Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Mhm... Mój mikser za 30 zł raczej nie ma funkcji mielenia :D Wpadne do Ciebie na te koktajle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, czy wkręcanie objawów towarzyszy na początku starań. JA tak mam od 3 miesięcy. Wcześniej miałam dystans, a im dalej w las tym bardziej jestem niecierpliwa i wicej objawów ciąży w sobie wyszukuje, ale może jestem inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka ale za 70 zł już ma :) zapraszam na koktajl :) olcik777 masz rację ilu lekarzy i ludzi tyle opinii. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdziemy. Co do objawów to nie bardzo kumam o co chodzi, bo jeśli o mnie chodzi to ja opisywałam "objawy" czyli fakt, że źle się czuję bo późną owulację... to dlaczego miałaby sobie wkręcać ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkręcanie sobie ciąży? Hmm... Ja raczej mam po prostu bardzo duże nadzieje i każdy objaw odbiegający od normalnej fizjologii daje mi taki pik, że to może akurat ciąża... i to jest to całe moje wkręcanie sobie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dobranoc dziewczęta! Miłych snów. Ja idę wtulić się w cieplusie ramiona męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu zawrzalo i po co... Nam takie pomaranczowe trutnie jatrzace to tu niepotrzebne. Pisze z telefonu. Obudzilam sie i juz mie moge spac. Dziewczuny wolle myslec ze nie jestem i potem sie zaskoczyc pozytywnie,cale szczescie ze sie nie nakrecilam moj maZ jak widzial wuniki to mowil to tylko liczby czekamy na diagnoze lekatki, a dg iagnoza an i wte ani wewte :) i wiem to ze nie wiem nic achaze wydalam juz na te akcje lacznie 150 zl i nadal niewiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu zawrzalo i po co... Nam takie pomaranczowe trutnie jatrzace to tu niepotrzebne. Pisze z telefonu. Obudzilam sie i juz mie moge spac. Dziewczuny wolle myslec ze nie jestem i potem sie zaskoczyc pozytywnie,cale szczescie ze sie nie nakrecilam moj maZ jak widzial wuniki to mowil to tylko liczby czekamy na diagnoze lekatki, a dg iagnoza an i wte ani wewte :) i wiem to ze nie wiem nic achaze wydalam juz na te akcje lacznie 150 zl i nadal niewiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha przeczytalam że ta biochemicznato selekcja zarodka z wadami genetycznymi albo ktory byl slaby, to chyba lepiej że tak sie stało teraz niż potem byłyby jakies jazdy , staram sobie to jeszcze przepracować jakoś w głowie by się nie załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mnie tu bardzo dużo...ale jakoś to zniesiecie ...;) już się wyszykowalam do pracy i zaraz jade, wezwałam taksówkę bo się źle czuje, mam zawroty glowy i oczywiście plamienie...proszę trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki bo ja bede jedna a moje audytorium okolo 400 osób jutro tylko 150, ale to nie zmienia faktu że proporcje kiepsko zachowane ;/ niedobrze bo chce mi sie wymiotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czytam wczorajszy dzień i cała jedna strona "bełkotu". Dziewczyny - musimy przyjąc jedną zasadę - jesli ktos "obcy" zaczyna swoje "wywody" - po prosru ignorujemy i koniec, a nie zaśmiecamy sobie forum. Cocacolagirl - ja jednak opowiedziałabym sie za leżeniem. Dlaczego? Bo moje 2 ciąże zaczęły się identycznie - plamieniem. I miałam dwóch lekarzy, leki te same. Przy pierwszej kazał leżec i odpoczywac - i ciaza sie utrzymala. Drugi lekarz, przy drugiej ciazy, powiedział ze moge chodzić... no i niestety, plamiemie nie ustapiło, a narosło... Potem bylo lezenie, ale bylo juz za pozno ..no i wiadomo jak sie skonczylo. A ja niepotrzebnie mu zaufałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dyskusję wywołałam :) sorki, ale twierdzenie, że naturalna selekcja jest do 12 tygodnia to jak faszyzm i takie poglądy często mają starzy lekarze , którzy zatrzymali się w rozwoju bo nie jedna moja koleżanka od pierwszego miesiąca musiała leżeć z plamieniami i urodziły zdrowe dzieciątka a nie zwadami genetycznymi , a jeżeli będzie miało wady to i tak odpadnie , ale przynajmniej wie się że się wszystko zrobiło bo mogło być zdrowe. Cocacola nie stresuj się i trzymam mocno kciuki za dzisiejszy dzień, żebyś im wszystkim pokazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, gdybym ja plamiła, to pewnie też bym się położyła. Chodziło mi o to, że ludzie mają różne poglądy. i niekoniecznie są to starzy lekarze, mój jest całkiem młody, jakiś czas pracował za granicą. Takie ma poglądy i już... Chodziło mi tylko o to, żeby pokazać, że osoba, która nie starała się o dziecko, nie miała zagrożonej ciązy nie powinna wypowiadać się w tym temacie, ale też uważam, że ludzie mają prawo do takich poglądów...Ja sama nie byłam zadowolona z tego, ze mój gin mówil, ze do 12 tyg to naturalna selekcja, ale nie można innych bluzgać za te poglady. jedni wierzą w Boga i stworzenie czlowieka, ainni w ewolucję z małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ja bym zrobiła za to żebym mogla leżeć...dzis po zakonczeniu jak sie to skonczy wracam do domu od zaraz;/ i niech sie wlai i pali ja nie zostnae w pracy bo czuje sie fatalnie, normalnie czuje sie ciążowo w poniedziałek zrobie sobie bete i zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik wiem o co ci chodzi i w ogóle do ciebie nie kierowałam moich wypowiedzi tylko też tak ogólnie i trafnie powiedziałaś , że jak ktoś się jeszcze nie starał to nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no goraco tu :-) Ja rozrozniam dwie sytuacje: kiedy cos nie tak jest z zarodkiem (i wtedy jest naturalna selekcja i dobrze) i kiedy cos nie tak jest z matka - a wtedy trzeba lezec i ratowac, bo dziecko moze byc zdrowe a tu tylko w organizmie matki cos nie teges (w dzisiejszych czasach coraz czesciej) A skad ma sie tak wczesnie wiedziec, czy to problem z dzieckiem czy z matka? Dlatego lepiej dac szanse i sie ratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana mam pytanie do Ciebie z innej beczki.. Ile kosztuje przesyłka pocztowa z niemiec do nas. Pewnie coś wysylasz to wiesz. Ja czesto kupuje na Ebayu niemieckim i dzisiaj mi gosciowa powiedziła 17eur za przesyłke, to chyba troche duzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje tez w Anglii czesto i kosztuje paczka 5 funtów. Coś mnie chyba gosciowa chce skroic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - nie mam pojecia, nie wysylam nic. Woze sama albo wysylam z polskiej poczty, bo raz w miesiacu staramy sie wpasc do Polski. Popatrz sobie na stronei DHL czy innyego kuriera na cene (w zaleznosci od wagi) to bedziesz wiedziala, czy chce Cie oszukac. Kiedys moj maz zamowil z Hongkongu czesc za 1euro (tez z ebaya) i za trasport zaplacil 20euro, ale i tak wyszlo taniej, niz gdyby te czesc kupowal w Europie :-p Wiem, ze znajomy, ktory bawi sie w import-eksport ma 1/3 zyskow wlasnie z transportu, tj. ze wozi towary do Polski i stamtad je wysyla. Za samo haslo "miedzynarodowe" kurierzy (tak polscy jak i nimieccy) licza sobie jak za zboze :-o Takze roznie moze byc. 17 euro to drogo ale nie wiem, co to jest, wiec lepiej sprawdz u zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są buty - mam swira na punkcie butów - maz mowi ze odda mnie do osrodka leczenia uzaleznien :D Kupuje je wszedzie, gdzie się da. :) Jak pojechalismy na Majorke, to przywiozłam 5 par wiecej :) A w Niemczech kupuje przede wszystkim Hilfigera, bo sa prawie 30-40% tansze, no i wybów większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie kupowania butow przez internet (zawsze sie zastanawialam, kto to robi :-p ) - przeciez moga byc niewygodne ;-) No ale niemniej 17 euro za buty wydaje mi sie nierealistyczne... A nie masz innej opcji zamowienia / kuriera? Bo gdybys wyslala te buty do nas a my Ci do Polski (z opcja, ze mogloby to zajac nawet ponad miesiac bo jezdzimy nieregularnie a tylko co bylismy) to chyba bys niewiele zaoszczedzila (2 przelewy miedzynarodowe, 2x przesylka no i dlugie czekanie a to ostatnie to chyba nic dobrego dla nalogowcow ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
witam kobicinki.. dzis odebrałam raniutko wynik bety ponad 10000 :) 5-6 tydzień ..czyli według obliczeń powinno być dobrze, teraz by pasowało jutro potórzyć badanie, w każdym razie w środę wszystkiego się dowiem.. mam nadzieję, że "ktoś" tam się ładnie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:))Byłam u gin zmieniłam swojego z polecenia koleżanki poszłam do innego.Kazał sie starac a jesli nic nie wyjdzie z tego do stycznie to zabiera sie za badanie nas. Kazał odliczyc od czasu starania ten czas kiedy mąż jest w delegacji. Nie przejmować sie mam póki co tą moją wadą macicy/// Łykam witaminy które przepisał pregnal plus i kazał odstawic folik. Lekarz fajny bo konkretny zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozza gratuluje :) Mongrana - ja kupuje buty przede wszystkim przez Internet i odpukac, jaszcze mi sie nie zdarzylo, zeby były nietrafione. Babka do Niemiec ma kostenlos a do Unii juz wywalila cene 17 EUR. Ale tak jak mowisz - 2 przelewy miedzynarodowe - to prowizja wyniesie tyle samo, jak ta przesyłka. Nawet jak puscilabym Ci kase z konta eurowego, bo tez takie mam - to jez place stala prowizje 5 EUR. Wiec na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)wklejam tabelke bo została daleko z tyłu....gratuluje z calego serducha wszystkim przyszlym mamom:)a reszcie życze żeby jak najszybciej dołączyła do nich:)sobie oczywiście tez:)ja wczoraj miałam owu:)i było dużo przytulania:)wiec trzymajcie kciuki:)ja je trzymam za każdą z Was:) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............13...........29...........19.06.11... ......Rzeszów świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata.........23...........21.06.11. ........Jastrzębie Zdrój ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź Katii82..............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK kozza.................27..............???...........??? ..........3.........okolice Łodz moniaa_aa...........23..........26.01.12.......???..... .....1.........wielkopolska Panterka1981......29.............???.............???.. ........5....... .małopolska vixwoman...........25.............???.............???.... .... ..1.........śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii82
Cześć Dziewczyny :( dostałam dzisiaj krwawienie....:( a więc to jednak poronienie biochemiczne...:( nie zagnieździł się dobrze maluszek:( Okropnie się czuję, a tu weekend przed nami.. Podobno krwawienie może trwać nawet do 10 dni, jestem taka rozbita myślami, nie wiem czy czekać teraz na dni płodne i znowu próbować czy odczekać jakiś czas... Kozza gratuluje !! piękna beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii82
Poprawiam tabelkę... NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Ania29..............13...........29...........19.06.11... ......Rzeszów świeżynka.........4............30.......19/20.05.11 .........warszawa Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata.........23...........21.06.11. ........Jastrzębie Zdrój ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK kozza.................27..............???...........??? ..........3.........okolice Łodz moniaa_aa...........23..........26.01.12.......???..... .....1.........wielkopolska Panterka1981......29.............???.............???.. ........5....... .małopolska vixwoman...........25.............???.............???.... .... ..1.........śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już wymiękam taka zmęczona chodzę. Gdzie usiądę tam śpię. Jakaś masakra... Teraz muszę jechać rowerem do sklepu, ale jak wrócę to się chyba na chwilę położę, bo to jest nie do zniesienia, a raczej ja jestem nie do zniesienia. Wszystko mnie wkurza. Niedługo mnie rodzinka z domu eksmituje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×