Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość veridique
Hej hej, Clematis - gratuluję - nie może być inaczej niż cud :D Trzymam kckuki za wyniki bety :) Paula - dzięki za info - mój m brał jakies inne leki, więc teraz spróbujemy tych witamin - piekielnie drogie, ale zamówiłam i zobaczymy. Daj znać jak wyniki Twojego m ! Paula, co do ilości potrzebnej do IUI u mnie we Wrocławiu musi być min 1 milion po preparatyce. U nas niestety ostatnie 2 próby były poniżej i nic z tego nie wyszło :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Hej hej, Clematis - gratuluję - nie może być inaczej niż cud :D Trzymam kckuki za wyniki bety :) Paula - dzięki za info - mój m brał jakies inne leki, więc teraz spróbujemy tych witamin - piekielnie drogie, ale zamówiłam i zobaczymy. Daj znać jak wyniki Twojego m ! Paula, co do ilości potrzebnej do IUI u mnie we Wrocławiu musi być min 1 milion po preparatyce. U nas niestety ostatnie 2 próby były poniżej i nic z tego nie wyszło :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Hej hej, Clematis - gratuluję - nie może być inaczej niż cud :D Trzymam kckuki za wyniki bety :) Paula - dzięki za info - mój m brał jakies inne leki, więc teraz spróbujemy tych witamin - piekielnie drogie, ale zamówiłam i zobaczymy. Daj znać jak wyniki Twojego m ! Paula, co do ilości potrzebnej do IUI u mnie we Wrocławiu musi być min 1 milion po preparatyce. U nas niestety ostatnie 2 próby były poniżej i nic z tego nie wyszło :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Hej hej, Clematis - gratuluję - nie może być inaczej niż cud :D Trzymam kckuki za wyniki bety :) Paula - dzięki za info - mój m brał jakies inne leki, więc teraz spróbujemy tych witamin - piekielnie drogie, ale zamówiłam i zobaczymy. Daj znać jak wyniki Twojego m ! Paula, co do ilości potrzebnej do IUI u mnie we Wrocławiu musi być min 1 milion po preparatyce. U nas niestety ostatnie 2 próby były poniżej i nic z tego nie wyszło :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
ojej... sory dziewczyny za 4 posty... coś mi się zawiesiło w kompie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Clematis, trzymam kciuki bardzo mocno zeby sie udał ten CUD!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Clematis, trzymam kciuki bardzo mocno zeby sie udał ten CUD!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Clematis, trzymam kciuki bardzo mocno żeby udał się twój CUD!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dziewczyny przepraszam za powtarzające sie posty ale chyba jest jakis błąd na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dziewczyny przepraszam za powtarzacjące sie posty ale jest chyba jakis błąd na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Clematis
Ja bym sięudala do lekarza, rozumiem, że się cieszysz, ale to już byłoby 2 plamienie w ciąży...nie jest to normalny objaw ciąży, może brakuje ci progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do clematis
Clematis, ja PILNIE udałabym się do lekarza, może masz za niski poziom progesteronu...Test pozytywny, ale 2 plamienie w ciąży nie jest jej normalnym objawem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do clematis
2 razy bo mi coś się wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clematis daj znac jak wyszła beta. Do pozostałych które czekają na ten maleńki punkcik na usg ułoży się nam zobaczycie. ten rok musi przynieść szczęście i spełnienie marzen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clamestis , sama cekawa jestem co i jak pisz kochana, oby 2013 rok był dla nas płodny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Byłam dzisiaj na beta - wynik 131,4 - Czy to dobry wynik ? Bo ja kompletnie się na tym nie znam Dzwoniłam do lekarza zalecił duphaston 2 x 1. Po plamieniu nie ma śladu.Jest czyściutko. :D Tylko pobolewa podbrzusze jak na @, ale tak ponoć może być Pozdrawiam i życzę Każdej z Was II kresek na teście. Widok -> bezcenny ! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clematis gratulacje! Beta ładna, powtórz po 48 godzinach czy dobrze przyrasta. styczeń zaczął się ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Clematis gratuluje, super wiadomość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
Clematis Gratulacje ;) świetnie ;) Ja dziewczyny mam 28 dc (cykle 33-35) czy moge mieć nadzieję jeszcze? mam iść na bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veridique
Hej, no pięknie się zaczyna - Clematis gratulacje :) Obyś rozwiązała ten worek pozytywnych testów :) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clematis - ostrożnie
Życzę Ci, żeby to była ciąża, ale beta jest chyba troche niska... Robiłaś ją ok. 27 dni po IUI, a pewnie przy zabiegu miałaś monitoring i owu była 12/13/14 grudnia...Teoretycznie powinno juz być serducho...Lekarz nie kazał Ci przyjść na wizytę? Plamisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clematis - ostrożnie
Ale w tym temacie nie ma reguł, czasami beta nagle "skacze" powodzenia ! Na kiedy masz iść do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to martwi. Dlatego prosiłam o ocenę tego mojego HCG Dzisiaj powtórka bety. Do lekarza mam iść za tydzień 16-17 ( jak bedzie wszystko dobrze - tak powiedział lekarz) Tak sie boję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clematis kochana trzymam kciuki za rosnącą betę. Na razie nie zamartwiaj się i dbaj o siebie. Napisz jak wyszła ta druga beta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleatis - ostroznie
jak pisała, tu nie ma jasnych reguł, może późno doszło do zagniezdżenia. Powiem Ci tylko, że JA nie czekałabym z wizytą ani dnia, co to za lekarz, który cię nie zobaczył tylko na odległośc zapisał leki... powinien sprawdzić pewne rzeczy, ja nie chce tu wymieniac i cię straszyc, ale mój :wezwał" mnie do siebie jak tylko napisałm o pozytywnym tescie, a przy krwawieniu kazałby pewnie pędzić jak nie do siebie to do szpitala...Dkla mnie to jest nie do pomyslenia, ja nie chce się mądrować,ani powtarzam wymieniać żeby straszyć, ale np. dizewczyny miały czasami krwiak na początku i leżały w szpitalu i dostawały odpowiednie LEKI... A TEN KAZE CI CZEKAC Z ZAŁOZONYMO REKAMI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka26lalala
DO CLEMATIS!zgadzam sie co do poprzedniczki nie czekaj tylko migiem do szpitala mnie takie plamienie i okres na poczatku ciazy zwiastował krwiaka naszcescie urodzialm szczesliwie bliznieta ale do 16 tyg, caly czas w szpitalu na podtrzymaniu i do tego leki gdy mnie przyjeto nie bylo nawet jeszcze widac zarodkow:) anie chce cie straszyc ale beta rzeczywisci etroszke niska chyba ze zagniezdzenie było troche pozniej nie chce sie wymadrzac ale bedziesz wiedziała ze ty zrobilas wszystko co mogłas a nie sluchalas lekarza! w szpitalu zrobia usg i badania bedziesz wiedziała co i jak:) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka26lalala
DO CLEMATIS!zgadzam sie co do poprzedniczki nie czekaj tylko migiem do szpitala mnie takie plamienie i okres na poczatku ciazy zwiastował krwiaka naszcescie urodzialm szczesliwie bliznieta ale do 16 tyg, caly czas w szpitalu na podtrzymaniu i do tego leki gdy mnie przyjeto nie bylo nawet jeszcze widac zarodkow:) anie chce cie straszyc ale beta rzeczywisci etroszke niska chyba ze zagniezdzenie było troche pozniej nie chce sie wymadrzac ale bedziesz wiedziała ze ty zrobilas wszystko co mogłas a nie sluchalas lekarza! w szpitalu zrobia usg i badania bedziesz wiedziała co i jak:) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj beta 165 Niecałe 24 godziny pomiędzy badaniami. Nie plamię, biorę duphaston. Czuję się fizycznie ok. Mierzę temperaturę i wg mnie owulacja nastąpiła późnym wieczorem 14 grudnia. Miałam spadek tempki gdzieś tak 27 grudnia i faktycznie zagnieżdzenie mogło być właśnie wtedy. No nic jutro zbadam jeszczcz betę tę po 48 godzinach od pierwszej i progesteron. Nadal proszę o kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×