Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Kurdę Ania naprawdę niezła jesteś!!!!!!!!!!!! masz najbardziej nietypowy poród bez dwóch zdań!!!!! a tak naprawdę gratuluję bardzo:) dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 - Tylko bez nastrojów depresyjnych !!! Głowa do góry!!! Zaraz będziemy rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie było mnie kilka dni ale już Was nadrobiłam... troche sie tu dzieje :) Ania gratuluje córeczki niezła historia.. za wszystkie oczekujace trzymam kciuki ja znowu pisze jedna reka bo trzymam Maje ostatnio daje nam popalic..mało spi non stop glodna prezy sie i steka nadal duzo kupek w sob bylismy na iz zbadal ja pediatra ale stwierdzil ze jest ok jutro sprobuje zarejestrowac ja do ekarza rodzinnego..od sob codziennie chodzimy na spacerki mała je uwielbia śpi jak suseł... mam pytanie do mam karmiących mlekiem sztucnym ile pija wasze dzieciaczki???moze moja pije za malo i dlatego po godz sie budzi jest marudna ipotrafi wypic 90ml wody...zaraz karmienie sprobuje jej dac 110ml zobaczymy czy przespi do 23... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje!!! Dziewczyny ja dostałam o 14 zel na wywołanie mam skurcze i bóle krzyzowe i czekam!!! Jak nic nie da to jutro druga dawka rozwarcie 2cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratulacje!!! Ja o 14 dostałam zel na wywołanie , skurcze mam cholerne jak do jutra sie nie ruszy nic to druga dawka.rozwarcie mam 2cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mała po kąpieli przynieśli i zaraz do cyca sie dorwała ogólnie to jest 3 karmienie wcina co 3-4 godz. Przy pierwszym razie troche pocycała i poszła spać . Za drugim karmieniem już wypróżniła obie piersi :) głodomorek kochany . Postaram sie jeszcze dzisiaj albo jutro z rana wysłać zdjęcie małej :) Karolciaa powodzenia życze i szczęśliwego w miare bezbolesnego porodu :) a właśnie wiecie co mi położne robiły masakra mała rodziła sie z rączka w górze do tego miała kilka razy owiniętą rączke pępowiną. Więc musiały tak rozciągać wejście pochwy żeby to wszystko przeszło :/ból jak sto dwa ale pózniej z górki poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ania GRATULUJE!!! :) Ale zastanawiam sie jak Ty te bole w tym sadzie wytrzymalas, ja jak mialam 8 rozwarcia to juz prawie mdlalam z bolu, szybko bylo 7/8 , pozniej 8/9 i 10 ale bolalo jak cholera! Dostalam lek znieczulajacy, bo myslalam , ze odlece. Naprawde bole mialam masakryczne. Fajnie, ze tak szybko Ci poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Tak patrze na tabelkie rozpakowanych i ta moja niunia to dluga jest podlug swojej wagi:P Bo miala 3250g i 58 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jestem po 2 lyzkach olejku rycynowego:) smak ma jak..krem. Popilam napojem i jakos zyje. Zobaczymy co dalej:) tylko dzisiaj bylam juz 4 razy w toalecie wiec nie wiem czy mnie juz wystarczajaco nie przeczyscilo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki:) Gratuluję rozpakowanym mamusiom:) U mnie dalej cisza żadnych skurczy nic się nie dzieje :) Dużo nas jeszcze w dwupaku myślałam że większość z nas już po porodzie. Dobrze że uaktywniłyście naszą tabelkę. Karolcia powodzenia może dzisiaj jeszcze urodzisz:) Ja dostałam dzisiaj od znajomych kołyskę dla małej wiklinową będzie jak znalazł do sypialni nie będę musiała spać na kanapie przy łóżeczku musiałam ją dzisiaj trochę wyczyścić jutro przygotuję pościelkę :) Mi zostało 3 dni do terminu i mam się zgłosić do szpitala ciekawe co mi lekarz powie wezmę sobie na wszelki wypadek torbę jakby mnie chciał zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u Ciebie faktycznie była cisza przed burzą nic nie bolało a potem trochę się nazbierało tego bólu. Ale wytrzymałaś masz córcię i to jest najważniejsze :) Zdrówka :) sweetmaleńka może olejek Ci pomoże :) powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Świeżo upieczonym mamusiom gratuluję, czekającym życzę cierpliwości My mamy się dobrze, tylko Mały woli spać w dzień, a rozrabiać w nocy, stąd brak mojej obecności na forum :) Wpisuję się w tabelkę ....NICK............TERMIN.....DZIECKO.........WAGA..... ... WZROST.....SN/CC Mama_bąbelków..12.10......Jakub/Jeremi....2160/183 0......48/47......SN Erka................21.10.......Lenka............2700... ............53......CC Julianna_Szcz.....21.10.......Aleksander.......2900. .............52........CC iza188............27.10... Hania/Zosia.....2200/2020 ..........50/48..... CC Nicol90.............27.10.......Filip.................... ........................ Agatka87...........31.10.....Majka.............3180...... .. . ..........CC Takietam.............3.11.....Dominik............4000............56.........CC Miniaczek25........04.11.....Nikola.............3100..... .........49.......SN moonia .........10.11.11......Amelia.......2960.......53........SN< br />, agnieszkaj10......11.11.11....Julia.......3350g.....55... .....cc kasiuleczka99.....14.11.11...Mikołaj.....3500.....56.... ...SN Ania23 LB..........21.11......Alicja........3270......53........SN< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 - może to dobrze wróży :) Chwila cierpienia i coś się ruszy. U mnie na razie rusza się brzuch - chyba spania dziś nie będzie, bo mała zrobiła się teraz super aktywna, a jak tak się kręci to ja nie mam szans na obranie pozycji która byłaby wygodna. Do tego ciągle wydaje mi się , że muszę siusiu - i na wrażeniu poprzestaje. Czuje też taki lekki ból w dole brzucha. Życzę Wam dobrej nocy ! Mam nadzieję , że może w nocy coś się u mnie ruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Heyka :) No własnie, mam tam zamiar podjechać,to nie jest rozmowa na telefon. Biorę te antybiotyki a w ten pt. na kontrole..tzn. na kolejny posiew . Na pewno wam zdam relację co i jak! Widzę ze na tebeli jestem ostatnia :) Buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja nie mogę spać... :( Śniły mi się jakieś koszmary - oczywiście wszystko związane z tym, że nie mogę urodzić. Wiedziałam , że to oczekiwanie jest najgorsze , ale nie sądziłam , że będzie tak kiepsko wpływało na mój stan emocjonalny. M stwierdził wczoraj, że jestem nie do życia. W nocy kilka skurczów - potem wszystko ucichło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie jak widać nadal cisza. Czuję, że główka jest już bardzo nisko i jak siedzę, to czuję dyskomfort i nie mogę pozbyć się myśli, że siedzę dziecku na głowie. Ale co z tego, skoro akcja nie rusza.. A co słychać u rozpakowanych listopadówek? I gdzie podziała się Kasiek1989??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....NICK........TERMIN.....DZIECKO.........WAGA..... ... WZROST.....SN/CC Mama_bąbelków..12.10......Jakub/Jeremi....2160/183 0......48/47......SN Erka................21.10.......Lenka............2700... ............53......CC Julianna_Szcz.....21.10.......Aleksander.......2900. .............52........CC iza188............27.10... Hania/Zosia.....2200/2020 ..........50/48..... CC Nicol90.............27.10.......Filip.................... ........................ Agatka87...........31.10.....Majka.............3180...... .. . ..........CC Miniaczek25........04.11.....Nikola.............3100..... .........49.......SN xdaisyx.............05.11......Michał..........3670.....55........CC moonia .........10.11.11......Amelia.......2960.......53........SN agnieszkaj10......11.11.11....Julia.......3350g.....55... .....cc kasiuleczka99.....14.11.11...Mikołaj.....3500.....56.... ...SN Ania23 LB..........21.11......Alicja........3270......53........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett. - Kasiek1989 może już urodziła i ma masę zajęć. Dziewczynom które już urodziły dni mijają szybko - tylko nam oczekującym wszystko się ciągnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mnie cala noc czyscilo i myslalam ze wyjda ze mnie wszystkie flaki :/ ale procz wizyt w kibelku cisza.... Bolal brzuch ok 1 w nocy, wlaczylam tv, chwile obejrzalam wylaczylam..poszlam spac. O 6 znowu to samo... i tyle...czekam dalej. Niby olejek mial dzialac jesli "od dolu" jest wszystko gotowe-rozwarcie, skrocona szyjka czy skurcze, a jesli wszystko zamkniete to olejek nic nie pomoze. No, a u mnie cholera przeciez szyjka skrocona i rozwarcie! wiec czemu jeszcze nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 - mi położna powiedziała , że olejek u niektórych działa jak środek przeczyszczający - więc może u Ciebie tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - ja weekend latałam do wc i to bez olejku, tłumaczyłam sobie że może to organizm się oczyszcza.. Ale się oczyścił i spokój. Joasia - oj ciągnie się, ciągnie.. A ja zdrzemnęłam się godzinkę i lecę do sklepu po jakieś czekoladki - córcia ma jutro urodziny i będzie częstować dzieci w przedszkolu :) A może tak mi się uda, że druga córa też się jutro urodzi? (pomarzyć zawsze można :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett. - to byś starszej córeczce prezent zrobiła :) Fajnie tak, dwie córy i wspólne urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka mi to bardzije wygląda na to, że Majka ma jakieś boleści a nie jest głodna. Ale pamiętaj, że karmić musisz na żądanie, tyle ile chce Mała:) moja Lenka raz zje 90ml, raz 110ml, a czasem tak ciumka po 50ml ;) spróbuj dać więcej i zobaczysz, ale jak się pręży, stęka i tak "gniecie" to bardziej z powodu kupki, mi położna mówiła, że takie maluszki często chcą zrobić kupkę, ale im bardziej chcą tym bardziej nie mogą, bo zaciskają zwieracze zamiast rozluźnić i to właśnie je bardzo męczy, u nas tak jest, trzeba przeczekać, my jeszcze podajemy espumisan, Lenka pije herbatkę z wodą koperkową i raz jest lepiej a raz gorzej... musisz i Ty popróbować co przyniesie ulgę Twojej Majce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×