Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

to może tak :) STARACZKI: NICK WIEK CYKL TERMIN @ MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3..........25.03.2011.............MANCHESTER BRZUCHATKI: NICK WIEK CYKL TERMIN PORODU MAMUŚKI: NICK WIEK DATA PORODU WAGA IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tak STARACZKI: NICK.......... WIEK...... CYKL....... TERMIN @............. MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3..........25.03.2011......... ....MANCHESTER BRZUCHATKI: NICK WIEK CYKL TERMIN PORODU MAMUŚKI: NICK WIEK DATA PORODU WAGA IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.......... WIEK...... CYKL....... TERMIN @............. MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3..........25.03.2011......... ....MANCHESTER marta2387.....24..........5........ok.4.04.2011.............Gliwice BRZUCHATKI: NICK WIEK CYKL TERMIN PORODU MAMUŚKI: NICK WIEK DATA PORODU WAGA IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.......... WIEK...... CYKL....... TERMIN @............. MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3..........25.03.2011......... ....MANCHESTER marta2387......24..........5........ok.4.04.2011.......... ...Gliwice kasiek 1984 ....27.........13........06.04.2011...............Wrocław BRZUCHATKI: NICK WIEK CYKL TERMIN PORODU MAMUŚKI: NICK WIEK DATA PORODU WAGA IMIĘ kasiek 1984 .......27......13 cykl.........06.04.........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.......... WIEK...... CYKL....... TERMIN @............. MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3..........25.03.2011......... ....MANCHESTER marta2387......24..........5........ok.4.04.2011......... . ...Gliwice kasiek 1984 ....27.........13........06.04.2011...............Wrocław to sie pokrecilo moze zostawmy tak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta strasznie długo jeszcze do tego okresu. A ja niestety jestem z takich co nie lubia długo czekać i męczy mnie okropnie ta niepewność, szczególnie że tak długo to już trwa.... uhhh dzisiaj ide do pani ginekolog bo koncza mi się tabletki, no i zobaczymy czy pękł pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę pablinka ze teraz 3mamy kciuki za ciebie żeby nie przyszła ta wstrętna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek nie martw się ja tez taka jestem i chciałabym już wiedzieć czy się udało ale niestety tak to nie działa a i nas jest ciężej w owulacje wycelować bo mąż jest tylko jak narazie na weekendy bo od kwietnia zaczynamy budowę no i kasa jest potrzebna,ale jestem dobrej myli miałam zamrażaną nadżerkę w lutym i się modle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.......... WIEK...... CYKL....... TERMIN @............. MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.......26..........3..........25.03.2011......... ....MANCHESTER marta2387......24..........5........ok.4.04.2011......... . ...Gliwice kasiek 1984 ....27.........13........06.04.2011...............Wrocław monique222......28........1..........20.03.2011..............Wrocław Tak jak w tabelce zauważyłyście, powinnam mieć 20 marca @, nadal nie mam, test wyszedł negatywny, temp dzisiaj 36,8, także to nie na maleństwo, nie wiem co jest grane, wczoraj wieczorem miałam troszkę takjakby różowego śluzu, nigdy takiego nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK........... WIEK...... CYKL....... TERMIN @............. MIEJSCOWOŚĆ monique222.....28.........1..........20.03.2011..............Wrocław PABLINKA........26.........3..........25.03.2011..............MANCHESTER marta2387......24.........5........ok.4.04.2011..............Gliwice kasiek 1984 ....27........13..........06.04.2011..............Wrocław ajlin..............23..........3.........?06.04.2011..............Wrocław monique222 nie trać nadziei może jeszcze coś z tego będzie :) skoro masz regularne cykle, to może jednak? a może zrób jeszcze jeden test albo idź na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_srola
o dzide? ja mam juz swoja dzide ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, dziękuję za miłe słowa, ale wydaje mi się że to chyba spowodowane przez stres, ostatnio miałam troszkę nerwowych dni, więc teraz mam efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 może i tak... na pewno wkrótce się wyjaśni :) ja się coraz gorzej czuję... dziś robiłam test, jedna kreska i postanowiłam wziąć leki bo nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie choroba się ostatnio odzywa :( ale wezmę leki kilka dni to będzie lepiej :) mnie tylko piersi strasznie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tydzień przed starankami byłam chora ale przeszło mi a piersi tez mnie bolą ale w sumie bardziej sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już całe piersi bolą :( pieką mnie :( ale do @ jeszcze tydzień to może jakoś wytrzymam marta2387 a Ty kiedy masz mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi teraz zaczęły boleć, wpierw miałam nabrzmiałe, a teraz tak mnie sutki bolą że masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×