Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witam Ja Was :) Mi minęły wszelkie dolegliwości. Trochę mnie z boków biust boli, ale nie jest to jakieś specjalnie uciążliwe. Krwawienie ustało wczoraj około południa, więc trwało tylko 24 h. Krótko, ale cóż zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że się jakiś maruder włączył wśród Nas mimo ładnej pogody ;) Przynajmniej u mnie taka jest. Może trochę za ciepło, ale nie muszę wychodzić z domy to mi upał nie przeszkadza. Anvers spokojnie, bo owulacji stres nie służy. :) A Tobie Vix zazdroszczę tego złego samopoczucia, nawet nie wiesz jak bardzo... U mnie w rodzinie kobiety są zmęczone, senne przez całą ciąże, a z wymiotami dzielą się na 2 grupy. Te które tylko kilka razy odwiedzają WC i te które całą ciąże wiszą całymi dniami nad WC. Mam nadzieje, że mnie to ominie. Tzn nie ciąża, a nieprzyjemne dolegliwości z nią związane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kotomirka:)no u mnie wcale nie jesst ladnie...od rana deszcz...teraz jakby słonko próbowało sie przebijac ale mu cieżko idzie....no ja tez bym wolała ze jak juz zaciąże to nie miec tych wszystkich dolegliwosci:)ale zniose wszystko:)byle mieć tylko taką mała gwiazdeczke u boku:)która rozjaśni moje życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie napisane :) Ja się zastanawiam, czy jeszcze się w tym miesiącu starać, czy zrobić już przerwę. Nie chce tracić żadnego cyklu, ale jak mus to mus :) Mój gin jeszcze nie wie o tym, że ja mam mieć w sierpniu operacje. Ale to tylko dlatego, że ja sama nie wiem, czy się na nią zgodzę. Nie jestem przekonana, czy jet tak do końca potrzebna i czy chce przechodzić to znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na co miałabyś miec ta operacje??wiesz to zalezy czy ona jest potrzebna i czy mozna bez niej normalnie funkcjonowac...no i zeby potem w przyszłości gorzej nie było z tym co Ci dolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja bym sie starala:)i tak nie wiadomo czy akurat sie w tym cyklu uda...a jakby sie udało to jesli to nic poważnego to zawsze mozna po porodzie operacje zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie słyszę na jedno ucho wcale od 7 lat. W tym czasie miałam już 14 operacji, ta ma być 15. Coś mi się tam buduje wg lekarza, ale nie wie co i chce otworzyć ucho by to sprawdzić. Ale ja już nie chce by mi tam grzebali. Nie boli mnie więc nie robi się coraz większe. Zawsze bolało, robiły się wycieki ropne. Tym razem nic. Zastanawiam się, czy nie chcą sobie ze mnie zrobić królika doświadczalnego. Słuch mi i tak ni wróci. Guz, który odbudowywał się 10 razy pochłonął mi całe ucho środkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie Ci wcale nie dziwie że nie chcesz zeby wiecej tam grzebali...skoro słuch i tak nie wróci...no ale to zalezy co Ty zdecydujesz:)skoro Ci to jakoś tak bardzo nie przeszkadza no i nie boli:)bo to najważniejsze:)to ja myśle że mogłoby zaczekać:)no ale to Twoja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl jeszcze będę się starać ale kolejny sobie odpuszczę. Bo będę miała wtedy pewność, że nie jestem w ciąży i spokojnie się poddam operacji. Choć przegadam tą kwestie jeszcze z moim laryngologiem. Dobra już starczy o tym, bo ja się strasznie boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza.....ja pije druga kawe....moze jakos dam rade do 15:)jeszcze dzis @ mi strasznie dokucza...najgorsze pierwsze 3 dni...wiec jescze dzis do konca i jutro a potem to juz lajcik:)a następny weekend będzie bardzo pracowity:)hi:)bo płodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was dzisiaj wykosiło :) Żadna nic nie napisze, choćby o pogodzie :) Ja sama dzisiaj siedzę, bo M na nocce. Czeka mnie cała kupa prasowania i jeszcze Tort urodzinowy dla mamy do zrobienia. Eh.. A potem uzależnienie weźmie górę i będę grać w The Sims 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotominiarka ja tez gram w sims3. Ostatnio kupilam sobie nowy dodatek, ale nie moge pograc bo moj maz siedzi na kompie i sie uczy. Pozostaje mi czekac az go zwolni. Dziewczyny czy nie wiecie czy gdzies w internecie mozna zadac pytanie lekarzom. Caly czas nie daje mi spokoju to moje tsh. Internet moze namieszac w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to ja tez przyznaje sie, the sims 3- jestem ich maniaczka moge grac calymi dniami, mam wszystkie czesci oprocz jednej tej ze sredniowieczem bo akurat nie przepadam za zamkami i tymi ubiorami hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... moja @ sie rozkrecila, 28 przylazka :(:(:( trzeci cykl w dupie, nie rozumiem tego czlowiek sie bzyka i nie ma z tego dzieci :(:( drugi cykl na wiesiolku i NICCC, wczoraj bylo mi cholernie smutno dzis juz troche ze mnie zeszlo, czwarty cykl zaczynam, liczac nastepna @ ( bo juz ja licze ze napewno bedzie) to przypada mi na 3 sierpnia trzy dni przed slubem :O ciekawe co z Chce byc mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pechowa, spokojnie... Ja zaszłam w 6 cyklu. Nie miałam badań, nic nie łykałam poza kwasem. odpuściłam w jednym miesiącu i zaszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny :) mam pytanie do przyszłych mam.... w którym tygodniu ciąży widziałyście bijące serduszko? różnie piszą i mówią,,, mi lekarz powiedział ze pęcherzyk jest dobrej wielkości ale nie widzi akcji serca, mam przyjść za 2 tyg. Powiedział, że może to być wina sprzętu...pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterko znalazłam na innym forum odp na twoje pytanie:)niektore panie pisza ze juz w 6 tyg widziały bijace serduszko:)a inne ze w 7 badz 8:)wiec to tez moze zalezec od sprzetu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
zawiedzona dzięki serdeczne, tez wyczytałam, że to różnie bywa, ale dziś mnie nastraszyła koleżanka :( powiedziała, że pęcherzyk może sie rozwijać a serduszko nie :( nie powinna mnie tak straszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powinna....a w którym jesteś tyg??ja ze swojego doświadczenia moge powiedziec ze w mojej ciazy która straciałam niestety:(serduszko widziałam w 7 tyg. ale wtedy juz nie biło tak jak powinoo...biło za wolno:(i wkoncu przestało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Wyrazy współczucia... ja jestem w 6/7 tyg ciąży, lekarz powiedział, ze mam przyjść za 2 tyg bo to może być wina sprzętu, ze nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)to było 2 lata temu a ja dalej bardzo to przezywam..ale nie poddam sie:)jescze bede mama:)aha panterka a liczysz z ostatnią @ przed ciaza czy bez niej??bo ja na swoim przykładzie podałam bez...tak to by był to 9 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
ostatnią @ miałam 11 maja i tak mi lekarz wyliczył.... a kolejna powinnam mieć 9 czerwca ale już byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
zawiedzona nie poddawaj się, moja siostra urodziła synka. potem, była w ciąży i poroniła, i doczekała sie jeszcze 2 dzieci :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz liczone razem z ta ostatnia @ :) wiec od faktycznego zapłodnienia jest 5 tydzien wiec mogło byc tak ze jeszcze teraz nie widac serduszka:)ale na nastepnym usg juz powinno byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki.. co tu takie raczej ponure nastroje? Sipp, ale mam nadziej, ze nie odpuszczasz, bo takiem zrezygnowaniem powiało chłodno???? Zrob sobie przerwe z 2 miechy i do roboty... Pechowa - mnie tez lekarz straszyl ze nie ma serduszka, i dopiero w 7 tyg widziałam i wszystko bylo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×