Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

Przykro mi :( W sumie to nie wiadomo co jest przyczyną tych poronień, często kobieta nie wiadomo czemu poroni, dba o siebie, o dzidzię, widocznie tak chce los ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamozemama1234
Hej :) ja mam za sobą pierwszy cykl starań a przed sobą drugi (teraz mam okres...:P). A Wy dziewczyny jakoś się przygotowujecie typu kwasy foliowe, witaminy, badania? Czy spontan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeszcze troszkę żeby zakończyć ten cykl i będę zaś się stresować czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to dopiero 3 cykl ale za to 5 miesiąc... odkąd odstawiłam tabletki przytrafia mi się wszystko co źle :( a jajniki bolą na okrągło :( chciałabym żeby tym razem ta anomalia była fasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamozemama1234
hmm chyba coś mi się zacięło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamożemama 1234 - ja biorę już 2 miesiąc kwas foliowy, na razie żadnych badań nie robiłam, moja gin mi powiedziała obawy niepłodności mogą się spodziewać pary które w przeciągu ciągu roku co najmniej 4 razy w tygodniu się kochają i kobieta nie zachodzi w ciąże, także nie mamy się co martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamozemama1234
kochane mialam raczej na mysli badania krwi, niedobory witamin, choroby typy tosmo...coś to od kotów itd?? Ja bylam u gina i powiedział, żebym wyluzowałam i nic nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamozemama1234
aha..ja biorę kwas foliowy od tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tych problemów, to już kilka robiłam... na tokso, prolaktynę, tarczycę... wszystko w normie, ale jakoś organizm nie w normie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamozemama1234
ja sobie zrobie na to tosmo... coś tam :) tylko musze sie dowiedziec gdzie to u nas robia, czy w przychodzni hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie robiłam, ale pewnie jak za 2 razem się nie uda to pewnie polecę i będę robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam badania hormonów robione cytomegalie toxoplazmoze robiona i jest wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamozemama1234
ja zrobnie sobie ta tokso i cyto tak dla spokoju własnego bo przeciez warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore kwas foliowy i duphaston w II fazie cyklu bo mam niski poziom progesteronu. No i do tego lecze się na hiperprolaktynemie i biorę bromergon. Dziewczyny jeśli długo macie problem z zjsciem w ciaże zróbcie badanie na poziom prolaktyny. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wcześniej pisałam na razie nie robiłam sobie żadnych badań, ale na pewno jeśli mi się nie uda zajść do 3 lub do 2 cyklu to pójdę sobie zrobić. Kurczę, wkurzają mnie te moje objawy, jeśli to na @ to niech wreszcie przyjdzie i mnie nie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to oczekiwanie i robienie sobie nadziei. Postaraj sie myslec teraz o czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kasia, raczej nastawiłam się że nam się nie udało, tylko naprawdę ta @ mogłaby już przyjść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie, zobaczysz musisz tylko starać się o tym nie myśleć, bo stres też robi swoje. Monika, wiem, że łatwo tak komuś pisać... Głowa do góry jutro weekend ;) Ja uciekam spać, mam dzisiaj jakiegoś doła i wszystko mnie denerwuje, może jutro wstanę prawą nogą. Trzymajcie się kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie te czekanie jest najgorsze i wyszukiwanie sobie objawów które by mogły świadczyć o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też prolaktynę robiłam i w normie... zamówiłam testy ciążowe i jak przyjdą to się dowiem, skąd to moje krwawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze czekanie jest najgorsze ... Dziękuję Kasia, na pewno jutro będzie lepszy dzień i humor, dzisiejsza pogoda nie jest zbytnio optymistyczna ... Ja zmykam spać :) dobranoc dziewczynki, Ajlin, będę 3mać kciuki, ja od przyszłego miesiąca zastosuję testy owu, zobaczymy jak to z nimi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) ale one pewnie gdzieś koło środy-czwartku przyjdą więc jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jeszcze muszę trochę poczekać bo dopiero na początku kwietnia będę miała jak coś okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387 to Ty jeszcze w trakcie staranek, czy już po ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to od razu powodzenia życzę :) ja teraz miałam się starać, bo z obliczeń dni płodne teraz powinny być (myślałam na początku, że stąd plamienie, ale to za długo już), no ale od tego krwawienia i bólu brzucha to mi cała ochota odeszła :( zobaczymy, może owu była wcześniej, a jak nie to najwyżej w następnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję a tez niby obliczyłam ze teraz będą dni płodne ale zobaczymy co później z tego wyjdzie bo wiesz u nas ciężko wycelować bo mąż teraz tylko na weekendy przyjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×