Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

sweet malenka to chyba dobrze nie że wam humorek poprawiłam he he :) dziewczyny no kurde macie też takie straszne sny przed chwilą mi sie taki koszmar śnił że szok !!! Śniło mi sie że uciekam przed takim mordercą kurde najgorsze że nie moge sobie przypomnieć z jakiego filmu i teraz nie zasne póki sobie nie przypomne :/ tak mnie ten sen wystraszył że aż bałam sie wyjść do ubikacji i z tego stresu dostałam chyba zgagi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania23 LB - o 2:13 na Kafe ? Ty kobieto niemożliwa jesteś :) Ty nie mogłaś spać w nocy , a ja obudziłam się dziś o 5:00 i za cholerę nie mogłam dalej spać. Mała była mega spokojna dziś w nocy - może dlatego się wyspałam. Nawet na siusiu nie było wstawania. Wczoraj byliśmy z moim M na zakupach. Buty sobie kupował. Myślałam że zejdę w sklepie Nike-a. Po 30 minutach i zmierzeniu 12 par Air Maxów różniących się jedynie kolorami z rozbrajającą miną stwierdził - "wiesz, to ja je zamówię jednak na allegro, mają większy wybór". Miałam ochotę palnąć go tymi buciorami w głowę, Pani ekspedientka również. Wczoraj zaklepaliśmy też ostatecznie projekt naszej nowej kuchni. W grudniu zaczną nam ją robić. Na wizualizacji komputerowej wygląda cudnie. Ciekawe jaka będzie rzeczywistość. Co myślicie : http://img851.imageshack.us/img851/6642/kuchniau.jpg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna kuchnia śliczna!!! Ja juz po obchodzie,na ktg wyszły az 3 skurcze na 40min poprostu WOW!!! na dzisiaj mam termin ale nic sie na zapowiada jak narazie;/ dali mi jakies tabsy ale nawet nie wiem na co musze doptyac połozna jak przyjdzie co to jest,moze cos na przyspieszenie... Mój mały szaleje mam wrażenie ze pępkiem mi wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia-cudo kuchnia,tylko kurcze tak myśle ile to się trzeba namęczyc by te szafki czyste ciągle były.Ale ja jestem leniwiec :) Aniu-mam nadzieję,ze odsypiasz noc .. Trochę się boję poniedziałku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca narzeczony dostarcza na biezaca prasówke no i naszczescie mam kompa wiec jakos leci...chodzi tez pani z biblioteki z ksiazkami ale jakos ja nie potrafie sie tu skupic na czytaniu ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) joanna_r ja weszłam n chwile podzielić sie tym snem normalnie masakra jakaś :o aż bałam sie pójść dalej spać :/ ja już nie śpie od 7.30 jak taki motorek już zasuwam i sprzątam :) dziewczyny ja nie moge sąsiadka przyniosła następną taką duża torbe ubrań :) ale większe 68 po córci bo już wyrosła . ja to nawet już straciłam nadzieje na wcześniejszy poród :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - bo my chyba za bardzo chcemy, a jak się tak bardzo chce to wiadomo - nie dostaje się wcale! Ja to myślę, że ta moja mała w brzuchu to mi na złość robi - ja ją codziennie proszę, żeby wyszła, bo tatuś z mamusią tak bardzo by już ją chcieli mieć przy sobie - to ona mi kopa w żebra - jakby chciała powiedzieć : "zapomnij - nie wychodzę" :) Co do kuchni , to wiem, że będzie wymagała sporo pracy żeby ją utrzymać, ale zawsze marzyłam o czymś takim. Teraz w domu rodziców mamy ciemną kuchnię, jest praktyczna to fakt, ale taka nijaka. No nic, wszystko wyjdzie w praniu :) Ania23 LB - to dobrze masz z tą sąsiadką :) Wczoraj była u mnie koleżanka, która całą wyprawkę kompletowała sama i jak mi powiedziała ile wydała to aż mi się gorąco zrobiło. Ja dużo rzeczy dostałam od rodzinki i dziewczyn z pracy, które właśnie wyszły z pieluch :) I teraz kiedy pieniążki są nam naprawdę potrzebne, żeby mieszkanie wykończyć to naprawdę doceniam to co od nich dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie od 3 osób dostaje od koleżanki, sąsiadki i siostry więc wyobraźcie sobie ilość tych ubranek. i nie pomaga tłumaczenie że tych malusich nie potrzeba , zawsze słysze : " przyda sie " no ogólnie ubranek mam do 86 , 6-9 rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was ale u mnie totalna cisza ani skurczy ani nic dosłownie :)nawet upławów nie mam he he :) odparzyłam dzisiaj butelki bo mam ich aż 6 . 1 dr.brownsa 120 ml 3 tomme tippe 120 ml 1 nie wiem jakiej firmy bo siostra przywiozła 1 Canpol babies 180 ml normanie jakbym miała mieć bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rodze jeszcze, ale nie mam cos weny do pisania dzisiaj. Jakas zalamka mnie zlapala. Wszystko dla mnie jest na "nie" i wogole wszystko do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja całą noc nie spałam, bo co się położyłam to strasznie mnie kłuło w pochwie, brzuch się napinał i twardniał a mała tak kopała że myślałam że mnie rozerwie. Teraz jeszcze boli mnie żołądek, mam skurcze, kłucia i zastanawiam się czy nie wybrać się na izbę przyjęć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie płakać mi się chce, jak rodziłam starszą córcię to inaczej to wyglądało, nie miałam takiego kłucia a mała się tak nie wierciła :O Sama już nie wiem co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett jeśli cie to niepokoi może zadzwoń do położnej lub swojego lekarza , ewentualnie do szpitala , zawsze to uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet ja mam to samo.Mała tak się wierci ze az boli wszystko.Byłam juz z tym w szpitalu i powiedzieli zebym sie nie martwila bo jak sie rusza to znaczy ze jest ok,gorzej by bylo jakby przestala,ale Ania ma racje jeśli cie to uspokoi to zadzwon albo pojedz do szpitala. Ja nadal w domu::(dzisiaj juz tydzień po moim terminie i dalej nic.To juz zaczyna być coraz bardziej stresujace.W poniedziałek ide do swojej i na pewno da mi skierowanie do szpitala,A jak juz tam zajade to siłą mnie nie wyciągną.Ja po prostu juz bede sie bała siedzieć w domu,wole stałą opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca a co się stało ? mój też mnie dzisiaj wkurwia od samego rana ale staram sie być spokojna w miare moich możliwości he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
DZiewczyny,wczoraj byłam u gina jak pisałam. Są wyniki z przeróżnych badań.... miedzy innymi był wymaz z pochwy,ten wynik był szokiem dla mnie: GRONKOWIEC ZŁOCISTY+++ Kiedy,jak się zaraziłam to nie mam pojęcia! Lekarz mi mówił ze połowa społecznosci to ma a co do ciężarnych to prawie u 60 % kobiet to dziadostwo siedzi i nawet nie maja pojęcia o tym. Nie każdy lekarz tez daje skier. na to badanie. Nic mnie nie piecze,nie swędzi...a tu taki cios. ZAczął mi opowiadać co dziecku grozi jeśli szyjka będzie się rozwierac i zacznie przedostawać przez kanał rodny,no i bakterie gronkowca od razu atakują płód. Katastrofa...zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych,poważne zapalenie uszu,oczu,arytmia serca... a Ja tylko słuchałam i słuchałam,aż łezki same zaczeły lecieć :( Powiedział wprost:mamy koniec 37 tyg. nie ma na co czekać,trzeba leczyć szybko i najdroższym lekarstwem. Jest szansa że się nam uda. Wybrał z książeczki najdroższy krem dopochwowy (Dalacin 20mg.) koszt. ok.100zł..,do tego doustne antybiotyki(Davercin) ok.12.00zł. Biore to od dzis i mam na wyleczenie niecały tydź.,następna wizyta i kolejny wymaz za tydź. w piątek. Szkoda tylko że na wyniki się czeka ponad tydź.,zdąze już wyladowac na porodówce... :/ Mała niestety nie obróciła się i lekarz twierdzi że juz sie nie obróci :( Nalega na rodzenie miednicowe...bo to moja 3 ciąża i dam sobie rade, nie ma mowy o cc!Tylko skoro Ja mam tego gronkowca i nie wylecze tego na czas to raczej powinni mi zrobić cc dla bezpieczeństwa dziecka,by się nie zaraziło. Mam straszny mętlik w głowie,nie wiem jak to się skończy'czy to cholerstwo wylecze i jak z dzieckiem-samym porodem będzie :( Dodam tylko iż w poprzednich ciążach nie miałam czegos takiego,normalne porody siłą natury i bez grzybic czy innego badziewia Pomóżcie,doradźcie coś.....czy któraś z was tez miała czy ma obecnie gronkowca,czy tylko Ja tutaj jestem jedyna?:( POzdrawiam,te obecne mamusie i te przyszłe :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka-moim zdaniem powinni Ci zrobic cc dla bezpieczeństwa dziecka.Czy masz daleko do Bielska Białej do kliniki Eskulap? Tam raczej nie robią problemu z cc,dlatego pytam.Mi tego badania gin nie robił.Przypomniał sobie na ostatniej wizycie,jak już miałam wyznaczony termin cc.Mam nadzieję,ze wszystko bedzie dobrze.Ja bym poszła do innego lekarza i wykonała ponownie posiew.Trzymaj się ,staraj się nie denerwować.Jestem z Tobą Aniu-tak jak pisałam mam w poniedziałek cc.Przyplątało mi się zapalenie oskrzeli,zapalenie pecherza.Nie wiem czy zdąże się wyleczyc do poniedziałku.Siedze sama w domu z 2,5letnim synkiem,mąż miał dzisiaj szkołę.I dzwoni do mnie,ze zostaje u kolegi.Moze robie z igły wigły ale skoro wie,ze czuję się jak rozdeptana kupa z gorączką to powinien ruszyc swój piękny tyłek do domu i zając się swoją rodziną.Trzymaj się Aniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka-ja nie mialam nawet chyba takich badan.. mialam tylko cytologie w polowie ciazy ale to chyba nie o to chodzi. Ale nie martw sie! skoro 60% ciezarnych to ma i o tym nie wie a dzieci rodza sie zdrowe to nie ma co sie denerwowac!to tylko zaszkodzi dziecku. Napewno wszystko bedzie dobrze, tym bardziej ze zostalo to wykryte i jest leczone. Glowa do gory!:) a ja bylam w realu i castoramie, troche pokucalam a teraz mnie boli podbrzusze i pochwa. A jak bylam siku to jest lekko zabarwione krwia(chyba). Nie jestem pewna bo bylo ciemniejsze niz normalny kolor, ale nie intensywnie czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiasz sie masz racje. Powinien być w takim momencie przy tobie , pomagać ale cóż tacy są faceci. trzymam kciuki :) za ciebie siłka wiesz co ja tego nie miałam i nie mam ale mam infekcje pochwy kuźwa clotrimazol biore wieczorem a po tym piecze w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet malenka w moczu krew to coś nie dobrego . No chyba że jadłaś coś co mogło ściemnić kolor :) ja mam mocz tak bieluski jak woda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. Julka urodziła się 11.11.11 o 12.25, ważyła 3350g i miała 55cm. Początkowo były kłopoty z oddychaniem, ale jak mi to powiedzieli lekarze często zdarza się to u dzieci rodzonych przez planowe cc. Poza tym jest zdrowa i planowo jak to po cięciu wyszliśmy do domku czyli we wtorek. Jest bardzo grzeczna, tylko śpi i je, a w nocy przesypia 6, a raz jej się zdarzyło 7 godzin. Teraz jeszcze śpi, a zasnęła o 5. Pozdrowienia dla wszystkich rozpakowanych jak i tych jeszcze czekających.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×