Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

Hej:) Jestem tu po raz pierwszy:) My z mężem staramy się od 8 miesięcy ale niestety nadal się nie udało. Teraz będziemy próbować z testami owulacyjnymi, Femifertilem i mierzeniem temperaturki. Mam nadzieję, że wkrótce się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ajlin już mnie głowa boli, wiercą, tną... ogólnie częściowa wymiana grzejników. Hej Ms :) Chyba już gdzieś widziałam ten nick:) Ale gdzie to nie pamiętam. Na pewno wkrótce i Wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u mnie dzisiaj 27dc dale czuje takie klucie w podbrzuszu ćmienie jajników bolące piersi a i wzdęło mi brzuch bo była wczoraj u mnie koleżanka to aż mnie się zapytała czy jestem w ciąży bo mam taki brzuszek a wczoraj rano mnie odrzuciło od mojego ulubionego jogurtu co bym mogla jeść codziennie śmierdział mi i miał dziwny smak ale pewnie jak zwykle dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
marta2387 jak moge cie prosic to popraw moje dane w staraczkach cykl staran 3 termin miesiaczki 27.06.2011 jeszcze nie dostalam a powinnam dzis......cicho....tzrymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Trzymamy! Ja dopiero 8dc. Czas umilamy sobie ćwiczeniami, co by nie wyjść z wprawy w dniach strategicznych:) Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Poprawiam tabelkę wedle życzenia: STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... .........Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011...........Skierniewice gosia34............34...........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25...........1.......ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27...........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27...........3............18.07.2011.. .............Krk BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11.............Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
Dzieki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Marta to kiedy testujesz? Bo objawy takie na ciążę by wskazywały :) Iwoncia a testowałaś już czy czekasz jeszcze? Ew to wktótce staranka oby udane. Ja czekam na @, powinna przyjść na dniach. Ciekawe co u naszych mamusiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powinnam dostac kolo 30 czerwca wiec tak gdzie bede robila no chyba ze przyjdzie wczesniej ale piersi strasznie bola prawie nie mozna sie dotknac nie chce juz zapeszac ani myslec ale tak sie nieda i niewiem czemu bardzo duzo sliny mi sie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Hm... Ślinotok - jeden z objawów prawdopodobnych, podobnie wrażliwość na zapachy i bolesność piersi. Oby to zafasolkowanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew27 ja mam wiecej objawow ale boje sie wielkiego rozczarowania to jest najgorsze po tym co przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta czekaj spokojnie jeszcze jakieś 2 dni i rób test, oby @ nie przyszła :) I pozytywnie się nastaw-to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Mogę sobie tylko wyobrażać... Niemniej jednak za wszystkie nas tu się modlę i wierzę, że wcześniej czy później będzie nam dane nosić sprowadzić na świat dzidziusia. Daj znać, co i jak. Tak samo Iwoncia! Trzymajcie się, kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW widzę, że tam u was się dzieje ;) aniauu skoro @ ma być na dniach to lepiej żeby go nie było i mam nadzieje, że tak też będzie ;) Iwoncia testowałaś już? Ew27 powodzenia w staraniach, ćwiczcie dużo!!! Marta, trzymam kciuki mam nadzieje, że to objawy na dzidzie ;) Kup sobie w aptece test o czułości do 10 jednostek HCG, większość testów wykrywa ciąże przy 24 jednostakach, ale są testy bardziej czułe ... niestety nie pamiętam firmy bo jak tylko mi wyszedł pozytywnie to wyrzuciłam pudełko ;P Ajlin a co u Ciebie? U mnie dziś zaczyna się 4 miesiąc ;) Heh brzuch już mi widać, śmiesznie się z nim czuje, chociaż mój M oszalał na jego punkcie....ciągle do niego mówi i traktuje go już jak członka rodziny. Rano się z nim wita, wieczorem głaszcze na dobranoc ;) komedia ;) bardzo to miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
kasiek1984 nie jeszcze nie testowalam.....poczekam jeszcze z dzien dwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MI EJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ...Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . .....Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25.........1.......ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierniewic BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Staramy się od obecnego cyklu tj. czerwcowego, tym razem się nie udało... Rano zrobiłam Bobo-Test, który miałby wykryc nawet 3 dniową ciążę, a termin @ mam na 30.06. Teścik negatywny. Mój mąż ma kiepską morfologię plemników, co może jeszcze wydłużyc starania... Jesteśmy też po poronieniu w 6tc w marcu 2011... Owulacja przebiega książkowo, a budowę jajników itp mam prawidłową. Tak bardzo chcielibyśmy byc już rodzicami.. STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MI EJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ...Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . .....Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25.........1.......ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011.......... ....Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierni ewirc kafferina..........23.........1..........30.06.2011..............Warszawa BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Cześć, o testach chodzą różne słuchy, bo ich wynik i tak zależy od stężenia hcg, a ten może być niski na początku. W ekstremalnych przypadkach nawet w dniu spodziewanej @ test może jeszcze ciąży nie wykazać. Najpewniejsza jest beta hcg z krwi, ale wiadomo - kosztuje. Lepiej się nie nakręcać, zaczekać. Złota rada, szkoda że zastosować się do niej czasem tak ciężko...:) Dopingujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
dlatego tez poczekam z testem dzis powinnam dostac miesiaczke a jeszcze nie dostalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jednak nie wytrzymałaś, ja też chyba bym nie czekała. Pewnie zrobisz jeszcze rano test :) Daj znać jak wyniki, oby te właściwe:) Iwoncia jutro testujesz czy czekasz kilka dni? Kasiek ja nawet nie testuje bo staranek nie było przez chorego zęba:) Ale czekam aż przyjdzie @ i potem bierzemy się do roboty:) Kafferina witaj u nas :) Fajnie że dołączają nowe dziewczyny, forum się powiększa. Może zrób test jeszcze za kilka dni, może coś jednak pokaże:) Trzymam kciuki za Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONCIA
POCZEKAM JEDNAK Z DWA TRZY DNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
jeszcze nie robilam testu...ale dzisiaj rano bolal mnie brzuch w dole i caly czas mam "uczucie mokrosci" tak jakby cos ze mnie lecialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiła któraś test APTEO bo robiłam wczoraj Pink test i wyszła ładna 2kreska troche jaśniejsza a dzisiaj robiłam ten test i bardzo słaba kreska wyszła.Szukałam w Google opini ale takiego testu w internecie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia89 mi w Pink test też wyszła druga kreska słabsza, a na drugi dzień była już lepiej widoczna i dziudziuś w drodze ;) także zobacz jeszcze jutro, albo zrób betę. Marta, jak tam u Ciebie? Iwoncia, skoro jeszcze nie masz okresu to może jednak się udało ;) Trzymam kciukasy dziewczynki za Was, przezywam to bardziej niż swoją ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strzeliłam ten test, bo czułam się podobnie jak w pierwszej ciąży. Senność, duża ochota na słodkie, brak objawów spodziewanej @... Ale jak chce się dziecka to takie objawy są częste :) Ja jeszcze cicho wierzę, że nie dostanę okresu... ale mam mniejsze nadzieje, tak ok 1% wcześniejszych nadziei:) Póki co czekam, @ powinien byc jutro lub pojutrze.. A tak poza tym, o mnie, pracuję z dziecmi (nauczycielka przedszkola), mam 23 lata i pełno planów na przyszłośc. Mój mąż jest starszy ode mnie o 5 lat... Wychodząc za mąż jeszcze nie planowaliśmy dzieci, myśleliśmy że może za dwa, trzy lata... Ale wszystko zmieniło się w styczniu - pierwsze starania i 2 kreski na teście! Plany, wielka radośc.. Później zderzyliśmy się ze statystyką straty. Na szczęście badania wychodzą książkowe. Oprócz tej morfologii plemników, bo jeśli chodzi o liczbę, ruch postępowy i żywotnosc (najważniejsze parametry) to są bardzo dobre. Powód poronienia to brak echa zarodka. Puste jajo. Dziewczyny, a Wy co robicie na codzień? Jak nastawienie do ciężarnych w Waszych miejscach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Na co dzień? Ja uczę angielskiego w podstawówce i gimnazjum. I chętnie bym od tego odpoczęła i zajęła się Naprawdę Poważnymi Rzeczami, najwyższy czas na rodzinę:) Oby niedługo... Ściskam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jednak niema ciazy jestem zalamana i dalej na wstrzymanie i chyba sie poddaje to mnie wykancza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×