Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Witam, kawa i gorący sandwich to moje śniadanko, mniam, mniam... obiad bigos kolacja sałatka z sałaty lodowej, pomodora, ogórka itd. skropiona octem balsamicznym i posypana ziołami Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwugodzinny spacer z córą w spacerówce zaliczony, było baaardzo miło. Piękna pogoda, aż się wyjść chciało. Jutro badania prywatne i służbowe, za tydzień wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,ja dziś P. 200g ubyło na wadze, ale to nie do zapisywania jeszcze , nie mam planów co do posiłków, ale moze gdzies tam placki tuńczykowe sie za plączą , nie mam siły na callana, może marsz , chociaż jestem jakas zmęczona , może przemęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem, odebrałam wyniki badań wszystko w normir, prawie wszystko... mam białko ponżej normy :-D wyszło mi 63,8, a norma od 65. I pomyśleć ile by wyszło gdybym nie była na diecie białkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam , bo mam remont w domu i dopiero dzisiaj w pracy piszę. Ucharowana jestem , bardzo to i może kilogramy polecą . Narazie wage schowałam. Dopiero jak pospraątam po remoncie to wyciągnę ja. U mnie dietetycznie . Wróciłam do mż. Zobaczymy. Piling kawowy jest super . Skóra coraz lepsza . Gratuluje spadków wagi . Trzymajcie sie Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaaaaa69888
inga,norma bialka calkowitego we krwi to 60-80 wiec nie lamentuj,masz w normie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wydruku obok wyniku każdego badania sa podane normy i przy białku jest własnie g/l sama tego nie wymyśliłam :-) poza tym wcale nie panikuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita wytrwałości przy remoncie Ci życzę, no i jak już wyciągniesz wagę, to dużo mniejszej masy! Dziś zaczynam dni P, mino braku warzyw wolę je, bo wtedy mam większe spadki. Allesa odezwij się, co u Ciebie? Miłego weekendu Dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ingi
a ty zdajesz sobie sprawe ze czeka cie mega jojo? skoro tyjesz nawet na PW? masz zamiar do konca zycia zyc proteinami, zeby utrzymac wage? poczytaj jak ludzie tyja po dukania, a zaczynalo sie tak jak u ciebie, dzien z niewielka iloscia węgli z warzyw i juz hop waga do góry:O schudniesz 10,przytyjesz 15:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinkaaaaa
Inga72 widzę, że jakas była uczestniczka tego topiku, której pewnie nie udała się wytrzymać na diecie, (a miały nie wymiękać po dwóch tyg) próbuje cie zniechęcić. Walcz dalej, podczytuje cię i trzymam za ciebie kciuki. teraz jestem w ciązy i po porodzie będę miała tez duzo do zrzucenia. Czytałam, że też niedawno zostałaś mama, jestes dla mnie dowodem, że można się odchudzić. Super, że masz dobre wyniki badań. Chyba dołącze do ciebie po porodzie, a to juz za kilka tyg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ingi
julinkaaaa,bardzo błyskotliwa jestes..błyskotliwa inaczej:O jestem od pol roku na diecie 1200kcal, schudłam 32 kilo:) wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julinka dziękuję za kibicowanie, zapraszam na topik. Z odchudzaniem po porodzie to poczekaj aż organizm odpocznie po ciąży, mi lekarz radził minimum 3 miesiące. Diete zaczełam po odstawieniu dziecka od piersi czyli 6miesiący po porodzie. U nas piękna pogoda, wybieramy sie na rodzinny spacer, dłuuuugi spacer :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kolejne 0,5kg za mną :-) Dziś od rana byliśmy na pieszej wycieczce, teraz późny obiad i znowu wychodzimy :-) taka piękna pogoda... Wiosno ach to Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi zostało do schudniecia juz niecałe 10 kg Wpadłam tu , bo jak widac odchudzam sie juz od dłuższego czasu, i w trakcie którego juz kilka topikow na których pisałam padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia szczupleje witam :-) zapraszam do wspólnego odchudzania. Ten topik tez był oblegany, taraz zostalyśmy w kilka. Nie pozwole mu upaść, pewnie zauazyłas, że momentami piszę sama ze sobą :-D nie zrazam się i walcze dalej. Widzę, że masz duzy ubytek za sobą, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziś zmiana stopki :-D weekendowe długaśne spacery dały super efekt. Polecam ;-) Dziś tez dużo biegania, chociaz nie dla przyjemności... Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim, Dziewczyny gdzie jestescie??? Na sniadanie zrobiłam jajecznicę na kiełbasie zywieckiej z indyka ze szczypiorkiem, na suchej patelni oczywiście. obiad gotowany lub grillowany kurzy cyc. kolacja tuńczyk Miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga gratuluje takiego spadku wagi. Bardzo ładnie chudniesz. U mnie waga dalej schowna . Musze do końca ogarnąć mieszkanie po remoncie , dopier o wtedy ją wyciągne . Ale po ubraniach wydaje mi sie ,że są troszke lużniejsze. Może to spraatanie daje efekty. Pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Jowita :-) Myślę, że też zobaczysz duzy ubytek, jak już wyciągniesz wagę :-D w końcu sprzątanko, to wszechstronny ruch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia szczupleje dziękuję, duża waga, to i spadek spory mam ;-) zaliczyłam dwugodzinny maraton po sklepach, to chyba spacer mogę odhaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dieta trwa, spacery od dziś do pracy i spowrotem. Ten powrotny bedzie bardzo szybki, bo bedę biec do mojego maluszka. Dziś pierwszy dzień pracy po macierzyńskim. Do pracy zabieram jogurt i otręby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnej pracy po macierzyńskim ! Jak tylko dziecko jest pod dobra opieką to wszystko ok. Ja pamietam jak wrociłam po macierzyńskim do pracy to żyłam w stresie , bo moja córke karmiłam piersia i nie chciała nic innego. Po pracy biegiem i karmienie . Powodzenia Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pierwszy dzień w pracy w sumie ok, ale wróciłam bardzo zmęczona. Odzwyczałam sie od takiej dawki hałasu jaka mozna dostać po uszach w szkole ;-) Dieta trwa chociaz w pracy nie mam kiedy jeść i nie wiem jaki to wywrze wpływ na moją dietę. Ubolewam, że nie moge w pracy pić dużo wody (nie mam kiedy chodzić do łazienki, przez ciągłe dyżury) a to juz z pewnością źle wpłynie na spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia85
Witam wszystkich:) biorę się ostro za siebie...od jutra:) zastanawiam się nad tym, jaka dieta byłaby najlepsza...chodzi mi oczywiście o to na której mogłabym jak najwięcej i jak najszybciej schudnąć:) może pomogłybyście mi wybrać odpowiednią? ostatnio byłam na norweskiej... nie wytrzymałam dwóch tygodni... tylko tydzień, ale po tyg 3,5 kg mniej:):) waga mi nie przybywa, mimo tego że już od miesiąca na tej diecie nie jestem:) ale chciałabym jeszcze zrzucić 6 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basiunia, trudno mi doradzać komuś dietę, ja jestem na dukanie i bardzo sobie chwalę. Chudnę, głodna nie chodzę, badania po dwóch miesiącach diety wyszły mi dobre. Mniej piszę, bo wróciłam do pracy, a wolny czas jest dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Talia ja tez mam tak, wcinam dukanowe słodkości. Po powrocie do pracy mam mniej czasu na spacery, ale mam nadzieję, że jak lepiej sie zorganizuje to i czas się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×