Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Dlaczego tak myslisz?jest napewno mase kobiet(dziewczyn)ktorym moze sie to spodobac,to tak na odwrot-zaluzmy to Ty spotykasz dziewczyne ktora nie ma zero doswiadczenia i mowi Ci o tym szczerze,no i jak reagujesz?podnosisz sie i wychodzisz?nie zamieniajac z nia ani jednego slowa,napewno nie.Z cala pewnoscia chcialbys ja lepiej poznac jezeli zainteresowanie byloby obustronne,nie rozumiem dlaczego sie tak tym przejmujesz,przeciez nic w tym zlego,wstydliwego...no nie wiem ja tak przynajmniej uwazam,no ale kazdy widzi to inaczej i w inny sposob do tego podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym kazdy kiedys mial swoj raz bez roznicy czy mlodszy czy starszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a moze zamiast zejsc na zawal pokazalaby ci co i jak? " Mało która chce być nauczycielką dla dorosłego faceta. "jest napewno mase kobiet (dziewczyn)ktorym moze sie to spodobac," I już gość ma tekst na podryw. "Hej jestem XYZ i jestem prawiczkiem" Powodzenia :D "Ty spotykasz dziewczyne ktora nie ma zero doswiadczenia i mowi Ci o tym szczerze,no i jak reagujesz?" U dziewczyny brak doświadczenia to nic złego.Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia: ale co innego jak się ma tych lat 19-20, a co innego 26, jak ja niedługo będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a poza tym kazdy kiedys mial swoj raz bez roznicy czy mlodszy czy starszy.. " Nieprawda. Czemu go okłamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to czekaj dalej az ci wiecej lat przybedzie i uzalaj sie nad soba zamiast cos z rym zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to czekaj dalej az ci wiecej lat przybedzie i uzalaj sie nad soba zamiast cos z rym zrobic.." Typowe. Facet ma problem i jak nie zrobi tak jak sobie panienka zażyczy to pada zarzut o użalanie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okłamujesz go twierdząc, że każdy miał swój pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sam widzisz co on teraz robi..ktos mu cos doradzi a on na to "a jak....." i dalej swoje.. z takim zapalem i takimi myslami to nigdy nie bedzie mial dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no nie doslownie kazdy bo sa tez tacy ktorzy maja jakis powod i tego nie przezyli ale wiekszosc starszych osob ma to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo naprawdę nie wiem, jak się do tego zabrać. To dla mnie inny świat- świat do którego jak dotąd nigdy nie miałem wstępu. Muszę już kończyć. Cześć wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z takim zapalem i takimi myslami to nigdy nie bedzie mial dziewczyny..." Tak jakby jakaś przepaść pod tym względem była pomiędzy sparowanymi a nim. Często to tylko uśmiech szczęścia, nawijka faceta czy coś podobnego przekonało pannę do gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oj no nie doslownie kazdy bo sa tez tacy ktorzy maja jakis powod i tego nie przezyli ale wiekszosc starszych osob ma to za soba" I on właśnie jest z tych co mają powód. Jakby się chłopak podobał to już wokół niego jakaś by się zakręciła. O fajnych facetów to laski aż się tłuką. Ponadto większość 25-latków swój pierwszy raz już ma dawno za sobą. O pierwszej randce już nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia dlaczego tak sie tym stresujesz,za duzo myslisz o tym,sam zadajesz sobie mase pytan na ktore nie znasz odpowiedzi a przeciez to nie potrzebne,po co samemu robic sobie taki stres.Nie wiem jak inne zareagowalby na to,ja nie widze w tym najmniejszego problemu wrecz przeciwnie,powinno byc wiecej takich chlopakow jak zarowno i dziewczyn,co sie dzieje w tych naszych dzisiejszych czasach?12latki planuja swoj pierwszy sex(przeciez to chore)czy to cos zlego zostawic sobie z tym troche czasu?a i nawet i poczekac na ta odpowiednia osobe?uwazam ze nie,tylko w dzisiejszych czasach duzo ludzi uwaza to za nienormalne.Wlasnie tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cos ty chyba uwazasz ze kazda dziewczyna jest taka sama" Każda dziewczyna chce fajnego faceta. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie sam stafiales na dziewczyny dla ktorych najwazniejszy jest wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powinno byc wiecej takich chlopakow jak zarowno i dziewczyn,co sie dzieje w tych naszych dzisiejszych czasach" A ja uważam, że nie powinno. Bycie samemu i czucie się nikomu niepotrzebnym to mało zachęcająca wizja. "a i nawet i poczekac na ta odpowiednia osobe?" Jeden na tym forum ma 36 lat i dalej... czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widocznie sam stafiales na dziewczyny dla ktorych najwazniejszy jest wyglad.." Atrakcyjność to nie tylko wygląd. "a skad wiesz ze on nie jest fajny? nie zawsze ladny =fajny" I ponownie; przestań sprowadzać wszystko do wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy to cos zlego zostawic sobie z tym troche czasu?" Do maximum 25 roku życia. Potem się się jest już "dziwadłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakby się chłopak podobał to już wokół niego jakaś by się zakręciła." twoje slowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy to cos zlego zostawic sobie z tym troche czasu?" I patrzeć jak osoba na której ci zależy odchodzi z innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoje slowa! " Moje. I gdzie tam jest o wyglądzie? Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Cię czytać Darker:)
i ten Twoj nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko uwazam ze nie powinien robic niczego na sile,bo po co?by sobie lub komus cos udowodnic.Oczywiscie ze bycie samym to zadna przyjemnosc,ale na kazdego przychodzi ten czas,bez wzgledu na wiek,i mysle ze jak do tego u niego kiedys dojdzie nie bedzie zastanawial sie co i jak,to automatycznie samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam piszesz jakby sie podobal.. widocznie jestes jakis uprzedzony do dziewczyn i nie wiesz jakie dziewczyny sa i na czym im zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale na kazdego przychodzi ten czas,bez wzgledu na wiek,i mysle ze jak do tego u niego kiedys dojdzie." Tylko, że jedni za to zapłacą a pozostali nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×