Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość gość
a może na dobry początek nauki skorzystać z jakiegoś kursu on line? ja uczę się tutaj https://jaksiemaszpolsko.com/ bardzo podoba mi się forma tych kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrystek
Mam pytanko, polecono mi naukę języka metodą Krebsa , może ktoś korzystał z już takiej formy? Jeżeli tak to proszę podzielić się rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie - ProgressPlus, pan Sebastian Spyt, okolice Galerii Kazimierz. Super lekcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Sebastian Spyt i pani Agnieszka z Progress Plusa koło Galerii Kazimierz - potwierdzam. Rodzinna szkoła fajni ludzie, dla mnie 2 rok nauki, dla córki 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie nadal szkoły języka angielskiego w Krakowie to zapoznajcie się z ofertą tej: http://www.mrbrown.edu.pl/ Od wielu osób słyszałam dużo pozytywów już. Od nowego semestru planuję zapisać również córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszek

Jak dla mnie najlepsze jest Norton, świetnie uczą i maja bardzo profesjonalne podejście. Widać postępy po ich nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszsz

Również polecam Norton, na początku miałam problemy z komunikowaniem się po angielsku a teraz nie sprawia mi to problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja u siebie w firmie (male przedsiebiorstwo) zorganizowalem kurs angielskiego dla siebie i pracownikow, mocno dofinansowany ,w Nortonie. Moge polecic bo bardzo fajny nauczyciel. Robia tez indywidualne z tego co wiem bo rozmawialem z tym gosciem co prowdzil kurs u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Fajną ofertę ma tutlo. Lekcje możesz odbywać online kiedy Ci pasuje- co jest bardzo wygodne. Lekcje są 20 minutowe więc łatwo zachować koncentrację i chęci a można się na prawdę wiele nauczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Tak naprawde szkoły językowe na pewno są wystarczajace, zwłaszcza jesli myslisz o Syllabusie. Warto sie zapisać i zobaczyć jak duzo sie mozemy nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
Dnia 8.07.2019 o 15:03, Gość Zuzaa2 napisał:

Fajną ofertę ma tutlo. Lekcje możesz odbywać online kiedy Ci pasuje- co jest bardzo wygodne. Lekcje są 20 minutowe więc łatwo zachować koncentrację i chęci a można się na prawdę wiele nauczyć. 

Warto tez zaznaczyć ze lekcje  odbywają odbywają się o dowolnej porze do godziny 22 , wiec można sobie wybrać odpowiednia porę do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

To bardzo wygodna opcja. Ja róznie pracuję i włąśnie ciężko mi było dopasować się ze szkołą językową, ale z tutlo jest super pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na szkołę językową Three Lions przy ulicy Krupniczej. Zasadniczym argumentem, który do mnie przemówił był fakt, że zajęcia prowadzą tylko native speakerzy, więc jest okazja obcować z językiem żywym. Na dodatek elastyczne godziny zajęć i platforma do zdalnego nauczania - same zalety, polecam wypróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beattka8

Myslę że właśnie jednak pod kątem podejścia indywidualnego, kontaktu wg potrzeb, wygodny jednak wygrywa Tutlo. Sama niedawno odkryłam i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalotka

Od jakiegoś czasu chodzę do małej szkoły Speaking House obok Kina Kijów. Bardzo spodobało mi się ich podejście do kwestii zajęć - przede wszystkim opierają się o rozmowę co w zasadzie rzadko można spotkać w innych, znanych szkołach. Poszłam do nich po zakończeniu kursu grupowego w Profi i dużo bardziej mi się podoba. Pozdrawiam swoją lektorkę Marysię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Ja chodzę od pół roku do szkoły Speaking House. Fajna mała szkoła na Syrokomli gdzie kładą nacisk głównie na rozmowę. Mam fajny kontakt ze swoją lektorką, która naprawdę wie co robi. Po tym czasie dużo pewniej się czuje jak rozmawiam. Wcześniej miałam kursy grupowe ale to nie dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKaisa

Jak dla mnie to podejrzane, słaba reklama. Nie wiem... może się nie znam, ale u mnie szkoły językowe się nie sprawdziły, wybrałam naukę poprzez platformę językową, uczę się z domu i z Tutlo mi to po prostu łatwo i wygodnie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Ja chodziłam w Gdynii do Toddlera i byłam bardzo zadowolona, myśle, że możesz spokojnie do nich zdzwonić i zapytać czy nie mają jakiegoś oddziału w twoim regionie albo sprawdzonego nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Jeżeli szukasz dobrej szkoły nauki angielskiego w Krakowie to z całą pewnością polecam szkołę Poliglota, która znajduję się na ulicy Długiej 88. Moja koleżanka chodzi tam na niemiecki wiec jeżeli język niemiecki Kraków to tylko tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie szkoła a korepetytor? Ja mogę polecić Michała Świerada 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×