Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

aneczek1992 ja miałam tydzień temu. Najpierw różowy śluz a potem takie nitki krwi w śluzie... niestety na razie nie wiem co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna idzie):):)
hej dziewczyny! moge sie dolaczyc? tez staram sie o dzidziusia, to moj trzeci cykl i juz sie nie moge doczekac dwoch kresek! mam tylko pytanie odnosnie testow owulacyjnych, jeszcze ich nie stosowalam i nie wiem czy wart, czy ktoras w was ma duze doswiadczenie w stosowaniu ich? i jeszcze jedno, wiele z was pisze ze testy owulacyjne wskazywaly ze mialyscie owulke w innym czasie niz wyliczalyscie i dlatego nie doszlo do ciazy... ale skoro staracie sie oo dzidzie to czy nie uprawiacei seksu codziennie zeby zwiekszyc szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, troszkę mnie nie było, ale musiałam ochłonąć. A więc tak, @ nadal nie mam, mimo że dzisiaj 34 dc, wczoraj robiłam test który wyszedł negatywny, więc nie wiem co jest grane, tym bardziej że ciągle mam dziwne objawy, ale na fasolkę to chyba nie są objawy :( Od przyszłego cyklu robię testy owu, nie stosowałam, ale spróbuję. Wiosna idzie - witaj :) Ja nie stosowałam, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna idzie --> nie kazda z nasz ma szanse robic to codziennie ja np. nie mieszkam ze swoim facetem wiec ja niestety codziennie tego nie robie i mysle ze nawet nie codziennie ma sie ochote na seks a takie zmuszanie sie do sksu jest bez sensu monique --> zrob bete chyba ze masz nieregularne cykle. mierzylas temp? jak nie to zmierz jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczek, nie mierzyłam tempki nigdy, ja mam takie dziwne cykle, w sumie niby regularne, tzn mieszczą się w granicach normy bo mam między 28-31, a dzisiaj mam już 34 dc i nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie-->tez nie stosowałam testów owulacyjnych więc nie pomoge i pewnie że możesz do nas dołączyć :) A ja się dziwnie czuje piersi i sutki mnie tak bolą ze nie mogę się dotknąć i cały czas jestem senna a i tak w jajnikach jakoś tak ćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna idzie):):)
ale ja sie nie zmuszam i tez nie uprawiam seksu codziennie, aczkowiek mysle ze jakies 5 moze 6 razy w tygodniu wiec zastanawiam sie czy taie owulacyjne testy maja sens, bo skoro kochamy sie tak czesto to chyba trudno bedzie przegapic owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna idzie możesz się testami najwyżej upewnić, że ta owulka na pewno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam testy zakupione, ale jakoś w tym miesiącu ich nie robiłam. Stwierdziłam, że co ma być to będzie, więc nie chciałam się nakrecać jakoś szczególnie. U mnie w tym cyklu chyba nic z tego, bo mój M chorował i strasznie słaby był. Ajj zawsze coś ;) Jak tam wam minął pierwszy dzień wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to temp tez pokazuje owulke wiec mozecie dziewczyny sprobowac ja mierze nie mierzylam w czasie okresu ale teraz juz zaczelam :) mozecie dzieki temu lepiej poznac swoj organizm. monique moze zrob badanie krwi i wszystko bedzie jasne...:) wlasnie teraz jak napisalam o becie przypomnialo mi sie jak tez poszlam na badania i czekalam w kolejce spoznial mi sie okres dobry tydzien i wlasnei jak czekalam to go dostalam..... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,odwiedzilam kiedyś to forum,bo tez staralam sie o dzidzie i wreszcie w niedziele pokazały sie dwie różowe kreseczki:):) Jestem przeszczęśliwa. Udal się w szóstym cyklu.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to forum jest zaczarowane i ono tak działa .... kto je przeczyta, ten zachodzi w ciąże ;) Czekamy teraz na kolejne różowe kreski. Gratulacje kochana, oby dzidzia się zdrowo rozwijała a ty wpadaj do nas i pisz jak się czujesz. Pięknie rozpoczęła się dla Ciebie ta wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) dziś dzień wolny tak że mam dla was czas dzisiaj :) Co do przygotowań do ślubu to ja dopiero zaczęłam a już zdążyłam się zniechęcić, może gdybym była w PL jakoś łatwiej by było tutaj wszystko przez internet na odległość z nikim konkretnie nie można porozmawiać i jeszcze nie mogę trafić na żaden fajny zespół ale jakoś damy rade przecież :) aneczek :) gratuluje chrześniaka :) ja niestety weekend spędziłam w pracy mam wolne w poniedziałki i wtorki ;/ a od kwietnia zaczną mi się zmiany 12 godzinne 4 dni pracy i 4 dni wolnego ciekawe jak to będzie.. witaj wiosna idzie :) ja używałam testów owulacyjnych w tym cyklu i rzeczywiście spodziewałam się owulki w 17 dc a była dopiero w 21 jak wykazał test i skok temperatury, a w poprzednim cyklu nie robiłam i nie mierzyłam temp i kochaliśmy się prędzej niż 20 dc może dlatego się nie udało nie wiem! ja nie kochałam się z moim M codziennie w sumie to czasem było codziennie czasem co 2 dzień jak mieliśmy ochotę nic na siłę ale słyszałam że kochanie codziennie osłabia plemniki i wskazany jest seks co 2 dzien ale ja uważam że powinno się to robić kiedy się ma ochotę No i dziewczyny mi chyba testy owu pomogły :) wczoraj popołudniu i dziś rano zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki tylko ta druga bardzo blada cień cienia aż nie wierze że to może być prawda i to naprawdę słabo widoczna ale jest :) i my przed owu daliśmy sobie na wstrzymanie z seksem jakieś 3 dni dopiero w owu przytulanki i chyba się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama juz dawno
Witam. Mam pytanie. Kiedy najlepiej odstawic tabletki anty przed staraniami ?..Mozna po miesiacu juz sie starac ? Slyszalam ze to grozi ciazami mnogimi ?Dziekuje za odp.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama juz dawno
Pablinka-tez mialam slaba 2 kreske na tescie-Powtorz test za 3 dni :) I Gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane U mnie dzisiaj piękny dzień aż chce cie żyć :) pranie już nastawione pomalowałam sobie pazurki. Tez zaczęłam mierzyć temperaturę ale to dopiero od dwóch dni choć wiem ze powinnam zaraz po okresie ale zobaczymy co z tego będzie jakoś tak inaczej się czuje i piersi mnie caly czas bolą ale wiem ze to stanowczo za wcześnie na objawy a poza tym nie chce się nakręcać żeby później nie było żadnego rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama już dawno :) różni lekarze różnie do tego podchodzą niektórzy polecają odczekać pół roku ze staraniami inni polecają poczekać miesiąc i do dzieła. O tym że zdarzają się ciąże mnogie też słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna idzie:):)
tez slyszalam o tym ze kochanie sie codziennie oslabia plemniki, ale coz ja poradze jesli potrzebuje seksu prawie codziennie:) to dopiero moj drugi cykl staran ale przyznam ze jestem z natury niecierplliwa wiec chyba zakupie te testy owulacyjne, tak z czystej ciekawosci zeby sie przekonac czy moja owulka jest wtedy kiedy mysle ze jest, pozdrawiam wszystkie staraczki i gratuluje tym ktorym juz sie udalo :):) powodzenia drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama juz dawno
No za blizniaki to ja dziekuje..:) Mam dwie corki.A podejscie mialoby byc na synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobre wiadomości, mówiłam, że to forum zaczarowane jest. Jeszcze troche i nikogo tutaj nie będzie bo wszystkie będziemy na forum "będę mamą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki :P mama już dawno to polecam testy owulacyjne :) i przytulaski tylko w dzień owulacji :) dziewczyny wciąż nie wierzę że może mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama juz dawno
JAk to forum zaczarowane jest to wyczarujcie mi synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama juz dawno
A ja zaszlam w 2 i 1 cyklu ..Cykle 28 dni..Sex uprawialam w 13-15-17 dniu bynajmiej w drugim przypadku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może zrobimy sobie tabelkę, w której zapiszemy która kiedy ma dostać @? będziemy wiedziały kiedy kto testuje i za kogo trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka super pomysl, bedziemy wiedziały za kogo w jakim czasie kciuki trzymać? Zajmiesz sie tą tabelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×