po owul. temp Ci spadła a test owul. był jeszcze pozytywny? Wyczytałam gdzieś że może to oznaczać że pęcherzyk nie pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka jak miała praktyki na ginekologi to leżała babka w ciąży i dostawała nystatynę. Więc myślę, że i Tobie nie zaszkodzi, aczkolwiek nie jestem lekarzem i mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a urosept to wyciąg z korzenia pietruszki, naowocni fasoli, liści brzozy, rumianku, liści borówki oraz cytrynian potasu i sodu. Te ostatnie raczej podejrzane (nie wiem po prostu jaki mają wpływ na ciąże) I ja jak miałam podejrzenie ciąży i zapalenie pęcherza, to w aptece babka mówiła, że bezpieczniej wziąć żuravit lub jakiś inny wyciąg z żurawiny, bo jest bezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc z rana, ja zaraz jade do pracy, wczoraj sie wszystko udało i oby dziś też tak sprawnie to poszlo,ale tego nie da sie przewidziec... dzieczyny moje plamienie jest bardzo male...wczoraj go w okole nie bylo moze ta lekarka po prostu miala lipny przet i jeszcze nie bylo widac....w poniedzialek ide na bete i w srode do innego lekarza....jak mam by to będę Kotomirka współczuje sesji, wiem jakie o meczace,,a jeszcze jak robią jaieś problemy kozzza piękna beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w tym cyklu wszystko o kant d... Nie dosc, ze owu spozniona (dzis test owu pozytywny), to temp wzorsla PRZED wzrostem LH (do poziomu podstawowego z okresu przedowulacyjnego poprzedniego miesiaca - w tym wszystkiego jakos malo a to nienormalne, bo zawsze rosla PO i to 2-3 dni po), sluzu plodnego brak a ochota na seks byla przed wzrostem LH i... przeszla. Czemu ja jakastakas malo hormonalna? :-o Ja juz nic nie rozumiem, poza tym, ze i z tego cyklu nic nie bedzie. Buuuuuuuuuuuuuuuuuu :-( Cocacolagrirl, Kotomirka -trzymam kciuki! Coca - sluszna decyzja co do zmiany lekarza. A beta u kozzy faktycznie imponujaca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto wszedzie... glucho wszedzie... a pogoda do bani, nosa sie nie chce wystawiac z domu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana, u mnie też kijowa pogoda. Raz słońce, raz deszcz :/ Dziś mam 34 dzień cyklu, póki co cisza. Chyba przed burzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brzuch boli jak na @, czyli ją dostane. Termin w poniedziałek i przyjdzie ze 100% pewnością. Czuje to w kościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka, nie chce Cię nakręcac, ale ponoć brzuch też boli i jest brane to jako objaw ciąży :) Mnie właśnie brzuch nie boli, nic. Jedynie cycki pobolewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sutki wrażliwe na dotyk i brzuch mnie boli na @, więc pewnie dostanę. Nie będę sobie wkręcać na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×