Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dareios

Kobiety na diecie

Polecane posty

"Dareios, włśnie dziś się ważyłam, mam 107 kg przy wzroście 175 cm co mam robić by schudnąć?" Regularna dieta zawierająca 5 posiłków dziennie w średnio 3 godzinnych odstępach. Ogranicz węglowodany, wywal koniecznie wszelkie słodycze, nabiał. Staraj się w każdym posiłku zawrzeć białko. Przydałby się też odpowiedni trening. To są takie podstawy. "nie mów proszę że źle robię będąc na diecie Dukana! powiedz, jak mogę ją usprawnić, by była skuteczniejsza, mam malutko do zrzrucenia ok.8kilosków" Cóż, nie biorę odpowiedzialności za cudze diety. Dla mnie te diety to są wynalazki i marketingowe sztuczki. Jesteś na dukanie jak długo? Ile dzięki niemu już zrzuciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareiosku
2 tygodnie 5 kiloskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 234
ja się zabieram od jutra, 5 posiłków i to co piszesz, już nie wytrzymam swojej wagi, jak mogłam się tak zaniedbać, ważyłam kiedyś 75 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc myślę, że to wystarczający rezultat. po co ulepszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się zabieram od jutra, 5 posiłków i to co piszesz, już nie wytrzymam swojej wagi, jak mogłam się tak zaniedbać, ważyłam kiedyś 75 kg" ile masz lat? ps. dziekuje za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 234
27 lat i troje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba.q
Mam 183 cm,obecnie waze 97kg,3 lata temu 115 kg.schudlam do obecnej wagi dzieki 1000 kalorii.dwa lata temu udalo mi sie zrzucic kolejne kg i tak dotarlam do 81.wygladalam dobrze ale uwazalam ze musze jeszcze chudnac....teraz przytylam,ale wiem ze to przez glodzenie ktore stosowalam.w rezultacie mam fatalny brzuch,celulit....znowu chce wazyc 80kg ale tym razem zrobie to z glowa.ograniczylam wegle,slodyczy nie jem,bazuje na zupach warzywnych,na kurczaku i rybach.zaczelam chodzic trzy razy w tygodniu po 7 km.problem tylko w tym,ze przez naprzemienne glodowki i okresy jedzenia moj metabolizm spadl na leb i szyje...jak go ruszyc,jak przyspieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała,..
Dareios:) witaj łebski młodzieńcze:) mam 33 lata,170,64 kg,czy myslisz że to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam 33 lata,170,64 kg,czy myslisz że to ok?" myslę, że jest ok. a jak Ty się z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareios, czy moglbys napisac swoje zapotrzebowanie kaloryczne i diete z jednego przykladowego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała,..
Dobrze raczej:) ale tak z 2 kg może zleci do wiosny:to będzie jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, 2 kg to wystarczy dużo seksu :P a tak na serio to jeżeli się dobrze czujesz to po co się męczyć? a 2 kg to jest naprawdę niewiele i ta się to zrobić poprzez zwiększenie ruchu. np pobiegaj 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dareios, czy moglbys napisac swoje zapotrzebowanie kaloryczne i diete z jednego przykladowego dnia?" jak znajde swoje notatki to tak. a dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała,..
To ja juz wolę ten sex od biegania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam 183 cm,obecnie waze 97kg,3 lata temu 115 kg.schudlam do obecnej wagi dzieki 1000 kalorii.dwa lata temu udalo mi sie zrzucic kolejne kg i tak dotarlam do 81.wygladalam dobrze ale uwazalam ze musze jeszcze chudnac....teraz przytylam,ale wiem ze to przez glodzenie ktore stosowalam.w rezultacie mam fatalny brzuch,celulit....znowu chce wazyc 80kg ale tym razem zrobie to z glowa.ograniczylam wegle,slodyczy nie jem,bazuje na zupach warzywnych,na kurczaku i rybach.zaczelam chodzic trzy razy w tygodniu po 7 km.problem tylko w tym,ze przez naprzemienne glodowki i okresy jedzenia moj metabolizm spadl na leb i szyje...jak go ruszyc,jak przyspieszyc?" Częstymi posiłkami i większą ilością białka. Pij dziennie 2-3 razy zieloną herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 234
no i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie uczyc poprzez studiowanie przykladow. Znalezc inspiracje, sugestie, praktyczne wskazowki do naprawiania moich bledow ;) Wklej to tu, jak bedziesz mial chwile, prosze. I gratulacje za topik - przy calej mojej sklonnosci do krytykowania wszystkiego, jak leci, musze przyznac, ze w dobie Dukanow i 'kopenhadzkich' jestes perelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chce sie uczyc poprzez studiowanie przykladow. Znalezc inspiracje, sugestie, praktyczne wskazowki do naprawiania moich bledow" Tylko wiesz, mój przypadek jest zupełnie inny. Jestem ćwiczącym facetem a moją dietę wypełniają nie tylko posiłki ale i rozległa suplementacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareiosku
wiec co jest nie tak w diecie dukana, napisz bo chce odchudzac sie wlasciwie, prosze cie, widze ze sie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz, ze ja nie jestem cwiczacym facetem? :D Pomijajac Twoj poswiecony czas (a przeciesz poswiecasz go na ten topik i tak) , calosc ryzyka jest moja. Jesli nic mi studiowanie Twojego przypadku nie da, to moja strata, i ja to ryzyko akceptuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dukana z tego co pamiętam to dość rygorystyczna dieta wprowadzająca organizm w stan ketozy. nieumiejętne przeprowadzenie tego przejścia może wywoływać hipoglikemię. poza tym są tam również jakieś fazy, etapy i inne cuda. jak dla mnie to jest po prostu przerost formy nad treścią. wystarczy stosować się tak naprawdę do podstawowych zasad i umiejętnie wprowadzić je w życie aby waga leciała w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stdooppllii
dlaczego radzicie się kogoś kto jest amatorem kulturystyki i swój jadłospis układa wg swoich upodobań i potrzeb?To co on tutaj wypisuje mozna przeczytac tez na innych forach. krytykuje diety, ale sprawdzil któras kiedys do konca?Wg mnie skoro np Dukan pomaga schudnac i jezeli ktos robi to konsekwentnie to dlaczego mam to zmieniac?bo jakis 24-latek mi pisze, ze Dukan jest BE?zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stdooppllii
Dukan jest bardzo mądrą dietą, wlasnie przez to ze jest rozlozony na fazy. Bo dieta to nie jest zmiana jadlospisu na 2-3 miesiące ale SPOSÓB NA ŻYCIE. A Dukan jest nie tylko skuteczny ale mozna dzieki niemu, po tych 4 fazach, naprawde schudnac i powoli, bez zadnych kompulsów wrocic do normalnego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stdooppllii - a co jest zlego w kulturystyce? I wedlug czyich potrzeb i upodoban powinno sie ukladac swoj jadlospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stdooppllii
no ale jezeli wiekszosc obecnych tutaj pani mysli, ze jak schudnie w 2 miesiace 10 kg i zacznie jesc normalnie i nie przytyje to głupie jestescie. i tak samo jak zaczynacie jakas diete, przerywacie na jakims etapie a pozniej wielkie halo ze nie pomogła, zaszkodzila,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skad wiesz, ze ja nie jestem cwiczacym facetem? " Ok, nie pamiętam teraz dokładnego zapotrzebowania kalorycznego a nie mam w tym momencie jak go sprawdzić ponieważ w robocie siedze. Moja dieta wygląda tak: Rano po przebudzeniu 10g aminokwasów serwatkowych Po pół godzinie jajecznica z 2 całych jajek i 1 białka jaj, 50g razowego chleba, 50g chudej wędliny To daje nam łącznie około 40g białka, 40g węglowodanów i 20g tłuszczu po 3 godzinach jem 200g piersi z kurczaka z warzywami i 10g oleju lnianego, czasami zamiast tego jem 150g piersi z kurczaka + 40 żółtego sera. To daje około 40g białka i 10g tłuszczu Po kolejnych 3 godzinach piję 50g białka serwatkowego + 15g oleju lnianego Z tego mamy 40g białka i 15g tłuszczu Następnie po 3 godzinach jem 200g wołowiny, 50g ryżu z cebulą i pieczarkami przyrządzanymi przy użyciu 10g masła, do tego dochodzi jeszcze 10g oleju lnianego. Z tego jest kolejne 40g białka, 40g węglowodanów i 20g tłuszczu. Po godzinie piję przedtreningowy dopalacz który zawiera 20g węglowodanów oraz przyjmuję 5g aminokwasów BCAA. Po godzinie idę na trening. Bezpośrednio po treningu piję 40g węglowodanów Vitargo z 5g glutaminy, 5g aminokwasów BCAA i 6g leucyny po 15-20 minutach piję 25g izolatu lub hydrolizatu białka serwatki po kolejnych 2-3 godzinach jem ostatni posiłek, nie jest ściśle ustalony. Pilnuję aby zawierał kolejne 40g białka i 10g tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stdooppllii
ja nie mówie ze kulturystyka jest zła ale jak mozna prosic o rady chlopaka, który stosuje diete w zupelnie innym celu niz obecne tutaj kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego radzicie się kogoś kto jest amatorem kulturystyki i swój jadłospis układa wg swoich upodobań i potrzeb?" Tylko widzisz, jako osoba będąca amatorem kulturystyki muszę układać dietę wg pewnych, stałych dla każdego zasad. Od tego zależy jej skuteczność. Widzisz, ja piszę merytorycznie, staram się wyjaśniać co jak działa. Jeżeli się z tym nie zgadzasz to napisz mi gdzie się mylę i dlaczego. Bo przytyki personalne świadczą o braku argumentów ad rem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×