Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hejka kochane odebralam dzis wynik prolaktyny....no i jak dla mnie wysoki:(20,37 przy normie do 25........jak myslicie........????a progesteron odbiore po urlopie bo sie czeka na wynik....jestem zalamana....napewno bedzie za niski:(eh.....czy ja kiedykolwiek zostane mama.....zaczynam watpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedziona masz jak najbardziej w normie prolaktynę. Ja mam 27 przy normie do 26 i lekarz stwierdził że w porządku że takie wahania mogą występować. Prolaktyna zwiększa się ze stresem. Nie martw się. W moim przypadku taka wysoka nie ma wpływu na owulację i poziom progesteronu. Miałam monitoring cyklu i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzi:)no oby tak było jak piszesz:)martiwe sie bo niby przecież staramy sie w dni płodne a tu dalej nic...zobaczymy jaki będzie progesteron...ale to dopiero we wrześniu bede wiedzieć...bo teraz mam urlop a w moim laboratorium nie badaja...tylko gdzieś wysyłaja i sie czeka...ale coś mi jest skoro mam brązowe plamienia przed @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie nadal nie przyszła @ ale nic nie czuję,nawet zeby się zbliżała zawsze kilka dni przed łupie mnie w krzyżu i boli mnie brzuch a tu nic, czuję się b.dobrze nic mnie nie boli, robiłam dziś test z moczu porannego i 1 kreska. Czuję się jakbym była w połowie cyklu, to na pewno wita tej zmieniającej się pogody blee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę dołączyć do was?? witam Mam 2 letnią córeczkę i stwierdziliśmy z mężem że czas na 2 dzieciątko. Staramy się intensywnie, wyszło to spontanicznie ale jak dwoje ludzi się kocha to o to chodzi Mam nadzieję że się udało. Ostatnią @ miałam 1.08 więc teraz są "te" dni. Za pierwszym razem staraliśmy się 3 miesiące a teraz zobaczymy. Ostatnio miałam regularne cykle 28 dniowe, ale ten ostatni trwał 31 dni a między czasie zdarzył się też taki 25 dniowy zobaczymy jak to będzie. troszkę sie boję 2 latek i noworodek ale damy radę Mam przeczucie że coś jest na rzeczy ale to tylko kobieca intuicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka uaktualniam :) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula........8...........23............20.08.11.... .....Koszalin zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska Ania29..............16..........29.............3.09.11... . .....Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa Greczen...........16...........29.............6.09.11.... ......wielkopolska gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Katii82..............3...........29............13.08.11.. .... ..Pomorskie natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ......2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .......1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka??. . 1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xenia
odezwij się jak sie mąz czuje:) a swoja droga dziewczyny szybko o xeni zapomniałyscie a poł roku tu z Wami pisała, a teraz macie ja gdzies, jak napisze to rzadko kto do niej napisze dobre słowo. Wstyd po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki - wcale nie zapomnialysmy o xeni, jak przeczytasz wszystko to zauwazysz ze pytalysmy co u niej lecz ona jeszcze nie odezwala sie, byc moze nie ma mozliwosci, napewno ma wazniejsze teraz sprawy na glowie, i tez z niecierpliwoscia czekamy na odpowiedz korolla witaj :) bylam dzis u gina u specjalisty od bezplodnosci czy jakos tak, zadawal duzo pytan, wszystko zapisywal, zrobil usg i potwierdzil PCOS, z racji ze mam lekka nadwage powiedzial zeby postarac sie to zrzucic, dal mi pelna liste badan ktore mam zrobic, dla meza tez dostala sie lista i pojemniczek, dzis mam 71dc i po usg stwierdzil ze pod koniec nastpnego tyg prawdobodobnie nadejdzie @ jesli nie nadejdzie kazal zrobic test, okazuje sie ze przy tak dlugim cyklu mozliwa jest owulacja!! niespotykana codziennie lecz mozliwa, zbadal tez piersi i kazal badac sie tak bo w ten sposob tez mozna przewidziec nadchodzaca w najblizszym czasie @, dostalam tez clomid i cos jeszcze nie moge sie doczytac na recepcie, ale kazal sie wstrzymac z braniem do wynikow, wyniki mam zrobic od 2 do 5dc podczas @, po badaniach mam przyjsc na wizyte, wygladal na calkiem oddanemu swojej pracy, moze do konca roku uda mi sie zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła małpa @ NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula........8...........23............20.08.11.... .....Koszalin zawiedzona.....6-koniec.....23.......ok. 23.08.11. ........Podkarpacie Madzii22............7...........22...........26.08.11.. . ......Wielkopolska Ania29..............16..........29.............3.09.11... . .....Rzeszów Tygrysek333.......6...........26.............4.04.11.... .. ...Warmińsko-mazurskie Świeżynka..........6...........30.............5.09.11 ..........Warszawa Greczen...........16...........29.............6.09.11.... ......wielkopolska gosia 34.............7...........34............ 7.09.11...........O-E Katii82..............4...........29............17.09.11.. .... ..Pomorskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO natka89............2............22...........10.08.11 .........Starogard Xenia33.......7/przerwa.....33............ 9.08.11..........Wrocław Virtualia............2...........33.............6.08.11.. . .. ...UK Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Mloda Mama2010..4...........26...........12.07.11...........UK BlackRosssa........8...........27............7.07.11.. . .......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska cocacolagirl.......16...........26.............???....... .........Łódź anvers..............6............26.............???...... ..........Antwerpen Sippelsweg.........7............28.............???.. ..............świętokrzyskie **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. ...........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ........5.........Kraków olcik777...............26..........4.12.11....dziewczynka ...5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ......2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ......7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???.............3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .. .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. ...........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .......1.........wielkopolska kozza..................27.........3.02.12........??? ............3.........okolice Łodzi vixwoman.............25..........9.02.12...dziewczynka??. . 1........śląsk ChceByćMamą.......27............???.............???.... .......???........UK klara1984.............27............???.............???.. ........10........lubelskie ada111...... .........23.........21.03.12........???............7...... ..zachodnie Maria.D83............27............???.............???... .........6.........Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o pomoc w odpowiedzi na moje pytanie :) tak zauważyłam,że mam przeważnie mało śluzu, nawet w dni płodne mam bardzo skąpo, a podczas przytulanek zawsze musimy używać oliwki, moje pytanie jest odnośnie WIESIOŁKA, czy wam on pomaga? poprawia jakość śluzu? i jak od kiedy mam go brać, przeczytałam,że trzeba go brać tylko do owulacji bo powoduje skurcze macicy. Czy mam zacząć go brać jak skończy mi się @ czy mogę już zacząć brać? Dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katii cichutko tu ostatnio, chetnie udzielilabym odpowiedzi ale nigdy nie bralam wiesiolka i nic nie wiem na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 od początku cyklu się bierze (od 1 dc), aż do owulacji. Jak nie jesteś pewna kiedy występuje owulacja to tak do 12-15dc (zależy jak długie masz cykle). Jak masz duże problemy ze śluzem to nawet 3x dziennie po 2 tabletki możesz brać. Ja tak brałam i było śluzu dużo więcej i lepszy. Jedyny skutek uboczny jaki zauważyłam to pogorszenie cery. Mam nadzieje, że CI pomoże :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!!! Znalazłam na necie, że dziewczyny,biorą CASTAGNUS + WIESIOŁEK, albo siemie lniane, magnes, i szybko zachodzą.... PISZĄ ŻE TO NAPRAWDE DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w ciaze po pierwszym opakowaniu castangusa ale poronilam :-( Lekarze tez mi wmawiali, ze skaczaca prolaktyna od 9 do dwudziestukilku to rzecz normalna a po poronieniu zwrot o 180stopni, juz cchca wszystko regulowac, dostalam norpolak i luteine. Radze wiec sie jednak przyjrzec tej prolaktynie (czy nie rosnie po owu, na przyklad), progesteronowi, bo lekarze moga sie ruszyc dopiero po nieszczesciu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Katii a powiedz mi czy castagnus bierze sie cały cykl czy tylko do owu jak wiesiołek?ile razy dziennie a i napisz jak mozesz dawke wiesiołka bo to też musi byc odpowiednia dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, wiesiołek do owulacji, a castagnus od 1 dnia cyklu przez 90 dni po 1 tabletce jaśli wazysz do 60kg, jesli wiecej to 2 tabletki, lek jest ziołowy i bez recepty, na co sie go bierze poczytaj w necie,na obniżenie prolaktyny, na napiecie przemiesiaczkowe, na nieregularne cykle, na wydłużenie fazy lutealnej, itd. Czytałam opinie, fora, na temat castagnusa i wszytkie babki piszą że starały np. się wiele miesięcy a tu już np. po 2 cyklu brania udaje im się zajść. I wiele bierze to na własną rękę nie mówiąc o tym lekarzowi. Ja dzisiaj odbieram koło 13stej wynik mojej prolaktyny, kiedys miałam robioną i była wysoka, teraz nie wiem.. Nie wiem tak napisałam wam tutaj ale , poczytajcie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek 3 razy dziennie po 2 tabletki, do tego bede popijać sobie siemię lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i kupiłam wczoraj mojemu SALFAZIN na lepsze plemniczki, 1 tabletke na wieczór. Wnioskuję,że jego plemniki są b.leniwe i wolne, ponieważ, jak patrze w kalendarzyk i zrobiłam rozeznanie, to 3 mies. temu jak udało mi się nieszczęsliwie zajść w ciąze to przytulałam się z mężem 4 dni przed owulacją i się udało, a te ostatnie cykle przytulanie w dzien przed owulacąj i dzien po, nie udało się , stąd wniosek że są wolne i nie dogoniły mojej komóreczki. Więc będe teraz zaczynać trochę wcześniej, a tak wogóle to od zeszłego miesiąca odpuściłam trochę psychikę i nie myslałam codziennie o dzidziusiu, i przytulanki są często i jest fajnie, a już prawie zapomniałam jaka to frajda :) bo zabradzo byłam zajęta myśleniem.. hehe:) a co tam u Was? Martwię się o Xenię... mam nadzięję,że sie ustabilizowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii82 na niektóre dziewczyny może i działa wiesiołek i castagnus ,w moim przypadku niestety nie, brałam obydwa i jak do tej pory jeszcze w ciąży nie jestem. Moje zdanie jest takie ze do takich specyfików nie należy podchodzić ze napewno pomoga zajsc w ciąże. Ale spróbować brać zawsze możesz może akurat tobie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania29-2011 pewnie,że nie podchodzić ,że napewno się uda... :) co ma byc to będzie.. a próbować warto, a może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 - mi tez sie nie udalo zajsc w ciaze z castagnusem i wiesolkiem, owszem castagnus obnizyl mi prolaktyne z 25.9 na 19.9, ale to tyle.. teraz biore bromergon - juz 2 gie opakowanie i licze na cud. Dziewczyny mierzycie moze temperature? Ja zaczelam w tym cyklu, po tescie owulacujnym pozytywnym jestem juz 6 dni, wiec powinna byc, a temperatura jest dalej niska.. 36.6.. sama juz nie wiem czy owu byla czy nie . Czy mozliwe jest, zeby po tescie z usmiechnieta buzka (mam elektorniczne Clearblue), bolach jajnikow.. w ogole nie bylo owulki? moze pecherzyk nie pekl.. Tak w ogole to ja we wrzesniu mam laparoskopie, sprawdzanie czy jajniki sa drozne i czy nie ma zrostow.. moze po niej sie uda :( staramy sie juz rok, dopiero 8 cykl, bo mam dlugie..i juz powoli trace nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Katii co do wiesiołka to wyczytałam,że wiesiołek chyba oeparol polecaja dziewczyny wiem,że nawet na tym forum gdzies kiedys którac pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co odebrałam wyniki PROLAKTYNY: NORMA 102-496 a mój wyniki to: 570 No to chyba dużo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kiki ja jestem właśnie dwa tygodnie po laparoskopii :) będzie dobrze :) całkowicie doszłam już do siebie i czekam na @, żeby po niej zacząć starania z "ulepszonym" wnętrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 - jak sie czujesz :) czy po laparo od razu mozna sie starac? :) 3mam kciuki za Ciebie :) moge zapytac z jakiej przyczyny mialas robiona? U mnie bedzie sprawdzanie droznosci, oraz ogolnie wnetrza macicy.. ja mam laparo dopiero pod koniec wrzesnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 - ja niestety co do Twoich wynikow nie pomoge, ja mialam je robione chyba w innej skali.. bo mialam 25.9 i pozniej 19.9.. tak poza tym to ciekawi mnie jaka bede miala teraz po bromergonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki, jestem dwa tygodnie po i jestem już całkowicie na chodzie :) lekarz powiedział, że mam się starać od razu, ja do niego, że przynajmniej poczekam, aż się pozagaja wszystko, a on na to: nie, od razu proszę :) W przeciągu miesiąca po laparo powinna przyjść @, jestem dwa tygodnie po i już pobolewa mnie podbrzusze i wydzieram się na męża bez powodu, także pewnie będzie na dniach :) starałam się od pół roku, miałam torbiel endometrialną, lekarz jeszcze nie chciał, ale ja się uparłam. Jajowody mam drożne, torbiel i kilka zrostów zostały usunięte. Lekarz mówi, że wszystko jest bardzo ładne, wyczyszczone i mam normalne realne szanse na naturalną ciążę, a wcześniej przez te zrosty mogło nie dochodzić do zagnieżdżania. dzięki za życzenia powodzenia i Tobie życzę tego samego :) do września została chwila więc w październiku można działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ja mierzylam temp i po owu powinien byc wzrost temperatury o 0,2 stopnie minimum. Czasem temp wzrasta dzien po owu ale 6 dni to troche za dlugo. Moze faktycznie pecherzyk nie pekl. Chociaz w cyklu w ktorym ja zaszlam wszystko bylo dziwne. Mialam zdecydowanie mniej sluzu, temperatura byla rekordowo niska, choc skok byl. Takze roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 - super, ze dobrze sie czujesz :) mnie troche przeraza ta laparo, no ale czego sie nie robi zeby miec dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×