Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asdadwerfwed

Seks na pierwszej randce !!

Polecane posty

Gość on do mnie cipciu
ale pieprzenie, ja skonsumowałam mojego aktualnego męża na pierwszej randce :P jakoś świat się nie zawalił nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Mystery_ No własnie chodzi o to , ze nie ma problemów z hmm poderwaniem kobiety, wrecz przeciwnie..ale on tego nie wykorzystuje ...nie bzyka wszystkiego co chodzi i na drzewo nie ucieka tylko dlatego , ze jest dosc przystojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
przestań :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na pierwszej randce jest niefajny, bo zle mowi o obojgu:( raczej jak o desperacji ciala ktore rzuca sie na pierwsza dziewczyne z brzega, inaczej gdy sie znacie dluzej(ja znalam miesicac,czasem dwa, pol roku) i wiesz raz pomagalam koledze(oj 6mies sie znalim) i poszlim do lozka, rano wiadomo zero uczuc, ale hmminaczej- bo go znalam, koles 1 randkowy z imprezy-niefajne, bo zamiast go poznac i polubic idziesz do lozka, kobieta potrzebuje sie oswoic, zeby teraz nie zalowac, bo nie ma czego-lozko jest potrzebne co do mnie, a i owszem mialam takie akcje i gdy poznalam fajnego faceta to nawet sie nie calowalam :P a jak zlapal za dupe to zadalam pytanie, a kim ja jestem dla ciebie? teraz sobie mozemy mowic ze przynajmniej sie szanowalismy:P oj gluptasie-oznacza to ze nic zlego nie zrobilas, ale ja twierdze ze madrzej bylo to rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majus
zwykla kurwa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz nigdy nic dobrego z tego nie wyszlo, to raz jeden wytrzymalam i nie traktowalam tego jak zabawe, ale to bylo po tym jak dostalam od bylego po dupie i seks przestal miec znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze nie ma reguly
to zalezy wszystki jaki jest czlowiek i czego oczekuje od innych.ja sie spotkalam z jednym typkiem na drugim spotakniu chial seksu ,nie dostal tego cop chial i cisza....kontakt sie urwal.natomiats poznalam kogos przespalismy sie ze soba tej samej nocy co sie poznalismy i jestesmy ze soba 3 lata. nie m na to zadnej reguly czy piewrsza randka czy 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze dzis faceci przyzwyczaili sie ze po rachunku w barze wyjmuja z portfela od razu gumki, a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
i badz tu mądry :Ojuz nie wiem co mam myslec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do in-flagranti
a z iloma facetami spalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa dzisiaj
puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
widzę , że już gimgówno się zebrało i psują temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym dziewczynie dal
kosza, jakbym sie dowiedzial ze komus dala dupy na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj tych nedznych
komentarzy autorko,to gimgowno albo zdesperowane prawiczki ktore chcialyby sie znalezc na miejscu twojego partnera , glowa do gory,najwazniejsze , ze sie odzywa,to bardzo dobry znak , gorzej było by gdyby Cie odwiozł do domu i zaczał milczec wtedy mialabys pewnosc na 100 % ze chodzilo mu o seks , najwazniejszy jest czas , nic nie zrobisz , czasu nie cofniesz , jak sie spotkacie po raz drugi to ok , jesli bedzie cos krecil i wymyslal znaczy , ze chodzilo mu tylko o seks.Wszystko jest kwestia charakteru , jeden juz by sie z toba nie umowil , drugi wciaz sie bedzie z toba spotykal..jak juz napisalam to kwestia czasu , moze uznal , ze jestes fantastyczna kobieta i nawet przez glowe mu nie przelecialo , ze jestes latwa..zdarza sie.glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtfm
Ja poszłam na pierwszej randce z nim do łóżka i aktualnie jesteśmy z sobą 4 miesiące. Wcześniej wyszliśmy dwa razy na koleżeńskie piwo i znaliśmy się ledwo 2 miesiące niewiele o sobie wiedząc. Nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szmaciarzaaa
Faith Hope Glory - UMYJ DUPE SZMACIARZU. NIKOGO TU NIE OBCHODZI JAKIE TY MASZ ZDANIE BURAKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szmaciarzaaa
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhg ty durny idoto !
Faith Hope Glory te twoje kurwa wywody mnie rozbrajaja , siedzisz non stop na kafe,pewnie nigdy dziewuchy nie zaliczyles wiec po chuj sie wypowiadasz?!dzialasz mi na nerwy frajerze , chciałbys aby jakas laseczka wskoczyla ci do lozka na pierwszej randce co?Wlasnie chcialbys bo nigdy nie bedziesz mial takiej mozliwosci:D nie wypowiadaj sie zatem na temat o ktorym nie masz pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhg ty durny idoto !
a Ty autorko nie bierz sobie do serca tych zlosliwych komentarzy,ten FHG to frajer ktory wiele by oddal aby pociumciac.Takze jak juz ktos tutaj napisal glowa do gory,to juz nie te czasy kiedy kobieta w wieku 20-30 lat musiala byc dziewica , isc z facetem do lozka po slubie etc.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogolę co to jest
za stereotyp , ze powinno sie czekac z seksem kilka randek?:D napisałas , ze bylo ci dobrze , jemu tez , macie sie spotkac po raz drugi wiec czym sie przejmujesz?!jakby chodzilo mu o sam seks to by sie do ciebie wiecej nie odezwal a ze sie odzywa to albo chce cie bzyknac jeszcze kilka razy bo jetes dobra w lozku i zostawic , albo nie chce wyjsc na ruchacza i zostawi cie po drugim spotkaniu , albo w ogole sie do tego nie przyzna i zacznie milczec , albo bedziecie razem szczesliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakich kilku randek
na seks to sie czeka pare miesiecy. wczesniej do lozka ida puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiacie mnie matoły
do jakich kilku randek--- najlepiej isc do lozka po slubie co?! hahaha bawia mnie tacy ludzie !! puszczalska to jest kobieta w burdelu ktora daje ciała wszystkim po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
hop hop jest tutaj ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Nie było mnie troszke , a tu pare nowych komentarzy ;) fajnie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie przeczytałam twój
topic autorko i stwierdzić musze , że wszystko zależne jest od charakteru danego człowieka,z jednym pojdziesz do lozka na pierwszej randce i Cie zostawi,z drugim pojdziesz do lozka na pierwszej randce i wciaz bedziecie razem :)musisz poczekać do kolejnego spotkania,nie zadreczaj sie juz , nie miej kaca moralnego,bylo minelo,zycie toczy sie dalej a czasu nie cofniesz,pozostaje Ci czekac i patrzec co sie dzieje;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada pani po 30 tece
uwazam ze teraz umiejetne poprowadzenie wszystkiego moze tego nie zepsuc ale nie pytaj sie co chwile czy sie jeszce spotka do dziecinne..badz troche teraz z dystansem niech on pozabiega nie ty tak jest lepiej taka gra w kotka i myszkę..byłas z nim w łóżku i co z tego nie wskakuj teraz za kazdym razem bo to jest zle..niech pozabiega on jesli mu zalezy bedzie czekal jesli chodziło o seks odpuści sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×