Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

Gość innnnaaaaa
czy ja wiem... przecież nie obrażały i nie pisały wulgaryzmów tam na inne dziewczyny... narazie jest cisza... ciekawe czy autorka z rozdwojeniem jaźni powróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
dajcie już dziewczynie spokój co... napisała to co miała i już pewnie się nie pojawi na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina z Balladyny
Tez tak mam ze zjem minimalistyczna kromke wchodze na wage i od razu idzie w gore,odchudzam sie 500cal dziennie czasem mniej musze schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
nasza klasa to jest już wchodzenie z butami w czyjeś życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
Alina organizm chroni każdą kalorie która mu dostarczysz i to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
a moze chcecie zobaczyc profil leny na nk?zdziwicie sie,ja bylam zaskoczona!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
same przecież pisały o tym na: Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :) str 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
a mają siebie w ostatnio dodanych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
czyli profile zaliczone?:)szczerze,lena niezle sie trzyma jak na swoj wiek,przed ciaza byla wrecz chuda,a to ze przytyla w ciazy,no coz,wiekszosc z nas to czeka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja zabieram glos
Słuchajcie, te panienki typu olaskr i wikoria oraz inne im podobne, to najgorszy syf. To gówniary jakies chyba, a jesli są pełnoletnie, to nie osiągneły odpowiedniego stopnia rozwoju. Przykład? olaskr jest walona od tyłu, a fuuj! Robią to, jak zwierzeta, albo i to nie! Po czymś takim ona nie może być normalna, jej facet zajeżdza ją w zwieracz sralny i tłucze głową o scianę, nie brać jej pod uwage. Jak to zdzira usilnie stara sie przekirować uwagę na autorke topiku, a gooowno!!!! Rozumiesz obsrańcu? (jesli jeszcze nie srasz po piętach, to zaczniesz, buahahahahahahahah). Tylko tu przyjdź wieczorem szmato, to zobaczysz, jaką ci jazde zrobię!! Lepiej sie przygotuj. Myślisz, ze jestes szczupła? Z twoimi kilogramami tez nie jesteś szczupła, a czy ktoś wazy 70, czy 100, no wybacz, kto by się babrał w szczególach. Także przemyście to sobie, bo ja tu wrocę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
każda z nas przytyje po ciąży lub w trakcie jej... zdarza się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna poogladac te
malpy, w jakim cyrku? ma ktoś namiary na ich profole? dajcie!!! niech sie zacznie jazda na jakim topiku pisały? to nie może być tak, ze tu najezdzaja na kogos, a same sa bezkarne olaskr i tak doooopy daje pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
teraz ja zabieram glos,uuuuuuuuuuuuu,nie ladnie!dlaczego ja tak szmacisz?zrobila ci cos?wybacz,ale to swiadczy o twojej kulturze...czepiasz sie dziewczyn,a twoj pozim jest bliski zeru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna poogladac te
tak? w kazdym przypadku mozna przytyc, ciaza to hormony, a nie trzeba byc w ciazy, zeby miec problemy z hormonami, wiec co jedno usprawiedliwiasz, a innego nie? weź nie wkkkoooorwiaj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna poogladac te
dobra, dobra, co ty mi tu o kulturze bedziesz plotła? pytałam cie o kulture, chamie? lepiej podsumuj kulture wiktorii i olaskr, jesli sama nią nie ejstes lepiej przestań kłamac, dobrze ci radze, bo ci brzdęknę w czoło i nie bedzie ci do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
gdzie mozna poogladac te,moze i daje doopy,ale wlasnemu mezowi!co wam do tego.piszecie,ze one czepiaja sie autorki,a wy wlazicie z buciorami w ich prywatne zycie!czy nie rozumiecie,ze olaskr napisala o tym sexie w taki sposob,zeby z was zakpic?czemu nie widzicie jak ktos robi z was pajacow?a wy niezdrowo sie podniecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
gdzie mozna poogladac te-POZIOM ZEROWY!!ZERO KULTURY!TWOJE RZUCANIE MIESEM SWIADCZY O TOBIE!CHCESZ ZOBACZYC DZIEWCZYNY NA NK?TO SOBIE POSZUKAJ,JA JUZ WIDZIALAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna poogladac te
cisza głupcze!! kto wchodzi w zycie prywatne idioto. olaskr sama opisala, jaką jest szmatą, więc stul pysk, ok? a teraz uciekaj, bo cie kijem pogonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
gdzie mozna poogladac te,i co profile na nk odwiedzone?jest jeszcze facebook!:) I NIE KRZYCZ NA MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
gdzie mozna poogladac te A PYSK TO TY MASZ!!!NIE ROB Z NIEGO WYCHODKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
wiecie co jesteście nienormalni .... nk i face to już za dużo... a laski mogą was podać na policje za ich naruszanie prywatności... i ja na ich miejscu już bym to zrobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
Zastanawia mnie gdzie sie podziewa autorka topiku,chetnie bym z nia pipisala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
dziewczyny miedzy sobą się zakumplowały a teraz z waszego powodu znikną... ucieszy was to napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
a olaskr napewno robi z was idiotów... nie zniża się do waszego poziomu i dlatego nie odpisuje na wasze zaczepki już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
i ma racje dziewczyna,leny tez nie ma,nie dziwie sie,tez nie chcialabym byc gnojona publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
gnojone tylko za to że publicznie pokazały głupotę autorki tematu... to polska jest niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
a no i za udane życie seksualne olaskr... jak ktoś ma lepiej od innych to odrazu wynocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
innnnaaaaa, a co ty tak bronisz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
jhgcvaimv ueef uv,a co? ma sie zachowywac tak jak reszta?osoba na poziomie,tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
nie bronię tylko postaw się na ich miejscu... chcielibyście żeby w wasze życie ktoś wchodził z buciorami i oglądał was jak wystawę??? bo się sprzeciwiliście tłumowi??? studiuje psychologię i umiem postawić się w czyjeś sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×