Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

czesc, wrocilam do domku wlasnie i generalnie kupilam po drodze dwa testy;), dzis nie plamilam od rana tylko teraz na wieczor sie pojawilo coś czarnego jak smoła;/ mam sine od zylek piersi i sa większe i bolą...ciekawe czy jeszcze jestem hmmm achadzis sie wszystko pieknie udalo i mam prawie wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny obudzilam sie na siusianie i stwierdzilam,ze zrobie test....zrobilam dwa no i w obu przypadkach dwie grube krechy....zastanawiam sie czy nie jechac dzis do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko moze beata jeszcze po poronieniu jest wysoka i dlatego te testy są tak ladnie wyszly, jutro pojde na bank na bete...ale dzis zrobiliby mi tam na pewno za darmo.....tylko,ze wtedy nie wypuszcza mnie przez co najmniej 3 dni...a ja jutro musze wyslac pilne sprawozdania koncowe bo od bozego ciala mnie juz nie ma.... wiem naskoczycie ze znow priorytety mi sie pokręciły....może ale wiem,że życie to całokształt składający się z rodziny, przyjaciół i m.in. pracy.... jak nawale tutaj w sferze zawodowej to nie bedzie z czego za bardzo zyc, a potencjalna dzidzia musi miec jako tako zapewniony byt a wiecie moja mama powiedziala ze kiedy była ze mną w ciąży to plamila na początku też i musiala też wtedy chodzić do pracy...myślała,ze juz straciła nadzieje...a jednak jestem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl nikt na ciebie nie naskoczy , ale znasz moje zdanie :) a tym bardziej, że jakiś czas się starasz, ale na pewno wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacola każdy robi ci chce i jak chce. Ja tez bym poszła w takiej sytuacji do pracy. Chyba, że czułabym się tak jak dzisiaj... Wieczorem się z M poprzytulaliśmy po czym miałam tak silne skurczowe bóle brzucha, że wyłam jak pies. Nie mogłam w nocy spać, latałam siusiu i piciu na zmianę, a teraz jak mam się uczyć to zasypiam... eh... Sama nie wiem co ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam wcześniej na chwile i wydawało mi się, że był jakiś pomarańczowy wpis z 12:55, bardzo negatywnie do mnie nastawiony, ale zniknął... Chyba, że ja już za dużo hormonów łykam i do wszystkich objawów doszły jeszcze omamy :D W każdym razie teraz o 14:22 nie ma po nim śladu. A teraz chciałam tylko napisać, że... ...Wiem co ze mną nie tak - mam podwyższoną temperaturę i ból gardła i kości mnie bolą. Wszystko mi się dzieje. Po prostu się przeziębiłam :) Tego nie brałam pod uwagę, bo skoro tak ciepło to niby jak miałam się przeziębić... Miłej niedzieli, a ja wracam do nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam wcześniej na chwile i wydawało mi się, że był jakiś pomarańczowy wpis z 12:55, bardzo negatywnie do mnie nastawiony, ale zniknął... Chyba, że ja już za dużo hormonów łykam i do wszystkich objawów doszły jeszcze omamy W każdym razie teraz o 14:22 nie ma po nim śladu. A teraz chciałam tylko napisać, że... ...Wiem co ze mną nie tak - mam podwyższoną temperaturę i ból gardła i kości mnie bolą. Wszystko mi się dzieje. Po prostu się przeziębiłam Tego nie brałam pod uwagę, bo skoro tak ciepło to niby jak miałam się przeziębić... Miłej niedzieli, a ja wracam do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl jakis pomaranczowy wpis zaczynajacy sie od "sratatata" czy cos takiego ale nie zdazylam przeczytac bo zniknal - takze Kotomirka omamow nie masz ale co to bylo tez Ci nie pomoge ;-) Cocacolagirl - ja bym i 9 miesiecy byla gotowa lezec w szpitalu, gdybym wiedziala, ze dzieki temu bede miala zdrowe dziecko... No ale kazdy robi, jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. dawno mnie tutaj nie bylo bo bylam na tych wczasach... dzisiaj rano wrocilam i jestem troche wykonczona wiec lekture zostawie sobie na pozniej... podczas wczasow oczywiscie @ nadeszła 17.06 wiec zas za wczesnie..ale co zrobic pewnie dlatego ze ta podroz i to wszystko tak to zmienia u mnie... hmmm co do tesciow to jeszcze bardziej sie utwierdzilam w tym ze sa pojebani nie chce ich znac.. tesciu jak to tesciu ale tesciowa pierdolnieta... :/ dobrze ze moi rodzice byli jeszcze i moj maz to bylo z kim pogadac :) Dokonuje zmiany w tabelce NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............13...........29...........19.06.11... ......Rzeszów świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK kozza.................27..............???...........??? ..........3.........okolice Łodz moniaa_aa...........23..........26.01.12.......???..... .....1.........wielkopolska Panterka1981......29.............???.............???.. ........5....... .małopolska vixwoman...........25.............???.............???.... .... ..1.........śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zrozumienie i fakt jest taki, że ja nie chce isc,ale muszę trzeba zakończyć to co się zaczęło i tyle nikt tego za mnie nie zrobi bo nikt nie ma bladego pojęcia o co chodzi;/ generalnie z tej calej sytuacji pozytywny fakt jest taki, że zaskoczyło, a czy przetrwa to będzie zależalo od tego czy jest silne...kurcze czuje sie tak jakby ktos mnie okradł z jakiś emocji....poczułam mega obojętność...czego nie rozumiem,czy to może jakaś reakcja obronna,jest tu jakis psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka pomarańczkami się nie przejmuj , to wredne i zawistne stwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)tymi pomaranczzowymi zmorami wogole sie nie przejmujcie;)one tylko chca zburzyc nasz spokój.....a nam w staraniach potrzeba go bardzo duzo......wiec te pomaranczowe wypociny zgłaszajmy do usunięcia:)pozdrawiam wszystkich:)i trzymam kciuki za wszystkie kobitki które w niepewności tak jak ja czekją na to czy przyjdzie @ czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że obojętność jest normalnym stanem szczególnie po okresie wielkich niespełnionych nadziei. Raczej to nic złego po prostu zmęczenie materiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moderator bardzo czujny i bardzo dobrze, bo niepotrzebne pomaranczowi ktorzy psuja atmosfere i obrażając innych dziewczyny z tym moim plamieniem to jest caly czas tak,że nic nie wylatuje na zewnątrz tylko to wszystko zatrzymuje sie w środku i ja to wyciągam patyczkami do uszu i to są brązowo-bordowe gluty....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy a co tam bylo obraźliwego? spostrzeżenie że udajee się dziewczynom ktore sie krotko starają? ale tam nie bylo nic zlośliwego....o co chodzi w tych Twoich slownych atakach, co masz do kotomirki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyższa odpowiedź dotyczyły pomarańczowego wpisu,gdyby on został usunięty to proszę: 21:43 [zgłoś do usunięcia] cmkwenfjnbrejvnbjiertbgvch cocacolagirl atmosfere psujei obraża innych kotomirka smirka swoimi wpisami. prosze bardzo strona 310 z 15 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmkwenfjnbrejvnbjiertbgvch
rzeczywiście nic złośliwego :o nie warto tu pisać. ona jest fałszywa i tyle. jeszcze sie o tym przekonacie. żegnam!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nic nie rozumiem, ale wydaj mi się ze jestes nasza starą furowiczką która pooczula sie urazon i nie ma odwagi wyznac czegos wprost i obraża ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, troszke mnie nie było... Czytam sobie i czytam... i przyznam, że nie ogarniam "pomarańczowego". Kotomirka fałszywa... bez sensu. Jakieś głupie stwierdzenia od kogoś kto się nudzi... Tu każdy ma prawo do własnego zdania i jednym opinie się podobają, innym nie. A mówienie, że ktoś jest fałszywy... a niby czemu akurat tutaj ? Bez sensu. Wracając do starań... u mnie kończy się @. Niebawem nadejdzie odpowiedni termin, tylko... chyba pauzuję nasze starania. Przeprowadzamy się. Wywalczyłam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiti
Hej, postanowilam się dopisać do topiku :) zaczynamy z mezem starania od nastepnego cyklu! Mam 26 lat mąż 29 więc chyba to dobry czas. Boje sie strasznie że coś bedzie nie tak z płodnościa- do tej pory bralam tabletki. Badania u Gina ok, ale widzie czytajac Was że nigdy nic nie wiadomo.. Brrr Chcielibysmy córeczke pierwszą bo w rodzinie męża niedobór płci pięknej ale zobaczymy. Z tego co czytałam o planowaniu płci to na dziewczynke przed owulacją, na misjonarza i bez orgazmu. No i sie zajadam produktami mlecznymi i z magnezem. Foliowy i witaminki też. Powinnam pomysleć jeszcze o czymś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosa gratuluje. W końcu będziesz miała spokój i oddasz się staraniom, które są w końcu bardzo przyjemne ;) Ale uważaj jestem fałszywa i mogę zrobić Ci krzywdę, a Ty możesz tego nie zauważyć :P Trzymajcie jutro kciuki, bo mam komisyjne zaliczenie kół jak uda mi się zdać to dopuszczą mnie do pierwszego terminy egzaminu, a jak nie to dopiero do drugiego, o ile zdam koła do września :) Jestem dobrej myśli, bo się obkułam, ale Oni potrafią dać czadu z pytaniami. Z resztą przedmiot nie jest najłatwiejszy... :) I dla poprawy humoru mogła by któraś jutro zajrzeć tu z dobrymi wieściami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiti witamy. I podobno w czasie starań właśnie lepiej nie za wiele myśleć, co by się nie stworzyła jakaś bariera psychiczna, co mi osobiście się nie udaje i wciąż o tym myślę. :) Pozdrawiam i trzymam kciuki (za każdą :P)! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viwoman
aktualizuje NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............13...........29...........19.06.11... ......Rzeszów świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK kozza.................27..............???...........??? ..........3.........okolice Łodz moniaa_aa...........23..........26.01.12.......???..... .....1.........wielkopolska Panterka1981......29.............???.............???.. ........5....... .małopolska vixwoman...........25.............21.02.2012.............???.... .... ..1.........śląsk Hej Dziewczyny, byłam u mojej gin w piątek i widziałam moja kropeczkę na USG:)ma 5 min i ładnie się zagnieździła:):) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kotomirka... mam się na baczności :) Dobrze, że ktoś tuta czuwa nad ewentualnym fałszem..... hahahahaa rozbawiło mnie to generalnie. Tymczasem potrzymam kciuki za te Twoje egzaminy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie bardzo kumam o co chodzi tej pomaranczce ale kogo by to obchodzilo... Skiti - witaj. Czemu uwazasz, ze na dziewczynke to bez orgazmu? :-o Dla chlopcow to z przyjemnosci a dziewczynki maja byc "tak ot co"? Nie zgadzam sie. Na szczescie orgazm to taka sprawa, ktorej sie nie da kontrolowac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×