Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

no kurcze, odważne posuniecie z tym kolorkiem, ja bym się bała, że mi wyjdą żółte, bo w sumie pewności nie ma nigdy... bierzecie jakieś tabletki, albo inne cudowne preparaty wspomagające odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pani,ja lykam tylko blonnik,mam jeszcze thermo speed,ale do tego trzeba cwiczyc,a mi sie nie chce! A włosy,to najpierw pasemka,potem jeszcze raz,a dzis walnelam dekoloryzator na cala glowe,potem platynowy blond,na koniec potraktowalam to plukanka i wyszlo calkiem niezle,ale jak dla mnie za jasno,za jakis czas poprawie ciemnym blondem.a swoja droga,to juz kombinuje jakby na tym wygladaly pasemka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pani,he he,widzialam filmik,cudne dzieciaczki!!wszystko ok jak sie smieja,a jak pojdzie w 2 strone? Wasze dzieciaczki smieja sie juz?Moj maly caly czas usmiechniety,a ostatnio zaczal smiac sie na glos!rozbrajajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mile panie:-) Jak dobrze Was widziec i czytac:-) Ja mojego kąpie codzinnie, moze raz mi sie zdarzylo nie kapac jak bylismy gdzies i pozno wrocilismy, to tez mi bylo szkoda maluszka budzic. Moj synek konczy za tydzien 5 miesiecy, a ja od dwoch tygodni karmie go mlekiem SMA(nie wiem czy w Polsce jest to mleko). No i jak skonczyl 3 miesiace to zaczal mi przesypiac noce tzn. klade go ok 19.30 potem ok 22 budzi sie zje i spi do 6 rano potem je i spi do 9 i o 9 juz nie chce spac wiec musze wstawac:-) a dodam ze jestem strasznym spiochem i przed dzieckiem spalam do 12 nawet:D i teraz jak przychodzi weekned to moj mąż zajmuje sie dzieckiem od rana a ja spie do 12:D a co do mleka o ktore pytalas Dawidziula to mysle zebys dokoncczyla to opakowanie co masz i nowe kupila to drugie, bo mi sie wydaje ze te probiotyki zawarte w tych mlekach to dostosowane do wieku wlasnie i moze beda niewystrczajace dla twojego malucha juz. Ja nie biore zadnych wspomagajacych tabletek, uwazam ze to strata pieniedzy, bez diety zadne tabletki nie pomoga. Piekna Pani fajowy ten filmik hahahha. Moj dzidziol juz sie wrecz rechocze, najlepiej wieczorem jak zasypia to go cos bierze na śmiech i rano jest bardzo rozesmiany:-) No wlasnie ja tez bym cos zrobila z wlosami ehhhh, jak schudne to do fryzjera pojde w nagrode:D Dawidziula w ktorej czesci Anglii mieszkass?? Do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój się rechocze już jakiś czas, ale co się dziwić ma już prawie pół roku... no i widzę, że lada dzień będzie sam siedział, bo dziś usiadł jak złapał się kołderki zupełnie sam ale na prawdę długo się dźwigał i to ćwiczył, odrywał głowę i plecki aby się podnieść już 2 mc-e temu. najlepszym ćwiczeniem jest ponoć leżenie na brzuchu, ale mój Oskarito niezbyt to lubi, a jak tylko opanował sztukę przewracania się z brzucha na plecy to mogę zapomnieć o tej pozycji. Swoją drogą to szkoda, że dla nas najlepszym ćwiczeniem nie jest leżenie na brzuchu, bo to bym mogła robić cały czas... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was.Pozwólcie, że poodchudzam sie w Waszym towarzystwie. Mam 29 lat 2 córki 4-letnią i 3-miesieczną . zaczynam od kopenhaskiej, a na czy skończę to się okaże. Jutro napiszę coś wiecej o mojej osobie, bo jutro wyjeżdzam do teściowej na pączki 150 km- popatrzę sobie jak wszyscy jedzą ha ha ha. Pozdrawiam i wytrwałości życzę Wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pani,moj maly tez podrywa sie do siedzenia,az sie dziwie jaki jest silny,bo jest wczesniakiem! hippa12,ja mieszkam w Evesham,godzina jazdy samochodem od Birmingham,a Ty?Ile jestes w Anglii?Ja 6 lat!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo te czworaczki-naśmiałam sie do łez-cudne. Nasuwa się jedna myśl " W życiu piękne są tylko chwile" Pozdrawiam Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dzis na sniadanko zjadlam kromke ciemnego chleba z szynka gotowana, bez masla oczywsicie. a co do dzieciaczkow to Piekna Pani nasze brzdące podobnie sie rozwijaja, moj tez nie chce na brzuszku lezec i tez sie przewraca zaraz po polozeniu, i tez sie podnosi do siadu tak fajnie sie kuli jak lezy i podnosi barki i glowke, ale jeszcze go nie sadzam, uwazam ze za wczesnie troszke, jak skonczy pol roku to chce mu kupic takie cos http://cgi.ebay.co.uk/Red-Kite-Sit-Me-Up-Inflatable-Ring-with-Play-Tray_W0QQitemZ200567694212QQcategoryZ131082QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7473143632818674406#ht_2092wt_944 ja mam w evesham kolezanke Davidziula, ale numer. a ja mieszkam w Hemel Hempstead 15mil na polnoc od Londynu. Dziewczyny u nas mroz w mojej miejscowosci, masakra zamiast wiosny to jest zima strszna brrrrr. Ide dzis z dzidziolkiem na ważenie:-)Zobaczymy ile wazy ta moja chudzinka, narazie idzie w normie wszytsko, ale urodzil sie malutki tylko 2,5kg. milego dzionka i bede zagladac na kawke hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Davidziula ja jestem w Anglii 2,5 roku, z czego prawie juz pol roku na macierzynskim siedze:-) Niestety w czerwcu sie konczy:-( A wy dziewczyny pracujecie gdzies?? Jestescie na macierzynskim , wychowawczym czy poprosru nie pracujecie i mozecie sobie siedziec z dzidziolkami w domach?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha sarenka 1982 witamy i zapraszamy do wspolnego dietkowania. Ja tez chcialam zaczac od takiej radykalnej diety ale jest to zbyt dla mnie rugorystyczna jak na początek. Dziewczyny przepraszam ze ja tak w kilku postach ale tak to jest jak sie czyta z przerwami, pozniej czego nie doczytam itd. i to tak wychodzi jak sie pisze z dzieckiem na kolanach:-) Same wiecie:D A teraz kawak z melczkiem 0% kto pije??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski,witamy nowa dietujaca!:) Ja dzis mam dzien bez jedzenia!Jutro warzywka i owoce i tak w kolko do osiagniecia celu!!Czyli jeszcze troche... hippa12,oooooo widzisz,byc moze znam ta Twoja kolezanke!! Ja siedze na macierzynskim jeszcze do konca sierpnia,potem wracam do pracy.A pracuje w fabryce salatek jako qc. Mojego malego wazymy w domu co tydzien,ciekawe ile teraz bedzie wazyl,ostatnio7 kg,a urodzil sie z waga 2130,a jak wychodzilismy ze szpitala 1980!!!!!!!!Ale urodzil sie w 35t.c.:( A jak tam Wasze dietkowanie?Paczki zaliczone?Moj P chcial kupic,ale wybilam mu ten pomysl z glowy,On tez sie odchudza,schudl juz 8 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta. Bylam na wazeniu z malym i niestety ponizej normy jest 5,88 wazy a jego najmniejsza waga powinna byc 6.00. Ja dopiero tydzien daje mu marchewke a tak to byl na mleku moim caly czas. Dwa tygodnie temu przestalam karmic ale mialam jeszcze duzo zamrozonego mojego mleka i mu podawalam ale juz sie skonczylo. Wiec kazali mi podawac kleik ryżowy 3 razy dziennie oprocz tej marchewki i co tydzien nowe warzywo lub owoc wprowadzic. I za dwa tygodnie wazenie czy przytyl. No zoabczymy. Dawidziula, no ta moja kumpela tez w jakiejs fabryce warzywnej pracuje:-) Ale nie chce publicznie podawac jej danych bo moze sobie nie zyczy wiec moze na maila Ci przysle i powiesz czy znasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippa ja mojego młodego sadzam od 4 miesiąca chyba, ale to co innego bo on taki silny i duży się urodził, lubi siedzieć w krzesełku do karmienia jak ma na blacie dużo zabawek. nie lubi leżeć- drze się, dlatego coś koło 4 zaczęłam sadzać, ale to co przysłałaś link to fajna rzecz jest! Mój Oski był ważony dwa dni temu i waży 9300g. Sarenka- pochwal się ile chcesz zrzucić i z czego startujesz, bo chyba nie napisałaś davidziula- mój Osobisty na bank przyjedzie z pracy i też przyjedzie z pracy i przywiezie mi pączki, choć wczoraj 20 razy chyba mu mówiłam, że nie chce bo dietuję. na śniadanko-obiad zjadłam miseczkę zupy z mrożonki- zupa królewska ze szpinakiem z hortexu, a mój Oskarito delikatną pomidorową z ryżem ze słoiczka:) było widać że mu smakuje. na kolacje upiekę sobie chyba rybę w rękawie foliowym w piekarniku taki średniej wielkości filecik w świeżych ziołach- tymianek, bazylia Ja jak na razie jestem na wychowawczym, ale do końca oku, bo później kończy mi się umowa... ale z tego co wiem to szefowa mi umowy nie przedłuży, więc posiedzę jeszcze z rok z małym, a później to zobacze, kast nam nie brakuje więc mój Osobisty chcę abym siedziała sobie z małym w domu, ale mi się to też z czasem znudzi coś czuję. Wczoraj nie dałam rady wypić całego tego wina jednak... Aha i w stopce mam link do bobasy.pl do konta Oskarka jakbyście chciały zobaczyć moją pociechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippa12,jesli pracuje w fabryce salatek ,to musi byc ta sama!!!!!!:)Napisz mi jak wyglada i jak ma na imie! Co do jedzonka.Ja dzidzi daje jeden produkt przez 3 dni,potem,jak nic sie nie dzieje nastepny,a klaeik odradzam,zamula zaladek,ja daje mojemu kaszki angielskie z cow and gate!sa pyszne i nic maluszkowi nie bylo,zajada jak szalony.Rozrabia sie je z woda.Moj maly nie bardzo chce jesc warzywka,pediatra(online)poradzil mi dosladzanie glukoza,lub mieszanie z mlekiem, i podzialalo.podam Ci linka strony,gdzie w razie jakis watpliwosci,mozesz napisac do pediatry,odpowiedz masz w ciagu godziny! http://dziecko24.pl/.super strona,przydaje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pani,SLICZNY TEN TWOJ SYNEK!!!!ZAJEFAJNA MA CZAPE!szkoda ze w uk nie ma takich dla maluszkow!!! Pozatym to idziesz jak burza z ta dietka!!Damy rade dziewczyny!!!! Cos mi sie wydaje,ze jak pojade do Polski w sierpniu wlasna mama mnie nie pozna z tymi blond wlosami,aaaaa coooo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidziula co ty gadasz, ze nie ma- wiesz sprawdź w h&m bo wszystkie czapki kupuje tam i większość ciuchów. No jeszcze moja mama przywiozła mi z londynu dużo z nexta, cheerokie, adamsa, mothercare, tini ted, c&a, musisz się rozejrzeć tym bardziej, że u was te ciuchy są tańsze dlatego mi mama zawsze z londynu przywozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pani,next mam pod domem,ale bez kitu nie widzialam,reszty sklepow na tym zadupiu nie ma niestety...ale sprobuje online!tylko nie wiem,czy teraz mi sie oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!!! Davidziula dzieki za te stronke!!!!! Super przyda sie na pewno!!! Ta moja kumpela to nie wiem dokladnie czy w tej fabryce pracuje co Ty, wiem tylko ze ma do czynienia z warzywami, ale nie jestem pewna czy jest to fabryka salatek. Nazywa sie Ania i ma blond wlosy, teraz chyba z ciemnymi pasemkami i do ramion, a niegdys jasny blond, jest szczupla i sredniego wzrostu i ma synka w wieku 7 lat. Piekna Pani ja tez dzis rybke bede jadla ale na parze:-) Postanowilam dac malemu na poczatek pierwsze 3 dni kleik ryżowy firmy hipp, zoabcze jak maly to bedzie przyjmowal, i jesli bedzie cos nie tak to zmienie na kaszki faktycznie. Piekna Pani sliczny synek, a ja potwierdzam ze czapki sa w H&M i tez w anglii bo mam identyczna tylko siwą kratke, ale doslownie taka sama, kosztowala chyba 3,5 funta Dawidziula. Ja tez wiekszosc rzeczy mam z H&M, super maja tam kompleciki dla chlopcow i sweterki:D Ja dzis w miedzyczasie zjadlam jeszcze Musli z mlekiem 0%, ale musli jest bardzo kaloryczne wiec obliczylam ze bylo to ok 250kcal, wiec zjadalam dzis juz ok 500kcal. Zostalo jeszcze 500 wykorzystam to na obiadek:-) Ja pączkom mowie NIE!!! A Davidziuli przypominam ze w UK we wtorek jest dzien nalesnika:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Piekna Pani teraz ogldam jeszcze zdjecia Oskarka i nawet smoczek ma taki sam jak moj maly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippa12,co ty mowisz?dzien nalesnika?mieszkam tu 6 lat i nie wiedzialam o tym;) Ja kupuje malemu,sobie zreszta tez ciuszki w Next,bo mam pod nosem,i prawie codziennie tam jestem,niestey... Ja pozarlam dzis az jedno jablko!:)na tym koniec,najlepsze jest to,ze wcale nie czuje sie glodna,a jestem przed @:)Jeszcze 6 cm w pasie , 5 w biodrach i bede miala wymiary jak przed ciaza!!!!!!!!To super,bo w szafie mam mnostwo ciuchow w rozmiarze 8.:),i mam zamiar wejsc w nie latem! Opis Twojej kolezanki pasuje mi do wielu dziewczyn,jednak na moim dziale raczej nie pracuje.A na ktora zmiane robi?Bo ja na 2-a. kleiki z hippa sa spoko,myslalam,ze chcesz dawac malemu polskie,ja te z hippa tez daje,tylko z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula, nie wiem na jaka zmiane ona pracuje, ale chyba jest na part-time, nie wiem dokladnie bo nie mam z nia zbyt czestego kontaktu. Tlusty wtorek to sie nazywa ten dzien nalesnika, i w tym roku wypada na 8 marca czyli Dzien Kobiet w Polsce:-) Az dziwne ze nie wiedzialas o tym moja droga:D Dziewczynki dzis zjadlam jeszcze rybe dwa filety na parze i pol torebki ryzu. Zmiescilam sie w 1000kcal:-) Dobrej nocy kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Na śniadanko kawałek dorsza wędzonego- wiecie, że dorsz to najmniej kaloryczna ryba? wczoraj jednak nie udało mi się zjeść na obiad ryby bo wyjeżdżaliśmy do znajomych więc zjadłam 2 kromki pieczywa chrupkiego wasa z pomidorkiem, ogórkiem, rzodkiewką, szczypiorkiem i plasterkiem wędzonej piersi z kurczaka. Mój Osobisty od dłuższego czasu marudzi żebyśmy otworzyli jakiś własny interes- najczęściej mówiliśmy o butiku z odzieżą, no i wczoraj zdałam sobie sprawę, że u nas w miejscowości zwolnił się lokal w dobrej lokalizacji i tak jakoś to przemyślałam i teraz ciągle mi to chodzi po głowie.... są dotacje z EFS przecież na otwarcie własnej działalności-n jedynym warunkiem, żeby nie trzeba było kasy zwrócić im to, że interes musi kręcić się co najmniej rok, a to chyba nie problem, tylko jeśli chodzi o ZUS i US t jestem zielona.... no ale zaraz ubieram małego i jade dopytać o ten lokal jaki wysoki czynsz itp.. laski już sobie wyobrażam- ja szefowa sama dla siebie oczywiście, wszystko pod mój gust i kaprys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna Pani piekny pomysl!!!!! Super. A gdzie mieszkasz to zjade cos kupic jak juz bedziesz miala ten swoj butik:D Bo wybieram sie do Polski na swieta. Ja jestem z okolic Poznania. Dzis na snadanie zjadlam 4 kromki chrupkiego peiczywa (jedna kromka 19kcal) z serkiem riccota, bo go uwielbiam, obliczam to na 200kcal, i herbatke z cytryna. Mam zamiar zjesc jeszcze za jakas godzinke gruszeczke, ale przedtem kawka:-) My jak bedziemy wracac do Polski to tez moze o czyms wlasnym pomyslimy, ale narzie jescze rok tutaj, zanim maly wezmie wszytskie szczepienia, no i musimy sie zorganizowac z tym poworotem a to ciezko:-) Jednka zazdroszcze Ci Piekna Pani ze mieszkasz w Polsce ja juz mam Anglii dosc!! ide tez na miasto dzis, bo w koncu zaplacili mi rodzinne z wyrownaniem, wiec moge poszalec zakupami hihi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,u mnie waga stoi,ale w tym tygodniu powinnam dostac @.Dzis jeszcze nic nie jadlam,bylam na dlugim spacerze,bo pogoda piekna i jakos tak wyszlo! Piekna Pani,zarabisty pomysl z tym butikiem,tez bym chciala sama sobie szefowac!Zazdroszcze Ci..... hippa12,powiedz mi kochana ile czekalas na rodzinne?Ja czekam 4 miesiace i nic.I dostalas wyrownanie za 3 miesiace wstecz,czy za caly okres?Apropo tej Twojej kolezanki,czy ona ma meza lub chlopaka Piotrka? Piszecie,ze ja malo jem,Wy nie lepiej,widze ,ze motywacja ogromna!!Tak trzymac! Ja kupilam sobie dzis jeansy o 2 rozmiary mniejsze niz dotychczas i to biodrowki i nic mi nie wyplywa!!!:) widze,ze tylko we 3 dietkujemy,mam nadzieje,ze topik nie "umrze"!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula co do mojej koleznaki to ona ma męża, ale w trakcie rozwodu sa czy cos takiego, o chlopaku nic mi nie wiadomo. Jej mąż nazywa sie Mariusz. Co do dietki to dzis zjadlam jeszcze fasolke szparagowa gotowana, co wynioslo 60kcal, pol duzego jogurtu jogobela wiśniowego co wynisolso 250kcal i brzoskwienke tak ok. 100kcal, jeszcze moglabvym cos zjesc ale nie jestem glodna wiec chyba nic juz nie wciagne:-) Aha ten topik nie może umrzec dopoki nie schudniemy!!!!! wiecie co ja juz czuje sie lżej, zoabczymy w poniedzialek, narazie sie nie wazylam chociaz mialam codziennie to schowalam wage. Davidziula czekalam na rodzinne od konca pazdiernika czyli 4 miesiace, az sie w koncu wkurzylam i napisalam do nich maila. Tam na stronie revenue musisz znalezc child benefits i oni tam pisza ze jesli masz pytania to mozesz zadzownic lub wyslac maila i w ciagu 3 tygodni Ci odpowiedza. Wiec napisalam ze czekam juz tyle czasu i oni mi odpisal po tygodniu mniej wiecej ze w ciagu nastepnych 7 dni przyjdzie do mnie decyzja, i faktycznie po tygodniu przyszla decyzja i kasa na koncie z wyrownaniem od 11 pażdziernika, bo wtedy dzwonilam do revenue zeby zglosic ze mam bobasa.Czyli praktycznie od urodzenia wyrowanli bo moj sie urodzil 9 pazdz. a ja dzis przymierzalam jeansy sprzed ciązy i jeszcze duuuuuuzo mi brakuje zeby sie w nie wcisnac i wygladac normlanie.Ale dam rade!!!! A teraz gotuje sluchajcie bigos....musze sprawdzic ile moge jutro zjesc tego, tzn. ile ma kalorii:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippa12,ja czekam od 10 listopada.Zaraz wejde na strone i napisza malia do nich!Ostatnio moj P dzwonil,to powiedzieli mu,ze sprawa w toku... Ja wszamalam dzis jablko,fit kubek i plasterek szynki z musztarda.Na tym koniec. Co do bigosu,to zalezy od miecha jakie dasz,ja gotuje bez miesa i taki "bigos" jest naprawde niskokaloryczny,czyli mozna jesc do bolu! Mysle nad dieta owocowo-warzywna,ponoc efekty super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja się przyłączę...urodziłam 2,5 miesiąca temu, staram się nie jeść kolacji, pieczywo tylko ciemne, nic smażonego bo karmię młodego, ale niewiele ruchu gubi...spacery nie wystarczą, a wyjście na basen graniczy z cudem gdy mąż pracuje od 8 do 18 i tuż przed 19 jest w domu:(mam nadzieję, że z Wami mi się uda zgubić co nieco i polubić siebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×