Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Sami sobie wszystko utrudniacie,to ze nie macie jakiegos tam doswiadczenia nie znaczy ze jestescie jakimis tam dziwakami,troche wiecej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi rozmawiać z kimś kogo znam, a co dopiero odezwać się do dziewczyny, której nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
25-latek czy sądzisz, że na pierwszych spotkaniach będzie Cie juz wypytywać jaki jesteś w łóżku?? skąd będzie wiedziała, że jesteś prawiczkiem?? chyba nie ma sie tego na twarzy wypisanego... jak zaczniesz sie z kims spotykać, potem całowac i przytulać to i kochać się będziesz potrafił. Nie od razu Rzym zbudowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi: na właśnie, jak dojdzie do pierwszego lepszego zbliżenia, to wyjdzie cały brak doświadczenia. Takie rzeczy się wyczuwa. Mam chyba rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
poza tym spotykając laske gdzieś możesz zagadać w inny sposób, nie koniecznie pytac co słychać skoro jej nie znasz... np. "często tutaj jeste, ale nigdy nie widziałem takiej pieknej kobiety" jeśli będzie zainteresowana rozmowa dalej się potoczy. Dobry bajer to podstawa pamietajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
raz Ci sie nie uda to nastepnym razem będziesz wiedział jak to zrobić, i nie gadaj mi, bo juz nie uwierze, że nie potrafiłbys dziewczyny przytulic czy pocałować, do tego nie trzeba sztuki czy lat praktyki to sie robi i już,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie ma wprawy to się porusza w tym wszystkim jak słoń w składzie porcelany. Taka prawda. Ten Twój tekst na podryw jest dobry dla jakiegoś bajeranta, a nie dla kogoś takiego, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"często tutaj jeste, ale nigdy nie widziałem takiej pieknej kobiety" Oryginalne :D "jeśli będzie zainteresowana rozmowa dalej się potoczy. Dobry bajer to podstawa pamietajcie " Nigdy byśmy na to nie wpadli ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
ponoć do klubów nie chadzasz żadnych?? może warto gdzieś wyjść i kogoś poznać, bo czasy "siedź w kącie a Cię znajdą już dawno minęły" niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
Darker skoro jesteście tacu mądrzy i przewidywalni to czemu tutaj jesteście i się radzicie?? nie czaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka: widać, że jesteś po prostu inną osobą, niż ja. To, co dla Ciebie nie sprawia żadnego problemu, dla mnie jest nieomal niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jak Wam życie mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z malablondyneczka,tu nie potrzeba jakiejs tam praktyki czy lata doswiadczen,przyjdzie ta chwila to moze nawet nie bedziesz sie nad tym zastanawial i sam sie zdziwisz z jaka latwoscia Ci to przyjdzie,troche odwagi nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek: wiesz co, myślę, że ktoś, kto się całował, to zwykle i uprawiał seks. Jak już przekroczył tą granicę, to będzie chciał w to wejść do końca. Nie z tą dziewczyną to z inną. Nie wiem, czy się ze mną zgadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ponoć do klubów nie chadzasz żadnych?? może warto gdzieś wyjść i kogoś poznać" Samemu :D:D:D I stać samemu w kącie z piwem w łapie jak ta pizda :D Powodzenia. Napisz jak poszło :D "Darker skoro jesteście tacu mądrzy i przewidywalni to czemu tutaj jesteście i się radzicie?? nie czaje " Ponieważ jesteśmy przewidywalni. To jedyne miejsce gdzie nie czujemy się jak intruzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
no to może ciekniecie sobie ze dwa głębsze i się rozluźnicie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
Darjer skoro sam musisz wyjść to oznacza, że nie masz żadnych kumpli, więc cos z Tobą nie tak oprócz pawictwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi: widzisz, ja nie jestem chłopakiem, który zaciągnąłby dziewczynę po pijaku do łóżka. Zresztą, w ogóle się nie upijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
No to widze, ze chcielibyście mieć fajną laskę, która by do Was przyszła sama nie?? tak to nie ma, to Wy musicie jej szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce tutaj dla was zle,ale wy zamiast przyjmowac niektore radyto wrecz bronicie sie przed tym,ale dlaczego?macie az tak niskie mniemanie o sobie?tak czy inaczej z takim podejsciem to nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
Natalia ma rację aj Wam radzę a Wy się zbijacie, troche więcej wiary, ja Wam laski nie poderwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
25-latek szkoda, ze z Way jesteś jakbys mieszkał bliżej to mogłabym Cie podszkolić nieco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
Skoro takie rady "wiecej wiary" nic nie dadzą, to oznacza, ze macie niskie mniemanie o sobie, a jeśli tak jest to nigdy laski nie znajdziecie, bo zawsze będziecie uważać, że jesteście brzydcy i beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darjer skoro sam musisz wyjść to oznacza, że nie masz żadnych kumpli, więc cos z Tobą nie tak oprócz pawictwa " Mi kumple się bardzo źle kojarzą bo całe życie dostawałem baty od "kolegów". Byłem gnojony w podstawówce, liceum. Na studiach tylko się ze mnie naśmiewali na szczęście. Nie chcę mieć "kolegów". Poza tym o czym ja mam z nimi rozmawiać? Sport, samochody, dziewczyny? Nie lubię, nie znam się, nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
Nie masz kolegów i koleżanek, ale może gdzieś pracujesz, albo masz rodzeństwo? Jeśli tak to możesz zorganizować jakieś wyjście. Na początek do jakiejś mało zatłoczonej knajpy, tak, żeby się oswoić. Może Ci się spodoba? Może nabierzesz śmiałości? Poza tym to naprawdę to nie jest tak, że nie zainteresujesz żadnej kobiety i że żadna kobieta nie będzie Ciebie chciała jak powiesz, że jesteś "prawiczkiem". Tylko nie mów jej tego od razu. A może wcale nie będziesz musiał mówić? Jeśli cały czas będziesz o tym myśleć, zamiast zacząć coś robić to marnie skończysz. Otwórz się na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malablondyneczka:na dobry pomysl wpadlas,pomoglabym Tobie nawet w tym (odrazu trojkat:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×