Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

Gość iwoncia
bola nawet nie musze ich dotykac aby poczuc bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to to jest objaw, mnie tak nie bolą....ale z pierwszym też nie miałam takich bóli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
a jakie mialas objawy w pierwszej ciazy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka no zobaczymy co to bedzie bo ja juz troszke sie staram o maluszka a pierwsza ciaze poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncia w pierwszej ciąży 3 dni przed spodziewana @ w dole brzucha nagle poczułam taki spadający kamień (wracając z pracy, pamiętam dokładnie jak dziś ten szczegół) dziwnie to zabrzmiało ale taką ciężkość nagle poczułam...I ja już wtedy czułam, że test to formalność tylko wiedziałam, że jestem w ciąży...Poza tym mogłam wszystko jeść, pić kawę, chociaż tego nie robiłam ale zapach mi zupełnie nie przeszkadzał....Tylko ta ciężkość w dole brzucha, jeśli chodzi o piersi to nie pamiętam, naprawdę ale nie czułam dyskomfortu nie był wyznacznik na pewno tego że jestem w ciąży....Teraz dzisiaj czułam też coś w brzuchu ale nie wiem nie jestem przekonana (chociaż snują mi się takie myśli) poza tym cięzkość czuję w oskrzelach jakby mi miało wszystko się cofnąć ale nic nie jadł, taki ścisk w szyi od wewnątrz) Takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża przebiegała książkowo, tylko synek od 6 miesiąca był ułożony do cesarki i już musiałam mieć cesarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
ok... ale wiadomo ze kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze.. zobazymy i poczekamy co bedzie dalej czy nadal nie bede miala @ w glebi serca chcialabym byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta pisałaś o wiesiołku, ja też go brałam zanim się udało ;) Mam chyba jeszcze pół opakowania, wiec mogę Ci je odstąpić + całą paczke testów owulacyjnych. Też mogę je oddać bo na razie mi się nie przydadzą ;) Może moje testy i wiesiołek okażą się dla Ciebie szczęśliwe, daj znać czy potrzebujesz ;) A za resztę dziewczyn trzymam kciuki, muszą wam te testy wyjść pozytywne, nie ma innej opcji ;) Co do objawów, to zanim zaszłam w ciąże to miałam wszystkie książkowe objawy, pewnie urojone, a jak już rzeczywiście pojawiła się fasolka to ani jednego objawu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta wyślę ci to po prostu, nie chce kasy. Mnie się to nie przyda a zrobię dobry uczynek ;) 7008229 GG odezwij się do mnie jestem zazwyczaj niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Czy mogłabym się do Was przyłączyć? Mam 25 lat, staramy się 9 cykl, jestem z Łodzi. Wierzę, że w końcu każdej z nas się uda :) Niestety ja mam mojego S tylko w weekendy, co troszkę ogranicza nam starania. Fajnie, że można się tu wygadać- może i moja urojona comiesięczna ciąża będzie mniej odczuwalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj olenka pewnie ze mozesz sie przylaczyc i wiem co czujesz widywac sie z mezem co weekend bo sama to przechodzilam ponad 2 lata ale cale szczescie juz sie skonczylo ale stranka sa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MI EJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ...Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . .....Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25.........1.......ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierni ewirc kafferina..........23.........1..........30.06.2011...... ........Warszawa oleńka07..........25..........9...........??????????...................Łódź BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław wpisalam cie do tabelki tylko nie wiem kiedy bedziesz miala @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście u nas taka sytuacja zapowiada się na krócej. Prawdopodobnie 3 m-ce, ale i tak to daje w kość. Cóż poradzić... Co by się nie działo, czas i tak leci :) Zapomniałam dopisać @- poprawiam. STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MI EJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ...Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . .....Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25.........1.......ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierni ewirc kafferina..........23.........1..........30.06.2011...... ........Warszawa oleńka07..........25..........9...........03.07.2011.... ...............Łódź BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, źle wpisałam... Coś roztargniona dziś jestem STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MI EJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ...Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . .....Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25.........1.......ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierni ewirc kafferina..........23.........1..........30.06.2011...... ........Warszawa oleńka07..........25..........9...........09.07.2011.... ...............Łódź BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław O! Tak miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,my również sie staramy ale dopiero pierwszy cykl. Zaczelam miesiaczke 17 czerwca a juz 26 az do 30 hihi mamy po 27 lat i juz bysmy chcieli zostac rodzicami,tak bardzo bym chciala wiedzec czy juz rosnie dzidzia.Dobrze ze Wy jestescie bo bym zwariowala.:-) będe pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana a u mnie dziś 29 d.c. i chcę się wygadać... W brzuchu czuję ciężkość z rana z lewej strony kłucie i ogólnie taki delikatny ból w dole brzucha, poza tym jakaś jestem nie dzisiejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jutro 30 d.c. z monitoringu wynikało, że owulację powinnam mieć ok. 16 -17 d.c. czyli @ w tym miesiącu powinnam mieć ok 17+14= 31 d.c. Czyli ok. wtorku w tym miesiącu ale zawsze @ mam 28-29 dniowe, więc zobaczymy na razie czekam.... Trzymajcie kciuki, mam ciążenie w dole brzucha, poza tym dzisiaj od tego jajnika z którego była owulacja miałam pojedyncze kłucia... Może to autosugestia, nie wiem. Ale pozwoliłam sobie na lampkę wina, dzisiaj kawę też piłam, a po tej lampce strasznie się poczułam, głowa mnie rozbolała strasznie, tak jakby podniosło się ciśnienie. A może to tak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
hej a ja dzis rano dostalam krwawienie delikatne... nie wiem czy czasami nie @ a nadal mam bol piersi najchetniej bym chodzila caly czas bez stanika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie: Zapytałam męża o ciąże czy myśli ze trafilismy a on na to że raczej nie,wczoraj usłyszałam od koleżanki ze facet zawsze wie czy to już czy nie?!Podobno inaczej kobieta wyglada, także jak dzisiaj mój mi tak powiedział, pomyslałam ze to niemożliwe, no ale narazie czekam, powinnam dostać okres 17.Oby nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Na betę nie idę, poczekam jeszcze 2 tygodnie i pójdę na wizytę. Znam dokładnie datę zapłodnienia. Znowu jeden cykl starań i jest ciąża. Oby ta była szczęśliwa... Na chwilę obecną odganiam od siebie wszelkie "złe myśli", staram się nie myślec o moim stanie... Staram się nie porównywac do poprzedniej... Straciłam ją w - 6 + 3 tyg po zapłodnieniu. Ale chyba się nie da... W tej serduszko zabije jak dzwon :) Obecnie z wyliczeń wypada, że mam 5 t.c. Z objawów - w nocy nie mogę spac przez zgagę, ciągle biegam do łazienki i sikam, do tego ból głowy i ogromne zmęczenie (szczególnie wczoraj). Od jedzenia mnie cofa. Zupełnie inne objawy niż poprzednio. No i trochę martwi mnie brak bólu piersi - są jedynie cięższe, w pierwszej ciąży nie mogłam ich nawet dotknąc. Powodzenia życzę wszystkim staraczkom. Iwona, czemu nie chcesz się przetestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale u mnie okropna pogoda, u Was też? Ja wczoraj byłam na 3 urodzinkach mojego chrześniaka:) Takie dzieciaczki są fantastyczne. Kafferina na pewno wszystko będzie dobrze z ciążą :) Masz dbać o siebie. Iwoncia jak u Ciebie? Krwawienie było chwilowe czy jednak @? Malwina a U Ciebie jak? Oby @ nie przyszła :) Trzymam kciuki! Kotka mam nadzieję że uda Wam się za pierwszym razem. Ja czekam aż minie @ i też się bierzemy za staranka. Oleńka to Ty niedługo testujesz? Coś nasze Mamusie się nie odzywają. Ja też muszę uaktualnić tabelkę. STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ...Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . .....Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25.........1........ok.02.08.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierni ewirc kafferina..........23.........1..........30.06.2011...... ........Warszawa oleńka07..........25..........9...........09.07.2011.... ...............Łódź BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
jednak @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncia nie ma się co martwić. Niedługo nowe staranka, może wkrótce się uda :) Trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka07
Witajcie! U mnie też pogoda pod psem, cały czas leje... Mam nadzieję, że to forum nadal ma dobre fluidy od brzuchatek i w tym roku i nam wszystkim się uda :):):) Powiem Wam, że jak zaczynaliśmy się starać o dziecko to wydawało mi się, że to takie proste. W końcu o tylu wpadkach się słyszało... Myślałam, że już w pierwszym cyklu okaże się, że jestem w ciąży... Dziś chce mi się z tego śmiać, jaki człowiek potrafi być naiwny :/ aniauu -> myślę, że w tym m-cu test będzie zbędny i w sobotę krew mnie zaleje (dosłownie i w przenośni :) ), ale póki co mam nadzieję- jak co m-c :) Życzę Wam dziewczyny wyśmienicie udanego dnia :) i DUŻO SŁONKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×