Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

Gość innnnaaaaa
to była odskocznia od tematu... a poza tym ktoś z jej poprzednich wypowiedzi wybrał to co najlepsze i wkleił... poczytaj sobie całość tematów... ja uważam że skoro ma udane życie seksualne to niech się chwali... każdego kreci co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
może i tak ale takie są moje wewnętrzne odczucia... sama doskonała nie jestem i uczę się jeszcze wielu rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhgcvaimv ueef uv,przeciez ona napisala to po to,zebyscie mieli co komentowac i przezywac!!jeeeny,to byl skeczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
no widzisz zyzula nikt nie rozumie tego... ludzie się napalili i wyszło jak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam nie przeszkadza jak ktos opowiada o innych zeczach jak tylko odchudzanie.ok,jestesmy na diecie,wymieniamy sie swoimi spostrzezeniami,ale przeciez nie mozna w kolko pisac,zjadlam to,wypilam to,waze tyle!czasem mozna popisac o czyms innym!to jest forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
zyziula skeczykiem nazywasz pisanie co chwilę o seksie? bo na dukanowskim topicu o ile pamiętam co chwilę też pisała o orgazmach itp. no nie wiem.. ja to odbierałam jako niesmaczne, wręcz obrzydliwe. do tego opisywane przez nią dwulicowe zachowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
oki ja znikam już... będę wieczorem po 20 napewno... czas na siłkę i inne bajery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
jhgcvaimv ueef uv no widzisz ty to odbierasz tak a inni inaczej... ci co ją znają wiedza co i jak... a seks to zawsze w każdej rozmowie się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
o ile się nie mylę temat seksu chyba pojawił się jako element ćwiczeń na diecie... następnie lena napisała że ona z mężem niet i tak się potoczyło wszystko... laski się poznawały to i pisały... radziły sobie co zrobić i takie tam... w sumie i flesz80 ma udane życie seksualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhgcvaimv ueef uv,dziewczyna wali prosto z mostu i tyle,jest bezpruderyjna.:)na innych topikach pisza lepsze zeczy,uwierz mi...ostatnio koles wkleil link ze swoim golym obsmarowanym fekaliami przyrodzeniem!!!to jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
więc i flesz80 się czepcie... każdy kto ma lepiej od was jest wrogiem czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
zyziula i nikt mu tego nie wypomni... ona napisała jak jest i się chwali bo chciałaby żeby każdy miał udane życie seksualne... a czasem warto spróbować czegoś innego... założę się że seks analny ma od czasu do czasu a nie codziennie... a że ona lubi i mąż i coś ostrego w stylu dominacji?? ok niech lubi jej sprawa... sadząc po odpowiedziach oprócz niej było jeszcze kilka osób które to lubią więc sama nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
innych to obrzydza wiec niech nie czytają i nie wyciągają takich rzeczy... chcą się naśmiewać proszę bardzo ale niech staną z nią twarzą w twarz ciekawe czy byliby takimi chojrakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
nikt chyba nie może mieć lepiej od nas samych bo odrazu go zrypiemy... podobny do mnie dobry, nie podobny to zły... preferencje seksualne to czyjaś prywatna sprawa... jest otwarta dziewczyna to napisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
a niech sobie lubi co chce. co innego napisać że ma się udane życie seksualne a co innego opisywać ze szczegółami. Jak ma potrzebę może na erotycznym pisać, prawda? właśnie ona potrafiła się ze wszystkich naśmiewać i okazało się że wcale nie jest taka twarda. Zabrakło jej poklasku koleżanek. Myślała że imponuje innym, okazało się że nie.. Przecież taka dumna była jak dziewczyny pisały jej "olka, ale dobra jesteś" przy okazji jej wywodów na temat zdrad i jej fałszywej postawy wobec ówczesnego partnera. oczywiste jest to że są tacy który mają od nas i lepiej i gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
ciekawe czy mąż oli byłby zadowolony, gdyby to do niego dotarło, co ona tu wypisywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhgcvaimv ueef uv,hmmmm,maz nie musi o wszystkim wiedziec.zreszta ona nic zlego o mezu nie napisala...a jesli jest madrym facetem nie wnika w przeszlosc,co bylo,to bylo.kazdy z nas ma jakies grzeszki na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co z autorka!moze sie poddala,zmienila nicka i pojawi sie gdzie indziej,aaaalbooo jest zajeta i bedzie pozniej.:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
chyba jednak wolę być z mężem szczera niż obawiać się że coś o mnie usłyszy.. czegoś się dowie. Ty lena wyglądasz mi na mniej pokręconą i nie rozumiem dlaczego tak bronisz olki. jesteś porywza ale nie wypisujesz takich bzdur jak olka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhgcvaimv ueef uv byc moze dlatego ze ja jestem troche starsza,a wlasciwie duuuuzoo starsza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
ale ona się zachowuje jak chcąca wszystkim zaimponować wczesna nastolatka, a nie dwudziestoparoletnia kobieta. Nie wiem po co trzymasz się z tą dziewczyną.. teraz będziesz tylko z nią kojarzona i z jej pustymi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw mowiliscie jej zeby ze mna nie trzymala,teraz mi zebym nie trzymala z nia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
nie wiem kto ci tamto pisał. Ja stwierdzam że bez oli reprezentujesz się lepiej :) a ola to się powinna nad sobą zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kobieta,napisz mi jakie Twoim zdaniem,kolory pasuja do blondynki?chodzi mi o make up i ubior.pierwszy raz w zyciu mam na glowie platynowy blond i tak sie zastanawiam....mi podoba sie czerń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej barany!!!! te dwadzieścia parę kilo to ja schudłam w ciągu trzech miesięcy, wiec odczepcie się. zmieniacie wszystko na swoja nutę by przekonać resztę że macie rację. jesteście pojebane. nic dodać nic ująć. żrecie się tutaj jak jakieś psy. i macie wąty, ze ja się nie udzieliłam jeszcze. debile!!!!!! znajdźcie sobie życie pozakomputerowe, bo wam ono przeleci miedzy palcami jak woda. byłam na super spacerze, spotkalam sie dzisiaj z wieloma osobami, piłam kawę w świetnym miejscu i jestem zadowolona z mojego dnia, a wy???? cały dzień przed kompem? boziu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
też jestem blondynką, nie platynową, bardziej bursztynową. Weź pod uwagę kolor skóry, kolor tęczówki, rozumiem że kolor włosów masz chłodny. Najważniejsze żebyś czuła się dobrze. Jak lubisz czerń to noś, dodaj do tego jakiś kolor np w postaci dodatków i będzie fajnie to wyglądało :) Ja dobrze czuję się w beżach, brązach, ale w chłodnym niebieskim też jest mi dobrze. Za to w fioletach i zieleni wyglądam jak blady trup :) Możesz też znaleźć jakąś osobę publiczną, która ma podobny typ urody i podejrzeć co nosi, w czym korzystnie wygląda. Nie mówię żebyś kopiowała ale np krojem ubrań czy kolorami można się wesprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo,autorka przywitala sie z nami!calkiem milo zreszta! ja mam niebieskie oczy,mooocno niebieskie,ciemna cere...wydaje mi sie,ze czern i srebrne dodatki beda ok.a moze czerwień?bo chiba nie rozowy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
ja w różowym występuję baaaaardzo rzadko. A dobrze się czujesz w tak jasnych włosach? do ciemnej karnacji to raczej orzechowe by mi pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×