Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Gość Takka okragla
czesc ja mam do zrzucenia 20 kg........jestem 2 dzien na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem, Dukan ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Basiu gratuluję spadku :-) Witam nowe dietowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka długowłosa
Jestem od dziś na diecie Dukana. Nie wiem ile chcę schudnąć, ale moja motywacja jest bliska zeru, bo jestem głodna, a potrzebuję zjeść coś, czego w pierwszej fazie nie wolno :( wiem, że niby jeść można do woli, ale to tylko białka, a mi już niedobrze na myśl czegoś z tej grupy :/ zjadłabym chociażby pieczywo albo owoc... Będę wdzięczna jak ktoś podniesie moją motywację, chociaż nie będzie to proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka... nic nie zjesz ponieważ chcesz być sliczna na wiosnę, wbić się bez trudu w jakiś fajny ciuszek. Zjedz serek homo ze słodzikiem, mnie to pomaga w chwilach desperacji, a juz w II fazie upieczesz chlebek. Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka długowłosa
no wlaśnie nie mam serka, bo rano zjadłam większość z tego co miałam, a że jestem chora to nie za bardzo mogłam iść do sklepu :( I słodzika też nie kupiłam :/ A w II fazie Dukana można jeść pieczywo?? :D ja myślałam, że dopiero w III fazie można, a w II tylko dochodzą warzywa... Ale przeczytałam w jakimś innym temacie, że na głód dobre otręby z mlekiem, ale nie wiem, czy mleko można - jesli wiesz to proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne pieczywo jakie można to bułki i chleb dukana, ja jeszcz robię taka a'la pizze. W skład pieczywa dunkana wchodza jajka, otreby, twaróg czyli możesz juz w I fazie, tylko odpowiednik 2łyżek otebów dziennie. w moim chlebku jest 10łyżek otrębów, więc po upieczeniu dziele go na 5 porcji dziennych. Przepis wrzucę zaraz. Mleko mozna 0,5%, daje takie do kawy i do otrebów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę chleb z przepisu na bułki, w keksówce. -3jajka -otreby 4łyżki pszennych, 6łyzek owsianych -1łyżeczka proszku do pieczenia -kostka chudego twarogu -sól (dodaje tez czosnek granulowany i oregano) Bialka ubijam na sztywno, pozostałe składniki mieszam, dodaje białko i do foremki, piekę około 0,5godz/180'C Na tym samym cieście w II fazie piekę pizze z pomodorami, pieczarkami, cebulą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana kupiłam wczoraj serek wiejski 0,5kg 3%tł i na etykiecie pod spodem są przepisy i jeden normalnie dukanowy (tzn wg mnie) 0,5 kg serka wiejskiego 250g łososia natka pietruszki sól,pieprz Ja zrobiłam swoje proporcje tzn mniej łososia i serka ,ale wyszło pyszne,polecam wam, bo to miła odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja tu wpadam, bo lubię :-) Dziś dieta wzorowa. Porządki w szafie w trakcie tzn leży w sypialni stos ciuchów do wyrzucenia, juz drugi dzień :-P Trzeba się za nie zabrać :-O może zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziś masz ostatni dzień uderzeniówki? Jutro ważenie komisyjne ;-) czekam rano na Twój wynik. Ja zważe się dopiero w sobote po dniach P, może zastój mnie opuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeśc , wcale nie ma wow, wczoraj miałam 93 , ale dodałam callan i myśle ze przez to poszedł kg do góry czyli jest 94 , ale to i tak waga kt nie widziałam od lat hahai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Basiu :-) W DD dobrze jest się też mierzyć, mam zastój a w pasie ubyło mi 3cm. Nie wytrzymałam i wlazłam na wagę coś drgnęło więc mam nadzieję w sobote zmienić stopkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki . Gratuluje wam mniejszych obwodów . Ja dziś sie zważyłam i waga 1 kg w góre i załamka , bo nie powinno.skoczyć do góry. Może to po aerobiku . Diety trzymam się ściśle . Nie wiem co się dzieje .Chyba też będe się mierzyć . Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie ze masa mięśniowa sie zwiększa przy ćwiczeniach i temu takie wzrosty, ale mięsień to nie to samo co smalec!, mięśnie o wiele więcej spalają, to pociecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita Basia ma rację, to mięśnie... Zmierz się lepiej od czasu do czasu. Jakie plany dukanowe masz dziś Basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórka zjadłam już o 7 , pyszny był , właśnie wybieram sie na zakupy , to wezme ze sobą pierś grilowaną , a jak wróce to sałata lodowa pomidory(ale nie za dużo), wołowiny chce kupić i zrobić burgery, bo mam wielką ochote do tego.ale piekne zdanie hahahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakują i cudownie pachną warzywka po 10 dniach protein. Jutro mam ostatni dzień P, też czekam na te smaki. Moja dietka dziś wzorowa, dodatkowo zachęciły mnie do działania komplementy dawno nie widzianej psiapsióly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymi komplementami to trzeba uważać , co by nie spocząć na laurach, bo też tak bywa. ale myśle ze tu nie grozi haha, jesteśmy silną grupą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu u mnie do laurów jeszcze daleko, ale miło mi było, że dostrzegła koleżanka ubytek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i najważniejsze, zastój mnie opuścił, mam nadzieję, że na stałe :-D mam kolejny kilos za sobą, a raczej z siebie ;-). Biegnę zmienić stopkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacjec Basiu i Inga . Ja dzisiaj sie nie ważyłam , bo trochę zaspałam i biegiem do pracy. I dziś zdgzeszyłam ,bo u nas w pracy dziś Józefa i wypiłam dwa kieliszki . Naewno to na dietę moją wpłynie. Trudno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Basiu dziękuję za zaproszenie na vitalii będę już chyba tylko pisać pamiętnik... mam nadzieje,ze reszcie dziewczyn nie będzie przeszkadzać,że wracam jak córka marnotrawna ;) ale smutno mi samej na diecie i w domu tez ciągle sama...Długo mi waga stała, ale jakieś t6rzy dni temu ruszyło i wczoraj było 71,10 no już coraz bliżej 6 z przodu choć mam nadzieje,że teraz znów trochę spadek przyspieszy bo ostatnio to naprawdę woooolno szło :( a nic złego nie robiłam prócz mn9ej ruchu z powodu @. Gratuluję Wam wytrwałości i zrzuconych kg. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tka grzesznico, alkohol w pracy a fe! :-D fajny zespół macie skoro sa imprezki imieninowe... Pokute sama wyznaczysz czy mamy Ci pomóc? :-D Allesa witaj :-) jesteś tutaj zawsze mile widziana. Cieszę się, że trwasz w diecie. Pisz jak najwięcej chętnie poczytam. Cieszę się, że jesteś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pić nie wolno , ale ukradkiem można . U mnie zakład trochę alkocholowy , bo wino produkujemy. Dyscyplina musi być , bo trochę ludzi już pozwalniali , ale to faceci , bo nietkórzy umiaru nie mają. Ja w sumie grzeczna jestem , ale jednak czasami zgrzeszę . raz się żyje. Jutro się zważę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×