Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

co do gościa wyżej proponuje żebyś się zajął własnym życiem, ludzie maja różne problemy a czas niestety ale bardzo szybko leci, a może i ty gościu jesteś taką dobra matką jak opisuje malinka skoro jej tak bronisz są różne przypadki i nie ma tu co kogo bronić a forum jest chyba od wyrażania swoich opinii pozdrawiam wszystkie szaraczki i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Viki trzymam kciuki, żeby sie udało. Mam nadzieję, ze 3 IUI okaże się tą szczęśliwą. gość czemu nic nie piszesz o sobie tylko umiesz krytykować innych. Widze, że nie znasz mojej historii więc się nie wypowiadaj. A jesli chciesz zrobić na złość mnie albo innej dziewczynie z tego forum to tracisz tylko czas. Nikt nie bierze serio tego co pisze więc przestań sam siebie błaźnić. akkma kochana zobaczysz wszystko ułoży sie po twojej myśli. Pewnie że cię rozumiem i to ze się martwisz. Każda z nas jest tu po to, zeby się wspierać i pisać o naszych rozterkach i troskach. Zobaczysz Bóg dał ci możliwość zajścia w ciążę i to z podwójnym cudem więc da ci również łaskę szczęśliwego rozwiązania. Na kiedy masz termin? Nitka bardzo się cieszę, ze ciąża przebiega prawidłowo. Ciesze się, ze twoja droga zakończyła się sukcesem. Powiem ci ze nie ważne czy zaszłaś przez IUI czy INV ważne ze wszystko zakończyło się sukcesem i niedługo przytulisz swoje maleństwo. Akkma i Nitka dbajcie kochane o siebie i o te cudowne maluszki, które nosicie pod sercem. Bardzo sie cieszę, ze Was poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem 9 dni po inseminacji.. czekanie jest straszne.. kiedy mogę zrobić najszybciej test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, no fakt koleżanka nie nadaję się na mamę. Ja nie jestem za usprawiedliwianiem wszystkich na siłę, jak napisał gość, może to ją zmieni, może costam... jest jaka jest, idąc tym tokiem myślenia można by usprawiedliwić wszystkich, nawet najcięższych zbrodniarzy, bo mieli ciężkie dzieciństwo, bo costam cośtam. Trzymam kciuki za iui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imagination1982 - ja mam mleczko w czystej postaci, z tym, że w granulkach. Od stycznia mam w granulkach, a od października 2013 do stycznia brałam to, co Ty. Mój mąż też stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko,moje skarbeczki maja termin na koniec sierpnia,ale jak na 20 tydz ciazy sa duzi:)Mysle,ze nie da rady tak dlugo chodzic z brzuchem,bede miec cc,wiec termin sie troche przyblizy,tak mysle.Mam nadzieje ze jak ja bede przygotowywac sie do porodu ty Ty bedziesz coraz grubsza po udanej na dniach IUI:)Malinko,co do kolezanki-nie lubie zagladac komus do gara,dlatego stosuje przyslowie-zycz a bedzie ci zyczone.Malinko,trzymam kciuki ze w koncu bedziemy tu liczyc dni do Twojego testowania:)Czekam na to z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu 9 dni po IUI to za wcześnie na testy a jak brałaś ovitrelle albo pregnyl na pękanie to poczekaj 14 dni od zastrzyku bo one maga fałszować dodatnio testy a tak w ogóle to ja proponuje betę HCG przynajmniej jest sie pewnym na 100% i betę możesz zrobić wcześniej myślę że koło 12 dpIUI może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki no cóż zrobiłam tak jak radziłyście Nie poddałam się :) dziś byłam na wizycie ku mojemu zdziwieniu kazał jutro zastrzyk z pregnylu i w czwartek podejście do 2 IUI :) jakoś zdziwiona trochę jestem bo przed 1 IUI to brałam Cleo i luteine a teraz nic :) Mam nadzieję że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona i dobrze nie wolno się poddawać :) IUI na naturalnym cyklu też się udają a stymulacja powoduje to że masz zwiększoną liczbę pęcherzyków czyli teoretycznie większe szanse ale tylko teoretycznie, życzę powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
malinko, rzeczywiście dawno Cię nie było, trochę tu tęskniących wpisów za Tobą było:-) więc dobrze, że jesteś. ja jestem po pierwszej wizycie kwalifikującej do in vitro. Lekarz powiedział, że w przypadku braku diagnozy co do przyczyny niepłodności, byłby duże szanse na ponowne zajście w ciążę w ciągu 1-2 lata naturalnie. Przyznał z drugiej strony, że in vitro zwiększa szanse na ciążę w krótszym czasie. Na razie dostałam skierowanie na badania i czekam na miesiączkę. Po tym zdecyduję co robię, choć już na 90% jestem przekonana do in vitro. Trzymam za Was kciuki, żebyście nie doszły do mojego etapu:-) ja po trzeciej nieudanej IUI skapitulowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy dwór
Witam :) Jestem nowa, ale problemy mam podobne, więc postanowiłam napisać :) jutro mam termin pierwszej inseminacji i zaczynam się denerwować nie samym efektem, ile przygotowaniami. Wczoraj (8dc) byłam na monitoringu i okazało się, że pęcherzyków jest kilka, z czego największy mial już 19.8mm. Wieczorem zrobiłam zastrzyk z ovitrelle (ok. 20.00). I czekam, modląc się o to, żeby pęcherzyk nie pekl przed zabiegiem. Powiedzcie mi - ile godzin przed zabiegiem brałyście zastrzyk z ovitrelle bądź pregnylu? Czy 36h przed to nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowy dwór Witam ja miałam dzisiaj pregnyl a w czwartek 2 IUI więc to normalne przy 1 IUI również w takim odstępie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy dwór
Iwona, to nasze iui prawie jednoczesnie :) Życzę szczęścia :):) Słuchajcie, ostatnio gdzieś wyczytałam, ze jakąś Dziewczynę iui bardzo bolała, co mnie zdziwiło, bo sądziłam, że to bezbolesny "zabieg". Jak jest w rzeczywistości? Sorki, że może Was męczę, ale jestem totalnie zielona w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowy dwór Nie dziękuję Tobie również i dużo wytrzymałości :) Inseminacja nie boli wcale ja nie czułam nic,i myślę że inne dziewczyny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy dwór
Iwona, ja już wytrzymuję 3 lata, mało co mnie rusza :) Przeszłam przez stymulacje, hsg, wycinanie polipa endometrium, ciążę biochemiczną .. Teraz próbujemy iui. Choć muszę przyznać, ze dość droga sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinowy dwór No rzeczywiście przeszłaś sporo więcej niż np Ja :) Żebym nie miała dziecka z 1 małżeństwa to nie dałabym rady bardzo wspierają mnie domownicy :)) ale jest ciężko ponieważ mam i nie mogę mieć kolejnego ehh ciężko się to przeżywa.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
malinowy dwór, IUI robi się tez na pękniętych pęcherzykach, więc nie stresuj się, przecież po pęknięciu też dochodzi do zapłodnienia, podczas wędrówki w jajowodzie. Ja pisałam, że mnie bolała druga IUI, ale niestety to była wina lekarza, ponieważ przy innych nie miałam żadnego bólu. Jeżeli chodzi o ból to był normalny skurczowy tak jak podczas miesiączki, więc nic strasznego, po 30 min mi przeszło:-) życzę powodzenia i trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciekawe, czy ktoś jeszcze mnie pamięta... Życie lubi zaskakiwać... Znów nas zaskoczyło. Żadnych starań, żadnych przygotowań, żadnego spoglądania w kalendarz i liczenia dni. Do tego bardzo ciężkie ostatnie dwa lata. Na dokładkę zaawansowany wiek... Jednym słowem żadnych szans na ciążę... Ale coś zaczęło się dziać, po tym jak @ spóźniła się pięć dni, zrobiliśmy w sobotę test - tak na wszelki wypadek, wynik dwie kreski, w poniedziałek beta wynik 9860... Wiemy, że wszystko jest przed nami i wszystko może się zdarzyć, ale zapaliło się światełko nadziei... Malino, Bahati - gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi przede wszystkim ogromne gratulacje, dużo zdrowia dla Was. malinowy dwór Witaj :) muszę przyznać, że ja po 3 iui nadal jestem zielona. Wielu rzeczy dowiedziałam się tutaj :) Jeśli chodzi o ból przy iui, to ja nic nie czułam poza lekkim smyraniem ;) Po iui tez nie miałam żadnych dolegliwości. Powodzenia Dziewczyny moje AMH 12,6 ng/ml, E2 49,49. Mój wygadany gin powiedział "świetnie"(cokolwiek to znaczy), spotkałam dziewczynę w przychodni, która powiedziała, że raczej AMH jest za wysokie. Kiedy w końcu jest dobrze jak jest wysokie czy niskie? Bo ja już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy dwór
Skrabi, gratulacje! Cudownie, że takie historie się zdarzają :) Dziewczyny, my już po. Nic nie bolało, iui na niepękniętym pęcherzyku 23mm. Teraz tylko wizyta kontrolna czy wszystko popękało i pozostaje czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy dwór
Ucia, tak wysokie amh może świadczyć o zespole policystycznych jajników. Dopytaj się koniecznie swojego lekarza co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi :D witaj kochana. Piękna beta :) Trzyyyyyyyymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bólu podczas iui to ja chyba zawsze coś czułam, przy udanej także, taki ból jak podczas miesiączki. i to podczas zabiegu i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
hej kobietki !!! ALLISA -trzymamy kciuki, żeby było łatwiej i szybciej niż przy IUI :) CESARZOWA co u Ciebie ? MALINOWY DWÓR powodzenia za 12 dni, daj znać i jesteśmy z Tobą ! SKRABI ja jestem tu nowa, ale ciesze się razem z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) trochę się nie odzywałam... ręka w gipsie, roboty full, doba jest za krótka. Poza tym nie przystąpiłam do IUI, więc też i pisać nie ma o czym. ucia - wysokie amh może sygnalizować właśnie zespół policystycznych jajników... co do bólu podczas IUI przy 1. nie czułam nawet kiedy mi ją wykonano, 2. bolała mocno, 3. w normie skrabi - ja też jestem tu od niedawna, ale cieszę się razem z Tobą i gratuluję, oby wszystko szło jak najlepiej :) malinowa zastrzyk bierze się 24-36 godzin przed IUI, ale to że Ci go podali nie znaczy, że pęcherzyk zaraz pęknie, więc spokojnie masz czas :) jak ma prawie 20 mm, to może jeszcze 2 dni rosnąć :) powodzenia viki - witaj :) u mnie natłok pracy, myśli różne, @ się zbliża, pewnie będzie trzeba zacząć stymulację do IUI kolejnej niebawem. Zobaczymy co mi lekarz powie. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie dziękuję... Po pierwszym niepowodzeniu jesteśmy ostrożni z optymizmem. Po świętach idziemy na wizytę. Wtedy powinniśmy usłyszeć serduszko. To jest pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi, ale ta wizyta po świętach jest ustalona z ginem? Nie chcesz łykać na wszelki wypadek luteiny/duphastonu? Różne są opinie, ale np. mój lekarz zalecił wizytę zaraz w tym tygodniu kiedy robiłam test. Po świętach zobaczycie już małego ludzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Mam pytanko czy po IUI po teście potwierdzających ciążę trzeba robić bete?? Pytam bo jestem po 2 IUI i lekarz mi nic nie powiedział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na korytarzu rozmawialiśmy z Panią Ordynator, która zakończyła poprzednią ciążę. Rozmowa była krótka, zaprosiła nas do swojego gabinetu po świętach (prywatna wizyta). Wie który tydzień i jaka beta. W sumie nie było pytania o luteinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
CESARZOWA - to żeś dobrze tańcowała jak ręka w gipsie :-P u mnie, czekam an 3 @, i na początku maja pojadę na wizyt, pewnie dostane wykaz badan i zobaczymy co dalej iwona8413 - moim zdaniem, beta jest bardziej wiarygodna niż test Bahati - fajnie :) Skrabi -trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×