Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Witam, Basiu jesteś na 1000? Pisz co u Ciebie, wiesz, że Ci kibicuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Juz jestem po dzisiejszych cwiczeniach. Dzis na szczęscie nie pada, choc jest pochmurno i apetyt mam mniejszy niż wczoraj. Inga - jakie słodkości można jesc na dukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam idealna metode na odchudzanie info na e-mail arturius@gg.pl w temacie napisz odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć ingo, jestem na 1000, chociaż ostatnio to i 1500 mi wychodzi, ale już od dziś sie zabieram za siebie , miałam troche problemów i wszystko w locie, ale już bebde grzeczna i 1000 nie przekroczę na dukanowym forum nie mam za bardzo co szykać, ale zaglądam do was i tam, ta pogoda mnie rozwala , mam ochotę na jakieś marsze, ale nie pociągne dziecka w taką pogode, sama nie mam ochoty na ta wilgoć!, ale moze jednak dziś zalicze jakąś rundkę(niestety musimu do lekarza,dość daleko utem jedziemy) ale tam pochodże troche z nią na rękach to spale hahahha) każda forma ruchu!, mam zamiar powrócić aktywnie na to forum, i zapraszam również nowe chudzinki do walki zła wiadomość +2kg, ale zwale to, nie zapisuje w stopce bo sie załamie (hahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu, Miło Cię czytać :-) Ja trzymam sie na dukanie, ale nie wiem ile jeszcze na nim będę. Juz się boje truskawek i pierwszych jabłek oj, oj. Lipiec, sierpień mam zamiar postarac się o rodzeństwo dla córki, więc wcześniej muszę sie ustabilizować. Na topikiu Szatynki czasami pusto, bo dziewczyny więcej piszą na socjum, a ja jakoś wolę na kafe. Tam tez zaglądam i oczywiście wszystkim kibicuję. Pozdrawiam i zapraszam nowe mające dużo do zrzucenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie zjadłam ok 550 kcal, ale jeszcze kawałek dnia przede mną (ryżowe wafle z wędliną kurczakową, troche maślanki, 2 winogronka) ingo ,włąśnie myśląc o lecie i tych smakołykach typu świeże owoce,warzywa, groszek zielony zwłaszcza, porzeczki,agrest, nie wyobrażam sobie tego odmówić a na DD , nie można, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ingo72 i Basiu9999 :) oraz wszystkie dziewczyny! To tu jesteście :) Hehe po tytule sądzę, że mogę się do Was zapisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Szatynko :-D Tutaj pisałam wczesniej niz na twoim topiku, był taki moment, że wszyscy uciekli, pisałam sama ze sobą :-P dlatego ale nie pozwolę mu paść! Dietkuję, maszeruję i czekam na spadki. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo72 rozumiem :) ale wpadaj też do nas. Rozumiem to, że nie każdy polubił formę socjum. Ja z kolei na socjum zaczynałam swoje forumowanie (na innej społeczności, która w tej chwili samoistnie przestała istnieć z powodu braku forumowiczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dziś placki z otrąb z paprykarzem, ryż brązowy z łopatką grilowanym i ogórkiem na koncie ma 720 nkcal także nie wiele mi zostało, ale nie mam wielkich planów co do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po śniadaniu 120kal, mam 1 kg w dół , zaraz zapisze w stopce, wczoraj byłam na wieczornym spacerze ok 1,5godziny, mam nadzieje ze częśćiej bedę tak wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mój dzień protal, zostawiłam sobie tą zasade , musze jakieś zakupy zrobić , pewnie jakaś rybka będzie pieczona, potem wam na pisze co ciekawego wymyśliłam , a pewnie placki tuńczykowe, jajka, ojoj, nie ma biedy, bede żyć hahaha. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Basiu spadku :-) Ładnie trzymasz dietę. Ciekaw jestem reakcji Twojego organizmu na zmianę diety. Jak się czujesz? Nie bałas się, że po wprowadzeniu węglowodanów zaczniesz przybierać na wadze? Jowita odezwij się do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita 445
Cześć moje kochane dziewczynki! Przepraszam ,że sie nie odzywałam , ale byłam tak zmęczona po tym moim sprzątaniu po remoncie , że nawet nie zaglądałam w komuter. Moja waga troszke w dół . Mogło by być lepiej . Gratuluje wam spadku każdego kg. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam sie , ale ten 1000 to chyba go jakoś nie przeraża , (organizmu )dodałam więcej ruchu, a czuje sie wyśmienicie i jestem jakaś spokojniejsza , bo moge wszystko jeśc tylko mało, wczoraj dzieciom podjadłam SMACZNEGO KĄSKA winiary ale tylko jednego nawet umoczyłam go w sosie z majonezem, i to była kolacja , a jak jestem glodna wieczorem to jem kapustę kiszoną jak wiadomo 16kcal na 100g, to nawet pół kilo moge hahaha, ale tyle nie zjadam, a i włączyłam ocet jabłkowy kt. umie hamuje apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze forum odżywa, super. Własnie sie zastanawiam, czy pocwiczyc dzis, czy juz odłożyc do jutra. Zazwyczaj cwicze o wcześniejszej godzinie, ale dzis nie miałam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia witaj :-) Forum trwa, bo dietki trzymamy. Powrót do pracy utrudnił mi pisanie, ale jak się lepiej zorganizuje, to i z pisaniem się poprawię. Ćwicz kiedy masz czas i ochotę. Ja mam tylko marsze, spacery i wygłupy z dzickiem na dywanie. Mam, nie wiem z jakiego powodu, bo diete trzymam, +1kg Wrrrr :-O Jowitka pisz częściej, wagi mało ubyło, bo przy sprzątaniu mięśnie Ci podrosły, serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wwstawać Dziewczyny! Co za dzień! Mam kolejne +0,5kg w górę! A nie podjadam! Mój organizm przewiduje suszę chyba, dlatego magazynuje wodę, na ciężkie czasy :-D Miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2626
Witajcie dziewczyny! Czytam sobie Wasze posty i piszę do Was z prośbą o pomoc w wyborze najlepszej dal mnie diety. Chyba mogę się przyłączyć do Waszego grona, bo też mam zamiar się odchudzać.:) muszę schudnąć 8 kg.... ale nie mam pojęcia na jaką dietę przejść... najlepiej by było gdyby dało się tyle schudnąć w bardzo krótkim czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstały ,wstały, ja już po jajkach sadzonych , teraz kawka z kompem co do wyboru diety to ja nie pomoge kazdy powinien sobie sam coś znależć , ale na dukanie dośc szybko sie chudnie, ja sbyłam nie było tak strasznie, ale wole swojego 1000ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia2626 myślę, że przy Twojej nadwadze wystarczy MŻ i więcej ruchu. Zapraszam do pisania z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze czy dam rade do końca kwietnia 8 zobaczyć z przodu dzisaj protal,zjadłam jajka i rybe pieczoną,dzisiaj pojem sobie do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2626
Dziękuję Wam dziewczyny:) Nie wiem sama czy te 8 kg to nie za dużo...Mam 161 wzrostu i ważę obecnie 60 kg...chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, ale chciałabym do tego dopasować jakąś dietę, żeby szybciej schudnąć... A ta dieta dukana jak wygląda? Widzę że bardzo dużo na niej zrzuciłyście, gratuluję:) a co sądzicie o diecie norweskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na kopenhaskiej ale to chyba to samo,schudłam kiedyś 11kg, za drugim 9,i przez długi czas waga nie wracała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×