Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Karolciu wiesz ja jestem miła do ludzi do wszystkich ale czasami mnie tak wyprowadzą z równowagi. Wkurza mnie tylko to że wciska jakieś bezsensowne racje owszem można uprzedzieć że może tak sie zdarzyć że urodze wcześniaka ale nie już zakładać że tak będzie . A ja wiem że urodzi sie o czasie o tego sie trzymam . aha ja sie nie dawno dowiedziałam że u nas dziewczyna która ma 16 lat będzie mama ale dziewczyna ma oparcie w mamie , w chłopaku więc ma super i najważniejsze to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to młodziutka dziewczyna ale wazne ze ma wsparcie:) My mamy znajomych chłopak 32 lata a jego dziewczyna 18 i urodziła synka teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaL
Erka - za x-landera xa dałam 800 zł z przesyłką, i ma wszystkie gadżety i wszystkie części i jeszcze kolor taki jak mi się podoba błękitno czarno szary. Teraz już takich nie robią. z tych nowych x-landerów to jedynie amethyst kolor ale to bardziej dla dziewczynki bo szaro fioletowy. A co do słodyczy - to mnie też strasznie nachodzi. A mój mąż robi zapasy jak zwykle słodkiego - i ja się nie mogę powstrzymać i wyjadam. Lepiej jakbym nic nie miała w domu - to może bym się powstrzymała - 6 kg na plusie 25 tydzień hmmm oby się skończyło na tych zalecanych 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za X landera Xa z 2010 roku dałam 610 zł + 70zł kosztów przesyłki.Była to licytacja od 1 zł i wbiłam sięw ostatnich 20 s i sama byłam w szoku że taka niska cena, że nawet myślałam że będzie zniszczony. A tu niespodzianka stan idealny, a wczoraj dokupiłam do gondoli śpiworek specjalny do X landerów . O taki: http://allegro.pl/spiwor-do-gondoli-x-lander-wyprzedaz-i1742990923.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne że sie kochają i wspierają :) no między moim M a mną jest 8 lat on 31 ma ja 23 . no dziewczyna młodziutka tylko u nas to każdy pomoże to łóżeczko ktoś da to wózek więc praktycznie o nic sie martwić nie musi :)bo każdy coś pomoże . Wiecie u nas nikt jej nie skrytykował nikt na nią źle nie patrzy więc źle sie nie czuje w tej sytuacji bo przeważnie zaraz komentarze że taka młoda a u nas tego nie odczuwa więc jest jej łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karolciaa dziekuje no już już szału dostałam przeglądam ubranka w internecie sukienusie i wszystkie takie na dziewczynke. Nawet znalazłam śliczny dresik pumy za 100 zł :) a sie ciesze synka już mam więc będzie parka :) no mam nadzieje że ostatecznie zostanie dziewczynka bo nie chce sie zdziwić pod koniec jak to w nie których przypadkach. Zreszta bede pewna w 100 % jak sie urodzi i bede widzieć co tam ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaL
AgnieszkaJ. 610 +70 przesyłka to niezła cena. i masz do tego fotelik samochodowy? Ja kupiłam na kup teraz bo było dużo chętnych i wcześniej przegrałam 3 licytacje. u mnie śpiworki i do gondoli i do spacerówki było w zestawie - jakaś parasolka torba termos moskitiery i folie na deszcz także jestem mega zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leżałam na patologii w zeszłym miesiącu to przyjęli do nas na salę 14 latkę w ciąży. Ale po zachowaniu widać, że to dziecko bo przyjęta była ze skurczami i plamieniem ale na 2 dzień wypisała się do domu na żądanie. Tak marudziła matce i lekarzowi, że wyszła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez fotelika ale miałam po synku Maxi Cosi który pasuję do stelaża X landera więc mi nie zależało na foteliku. Ale mam dodatkowo parasolkę, torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A folia przeciwdeszczowa, moskitiera i śpiworek do spacerówki też były w komplecie, była jeszcze pompka do kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to ja Wam już zazdroszczę tych x-landerów:) naprawdę niezłe ceny! A nie przeszkadza Wam, że nie ma rączki przekładanej, tak żeby spacerówka była przodem lub tyłem? bo mnie to powstrzymuje... a tak poza tym napiszcie coś jeszcze o tych wózkach, takie Wasze subiektywne opinie, no przynajmniej na razie, bo wszystko dokłądnie wyjdzie przy używaniu;) a mi się ten amethyst bardzo podoba i wydaje mi się, że zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopczyka byłby ok;) w razie czego wiem do kogo się zwrócić z pytaniami o x-landera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie przeszkadza że nie ma rączki przekładanej, dla synka miałam wózek z przekładaną rączką ale i tak jeździł yłem do mnie bo lubił wszystko widzieć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronkaL
Moja koleżanka ma też x lanera xa i ta raczka to faktycznie jedyny minus tego wózka. Ale tak poza tym wózio jest solidny i ma tyle zalet że ja się nie wahałam go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też mam co chwila ochotę na słodycze jak przechodzę w sklepie obok półek ze słodyczami to zawsze muszę jakiegoś batonika zwinąć a przed ciążą nawet nie patrzyłam na nie.Mam ochotę upiec jutro jakieś ciasto. Ania23 moja rodzinka mi wmawia cały czas że będę miała cesarkę bo ja się urodziłam z krótszą nóżką i miałam operację i naciągali mi nogi i mam słabe mięśnie kręgosłupa.Ale najśmieszniejsze jest to że mój lekarz jakoś nie widzi przeciwwskazań do normalnego porodu.Także u mnie też jest parę ekspertów mądrzejszych od lekarza. A nogi mam równe po tych zabiegach za co dziękuję moim rodzicom i lekarzom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice Kat.- Silaaa
Miło mi Cię poznać Kellyj ;) Wiesz co,pierwszego syna rodziłam u mnie w Siemianowicach ale to porażka i nie chce o tym pisać,powiem tylko tyle że źle mi odebrali poród i do dzisiaj muszę z synem chodzić do lekarza :/ Drugiego syna rodziłam w Katowicach na ul. Raciborskiej tam jest super opieka,wewnątrz jest odnowione wszystko,pielęgniarki są do rany przyłóż,poród nie jest przyspieszany,nie naciskają na brzuch,tłumaczą wszystko co i jak a po porodzie masz dziecko tak długo jak chcesz :) Oczywiści musisz troche odsapnąć po porodzie,wtedy dzidzie zabierają ale potem to masz go przez cały czas.Wiele kobiet przyjeżdża z daleka by tam urodzić dziecko tak wiec jak najbardziej POLECAM!!! :) Ja mam termin na 27 listopada i na bank tam będę rodziła :D Dzisiaj od rana u nas bez opadów,zaraz kończe zupkę robić i ide z dziećmi na dwór :) pozdrawiam wszystkie mamuśki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ania mnie też boli pęcherz od kopniaków, czasem nawet zastanawiam się skąd takie maleństwo ma tyle siły ;) A co do słodyczy, to bywają dni, że nawet o nich nie myślę, a są dni, że budzę się i łap za snickersa (tak jak dziś). I zawsze znajdzie się ktoś najmądrzejszy, jak byłam w 1 ciąży to jedna sąsiadka ciągle mówiła, że na pewno urodzę chłopca i to takie maleństwo, że pewnie ledwo 2 kilo będzie miał (długo nie miałam brzucha). Strasznie mnie to wkurzało, zwłaszcza, że o zdanie jej nigdy nie pytałam. A córka ważyła 3800 :D A u nas znów zachmurzone, jak dopiję kawę to pewnie znów będzie padać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dzisiaj szybciutko wstałam , pozałatwiałam juz sobie co miałam załatwic , zakupy zrobiłam i teraz relaks:D U nas miało byc dzisiaj słonecznie i ciepło ale jak narazie to same chmury;/ Wczoraj troche policytowalam na allegro ale niestety wszysctkie aukcje przebite wiec nie mam jakos szczescia... Mój syncio dzisiaj rano tak skakał w brzuszku rano ze az sie sama do siebie smiałam bo tak mi brzuch falował:D Miłego Dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skusiłyście mnie tym allegro :P Jak byłam w 1 ciąży, to codziennie spędzałam mnóstwo czasu na wyszukiwaniu ubranek, teraz mniej, bo mam mnóstwo ubranek po córci..ale co tam, może trafi się jakaś okazja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Matko dzisiaj spałam jak zabita nawet nie słyszałam jak wszyscy do pracy wychodzą :p . karolciaa kiedy jest ta impreza w poznań plaza ? Bo chce jechać wiesz bo bardz chciałabym to usg 4D sobie zrobić i jak ta impreza sie nazywa. Chyba że już była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronkaL
A ja dzisiaj robiłam ten test tolerancji glukozy z 75g Wcale nie jest to takie niedobre. wziełam sobie cytrynę i wycisnęłam do glukozy. I naprawdę spokojnie dało się wypić. Także kto jeszcze nie robił - polecam cytrynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania teraz w wekeend jest w sb i nd w Plazie ale nie pamietam jak sie nazywa , jak odszukam ta gazetke to Ci napisze...Ja tez zamierzam sie wybrac bo przy okazji do pepco wlece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie znalazłam w internecie i ja przyjade tam kolo 9 rano :) w sobote . No fajna sprawa z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego 4D chyba rpbic tam nie będe bo w poniedziałek 8 mam wizyte u swojego gin a wole zeby on tam dokładnie obejrzał co i jak:) ale pojade zobaczyctak czy tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim u mnie od rana sloneczko swieci ladna pogoda pranie trzeba zrobic :) dzisiaj spalam jak male dziecko hehe mala nie szalala w brzuszku tak jak wczoraj siusiu tylko 2 razy wstalam a nie jak wczoraj 5 hehe teraz wypoczeta moge leniuchowac heh :) rano listonosz przyniosl kolejna paczuszke dla Mai :) pytal sie gdzie mam kabel do internetu to mi go przetnie hehe tyle tych paczek szkoda ze ja mam do poznania prawie 80km i nie moge specjalnie chodzic tez bym sobie pojechala do plazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja do poznania mam około 40 km zależy którą drogą bym jechała . Mnie wczoraj lekarz wyzywał żebym sie oszczędzała bo jak nie to w szpitalu mnie zamknie he he :) więc też powinnam odpuścić ale jade specjalnie żeby zobaczyć jeszcze raz jaka płeć bo sie napaliłam na ubranka i stoje bo nie wiem kupić czy nie kupić . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście te kocyki firmy martello na zamówienie haftują imie nazwisko wage , dł.ciałka super sprawa :) mi sie podobają takie puszyste kocyki i taki chce kupić grube puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie 4d juz mialam wczoraj tez mialam usg i widzialam nasza niunke i 12 sierpnia znowu mam wizyte wiec sie naogladam :) a kocyk to narazie mam tylko taki letni musze kupic ze 2 na zime tylke jeszcze nie wiem jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziś od rana świeci niesamowite słońce. Na termometrze w cieniu mam 29 stopni. Dziś odwiedziła mnie koleżanka w 8 tygodniu ciąży. Jest przerażona przez kolejne 9 tygodni będzie chodzić zmartwiona. Wieczorem znalazła u siebie kleszcza i od razu pojechała na pogotowie. Oczywiście kolejki i długi czas oczekiwania, ale to wiadomo. Teraz będzie czekać 6 tygodni, aż będzie mogła zrobić testy na te choroby od kleszczowe a potem znowu 3 tygodnie oczekiwania na wyniki. Na razie ogląda ślad po kleszczu czy nie ma żadnych zmian. Byłam dziś w sklepie z ubrankami dziecięcymi i oczywiście obiecałam, że nie będę ubierać dziewczynek identycznie, ale kupiłam śliczne śpiochy - 2 takie same pary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamuski;-) dzisiaj i u mnie swieci piekne slonko, w koncu chce sie cos robic;-) wiec pojechalam na jakies zakupy, chociaz na nic konkretnego sie nie zdecydowalam, ale udalo mi sie zobaczyc wozek w kolorze, w ktorym chce zamowic- teraz juz wiem czego sie spodziewac, a nawet podoba mi sie bardziej niz sobie wyobrazalam;-) naszla mnie ochota na pistacje przynajmniej odpoczne od slodkosci;-) a co do testu tolerancji glukozy- z cytryna naprawde mi to smakowalo- taka pyszna lemoniadka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×