Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

To już wolę być sam niż płacić za coś, co inni dostają za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,temat dlugi i szeroki i mozna by bylo dlugo tak pisac i wymieniac sie pogladami na ten temat,tak czy inaczej zycze mu wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sam piszesz jakby sie podobal.." Ja? A skąd! :D Podobałem się gdy trzeba było coś załatwić i tylko wtedy. "widocznie jestes jakis uprzedzony do dziewczyn i nie wiesz jakie dziewczyny sa i na czym im zalezy.." Nie jesteście jakimiś wyjątkowymi płatkami śniegu. Widziałem na jakich cwaniakach i prymitywach im zależało. Oczywiście one ich za takich nie uważały. Dla nich po prostu byli "męscy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sama znam i takie ale mowie ci juz ktorys raz kazda jest inna i kazdej zalezy na czym innym noo chyba ze chce pokazac przez kolezankami jakiego to ona nie ma macho... wiec jak patrzysz na takie to sie nie dziwie ze takie mu rady dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mowie ci juz ktorys raz kazda jest inna i kazdej zalezy na czym innym " Ale pytane o ideał to zawsze padaja te same przymiotniki; że opiekuńczy, z poczuciem humoru, żeby je słuchał etc. O wyglądzie to samo. " wiec jak patrzysz na takie to sie nie dziwie ze takie mu rady dajesz" Żebyś Ty widziała dziewczyny jakimi się interesowałem... Gdybyś tylko widziała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Cię czytać Darker:)
Darker napisz mi jak żyjesz? nie odczuwasz potrzeby bycia z kimś? Perspektywa bycia samemu do końca nie przeraża Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro teraz jestes sam i zwiazek nie wytrwal to wole nie wiedziec jakie to byly dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perspektywa bycia samemu może przerazić jakiegoś bajeranta co obraca w łóżku inną dziewczynę co tydzień. Dla niego świadomość, że pewnego dnia już nic nie poderwie i zostanie sam bo będzie za stary jest naprawdę straszna. Dla mnie to nie jest żadna przerażająca przyszłość tylko dzień powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro teraz jestes sam i zwiazek nie wytrwal to wole nie wiedziec jakie to byly dziewczyny" Jaki związek? Ja nawet dziewczyny w życiu nie dotknąłem. Nawet na randce nie byłem. Skąd Ty czerpiesz te swoje rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak to nie radz mu co powienien zrobic skoro nie miales dziewczyny i z pewnoscia nie wiesz jak je traktowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma inne poglady na ten temat rowniez swoje racje,jeden mniej drugi wiecej.Nie wiem ile Darker ma lat Rubinek ale napewno swoje przeszedl i wie o czym pisze,tak bynajmniej mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pisze ze nawet dziewczyny nie dotknal to co mogl przejsc z dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nawet dziewczyny w życiu nie dotknąłem. Nawet na randce nie byłem." Też się mogę tym "pochwalić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro tak to nie radz mu co powienien zrobic skoro nie miales dziewczyny i z pewnoscia nie wiesz jak je traktowac.." On też nie wie jak je traktować. Przynajmniej jestem kimś kto go rozumie a nie serwuje pseudo-porady i oczekuje pochwały. "Nie wiem ile Darker ma lat" 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro pisze ze nawet dziewczyny nie dotknal to co mogl przejsc z dziewczyna? " Emocjonalne piekło. "Też się mogę tym "pochwalić"." Czytając ten temat to może powinniśmy sobie to na czole napisać. Zgwałciłyby nas na chodniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuje zadnej pochwaly tylko jako dziewczyna mowie co moglby zrobic w tej sprawie... ale kazda rada ktora mu ktos udzieli i tak bedzie nie wazna bo zrobic i tak jak bedzie chcial..no a wkoncu to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze kazdy ma prawo do udzielenia swojego zdania na podstawie tego co mysli lub przeszedl,a czy on je przyjmie czy nie zalezy tylko i wylacznie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ie oczekuje zadnej pochwaly tylko jako dziewczyna mowie co moglby zrobic w tej sprawie" Tyle, że on to wie bo temat założył nie po to aby się czegoś dowiedzieć tylko dlatego, że ma już dosyć czucia się jak dziwadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czytając ten temat to może powinniśmy sobie to na czole napisać. Zgwałciłyby nas na chodniku " Przynajmniej by było odszkodowanie za straty moralne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przynajmniej by było odszkodowanie za straty moralne " Ciekawe czy zdołały by się wypłacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach chlopcy,bycie samemu jest ma swoje zalety jak i wady,ale to wszystko do pewnego czasu.Kiedys przychodzi taki dzien w zyciu kiedy dosc imprezowania i podrywania dziewczyn,przychodz czas checi bycia z kims zalozenia rodziny,byc poprostu szczesliwym i moc sie dzielic tym szczesciem z druga osoba,kazdy zasluguje na szczescie tylko temu szczesciu trzeba czasami pomoc,lub byc cierpliwym i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedys przychodzi taki dzien w zyciu kiedy dosc imprezowania" Ja na imprezy nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki tylko przyklad dalam,moze inaczej-przychodzi czas kiedy poprostu ma sie dosc zycia w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę miał dość życia w samotności to sobie kota albo psa kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnjjjjj-nie wszystkie sa takie jak myslisz,nie oceniaj mnie prosze jezeli mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 lata to samo
tak jak autor tez bez dziewczyny bez seksu do tej pory itp. I nie zamierzam nic z tym robić bo na "dupach" świat się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie zamierzam nic z tym robić bo na "dupach" świat się nie kończy." Dokładnie. Są inne równie fajne zajęcia niż podrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrace cos jeszcze jezeli moge,zgadzam sie, swiat sie na tym jednym nie konczy,a jezeli cos kiedys ma byc to samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×