Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@....... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ........Gliwice ajlin................23..........4........ok.6.06.2011... ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011.............Skierniewice gosia34...........34...........4........ok.08.06.2011.... .........O-E aniauu............25...........1........ok.30.05.2011.... .........Radom Iwoncia27.......27...........2........ ok.30.05.2011......... ....Poznań BRZUCHATKI: NICK.............WIEK.....Tyg.ciąży............TP...... .. PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3.............25.11.11.... .....?.. ........Manchester monique222......28............1.................?........ ........? .........Wrocław kasiek1984.......27..........14...........09.01.2012..... ...............Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
Aniuu moje bole brzucha nadal sa ale juz nie az tak silne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu objawów nie mam, czuje się super, nawet powiedziałabym, że lepiej niż przed ciążą. Trochę śpiąca tylko jestem, ale to by było na tyle. W tabelce u brzuchatek nie powinien być tydzień ciąży tylko ilość cykli w których się starałyśmy o dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@....... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ........Gliwice ajlin................23..........4........ok.6.06.2011... ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011.............Skie rniewice gosia34...........34...........4........ok.08.06.2011.... .........O-E aniauu............25...........1........ok.30.05.2011.... .........Radom Iwoncia27.......27...........2........ ok.30.05.2011......... ....Poznań BRZUCHATKI: NICK.............WIEK.....Tyg.ciąży............TP...... .. PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3.............25.11.11... ........Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .........Wrocław kasiek1984.......27..........14...........09.01.2012............Wrocław Poprawiłam tabelkę :) Dziewczyny, dawno mnie nie było ale zabiegana ciągle jestem, gratulacje Kasiek :) U mnie wszystko ok, dzidziuś rośnie, jestem już w 13 tc. W następny czwartek mam wizytę kontrolną, bo mam problemy z ciśnieniem, mam niskie. Poza tym ok, jeszcze troszkę mnie mdłości męczą i zaczynam mieć zgagę, a nigdy nie wiedziałam co to takiego :) Ja troszkę smutna jestem, wczoraj byłam na pogrzebie mojej kochanej cioci, która była dla mnie jak babcia, jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 super, że z maluszkiem wszystko ok :) oby tak dalej :) monique222 dbaj o siebie. A to ciśnie to przez ciąże, czy ogólnie masz z nim problemy? STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@....... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ........Gliwice ajlin................23..........4........ok.23.06.2011... ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011.............Skie rniewice gosia34...........34...........4........ok.08.06.2011.... .........O-E aniauu............25...........1........ok.30.05.2011.... .........Radom Iwoncia27.......27...........2........ ok.30.05.2011......... ....Poznań BRZUCHATKI: NICK.............WIEK.....Tyg.ciąży............TP...... .. PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3.............25.11.11... ........Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .........Wrocław kasiek1984.......27..........14...........09.01.2012..... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@....... ........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011...... ........Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011.. . ............Wrocław Dorotka 78.......32.........36........ok.06.06.2011.............Skie rniewice gosia34...........34...........4........ok.08.06.2011.... .........O-E aniauu............25...........1........ok.30.05.2011.... .........Radom Iwoncia27.......27...........2........ ok.30.05.2011......... ....Poznań BRZUCHATKI: NICK.............WIEK.....Tyg.ciąży............TP...... .. PŁEĆ.......MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26............3.............25.11.11... ........Manchester monique222......28............1..............27.11.11r. .........Wrocław kasiek1984.......27..........14...........09.01.2012..... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin z tym moim ciśnieniem to nie wiem jak jest, bo nigdy nie mierzyłam, ale jak jestem u mojej dr to zawsze mi mierzy i mówi że mam niskie, także od miesiąca mierzę codziennie rano i wieczorem, no i nadal jest niskie. Ale podobno lepiej że jest niskie niż wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
po owulacji moja temperatury byla 37,2 a do dzisiejszego dnia wlacznie mierzona rano wynosi 37,4 mierzona w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Monique dobrze że pilnujesz ciśnienia, ale ważne że jest niższe, bo z wysokim są głównie problemy. Kasiek super że się dobrze czujesz i nie masz dolegliwości. Iwoncia może miałaś później owulację niż wyliczyłaś skoro taka wyższa temperatura. Robiłaś testy na owulację? Najlepiej tym sprawdzić kiedy dokładnie jest. Nasze brzuchatki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) to i ja się przyłączę :) ja również razem z mężem zaczęliśmy starania o dziecko :) bardzo chciałabym być mamusią, ale nie wiem, czy mam owulację... Planowanie dziecka zaczęliśmy kilka miesięcy temu, udałam się do ginekologa (mam bardzo nieregularne cykle 45-do nawet 60 dni), dostałam skierowanie do endokrynologa .... zrobiłam hormony, niby są w normie, usg- pęcherzyki są.. niby ok. Zalecenie od lekarza... " prosze sie nie stresowac" . Po moim pytaniu, czy przy takich cyklach mam w ogóle owulację, usłyszałam "a skąd mogę to wiedzieć, proszę się starać przez 3 miesiące, jak nie wyjdzie proszę znów przyjść". Wróciłam do ginekologa... po czym ten powiedział, że jest zaskoczony, że nie dostałam nawet luteiny, ale nie będzie wchodził w kompetencje endokrynologa, a że mam 24 lata, to nie ma pośpiechu.... załamałam się :( dziewczynki staram się, myślę o tym wciąż, co prawda nie długo, bo teraz 2 cykl... ale tak się martwie, że nie mam owulacji, a nikt nie chce mi pomóc :((( czy znacie może jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie, ktory nie zbagatelizuje mojego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
nie sadze abym miala pozniej owulacje... podbrzusze nadal pobolewa a temperatura sie utrzymuje...a niechcina @ma przyjsc 30 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
dzis rano jak wstawalam do pracy zakuło mnie z lewej strony podbrzusza...a najchetniej to bym spala caly czas ostatnio jestem wiecznie zmęczona,a zasypiam na "zadanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Iwoncia może zafasolkowałaś, może test? Poczekaj do terminu @, może się udały staranka :) Karolinka witam ponownie:)Widzę że dołączyłaś i do tego forum, fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka dopisz się do naszej tabeli :) Masz ją powyżej we wpisach dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - gratulacje!!!! Karolinka - witaj, miło poznać Dzisiaj jestem okropnie padnięta. Byłam w 2 robotach i na mega zakupach żarełkowych - jestem wykończona. Zajrzę jutro do Was na dłużej. Sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
no jezeli sie okaze ze naprawde zafasolkowalam podziuele sie z wami wrazeniami itp bardzo bym sie cieszyla tym bardziej ze to bedzie pierwsze dziecko... a tak to nadal czekam, oczywiscie ze zrobie test w dniu spodziewanej niechcianej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
NIE NAPISALAM DZIS MAM 28 DZIEN Z 30 DNI MOJEGO CYKLU I MOJA TEMPERATURA MIERZONA W POCHWIE ZWRASTA DZIS MIALALM 37,5 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane u mnie tez zbliża się okres ale jakoś dziwnie się czuje jajniki mi dokuczają, ale ja temperatury nie mierzyłam wiec nie wiem czy to może być oznaka ciąży ale nie chce sie na nic nastawiać bo wiem jak boli rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Nie zaglądałam do Was, bo czau u mnie jak na lekarstwo. Poza tym u mnie bez żadnych zmian :( w piątek za tydzień mam wizytę u ginki i mam nadzieję, ze zacznie już jakieś leczenie, bo jak nie to nie ręczę za siebie....😠 Kasiek --> dobrze, ze nie masz żadnych objawów ciążowych :) A śpij ile się da, bo wiesz później może być różnie... Monique --> przykro mi z powodu śmierci Twojej cioci :( no ale niestety w tym życiu tak już jest, ktoś umiera, ktoś się rodzi....Nam ciężko to zrozumieć, pogodzić się z tym.....zwłaszcza w chwili, gdy odchodzi ktoś bardzo nam bliski....przytulam Cię wirtualnie Iwoncia --> wiesz kochana, z tymi naszymi organizmami to nic nie wiadomo nigdy. Może jednak przesunęła Ci się owulka....Miałaś robiony monitoring, ze jesteś pewna tej owulki wcześniej??? Gdyby Ci się udało to przesyłąj fluidy pozytywne....:-P Gosia - Ty masz tak zdrowie z roboty do roboty....??Podziwiam Ajlin - jak przygotowania do wielkiego wydarzenia???? Pozdrawiam Was weekendowo :):) Ja niestety jutro pracuję :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
Witajcie dziewczynki Mogę się do was też przyłączyć? Właśnie dzisiaj robiłam test bo miesiączka tydzień się spóżnia i wyszły dwie krechy:)Jestem troche w szoku jeszcze mi sie od rana rece trzęsą i czuję taki dziwny wewnętrzny niepokój. Powiem tak szczerze że myśleliśmy o dzidzi z mężęm ale jeszcze nie planowaliśmy nie robiłam żadnych badań więc nie jestem do tego tak przygotowana w 100% W sumie wcześniej czy pózniej dobrze że sie teraz udało. mam nadzieję ze jestem zdrowa i będzie OK. Muszę się teraz wybrać do lekarza. Widzę ze na tym topiku są znane osóbki .Fajnie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
dziewczynki przepraszam ale wytłumaczcie mi co to jest to hcg kurcze no głupio mi ale pierwszy raz się z tym spotykam. Czy u was w każdym przypadku test oznaczał ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta hcg to jest badanie krwi ktore wykrywa hormon ciazy i jesli jest to pokazuje ktory to jest tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie staramy z moim chlopakiem o dzidzie;D mam nieregularne cykle i nie wiem kiedy mam dni plodne ;/ ostatnio dostalam okres 4 maja a kochalam sie z moim chlopakiem 21 maja i 28 i doszedl we mnie.. co wy o tym myslicie? jakie jest prawdopodobienstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
o rany no przecież ja o tym dzisiaj rano przed zrobieniem testu czytałam w ulotce ...a widać po odczytaniu jego wyniku wszystko zapomniałam...:( Dzięki za odp ale az mi głupio. :( Chyba za bardzo się dzisiaj nakręciłam i jak na jeden dzień to dla mnie za dużo wrażeń jestem jakaś zakręcona dzisiaj za dużo o tym myślę juz mnie głowa boli. Chyba sobie odpuszcze dzisiaj buszowanie po necie i się położe. do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka - jakoś nie miałam jak zajrzeć :( Dorotka - nie chcą mi dać całego etatu w 1 miejscu więc tułam się po 3 firmach :( ale nie narzekam przynajmniej zarobki są ok.:) Ostatnie 2 dni zajęło mi poszukiwanie rachunku za prąd - dopeiro dzisiaj znalazła - na samym wierzchu szufladki do której od dawna nie zaglądałam:) A przekopałam całe mieszkanie. Jedyny plus że zrobiła porządki w szafkach i mam wszystkie rachunki pokompletowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
hej nie mialam robionego monitoringu.... moze jednak rzeczywiscie przesunela mi sie owulka wczoraj mialm delikatne krwawienie myslalam ze to @ dzisiaj to prawie juz zaniklo tak tylko troszeczke plamilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
NIE DOPISALAM TEMPERATURA 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja w oczekiwaniu na @. Odebrałam wyniki badań, wszystko jest ok, teraz tylko czekam na wynik cytologii, ale akurat minie w tym czasie @, i będziemy mogli się starać. Iwoncia myślę że mogła Ci się przesunąć owu. Najlepiej to sprawdzić u lekarza. Gosia to jesteś trochęzabiegana od tej pracy. Polajanka jak tam samopoczucie? Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja dosalam wczoraj rano @ a dzisiaj musialam wziasc urlop na zadanie do nie bylam w stanie zejsc z lozka i czeka mnie nastepny cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×