Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Kolorowa30
Witajcie. A ja dzisiaj przespałam pół dnia, nie miałam na nic siły i dopiero teraz troche odżyłam. Allisa trzymam kciuki żeby wyniki poprawiły się i żebyś juz nie miała powodów do zmartwień. Na kolejnej wizycie zapytam mojego lekarza jak wygląda u mnie sytuacja czy da sie cos juz powiedziec nt. Co do płci to ja chyba chciałabym córcię maz że tez choc ostatnio mówi o dziecku w rodzaju męskim :-) nie wiem czy uda zobaczyc sie płeć bo to będzie 12tydz chyba za wczesnie ale po cichu licze ze uda sie cos zobaczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) Skrabi strasznie się cieszę że u was wszystko w porządku no i ogromne gratulacje :) tak więc teraz tylko rozpieszczać Ole i cieszyć się każdą chwilą bo one tak strasznie szybko uciekają i maluch rośnie w zaskakującym tempie, ale każdy okres jest fajny :) allisa przykro mi że wyszła ta cukrzyca ale silna dziewczyna z ciebie dasz sobie i z tym radę :) mnie to na szczęście ominęło agmas strasznie mi przykro trzymam kciuki żeby następnym razem się udało viki za ciebie też trzymam kciuki pewnie kogoś jeszcze pominęłam ale czasem brakuje czasu żeby wszystko przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa ciesz się ciąża bo zleci nawet nie będziesz wiedziała kiedy pamiętam jak Skrabi pisała że się udało a tu już ma maleństwo zresztą u mnie też zbyło podobnie :) najgorsze już masz za sobą (mdłości) i w ogóle teraz będzie już tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nitka999 cieszę się, rozglądam sie za wozkiem i w głowie mebluje pokoik :-) coraz lepiej sie czuje, z objawow zostaly bolace piersi szczegolnie w nocy ale wszystko do przeżycia. Zastanawiam sie tylko kiedy konkretnie zacznie rosnac brzuszek, jak to u Was Dziewczyny było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi, gratulacje!! Niech Maleńka rośnie zdrowa i wspaniała!! Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, Korona przyjmuje w Medicover w Katowicach. To jest ginekolog-położnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza dzieki :) Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Allisa Skoki cukru - cóż powiedzieć - to norma. Zwłaszcza po drugim śniadaniu. Mieliśmy dokładnie tę same wątpliwości, kolejne badania i zwiększanie dawki insuliny a wyniki bez większych zmian. Parametry i u nas i u Was podobne. Pilnuj diety, bierz insulinę - aż tyle i tylko tyle możesz zrobić. Nie czytaj i nie myśl. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Z opinii lekarzy i dostępnych publikacji wynika że: - Nie mieliśmy prawa zajść w ciążę - Nawet IVF dawała nam znikome szanse - A gdyby się nawet udało, to szanse na urodzenie zdrowego dziecka były raczej marne - Donoszenie ciąży miało być bardzo trudne - A gdyby nawet to należało by się mocno wspomagać farmacją - A gdyby nawet udało się donosić ciążę to poród powinien odbyć się przez cesarskie cięcie... A Ola jest zdrowa i w tej chwili śpi słodko w łóżeczku... Niemożliwe stało się możliwym. Kolorowa Dwunasty tydzień to trochę wcześnie. Nam udało się podpatrzeć Ole podczas drugich badań prenatalnych, przy bardzo dokładnym USG i podglądaniu brzuszka z każdej strony. U nasz brzuszek zaokrąglił się w lipcu - od tego momentu zaczęliśmy mówić o ciąży. Dziękujemy, bardzo dziękujemy :) Jak? Spać, spać, spać... Trochę bolą sutki po ciumcianiu Małej, trochę boli krocze po nacięciu i układ pokarmowy po porodzie. Jednakże te dolegliwości są znacznie mniejsze niż po cesarce i zdecydowanie lepiej można funkcjonować. Zresztą od początku do końca chcieliśmy rodzić siłami natury. Nitka Dziękujemy, bardzo dziękujemy. Dbamy o Nią i pielęgnujemy ale z rozpieszczaniem trzeba uważać. Koleżanka rozpieściła syna i przez kilka miesięcy miała problem bo musiała go ciągle kołysać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Twóch Nick mi uciekł podczas pisania. :( Spać... Bardzo dziękujemy za Życzenia. Zawsze jest potrzebna odrobina szczęścia i dobrej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allisa, bardzo mi przykro w powodu cukrzycy. Mam nadzieję, że jak najszybciej opanujesz tą wstrętną chorobę i będziesz mogła spokojnie cieszyć się ciążą :( Okropne to, że nie można się przed tym ustrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę jakoś zachwalać Medicover, ale ja mam podstawowy pakiet i jeszcze mi nie odmówili wizyty bezpłatnej u jakiegokolwiek specjalisty. Skoro lekarz mi daje skierowanie to wizyta jest na ich koszt. Wszystkie badania priorytetowo. Ja nie mam zastrzeżeń. Ale z ofertą LuxMedu nie mam najmniejszego porównania. Mam nadzieję, że uda Ci się wybrać najkorzystniejszą ofertę. PS. W ogóle nie leczą niepłodności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi, jak to dobrze, że się nie poddaliście po takiej diagnozie a medycyna na szczęście nie wie wszystkiego o człowieku i możliwościach naszego ciała. To czyni nadzieję dla wszystkich. Oby szybko wszystkie dolegliwości porodowe i matczyne Ci minęły. Oby Oleńka była grzeczniutka i nie męczyła Cię nadmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdjęcie naszego Maleństwa można zobaczyć na bolec.info Witamy najmłodszych bolesławiam Ciekawe czy Ją rozpoznacie? :) Iza Na razie jest grzeczna.Nie płacze bez powodu, ładnie je i strzela swoje minki. Dzisiaj przespała 5 godzin. Niestety od samego początku ( czyli ciąży) ma nocny tryb życia. Aktywność zaczynała około 23 a kończyła w godzinach rannych. Na razie nie zmieniła tych przyzwyczajeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dzieciaczki takie słodkie. Myślę, że w tej różowej czapeczce albo na fotce poniżej. Ups, to oby szybko przeszła na tryb dzienny i będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapeczka z dwoma paseczkami na górze główki, niebieskie ramię w tle... :) Poniżej są zdjęcia we właściwej kolejności z prawidłowym opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi piękną macie córeczke :-) chcialam napisac ze jest w czapeczce, taka drobniusia :-) Gratulacje jeszcze raz :-) a ja od kilku dni mam dosyc niskie cisnienie 90/50 ciagle spalabym, podejrzewam ze powodem moze byc to ze ostatnio słabo u mnie z nawadnianiem sie musze nadrobic ale 3.12 zapytam dr co moze byc jeszcze powodem. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrabi jaki Slodziak :) zdrowka dla Malenstwa Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi wielkie gratulacje !!! Trochę się podbudowałam Twoim postem, na pewno jesteście przeszczęśliwi mająć takiego słodziaka w domu :) Allisa, kurczę z tą cukrzycą, musiała się przyplątać. Mam nadzieje, że jednak odpowiednią dietą poradzisz sobie, bez konieczności insuliny. Moja przyjaciółka w 2 ciąży miała cukrzycę i brała insulinę. Synek jest zdrów i rośnie jak na drożdzach :) A ja pomału się zebrałam po porażce, mam nadzieje, że to co napisałaś o szansach 5 dniowych zarodków sprawdzi się i kolejny transfer się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Hej. Ale tu cisza :-) A ja dzisiaj byłam na badaniu prenatalnym i widziałam moją kruszynkę z pięknym noskiem, ssającą paluszka :-) tym razem nie dałam rady i płakałam jak bóbr :-) najlepsze jest to że dzidzia odwróciła się do nas narządem i pani dr powiedziała że można pokusić sie i powiedzieć że będzie chłopak :-) :-) ale wiadomo że 100% pewnosci nie ma. ja sobie wyśniłam dzisiaj synka, rano po przebudzeniu powiedziałam mężowi że śniło mi sie badanie i widzialam peniska :-) mąż jest wniebowzięty a ja po cichu licze ze moze to jednak corcia :-) slyszelismy serducho normalnie cud miod. A co tam u Was? Allisa jak Twoje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, agmas będziemy mocno trzymać kciuki, uda się, zobaczysz, w końcu osiągniesz cel, tylko bądź dobrej myśli. Kiedy będziesz miała podejście? kolorowa super, że wszystko dobrze:-) na pewno się uspokoiłaś i wyszłaś szczęśliwa:-) chłopak też jest super, ja chciałabym mieć jeszcze synka. Trochę mniej z nimi kłopotów w przyszłości:-) bo są bardziej stabilni emocjonalnie:-) najważniejsze, żebyś dobrze się czuła, a dziewczynka pojawi się kiedyś:-) teraz pewnie zabierzesz się za wyprawki dla maluszka? Skarbi a jak Twój słodziak? zerknęłam na stronę. Tak zapozowała do zdjęcia, że chyba będzie modelką:-)przestawia się trochę na tryb dzienny? moja mała też buszuje w nocy, więc już zaczynam się bać:-) Iza, viki a jak Wasze plany? u mnie mimo diety cukier trochę skacze, za kilka dni mam wizytę, więc zobaczę, czy włączą mi insulinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa30, nie dziwię Ci się, że płakałaś. To z pewnością ogromne wzruszenie! Następna będzie dziewczynka, jeżeli teraz chłopak. Ale USG też się czasem myli. Ponoć łatwiej pomylić się przy dziewczynce ale nigdy nie wiadomo na 100% do porodu ;) Obie płcie super ;) Dzięki Allisa, że pytasz. Ja jeszcze kompletuję budżet na IUI. Ciężko mi idzie :( A przed IUI chcę iść jeszcze na konsultację do innej kliniki. Myślę, że w następnym cyklu się umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie cisza, odebralam wyniki z wymazu i wyszlo dodatnie :( mam jakies cholerne grzyby i musze isc do lekarza i skonsultowac co dalej :( nio i nadal biegam czesto wieczorami do toalety :( Pozdrawiam wszystkie Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agmas Bardzo, bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że możemy kogoś wspomóc duchowo. Zresztą podnoszenie innych na duchu zaczyna wchodzić nam w krew. Dzisiaj byliśmy w szkole rodzenia rodzenia podziękować za naukę i opiekę. Dostaliśmy brawa za udany poród, a przy okazji opowiedzieliśmy, że nie było tak strasznie jak w filmach pokazują czy też opowiadają. Zresztą położne i lekarze też były pod presją naszego samozaparcia: 42 letnia pierwiastka z cukrzycą... która powiedziała, że spróbuje urodzić naturalnie... i urodziła!!! Kolorowa Nasza Oleńka też lubiła ssać paluszka. Pierwsze co zrobiła po urodzeniu jak nie dostała cyca to włożyła kciuk do buzi i zaczęła ssać. Nie nastawiaj się na określoną płeć bo może być niespodzianka. Na drugim badaniu prenatalnym będziesz miała już pewność. Allisa Miło, że poznałaś naszą Oleńkę. Kto wie, kto wie kim zostanie. A na razie jest słodziutka i wygląda jak laleczka. Teraz pewnie to będzie spora dawka pychy - ale jest śliczna. :) Chciałabyś iść na łatwiznę - nie ma tak dobrze ;) To my musimy dostosować się do niej a nie ona do nas. Pewnie jak ustalimy rytm dobowy będzie łatwiej, a na razie od 24 - 1 do 4 -5 są Jej godziny. Zresztą czego od Nich wymagasz - w nocy robione więc w nocy buszują :) Z cukrem nie panikuj, to nie koniec świata, zresztą tak samo jak insulina. Viki Grzybica w większości przypadków nie stanowi problemy, przeważnie stosuje się tabletki i po niej. Mieliśmy z nią doczynienia dwukrotnie - drugi raz w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrabi dzieki za pocieszenie :) dowiem sie w piatek na wizycie Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za miłe słowa,jeszcze nie nastawiam sie na płeć chyba jeszcze za wczesnie na to ale swoje przeczucia mam :-) co do wczorajszych badan to NT wyszlo w gornej granicy ok 2,5mm wiec dzisiaj jade robic testy biochemiczne i pewnie w nastepnym tyg powtorka usg. Ale nie martwimy sie poniewaz reszta wynikow wzorowa a NT w normie ale takie podobno jest postepowanie jesli jest to gorna granica chca sie upewnic. Allisa mam nadzieje ze uda sie jednak ustabilizowac cukier, dieta rzadko sie udaje, wiem bo mam w rodzinie cukrzyka i to nie jest takie łatwe. Ale Skrabi sie udalo, wiec Tobie napewno tez :-) mocno trzymam kciuki. Viki badz dobrej mysli ani sie obejrzysz a bedziemy czekac na wyniki Twojej bety :-) Dziewczynki wszystkim mocno kibicuje, trzymajcie sie cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowa :) Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, będziemy trzymać mocno kciuki, daj znać kiedy. A w Twoim miejscu zamieszkania nie ma kliniki państwowej, która leczy niepłodność? viki, najważniejsze, że wreszcie jest diagnoza i jak się zorientowałam nie taka prosta, bo ja też miałam grzyby w ciąży, ale to na pierwszy rzut oka było widać. Najważniejsze, że już wiesz co leczyć. Skarbi, już czuje się przez maile, że pisze zakochana po uszy w córeczce mamusia. To jest super:-)Myślę, że koniec wynagrodził te lata starań, gratuluję Ci. Moja była zrobiona w dzień:-) więc jest jeszcze nadzieja:-) kolorowa, nie przejmuj się na zapas, jeżeli lekarz nie zaznacza problemów. Mnie na początku źle zmierzyli małą jak się okazało dwa dni później, a ja dwa dni przepłakałam. Zacznij kompletować wyprawkę, bo w dobie dużego wyboru produktów, trzeba się ze wszystkiego doktoryzować. 9 miesięcy jak się okazuje nie tak dużo, wózek wybieraliśmy 5 miesięcy:-) a może tylko ja taka jestem, że wszystko doczytuję. agmas kiedy Twoje następne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wózka jeszcze nie mamy, a rzeczy dla Oli trzeba było dokupować bo kupione przed porodem są dużo za duże... :) Na razie zakup zakończył się na nosidełku, gdyż ono było konieczne. Allisa Dziękujemy, dziękujemy. :) Umiesz się ustawić, w nocy będziecie smacznie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kolejne podgladanko w ten poniedzialek w ten dzien bedą rowniez wyniki z krwi i chyba powoli sie martwie ehhh uspokajamy sie nawzajem z mezem ale maly niepokoj jest. Mąż żaluje ze w ogole podeszlismy do tych badan no ale juz po jablkach wiec teraz trzeba wierzyc ze bedzie ok, trzymajcie prosze kciuki. Allisa o wyprawce poki co nie mysle bo robia to za mnie siostry ktore maja male dzieci wiec wiekszosc bede miala od nich :-) tylko wozek musze kupic ale model mam juz wybrany z tymze poczekam do konca lub na jakas promocje :-) potrzebuje lekkiego wozka bo nie mam windy i trzeba bedzie go tachac na 2gie pietro :-) Allisa bedzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki daj znac co powie lekarz. Agmas kiedy masz nastepne podejscie? Trzymam mocno kciuki, ja tez slyszalam ze sniezynki sa silniejsze :-) Iza82 oby to podejscie bylo szczesliwie zycze Ci tego bardzo mocno :-) Skrabi juz sie oswajam z mysla o synku :-) ale wiadomo ze trzeba jeszcze chwile poczekac. Jak dajecie rade bez wozka? :-) Viki niech to cholerstwo szybko znika i do dziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolorowa To miło, że już zaczynacie układać swój model rodziny z nowym Człowieczkiem. Dla jednych płeć ma ogromne znaczenie dla innych mniejsze. Ostatnio urodziło się bardzo dużo dziewczynek... :) Zarówno w szpitalu jak i w rodzinie. Co do wózka - na razie nie był potrzebny. Raz tylko użyte było nosidełko. Jednak za kilka dni pewnie będzie konieczny. Jaki model upatrzyłaś? Co do badań. Dobrze jest czasem znać stan dziecka, jednak wyniki badań prenatalnych na ogół niczego nie przesądzają lecz podają szansę na wystąpienie danego schorzenia... Allisa Jaki wózek kupiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×