Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Moja pierwsza ciąża obawy i radości

Polecane posty

Czyli wychodzi na to, że mam dziś 10 tydzień tak jak suwaczek pokazuje a ja myślałam że 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 grudnia to moj pierwszy dzien ostatniej miesiaczki. zapytam sie dokladnie lekarza przy nastepnej wizycie, narazie przyjmuje to co powiedzial:) jezeli jestem w bledzie to to sa wlasnie te rzeczy, ktorych nie nawidze- omylki lekarzy moze i w blachych czasem sprawach ale dla mnie sa najwazniejsze na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tymi suwaczkami sie lepiej nie sugerowac, bo na kazdej stronie co innego wychodzi. Nie ma to jak potwierdzenie z medycznej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia a licz jak tam chcesz:) tylko mnie to troche zdziwilo :) ale juz nie wazne:) ale wydaje mi sie ze Twoj porod bedzie troche wczesniej niz pazdziernik.. bardziej pod koniec wrzesnia ale ja nie jestem lekarzem :) Pristina tu sie najlepiej na tym zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie ma co teraz sie przejmowac tydzien w jedna czy w druga strone, te tygodnie sa sa najbardziej i tak wazne pod koniec ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ale i tak wydaje mi sie ze bedziesz rodzic wczesniej! sloneczka u nas nie ma a jakos tak cieplo balkon mam caly otwarty a nie czuje chlodu, mimo ze lozko mam przy samym balkonie :) HALO LILKA CO SIE Z TOBA PODZIAŁO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nawet chciala rodzic wczesniej:) pierwszy raz lekarz wyznaczyl termin na 24 wrzesien , to jest ten sam dzien w ktorym ja sie urodzilam:) Fajny prezent bym miala;) sloneczko u nas tez swieci. Przed oknem u mnie rosnie wielkie drzewo kasztanowe i dopiero teraz zauwazylam ze juz sa zielone liscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wlasnie wydaje ze cos kolo tego powinnas urodzic dzidziusia :) ale by bylo super w dniu Twoich urodzin :) dwie imprezy w jeden dzien :) alez mi sie nie chce wstawac z lozka ale zaraz musze, troszke miezkanie ogarnac,chybab mam dzis malego lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie mobilizuje i jade na zakupy. milego i slonecznego dnia zycze. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jottkaa
ja dalej konam przez te mdłości :( mam nadzieję, że to się skończy w końcu bo już nie mogę wytrzymać Pristina, powiedz mi, czy dobrze liczę, że jutro rozpocznę 8 tydzień? 1 dzień ostatniej miesiączki to 18 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X24X a bylas kiedys w Lohne? no zobacz jaki ten swiat jest maly..:) jottkaa bardzo Ci wspolczuje tych mdlosci ale za niedlugo napewno sie skoncza. mi osobiscie pomagala woda ale gazowana z duza iloscia wycisnietej cytryny, na mnie to dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też pochmurno, wieje i pada deszcz - pogoda typowo barowa... Nic się nie che, najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku. Aha, ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tyg. (16 tyg. od zapłodnienia) , więc dziewczyny już i Wy lada moment je poczujecie :) Teraz co rano mam pobudkę, bo Mała bryka jak szalona, niekiedy już od 5 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Ale Wam zazdroszczę tych zaawansowanych tygodni ciąży. Wczoraj odebrałam kolejne wyniki i HCG dobrze rośnie ale progesteron spadł z 60 do 30 ,co mnie zaniepokoiło i dzwoniłam do lekarza. Mogłybyście dla mnie sprawdzić ile Wy miałyście. Wyniki mam powtórzyć w przyszłym tygodniu. Łykam też Duphaston ale i tak się martwię. No i dzisiaj wybieram się na zakupy, bo już mnie cisną ubrania a to dopiero 3-4 tydzień. Głodna jestem bez przerwy :) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joana84, ja hormony robiłam przed ciążą, w trakcie niestety nie, dlatego Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a badanie na poziom hormonow jest wykonywane w ciazy jako podstawa, czy jako dodatkowe badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale ponuro dzis, cos dzis nie moglam spac w nocy, tak naprawde to usnelam jak maz do pracy poszedl bo sie moglam na calym lozku rozłozyc:) dzis mam w planach zafarbowac sobie wlosy, bo moje odrosty sa mega mega... pierwszy trymestr sie zakonczyl wiec to zrobie :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Nareszcie przespalam cala noc, bez "lunatykowania";) co do wlosow , to tez koniecznie musze zrobic, bo od 4 m-cy farby nie widzialy:) Jedziemy za 2 tyg do PL wiec w koncu sie umowie na termin. Dobrze,ze 1 trymestr za soba wiec mozna "poszalec":) przyjemnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia fryzjera zaliczasz w Polsce? ja jestem fryzjerka i pracowalam w takim dosyc markowym salonie i powiem Ci ze mielismy strasznie duzo takich zagranicznych klientek:) ja sobie sama zrobie bo dla mnie to nie problem, a akurat jak dowiedzialam sie o ciazy to mialam robic bo juz byl odrost a tu niespodzianka :) dlatego juz im sie naprawde nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnusia akurat teraz w PL, poniewaz 28.04 mam slub wiec ja tak lubie miec swiezo na glowie:) a tak generalnie to nie ma roznicy gdzie:) OOO jestes fryzjerka super, to potrafisz sobie sama robic cuda z wlosami. Ja ostatnio sobie sama grzywke scielam i nawet wyszla ale nawet rob wielka roznice ;) Moja dobra kolezanka w krakowie tez jest fryzjerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie samej to nie ma problemu, a zawsze jakby co to mam tez kolezanki po fachu ktore by mi pomogly w razie czego :) mialam juz to zrobic wczoraj ale odwiedzilam kuzynke i sie u niej zasiedzialam :) gosia dlugo mieszkasz juz w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2006 roku do wrzesnia tego roku mieszkalam w Wiedniu a od wrzesnia przeprowadzilam sie do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie jest az tak dlugo ale na obczyznie stworzylam juz swoj nowy swiat, nowi znajomi, praca, dom i wszystko jest tu. teraz jeszcze dzidzius sie urodzi, tez tu bedzie zyl wiec nie mysle o Polsce, Rodzice moi zmarli wiec nic mnie tam nie ciagnie. a jak chce odwiedzic rodzinke to wsiadamy w auto i jedziemy , mojego meza bardzo ciagnie do Polski i On by chcial w pozniejszych latach mieszkac tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, rozumiem... to faktycznie nie ma co Cie tu ciagnac... jezeli juz ulozylas sobie zycie tam i jest Ci dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×