Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Małgoś86
Witajcie . Dziewczyny jestem podłamana . Wczoraj miałam punkcje i wszystko okej , miałyście rację nie było się czego bać .. Pobrano mi 11 cumulusów no i w sumie wielka radość że aż tyle i nadzieja . Dzisiaj telefon z kliniki że przetrwały 2 i że ładnie się dzielą i że rokują dobrze ale wiadomo to jest natura i że pozostałe były słabe i nie wykazywały czegoś tam nie pamiętam i że zastanawiają się czy nie podać dwóch i że mamy podjąć decyzje gdyż w niedziele transfer ( 3 doba ) . Jestem podłamana że aż tak dużo było tych nieprawidłowych komórek , pewnie chcą podać 2 bo tamte też są słabe i że ogólnie to wszystko moja wina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja przed ivf..dopiero 8 tblt anty, 30 wcześnia do gina, jeśli torbiel zeszła (niepeknięty pęcherzyk...) wypisuje mi rp na ivf! super! jestem po 1 iui nieudanej... ale teraz mam nadzieję podczytuje to forum dłuuugo, ale nie pisałam bo o czym...żadnych konkretów. ale u was, tyle ciąż, tyle urodzeń! :-) jedne miały ciężką drogę inne jeszcze cięższą, ale finalnie udało sie znacznej wiekszości! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma tylko jeden jajowód, (2010 usunięcie z powodu wodniaka, mąż ok, ja problemy z owulacją, 34 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia chca podac dwie bo nigdzie nie bedzie im lepiej jak u mamy ja ci powiem tylko tyle że też miałam tylko 2 komórki zaplodnione teraz a mam w brzuchu bliźniaki więlkoc nie ilośc się liczy z tego to jeszcze możesz miec nawet czworaczki nie stresuj sie oni wiedza co robią a ty się relaksuj żeby maluchom było dobrze u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Witajcie , Nitka dziękuję za wsparcie - :happy: a więc... zajechaliśmy do kliniki w dobrych nastrojach - myślałam że mi pęcherz rozsadzi ale czekałam cierpliwie.. no i przyszła Pani embriolog, zaprosiła nas do gabinetu i oznajmiła że mamy już tylko jedną kropke:(:(zasmuciłam się strasznie ale byłam twarda... na dodatek powiedziała że w skali od 1-4 - nasza kropka ma 3 - z czego oczywiście 1 najlepsza - wtedy już myślałam nie wydusze z siebie ani słowa - ale oczywiście usłuszałam że 1 czasami nie dają rady - i zeby mieć nadzieję ... no cóż wyszliśmy na korytarz i jak nigdy - uwierzcie nigdy - bez słowa czekaliśmy na transfer.Przyszła pielęgniarka - poszłam się przebrac ,wyszłam na korytarz do M i ryczałam jakr bóbr - cały swetr miał mokry :errr:tak się rozkleiłam ...później był już transfrer- leżałam jakieś 20 min , patrząc w sufit i wciąż się modliłam - ogólnie klinike i lekarza i wogóle całą opieke oceniam bardzo pozytywnie a co będzie dalej - czas pokaże - jak myślicie kiedy mogę zrobić test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane nie mogę uwierzyć 2 iui się udała. Zrobiłam juz trzy testy i wszystkie pozytywne. Na razie zażywam duphaston 2x1 kwas foliowy i asmag 3x2 bo mam bole przypominające zbliżający się okres. Proszę napiszcie czy robic jeszcze betę i kiedy iść do gina na 1 wizytę? Boje się ze znów będzie puste jajo albo ciąża obumrze jak poprzednio. Ostatnią @ miałam 26.08 a iui 9.09. Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś Panie w klinice mają rację że czasem ci najlepsi nie dają rady a te niby słabiutkie zarodki świetnie się potem rozwijają co do bety to mi kazali robić w 11dpt przy 3 dniowych zarodkach więc myślę że tak będzie dobrze nie martw się bo maluch odczuje stres teraz myśl tylko o tym że jesteś w ciąży i nie ma innej opcji żeby to się zmieniło :) czekamy na wysoką bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko Gratulacje ja mimo wszytko zrobiłabym betę i powtórzyła za dwa dni żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy a do lekarza w twoim przypadku poszłabym jak dostane wynik bety może by ci przepisał clexane a to najlepiej zacząć brać jak najszybciej mnie mój gin po ciąży biochemicznej i poronieniu dał receptę bez daty i powiedział ze jak zajdę w ciąże to żeby wykupić i brać jak się będą kończyć to przyjść na wizytę mniej więcej był to u mnie 5tc dawaj znać co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Małgoś86, nie wchodzi mi link który podałaś :-/ w każdym razie brak mi słów...dlaczego chcą ingerować w tak prywatne sprawy...nie potrafię sobie wyobrazić, że co , że zakaz ivf....i co wtedy... Wierzę że nie będzie aż tak tragicznie....brrr.. matko a ja dopiero w pt (30go_ mam wizytę, na ktorej powiem lekarzowi że decyzja padła na ivf na 100% i mozna mnie szykować :-)! kurde, jak szkodą ze się wcześniej nie zdecydowałam tylko mialam te iui 25 czerwca...kużżżwa, na co liczyłam, ze sie uda za 1 razem...a tu klops..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Malinko jakoś dziwnie nikt nic o tym za bardzo nie mówi raczej o zaostrzeniu ustawy aborccyjnej - dobrze że kobiety wzięły się za protesty . Mój lekarz jak zapisywał mi recepte to mówił - proszę jechać od razu do apteki bo za chwilę pis moze zabrać dofinansowanie na leki ivf - więc czyp prędzej pojechaliśmy - za leki które zapłacilibyśmy około 2000 tys - zapłaciliśmy 440 zł . Jak jest teraz to niewiem ale myslę że sie jeszzce załapiesz - no cóż dziękujemy wyborcom pisu - braaaaawowwwwwooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Majenko , oczywiście - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkooooooooo :D :D :D Wchodzę po długim czasie i co widzę? Super. Gratuluję :* Tym razem musi być dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze dzis, śr, czw..i pt do lekarza..szkoda że tak długo, cała jestem jak na szpilkach, najlepiej dzis bym pobiegła do lekarza, mowiac-tak! tak !decyduję sie,czekam z niecierpliwością, proszę wypisać mi już dzis leki...! :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzę, temat dyskusji-inseminacja...a chodzi o ivf..w zasadzie to byłam na innym topiku, ale tamten zaczął wygasać, cisza sie taka zrobiła, a obczytałam go całego w miesiąc, tam któras z dziewczyn podała linka klikając jestem tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane beta 623,97 Bylam wczoraj na usg jest pęcherzyk ciążowy . Dostałam encorton duphaston acard asmag kwas foliowy . Tak bardzo się boje żeby ciąża się rozwijała i nie powtórzyła wcześniejsza sytuacja. Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo malina ! :-) ale to musi być uczucie otrzymać z laboratorium taki wynik.... :-) , pisz od czasu do czasu bo dobrze jest czytać wpisy osób którym się udało.,..tak, to nam staraczkom jest bardzo potrzebne ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziękuję wam ze jesteście. U mnie 4 Tc a 2 od zapłodnienia. Za dwa tygodnie wizyta czy jest serduszko. Bardzo się boje ale to chyba kazda z nas tak miała. Jakie mieliście objawy w 4 Tc? Bo u mnie tylko uczucie pełności w żołądku i to czasem gesia skirka na piersiach i wystające sutku i czesciej sikam. Tyle z objawów. A jak bylo u was? Kiedy pojawiły sie wymioty itp? Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Malinko , gratulację :)) mam nadzieje że ja za chwilę też zobaczę taką bete :)) nie stresuj się i nie denerwuj swojej "kropeczki" :) z objawami nie pomogę bo jeszcze nigdy nie udało mi się zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawów to u mojej koleżanki z piersiami też tak ma, sutki miała wrażliwe "sterczące", że stanik był problemem nosić... ucisk na żołądek, wymioty też ma..... hmmm...ale to musi być fajne :-) ja chceee ciążzzzęę ! :-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dziś po wizycie..mozna mnie przygotowywać do in vitro, tylko do końca czyli do pon.,brac midnianę potem czewkam na miesiączke i od 1 dnia; encorton w mini dawce oo.oo5, od 2 dnia ampułka elonva i 6-7 dzień usg monitoring, i narazie tyle, bo od usg zalezeć bedzie/od jego wyniku:-)/ ile i od kiedy cetrotide oraz puregon dziennie i zgłosić sie do kolerjnego ustalonego usg, potem gonapeptyl razy dwa...znow usg, znow usg....i termin punkcji... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a na piątek przyszły ustalony mam termin konsultacje embriologiczną, idziemy z mężem... dziewczyny a z jakim tsh startujecie do ivf/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane pamiętam jak zakładałam ten watę a teraz sama jestem w ciąży . Cieszę się ze tylu osobom przyniósł szczęście i tym które sie jeszcze starają tez sie kochane doczekacie. Ja jak na razie 4 Tc i 4 dzień. Objawów jak na razie nie mam tylko sikam z 6 razy dziennie czyli więcej niż zawsze czasem uczucie pełności podchodzące aż pod gardło i ciągle głupie myśli żeby bylo dobrze. A wy jakie mialyscie juz objawy? Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej słuchajcie jestem nowa a mianowicie okres mam w miarę regularny (1.01-8.01, 1.02-10.02, i tu mega długa przerwa 23.05-28.05 (okres wywolywany), 16.06-19.06, 19.07-28.07, 23.08-31.0 zbytnio nie staramy się o dziecko ale jeśli by było to super przytulanko było 2.3.6.7.10.23.24.25. Okres mi się spóźnia testy wychodzą negatywnie czy jest jakaś szansa?? Podejrzewają u mnie pcos dodam tylko że przez 3 lata brałam pigułki ale odstawiłam w listopadzie w tamtym roku. Doradzicie coś? ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_patrycja
Ciało kobiety się zmienia podczas ciąży to normalne. Ale jak masz jakieś wątpliwości to idź na wizytę do lekarza i wtedy powie czy wszystko jest Ok. My z mężem jesteśmy dopiero po wstępnej konsultacji i w trakcie robienia badań, wiec wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ NO Z TYM OKRESEM TO ROZNIE BYC MOŻE.... sorry kapslok...ale może psychicznie się nastawiasz, i się spóźnia, trochę to znam..poza tym có, wszystko sie moze zdarzyć kochana....:-) ale najlepiej zrobić test ale z krwi beta hcg, nie ma co gdybać,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, zbytnio nie nastawiam się na to nie myślę o tym także :) poczekam do poniedziałku jak nie przyjdzie @ polecę na betę. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×