Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja teraz zmierzyłam brzuch i mam 108 cm ... zyły najbardziej widac mi po bokach takie duże, mi zaczęły tez naczynka pękac pod piersiami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 99, wydaje mi się że przez ostatnie 3 tygodnie brzuch rośnie w zastraszającym tempie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 95, tak z ciekawości sprawdziłam;) u mnie dzisiaj ciemno, ponuro i pada:( nic się nie chce, ciężko w ogóle było z łóżka wstać...ale obowiązki...więc trzeba póki co rosołek gotuję, może się trochę zagrzeje i mi się humor poprawi;) a w dodatku cały dzień mam bardzo napięty brzuch, nie jest to jakiś wielki ból, ale spory dyskomfort, najchętniej bym się położyła pod cieplutką kołderką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
u mnie na brzuchu tez widac zyly a wczoraj jak mnie mama zobaczyla w samym staniku to sie przerazila jaka ja jestem chuda ze mi widac cale zebra hehe obwod brzuszka od ponad 2tyg bez zmian 91-92cm... nasza mala bedzie z nami w sypialni wiec nie bede malowala tylko kupie jakies naklejki i nakleje nad lozeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wcięło miarkę jakiś czas temu ( pewnie mój luby wyniósł na budowę -_- ) więc mogę tylko strzelać, że w okolicach 90cm będzie ;) Naczynka mi poszły z jednej strony, w miejscu gdzie najczęściej młody 'kopie' (juz sama nie wiem, czym on mnie tak uderza:P) no i trochę na udach, ale poza tym nie jest źle. Tylko od jakiś 2-3 dni skóra po bokach brzucha coraz cześciej poswęduje, oczywiście natychmiast kremik idzie w ruch, ale sam fakt trochę mnie niepokoi. Moja mama po 2 ciążach prawie nie ma rozstępów... Oby i mi było dane ich uniknąć ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam na chwilke z kuchni bo obiadek gotuje mój synuś zażyczył sobie dzisiaj zupke fasolową wczoraj mama zerwała i jak zobaczył fasolke aż odrazu chciał ją robić . Mi też miare wcięło ale tata przyjdzie to mu powiem żeby przyniósł :) wiecie patrzyłam na brzuszek swój i widocznie sie obniżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
ja narazie większych przebarwień na skórze nie mam, jedynie wokół pępka brązowa otoczka. Brzuch mnie czasem swędzi, bo skóra na maxa rozciągnięta, ale staram się nie drapać, bo to zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów, których może da się uniknąć i tym razem :P Do szpitala zabrałam całą walizkę, a okazło się, że niewiele z tego było potrzebne: piżamy i szlafroki szpitalne (chociaż w swoją moża wskoczyć tuż po pierwszej kąpieli :)), teoretycznie bileizny nie wolno zakładać, podkłady również szpitale. NA pewno potrzebne są kosmetyki do pielęgnacji dla nas samych, ręczniki, kapcie, jakąś maść do piersi jak maluchy nas pogryzą, co by złagodzić podrażeniena. Dla dzidziusia, myślę, że też wiele zależy od szpitala, bo u nas ubierali dziecko w swoje, papmpersy również dawali. Może ubranka na wyjście, chociaz to można zostawić zapakowane w domku i przy wyjsciu ze spzitala mąż, albo inna osoba odbierająca je przywiezie ;) Jakoś nic więcej poza tymi rzeczami mi się nie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny.Niestety w większości krajów jest tak że musisz mieć troche czasu przepracowanego zeby dostać pieniadze od państwa,wiec nie opłacało mi sie wyjeżdżac teraz,bo tu dostane,a tam nie:)a nie wiadomo czy sam mąż by nas utrzymał.. Mieliśmy wyjechac do Włoch,mam tam ciotkę a teraz jestem bardziej za Norwegia..ale zobaczymy... ..Ja sie dzisiaj fatalnie czuje..mam jakieś kolki w żebrach,kuje mnie i ciężko mi się oddycha:( tak od rana mnie męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci i ja sprawdzilam obwod brzuszka - i mam 91 cm. bylam dzisiaj na badaniu glukozy z obciazeniem 75 i to do picia dzieki cytrynce bylo pyszne- jak lemoniadka. Wyniki na szczescie sa dobre, a jutro mam wizyte. Sliczne te naklejki- my tez kupilismy na allegro, chyba safari i sa naprawde dobre jakosciowo i cudnie wygladaja- z daleka jak malowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam własnie od kumpeli i padam bo byłysmy na długim spacerku z małym... Mi sie dzisiaj przypomniało ze w sb mam egzamin na prawko drugie podejscie a wierzcie mi ze wyleciało mi to z głowy kompletnie... Co do naklejek to ja kupiłam w ikei takie z kubusiem puchatkiem itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
hej Kobitki! dołączam się do' listopadówek' choć mój termin przypada na ostatni dzień tego miesiąca. czy macie już duże brzuchy?i jak z ruchami Maleństw?moje jest ostatnio bardzo aktywne :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivia:) no ja mam spory brzuszek 108cm jak juz wyżej pisałam a z ruchami to różnie zalezy od dnia, czasami synek szaleje a czasami spokój;) a Ty juz wiesz co bedziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Oliviaaa, wtaj, ja również mam termin na ostatni dzień listopada, jutro zaczynamy 22 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witamy serdecznie no właśnie u nas nasze maleństwa ostatnio ciche jakieś :) ty z ostatniego listopada ja z pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale wam zazdroszcze że już wiecie kto tam pomieszkuje u was w brzuszku a ja musze czekać do 1 sierpnia . Jak mi tego 1 nie powie to sie załamie chyba :( ale sie dzisiaj naprałam wiecie jak to z używanymi ubrankami raz wyprałam, pozniej wypłukałam , i znowu wyprałam . Pózniej 2 godz nad żelazkiem uff naszczęście już za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oliviaa :) też muszę zmierzyć swój brzuszek, bo jakoś Wasze takie spore mi się wydają :) ja tez myślałam o jakiś naklejkach do pokoju ale najbardziej chce mieć jedną błękitną ścianę a na niej chmurki namalowane tym zajmie się moja siostra cioteczna bo ma talent do malowania :) ale o naklejkach też myślałam i jeszcze podobają mi się literki tzn żeby ułożyć z nich imię maluszka :) ale z tym wstrzymam się jak na sto procent będziemy mieli imię wybrane :) Dziewczyny muszę Wam coś opowiedzieć. Byłam dzisiaj u znachorki, mąż mnie namówił bo kilkoro znajomych było u tej kobiety i pomogła. Pomyślałam, że mogę spróbować, zobaczymy co powie. Weszłam ona na wstępie pyta czy mnie głowa boli czy krzyż mówie że tak, powiedziałam, że jestem w ciąży tak sympatycznie się uśmiechnęła :) pyta z czym do niej przyszłam powiedziałam, że boli nie nerka ale nie mówiłam która ani, że mam tam piasek. Pojeździła mi ręką po lewej stronie brzucha i nic po prawej mówi o tu jest w tej nerce trochę piasku no i faktycznie tak jest myślę sobie powiedziała że nastawiła nerkę pić ziółka i będzie dobrze, ale w ogóle to to nic mówi do mnie, że według niej to u mnie będzie chłopczyk ja mówię, że lekarz powiedział, że dziewczynka ale to było dość wcześnie ona się tylko uśmiechnęła i mówiła cały czas że jej to na dziewczynkę nie wygląda raczej na chłopczyka :) na koniec dodała że ja i dziecko jesteśmy zdrowi :) i już nie wiem co mam teraz myśleć mąż zadowolony.Jakoś nigdy nie wierzyłam w takich ludzi ale ta kobieta była jakaś taka przekonywująca :D mąż mój też poszedł do niej na wizytę chciał sprawdzić co mu powie no i powiedziała mu o dolegliwościach które ma bez pytania się jego o cokolwiek :) no i co mnie najbardziej cieszy powiedziała, ze wyleczy go z chrapania zobaczymy :D:D Oj trochę się rozpisałam ale musiałam wam o tym opowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj obwod to pewnie 150 cm;p a dziewczyny, jak mialyscie polowkowe to wchodzilo w sklad genetyczne tez? bo znalazlam usgw lodzi, ale napisali zetrwa15 min i bez genetycznego. Julianna-dzisiaj zobaczylam dopiero jaki masz ladny kolor wlosow;p a wogole jestem ciekawe jak wszystkie mamusie wygladaja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
ech, właśnie o to chodzi że nie znam jeszcze płci :( mieszkam poza granicami kraju i opieka medyczna jest tutaj fatalna!pierwsze usg otrzymuje się tutaj dopiero w połowie ciąży!!!do tego trwało ono zaledwie 5 min :( na szczęście jutro już wylatuje do Polski, gdzie zrobię wszystkie badania itp.Nie mogę się doczekać :) Co do brzuszka- do 20go tygodnia ciąży był on tak mały , że nie wierzono mi na słowo kiedy mówiłam ze jestem w ciąży :) Pewnie dlatego że jestem bardzo wysoka i szczupła.Dopiero od piątego miesiąca przybrałam w kształtach- brzucho twarde i okrągłe, choć wielgachne nadal nie jest to jednak ewidentne widać że ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zaczęłyście mierzyć brzuchy, że z ciekawości i ja zmierzyłam -83cm, jak na 25 tydzień to wszyscy mi mówią, że mam malutki brzuszek:) ale najważniejsze, że mój Mały Mężczyzna rośnie jak potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciaaa ja też się bałam, że wynajdzie mi coś innego ale poszłam mimo to :) Mnie też Ciekawi jak wyglądacie :) A dziewczyny a jak Wy mierzycie brzuszki u mnie 83 cm to jakiś mikry mi wyszedł w porównaniu z waszymi :) Ale widzę, że Nicol ma taki sam wymiar :D Zaraz ja też coś wstawię tylko nie wiem gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Ja właśnie wcinam czekoladke :) wreście moge posiedzieć troszke :) spodobały mi sie kołyski drewniane( te na tych nogach :) ) takie to fajne ale nie jestem pewna czy to potrzebne aż tak bardzo. wkońcu jest łóżeczko i wózek ewentualnie postawić ją u dziadków w razie odwiedzin . co myślicie kobietki o takich kołyskach przydatne czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka jakoś tak się skryłaś na tym zdjęciu :P Jutro ja siebie pokaże, bo dzisiaj to jakoś już nie mam weny do szukania ładnego zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też z chęcią bym wstawiła zdjęcie twarzy ale boje sie że po tym forum kręcą sie żmije z mojego regionu :D ale brzuszka wstawie jutro sie wkońcu wezme za założenie na garnku konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×