Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

@ sama przyszła po raz pierwszy od pół roku :) ale robiłam testy owu i ani razu nie wyszedł pozytywnie :( w pt ide do gin nowego i liczę na monitoring... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marta u mnie też @ przyszła i też bolesna, ale jakoś daję radę. Ajlin to dobrze że @ sama przyszła, to znaczy że wszystko powoli się normuję, dobry znak! Daj znać co powie lekarz, mam nadzieję że będziesz zadowolona i wszystko pójdzie po Twojej myśli :) Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam @Powinnam dostać wczoraj, ale jak na razie ani widu ani słychu. Normalnie to umierałabym już przynajmniej od 2 dni .... a tak pozostaje czekanie. na test za wczesnie. robiłam test owu w poniedziałek i wychodziła tylko blada druga kreska, a czytałam gdzieś kiedyś że w razie ciąży to powinny być dwie mocne. Poza tym nawet gdyby to mogłabym zajść w ciąże gdzieś półtora tygodnia - tydzień temu.(przesunieta owu). Specjalnie nie staraliśmy się w tym cyklu, ale dużo podróżowałam i mogło mi się poprzesuwać, dlatego specjalnie nie liczę na ciążę, ale i nie mogę wykluczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto???? A mnie bez zapowiedzi w nocy po prostu zalało Kurcze - dzisiaj to lepiej nie podchodzić.... nastrój podły jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :):) Pustki tu ostatni straszne. Ja czasem zaglądam, ale żadna się prawie nie odzywa to i ja milczę.... Gosia - przykro mi, ze @ przylazła znowu :( 3maj się dzielnie...i nie poddawaj. Ja czekam na @, dziś mam 32dc (ostatni cykl był 36d) i zaczynamy działać!!!! Dostałam clo na wspomaganie owulki (albo i wywołanie jeśli chodzi o mnie) i mam nadzieję, że zadziała.... Pozdrowionka, czy u Was też taka duchota??? Znikam do pracy, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 jak tam dzidzia? :) monique222 jak tam ślub? Wszystko gotowe? :) marta2387 u Ciebie co? Jakieś dobre wieści? :) aniauu moja, gdzieś zginęła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
hej kobietki tez dostalam ta nie chciana @ ale juz jest po i znow sie staramy moj dzien cyklu15 moze tym razem sie uda.... a co tam u was???? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoncia to Ty w samym środku staranek jesteś? :) u mnie 20 dc i znów śluz płodny... czekam do 15 na test owu... ciekawe co na nim wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
w samym środku choć moje cykle sa raz 29 raz 30 dni.... to 15 napisz co wyszło z tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dwie grube krechy na teście owu :D super, jak ja się cieszę, że wreszcie coś jest ok :) no to do dzieła :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ajlin jestem, jestem :D U mnie brak czasu przez remont, ale już jest pomalowane, jest tapeta i teraz czekamy na meble, będą albo pod koniec tygodnia labo w poniedziałek, więc już nie mogę się doczekać. Jak na razie jestem bardzo zadowolona :) Staranka chcieliśmy zacząć w tym tygodniu ale dorwał mnie ból zęba i muszę to sprawdzić i pewnie wyleczyć, a dopiero co skończyłam wizyty u dentysty i znów. Więc stania przesunąć trzeba ale liczę że może jeszcze w tym cyklu spróbujemy :) Ajlin super że jest owulka u Ciebie, bierzcie się do roboty :) Iwoncia trzymam kciuki za owocne staranka. Monique to raczej do nas teraz nie zajrzy bo pewnie zabiegana przed ślubem. Oby wszystko wyszło po myśli i na pewno będzie piękny ślub i wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu super, że się odezwałaś :) oj ja też bym chciała jakiś mały remont, ale chwilowo nie ma możliwości :( eh u mnie ostatnio nieciekawie... muszę wziąć dziekankę :( podle się z tym czuję... ale mój mówi, że jak sobie odpuszczę i zajmę się sobą żeby to wszystko ogarnąć to dobrze mi zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin jeżeli to Ci pomoże to weź tą dziekankę :) Będzie dobrze. Ostatnio wybieraliśmy żyrandol i kinkiety-tyle tego jest że chyba z godzinę nam zeszło :) Zapisałam się do dentysty dopiero na przyszły tydzień, więc starania chyba trzeba będzie przesunąć, zobaczymy. Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam wybielanie zębów i nie wiem co teraz... Muszę wykorzystać do końca miesiąca, bo pieniądze przepadną, a nie wiem jak to będzie teraz, skoro owulacja jednak była... samo jakoś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petina
ja tez sie staram a raczej mam nadzieje ze nie dostane okresu juz moge sie przylaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin wybielanie spokojnie możesz zrobić, przecież do tego nie potrzeba znieczulenia w przeciwieństwie do mojej wizyty. Ja dziś czuję że chyba owulka jest bo boli mnie jajnik, szkoda że się zmarnuje taka okazja ale wolę nie ryzykować i na spokojnie wyleczyć zęba. Ajlin a u Ciebie co tam? Cześć Petina:) Fajnie że do nas dołączasz. Napisz nam coś o sobie :) Dziewczynki co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam to lepiej nie wybielać zębów w ciąży, bo nie do końca wiadomo jaki to może mieć wpływ na płód. Dzisiaj wreszcie testy owu przestały być pozytywne więc owulacja była dopiero na dniach, to w przyszłym tygodniu spokojnie mogę wybielić. Jakiś humor mam podły od kilku dni i jakoś wydaje mi się, że się nie uda... nie wiem dlaczego ostatnio mnie tak optymizm opuścił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Cześć Staraczkom i cześć Mamusiom! Za pierwsze ściskam kciuki, drugim gratuluję gorąco. Jesteśmy po 2 cyklach starań, może to niedługo, ale oczytując się w necie, można się nieźle zeschizować. Więc miałam już u siebie i mdłości, i bóle implantacyjne, i podwyższoną tempkę,i całą resztę...Nawet żargon przejęłam:) Cykle mam regularne 28-30-dniowe, śluz płodny wyraźny, testy owu zdecydowanie pokazują pik lh. Więc wszystko chyba dobrze, ale... Może trzeba po prostu wyluzować i robić swoje?:) A oto tabela: STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MIEJSCOWOŚĆ marta2387......24.........5........ok.30.05.2011.............Gliwice ajlin..............23..........4.......ok.6.06.2011.............Wrocław Dorotka 78......32........36.......ok.06.06.2011..........Skierniewice gosia34..........34...........4........ok.08.06.2011..... ...........O-E aniauu...........25...........1.........ok.30.05.2011.... ........Radom ew27.............27..........2..........17.07.2011...............Krk BRZUCHATKI: NICK...........WIEK....Tyg.ciąży..........TP.........PŁEĆ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3.........25.11.11.........?.. .......Manchester monique222.....28..........1...........?................? .........Wrocław kasiek1984......27.........14......09.01.2012......... ....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
ew27 o mnie juz zapomnialaś nie wpisalas mnie w staraniach:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ajlin co u Ciebie? Jak samopoczucie, poprawiło się? Gosia co u Ciebie? Dorotka a u Ciebie? Clo działa? Iwoncia tabelka już aktualna:) Jak u Ciebie? Ew witaj na naszym forum :) Myślę że przy starankach nie ma się co stresować, wtedy najlepiej wychodzą :) Naszych mamusiek coś ostatnio nie widać. Ciekawe jak Monique przed ślubem :) Ajlin a u Ciebie jak przygotowania? Ja aktualizuję tabelkę :) STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@....... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... .........Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011................Skierniewice gosia34............34...........4........ok.08.06.2011.... ..........O-E aniauu.............25...........1........ok.30.06.2011.... ..........Radom Iwoncia27........27...........2........ ok.30.05.2011.......... ....Poznań ew27..............27...........2.............17.07.2011...............Krk BRZUCHATKI: NICK.............WIEK.....Tyg.ciąży............TP...... .. PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3..............25.11.11... ............Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27..........14..............09.01.2012..... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
Dostałam okres ale 29 maja.... teraz znow sie staramy... jestem juz po polowie cyklu moj dzien 22cyklu... zobaczymy co z tego wyniknie.... pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa. Staram się z mężem o dzidziusia już od 8-9 miesięcy. Na razie bez skutku:( Ale teraz jestem dobrej myśli, choć boję się zrobić test, żeby się nie rozczarować... @spóźnia się już tydzień i nie mam żadnych objawów zbliżającej się @.Cykl zazwyczaj mam regularny 28-29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widzę, że u was pełnia starań ;) oby tym razem były owocne ;) U mnie już 12 tydzień, czuję się super, typowych objawów ciążowych jak nie było tak nie ma ;) zero mdłości także życzę Wam wszystkim takiego samopoczucia. Dzidziuś rośnie, teoretycznie powinien mieć już ok 5cm, waga dalej stoi w miejscu mimo że to koniec 3 miesiąca ;) Brzuchol już taki lekko wypukły, a jak się najem to juz można powiedzieć, że widoczny. Jutro idę na USG, więc napiszę wam coś więcej, żeby was motywować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@....... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.31.06.2011...... .........Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011................S kierniewice gosia34............34...........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25...........1........ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27...........2........ ok.30.05.2011.......... ....Poznań ew27..............27...........2.............17.07.2011.. .............Krk BRZUCHATKI: NICK.............WIEK.....Tyg.ciąży............TP...... .. PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3..............25.11.11... ............Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27..........14..............09.01.2012.. ... .......Wrocław witam kochane aktualizuje tabelke jak zwykle @ przychodzi ciekawe jak teraz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.31.06.2011...... .........Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . ............Wrocław gosia34............34...........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25...........1........ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27...........2........ ok.30.05.2011.......... ....Poznań ew27..............27...........2.............17.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........37...................???????...........Skierniewice BRZUCHATKI: NICK..........WIEK.....Tyg.ciąży.......TP......PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3..............25.11.11............Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27..........14..............09.01.2012.............Wrocław Jestem i ja:):) Aniauu - Żadnych rewelacji nie ma....@ dostałam po 40 dniach :( i od wczoraj biorę clo 1x1 tabletkę i za kilka dni na monitoring mam sie umówić...Zobaczymy :) Ms - witaj wśród nas :-D Może zrób test lub betę, wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz. A robiłaś jakieś badania hormonów, monitoring itp??? Kasiek - już 12 tydzień? Jejku jak szybko...3mamy kciuki za jutrzejszą wizytę :):) Uciekam do pracy, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy dziś na USG, maleństwo brykało jak szalone, machało do nas łapkami, ruszało nóżkami ..... cudny widok ;) 11T3D, maluch ma 4,6 cm i rozwija się prawidłowo. Serce biło jak dzwon, kość nosowa widoczna, grubość fałdu karkowego 1mm także wszystko w jak najlepszym porządku. Szkoda tylko, że następna wizyta dopiero za miesiąc - mogłabym go oglądać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiek ja już 18 tydzien za chwile zaczne :) tez czekam z niecierpliwoscia na usg mam polowkowe 15 lipca :) paulina2112@wp.pl odezwij sie czasem na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.06.2011...... .........Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . ............Wrocław gosia34............34...........4........ok.08.06.2011... . ..........O-E aniauu.............25...........1........ok.30.06.2011... . ..........Radom Iwoncia27........27...........2........ ok.30.05.2011.......... ....Poznań ew27..............27...........2.............17.07.2011.. .............Krk Dorotka 78.......32.........37...................???????...........S kierniewice BRZUCHATKI: NICK..........WIEK.....Tyg.ciąży.......TP......PŁEĆ.. .....MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3..............25.11.11... .........Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27..........14..............09.01.2012.. ...........Wrocław hej musialam zrobic mala poprawke bo znowu by sie ktos doczepil :/ a kochane jak ten czas szybko leci a niedawno muwilyscie ze jestescie w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×