Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

milka7878,WITAJ W NASZYM GRONIE!Schudniemy,do lata 10 kg mniej,takie jest moje zalozenie! Karmisz piersia wiec nie bardzo mozesz stosowac jakas diete,ale dzidzius wyciagnie z Ciebie...Ile przytylas w ciazy?Ja prawie 20kg!!troche juz zrzuciłam ,ale jeszcze duzo zostalo!!!Czyzbys byla w moim wieku?33lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wogole to waga ani drgnie!!Ja juz chce ten @!!!!Grzeszkow zadnych nie popelniam,mam nadzieje,ze po @ cyferki poleca w dol!!! Zaczynam od dzis dietke owocowo-warzywna,lubie to i to ,wiec problemu byc nie powinno! A jak tak u Was laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ LASECZKI! Ja miałam wczoraj szalony wieczór- ok południa odbieram telefon a btam rfm maxx- wygrała pani bilety dla siebie i 4 koleżanek na dzień kobiet w klubie AMBOSELA w Poznaniu, którego główną będzie występ grupy chippendales, no to wzięłam cztery koleżanki jak kazali i pojechaliśmy :) było bosko, kurcze jakie ci faceci mają ciała, mięśnie no i ta gładka skóra. tańczyli ok godziny, wychodzili na scene chyba z 8 razy z różnymi układami- jako strażak, lekarz, cowboy, żołnierze, jakieś tam jeszcze, ale najlepsze było jako piloci samolotu, ubrani cali na biało i te czarne okulary takie policyjne... nic tylko się zakochać hehe. Kolezanka się śmiała, że najtrudniej teraz będzie wrócić do szarej rzeczywistości.. tu ich widać: http://www.amboseliclub.pl/imprezy/details/13-dzie-kobiet kolacji wczoraj nie jadłam, bo na imprezie wypiłam trzy piwa, a to już jest trochę kalorii.. HIPPA ja tez mieszkam niedaleko poznania, dokładnie to pomiędzy szamotułami a tarnowem podgórnym, a ty? eh na dzisiejsze menu nie mam pomysłu, co jecie dzisiaj kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam naszą nową dietowiczkę- dobrze, że dołączyłaś- bo im więcej nas tym lepiej się motywować davidziula widzę, że podałaś wymiary- ja kiedyś zapisałam swoje na vitalli i muszę sprawdzić czy coś się zmieniło, tzn. wpisze nowe do tabelki, a program obliczy o ile procent się zmniejszył np. obwód bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki. Witam Cie milka!!! Zapraszamy do wspolnego dietkownia. Ale szczerze mowiac na Twoim miesjcu troszke bym poczekala z dietka skoro karmisz kochanie. Bo mozesz mleko stracic, albo Towje mleko moze byc nie dosc tłuste, ze tak powiem dla maluszka. Ale mozesz np. zrezygnowac calkowiecie ze slodkiego, ale nie wolno ci rezygnowac z wszytskich tluszczow moim zdaniem. Piekna Pani ja mieszkam za Poznaniem w strone Wroclawia w miejscowosci Czempiń. Davidziula tak malutko jesz kochana, ze po okresie na pweno waga ruszy pelna para. Ja dzis zjdalam pol jogurtu jogobela wisnowy to jest 250kcal i 6 kromeczek chrupkiego poieczywa czuli ok 120kcal czyli razem juz 370kcal. bogos wczoraj zaczelam gotowac, ale bigos dwa dni trzeba wiec mialam dzis konczyc ale piec nam sie zepsul calkiem i naprawiaja od rana cala kuchnia rowalona wiec bigos wieczorem dokoncze, i na obiad nie wiem co bo nie wiem czy dam rade cos ugotowac. Piekna Pani ale masz szczescie z tymi biletami. Tez bym sobie na takich panow popatrzyla:D Dziewczyny moj maly juz 3 dzien nie moze sie zaltwic, znacie jakies spososby oprcz herbatki koperkowej i przegotowanej wody?? Bo juz nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippa nie wiem ile twój maluszek ma miesięcy ale mówiłaś, że dajesz mu już marchewkę więc wnioskuję, że ok 5 więc możesz mu podać jabłko albo soczek jabłkowy ale taki przeznaczony dla dziecka. A jeśli jabłko to takie zwykłe skrobane łyżeczka, surowe- na pewno pomoże! A te problemy to pewnie od marchewki, nie możesz jej podawać codziennie bo powoduje zaparcia, musisz dawać na zmianę z innym warzywkiem lub owockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna Pani moj maluch ma 5 miesiecy wlasnie. Tzn. moge jabluszko zetrzec ta tarce i mu dac surowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. napisalas ze surowe, ja juz zakrecona i nie doczytalam:P No to dam mu bo juz mi go szkoda na pewno go meczy to ze nie moze zrobic, chociaz wydaje sie wesoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki.Ja jade dzis na jednej malutkiej kanapce z chleba razowego....jadlam ja przez caly dzien.....:) Własnie siedze z farba na wlosach,popielaty blond,zobaczymy co wyjdzie...i czy mi wlosy nie wypadna,modze cos srednio raz na tydzien!! hippa12,piekna pani ma racje marchew zatwardza,ale jabluszko powinno pomoc,wlasnie surowe,a jak nie to termometr w ...... i pojdzie,ale to w ostatecznosci.Napisz do tych pediatrow online,pewnie cos Ci poradza. A ja mam jutro gosci,nakupilam ciast,ciastek,paluszkow,orzeszkow....OJEJ JAKBYM COS SCHRUALA,ALE BEDE SILNA,CHOC TO CIEZKO PRZED @!:( to do poklikania,udanego weekendu,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis zjadlam jeszcze gruszke czyli ok 100kcal bo duzo byla i talerzyk maly bigosu i wyszukalam ze to bedzie jakies 360kcal(bo byl z mięsem), wiec 460kcal i 370 na snaidanie to daje 830 a wypilam jeszcze capuccino z mcdonalda moj mąż mi przywiozl bo bardzo lubie i to bedzie mysle ok 200kcal bo z cukrem. Wiec mysle4 ze bylo 1000kcal lub cos ok tego. Davidziula wlasnie masz racje calkiem zapomnialam juz sie biore i pisze do nich co oni poradza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale ja jestem durna matka!!!!! Davidziula napisalam i szybko mi odpisali. Napisali, tak jak Ty wczesniej pisalas ze lepiej kaszke podawac niz kleik bo kleik zaparcia powoduje, no i zeby z warzyw przecier robic,a w ogole to narazie wstrzymac sie z warzywami az tej kupy nie zrobi i podac sok wlasnie jabłkowy lub starte surowe jablko. A ja go dzis jeszcze tym kleikiem karmilam......na sile, bo wcale nie chial jesc tego. Normlanie przeze mnie dzidziolek teraz cierpi moj malutki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ja dzis zjadlam 3 kromeczki chrupkiego mieczywa z riccotta i pomidorkiem , obliczam to na 170kcal. Teraz ide na spacerek z dzidziolkiem i mężem. Wczoraj kiedy juz zrobilam ten soczek z jabluszka i mialam wlasnie podawac malemu, cos mnie tknelo zeby sprawdzic piluszke. Sprawdzam a tam taaaaaaka kupa:D Tak pocichutku ja zrobil ze nic sie nie zorietnowalismy. Ale jestem szczesliwa:D Jak tam u Was dietka?? Dziewczyny jutro sie waze!!!!!! Kurde mam nadzieje ze 1kg mniej, ale czuje ze moze wiecej, bo spodnie powiem Wam luzniejsze, a moj mąż mowi ze na twarzy zeszczuplalam.Zobaczymy!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zyjecie?? Ja na obiad zjadlam dwa filety rybne pieczone w folii. Razem 200kcal, bo to byla dosc tlusta rybka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, moge sie przylaczyc? Mam troche do zrzucenia i potrzebuje wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidziula - tak, dokładnie 33 lata, nawet nie wiem kiedy to minęło. A w ciąży przybyło 15 kg. Wiem dziewczyny, że teraz to diety nie mogę żadnej, ale może chociaż słodyczy nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podzialyscie????? ja dzis na sniadanko wsunalam serek wiejski maly i 4 chlebki chrupkie czyli razem ok 250kcal. no i wazylam sie dzis. spojrzcie co mam w stopce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIIIIEMKAAA LAAASKIII!!! Jak minal weekend?U mnie stanowczo za szybko i dosc pracowicie!! Wczoraj mielismy gosci,nie widzieli mnie ok 3 miesiecy,i powiedzieli ,ze bardzo schudlam,a wlosy wyszly zaj.....e!!!!Kolezanka bedzie sobie robic ten sam kolor!:) Ja dzis jeszcze nic nie jadlam,ale mam w planach jedna kanapke z chlebka razowego z twarozkiem light i salata.Okresu nadal brak,czekam,ale waga troche zleciala,co widac w syrce! Hippa GRATULUJE SPADKU,NIEZLE!!!!!A WLASCIWIE BARDZO DOBRZE!!:) lECE KARMIC MALUSZKA PAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula ciesze sie ze jestes!!!!! Ja mam zamiar obciac wlosy na krotko.POdoba mi sie fryzura taka jak w "Barwach Szczescia"(ogladacie?) ma Marta(czyli Katazryna Zielinska) i chyba nawet tez ten kolor zrobie. Nie mam juz sily do moich wlosow, wygladaja jak strąki i strasznie mi po ciąży wypadaja. Takze ide do fryzjera niedlugo i kropka No ja jestem swoja waga zaskoczona, duzo mi zlecialo przez tylko tydzien ale mam swiadomosc ze to woda przede wszytskim. Zoabczymy jak bedzie w tym tygodniu, bo waga moze stanac. Davidziula no faktycznie 10kg to juz cos!!!!!!!Super. Tez bym chciala takiego wyniku doczekac.... Ja dzis zjem jeszcze porcje bigosu: 360kcal i jogurt duzy owocowy 250kcal, czyli 610kcal i na tym koniec, zeby nie przekroczyc 1000kcal. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippa12,szczerze nie ogladam tego serialu,bo nie mam polskiej telewizji,dopiero przywioze z Polski.Ja rok temu tez mialam krotkie wlosy,sama sie obcielam!!!!: Zrob sobie,pewnie bedziesz super wygladac,od czasu do czasu trzeba cos zmienic,zeby nudno nie bylo!!! Ja zjadlam planowana kanapke,pije maslanke(uwielbiam),zaraz dzidziol wstanie,wiec pojdziemy sie kapac. Aha,niedlugo zamierzam mojemu malemu wprowadzic miesko.Nie ma zbyt wielkiego wyboru w warzywkach,wiec juz powoli zaczne z mieskiem.Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski u mnie masakra... W sobotę byliśmy na basenie z małym i byłam na czczo no i mój osobisty bawił się z Oskarkiem bo nie umie pływać a ja wkręciłam sobie, że popływam na torze do szybkiego pływania no i po 30 minutach wychodzę z wody i... gleba... Zemdlałam, a raczej zakręciło mi się w głowie i upadłam, jak to zobaczył mój boy to zaraz gadanie, że nie jem i że on mnie teraz przypilnuje, nie chciał słuchać mojej wersji że to przez wysiłek fizyczny, on na to, że teraz to on będzie miał mnie i to co jem na oku, bo mam także pod opieką małego i nie mogę sobie pozwolić na takie sytuacje. Zaraz jak wyszliśmy z basenu zabrał mnie do baru na obiad- no to zamówiłam sobie sałatkę grecką bez sosu vinegrette a on że posiłek ma zawierać węglowodany i tłuszcze i zamówił mi spagetti carbonara, a ja na to że chcę swoją sałatkę a on że dostanę sałatkę- na drugie danie jak zjem spagetti myślałam że on żartuje ale nie... Oczywiscie jak zjadłam ten durny makaron to już nawet nie myślałam o sałatce... A najgorsze jest to że wziął sobie wolne do środy i przygotowuje mi co dzień 3 zbilansowane posiłki jak on to nazywa, w nedzele to tak mnie brzuch bolał od tego normalnego jedzenia. Dziewczyny ja juz czuje że chyba przytyłam... A on mi schował wagę czekam już na ta środę kiedy on pójdzie do pracy, przecież nic mi nie jest ale on tego nie rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski u mnie masakra... W sobotę byliśmy na basenie z małym i byłam na czczo no i mój osobisty bawił się z Oskarkiem bo nie umie pływać a ja wkręciłam sobie, że popływam na torze do szybkiego pływania no i po 30 minutach wychodzę z wody i... gleba... Zemdlałam, a raczej zakręciło mi się w głowie i upadłam, jak to zobaczył mój boy to zaraz gadanie, że nie jem i że on mnie teraz przypilnuje, nie chciał słuchać mojej wersji że to przez wysiłek fizyczny, on na to, że teraz to on będzie miał mnie i to co jem na oku, bo mam także pod opieką małego i nie mogę sobie pozwolić na takie sytuacje. Zaraz jak wyszliśmy z basenu zabrał mnie do baru na obiad- no to zamówiłam sobie sałatkę grecką bez sosu vinegrette a on że posiłek ma zawierać węglowodany i tłuszcze i zamówił mi spagetti carbonara, a ja na to że chcę swoją sałatkę a on że dostanę sałatkę- na drugie danie jak zjem spagetti myślałam że on żartuje ale nie... Oczywiscie jak zjadłam ten durny makaron to już nawet nie myślałam o sałatce... A najgorsze jest to że wziął sobie wolne do środy i przygotowuje mi co dzień 3 zbilansowane posiłki jak on to nazywa, w nedzele to tak mnie brzuch bolał od tego normalnego jedzenia. Dziewczyny ja juz czuje że chyba przytyłam... A on mi schował wagę czekam już na ta środę kiedy on pójdzie do pracy, przecież nic mi nie jest ale on tego nie rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski u mnie masakra... W sobotę byliśmy na basenie z małym i byłam na czczo no i mój osobisty bawił się z Oskarkiem bo nie umie pływać a ja wkręciłam sobie, że popływam na torze do szybkiego pływania no i po 30 minutach wychodzę z wody i... gleba... Zemdlałam, a raczej zakręciło mi się w głowie i upadłam, jak to zobaczył mój boy to zaraz gadanie, że nie jem i że on mnie teraz przypilnuje, nie chciał słuchać mojej wersji że to przez wysiłek fizyczny, on na to, że teraz to on będzie miał mnie i to co jem na oku, bo mam także pod opieką małego i nie mogę sobie pozwolić na takie sytuacje. Zaraz jak wyszliśmy z basenu zabrał mnie do baru na obiad- no to zamówiłam sobie sałatkę grecką bez sosu vinegrette a on że posiłek ma zawierać węglowodany i tłuszcze i zamówił mi spagetti carbonara, a ja na to że chcę swoją sałatkę a on że dostanę sałatkę- na drugie danie jak zjem spagetti myślałam że on żartuje ale nie... Oczywiscie jak zjadłam ten durny makaron to już nawet nie myślałam o sałatce... A najgorsze jest to że wziął sobie wolne do środy i przygotowuje mi co dzień 3 zbilansowane posiłki jak on to nazywa, w nedzele to tak mnie brzuch bolał od tego normalnego jedzenia. Dziewczyny ja juz czuje że chyba przytyłam... A on mi schował wagę czekam już na ta środę kiedy on pójdzie do pracy, przecież nic mi nie jest ale on tego nie rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pani,przykro mi,ze tak sie stalo!Moze powinnas isc do lekarza?I napewno nie przytylas....co do meza,rob sobie gory warzyw do jedzenia i nie bedzie Ci mowil,ze nie jesz.;) Lece piec placki ziemniaczane dla mojego...ahhhh,to do jutra.:) Piękna pani,nic sie nie martw,bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna Pani no to faktycznie masakra. ale powiem ci Twoj luby ma racje kochana, bo naprawde troche niebezpieczne, bo masz pod opieka malucha. Wiec zrob tak, ze jedz ale tylko gotowane i pieczone lub na parze, nie rezygnuj z diety tylko ja zmodyfikuj!Przeciez nie przytyjesz od gotowanych warzyw ryb kurczaka, owocow itd. Davidziula mysle ze to dobry pomysl juz z tym mięskiem, chociaz sa rozne zdania, ja juz sama nie wiem z tym jedzeniem tyle opinii ile ludzi, a kazdy najmadrzejszy. Dziewczyny a wy co podajecie do picia mlodym?? Soczki??Wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski u mnie masakra... W sobotę byliśmy na basenie z małym i byłam na czczo no i mój osobisty bawił się z Oskarkiem bo nie umie pływać a ja wkręciłam sobie, że popływam na torze do szybkiego pływania no i po 30 minutach wychodzę z wody i... gleba... Zemdlałam, a raczej zakręciło mi się w głowie i upadłam, jak to zobaczył mój boy to zaraz gadanie, że nie jem i że on mnie teraz przypilnuje, nie chciał słuchać mojej wersji że to przez wysiłek fizyczny, on na to, że teraz to on będzie miał mnie i to co jem na oku, bo mam także pod opieką małego i nie mogę sobie pozwolić na takie sytuacje. Zaraz jak wyszliśmy z basenu zabrał mnie do baru na obiad- no to zamówiłam sobie sałatkę grecką bez sosu vinegrette a on że posiłek ma zawierać węglowodany i tłuszcze i zamówił mi spagetti carbonara, a ja na to że chcę swoją sałatkę a on że dostanę sałatkę- na drugie danie jak zjem spagetti myślałam że on żartuje ale nie... Oczywiscie jak zjadłam ten durny makaron to już nawet nie myślałam o sałatce... A najgorsze jest to że wziął sobie wolne do środy i przygotowuje mi co dzień 3 zbilansowane posiłki jak on to nazywa, w nedzele to tak mnie brzuch bolał od tego normalnego jedzenia. Dziewczyny ja juz czuje że chyba przytyłam... A on mi schował wagę czekam już na ta środę kiedy on pójdzie do pracy, przecież nic mi nie jest ale on tego nie rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z komórki i coś sie pochrzaniło- napisałam posta odnośnie tego jakie napoje podaje małemu a tu znów stary post dodało laski, ja nie przesadziłam z diietą tylko z wysiłkiem fiz. W środę znów wracam na dietę. Ja młodemu podaję na przemian raz soczki, raz herbatki. Napoje podaje z kubka niekapka a wy?w z kubka czy butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis wstalam z malym o 11!!! Masakra i bylam taka glodna ze musialam szybko zbiec do kuchani na dol i zjesc gruszke. wiec zjadlam dzis gruszke, 80kcal, jogurt truskawkowy 120kcal, trzy kromki chrupkego pieczywa z riccotta 120kcal. Razem 320kcal. Reszte zostawiam na obiad i kolacje:-) Ja narzei tylko herbatke mlodemu daje ale z butelki, kurde on nawet jeszcze lyzeczka dobrze nie umie jesc, ale to dopiero dwa tygodnie je stale jedzenie, mam nadzieje ze sie nauczy tez z niekapka. a kiedy ty dalas Piekna pani niekapek??moj ma 5 miesiecy to juz moge probowac go uczyc??Pozdrawiam kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,ja wlasnie wrocilam ze spacerku,piekna pogoda u nas.Dzis,jak na razie zjadlam banana,jak dam rade, to juz nic wiecej nie zjem. hippa12,ja do picia daje maluszkowi herbatke,soczki,ale nie bardzo chce pic i wode slodzona glukoza,bo samej tez nie chce.:) Moj z lyzeczki ladnie je.Co do nie kapka ,to kupiłam,ale jeszcze nie umie trzymac,ja mu trzymam i pije,nie dlawi sie. hippa12,ja mam kubek z Aventu,od 6m i z tommy tippi od 4m.ż. Wasi lubi pamietali o dniu kobiet?Moj z samego rana polecial po kwiatki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×