Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

kiedys dzieciom dawalo sie p[ierwsze inne potrawy w 3 mcu zycia i ja tak robilam ze starszymi i nie mam zamiaru tego zmieniac bo ktos cos wymyslil ,moj sredniak jadl w 4 mcu warzywa na parze z mieskiem i uwoierzcia zajadal sie tak ze zmeczony zasypial z pelnym brzuszkiem.do dzis kocha smakowac nie zeby jadl duzo, on po prostu probuje nowe smaki jada mniej ale czesciej,jest szczuplym lakomczuchem hi hi kocha krewetki w chili sery plesniowe szpinak brokuly i brukselke jada wszystko! a starszy ...jemu dawalam pozniej(w 5 mcu) bo byl na piersi do 9 mca i do dzis wybrzydza a jako niemowlak nie chcial naswet sprobowac jak cos mu zasmakowalo to jsadl to na okraglo. nie chce zeby chlopaki tez tak mieli wiec zaczelam rozszerzac diete. wybaczcie brak duzych liter i znakow ale pisze z kubkiem na reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na obecną chwile mam 450 i tak chociaz tyle :) mój syncio zaczął wcinać też jak miał 3 i pół i teraz tak samo zrobie z córcią syncio pierwsze rosołek i pogniecion marchewke jadł i jak miał prawie 4 ( tydzień brakował) danonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała tez za pare dni skończy 3 miesiące i będe próbowała jej już dać jabłko i soczek mam sokowirówke więc będziemy działać :) już nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko i inne owoce na poczatek daje ze sloiczka ale warzywa tylko na parze mojej roboty! jajka mam wiejskie mieso jak sie postaram tez nawet krolika :) tylko cieleciny musze poszukac bo w niewielu sklepach ja maja. Aniu 450 to niezle ja na dwojke mam zasadzone 640...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam dobrze przygotowana.... prawda jest ze od poczatku jak mi zasadzili alimenty to mu jeszcze nie podnioslam, moze kiedys narazie nie mam takich planow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia83
Witam mamy skarbów które mają napięcia mięśniowe, jak je rehabilitujecie, vojtą czy bobathem ja zaczełam vojtą i są super efekty. 4x dziennie + masaż, Mam troche dosyć ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciaa a powiedz mi czy dostaś w rossmanie ten domol do butelek?? bo u mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia83
Nicol-ja uciskam punkty na klatve piersiowej ok 2 palce pod sutkiem-głowa musi być w lini środkowej ciała tzn nosek-broda -pępek w jednej lini. Tak uciskam przez 15 sekund 2x po karzdej stronie. Dziecko wtedy robi rowerek.przed ćwiczeniami masuje plecki. A ty jak ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka dostałam ,ale moze u Ciebie chwilowo nie ma i bedzie bo to chyba tki ich produkt wiec powinni miec! Własnie co do mleczka z rossmana przeanalizowałam etykietke z niego i porównałam z bebilonem i jestem miło zaskoczona wszystkich witaminek,białka itd ma wiecej niz bebilon...daje je synkowi i wszystko jest oki,kupka ładna i chyba mniej ulewa niz po bebilonie...gdzies na forach czytałamn ze słabo sie rozpuszcza sa grudki itd ja nic takiego nie zauwazyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje z niewyspania
karolcia mam pytanie do Ciebie: rozumiem, ze wczesniej Twoj synek byl na bebilonie? Moja coreczka tez jest na bebilonie ale planuje zmienic jej mleko na to z rossmanna wlasnie, tylko sie zastanawiam czy trzeba stopniowo przechodzic na to mleko? Czy moge od razu, bez mieszania z bebilonu przejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia u nas tez super,co do zmiany mleka ja przeszlam od razu i nie bylo zadnych problemow ale mozesz mieszac 1 posilek z 1miarka nowego mleka 2 z dwiema itd zeby dziecko przyzwyczailo sie do innego niz przeslodzony na maksa bebilon smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m wlasnie kupil pieluszki dada w biedronce i zobaczymy jakie sa powiem wam ze przerob mamy ogromny az musielismy zmienic kubel na smieci na 1100l he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze pampersy ale dzisiaj teściowa małej kupiła dady 3 gdzieś czytałam że są gorsze od 2.. w wyglądzie nie widze różnicy sama nie wiem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy :))) nareszcie znalazlam listopadówki :))) mój szkrab ma 2,5 miesiaca ( 15.11) i chwilowo jest przeziebiona..;/ ale mam pytanko do was,bo widze ze tu o jedzonku,,a ja mam zapytanie p usypianie - jak usypiacie bobasy? bo moja zasypia przy piersi...ssie i ssie...usypia tez z pieluszka,ale potem dlugo nie spi... moze ktoras stosuje "usnij wreszcie?" bo cos slyszalam o tym...prosze o jakies opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje z niewyspania
mamo babelkow, dziekuje za informacje ;) Wlasnie tak myslalam, zeby nie przechodzic od razu na "to" mleko, tylko stopniowo, tym bardziej, ze mala ma dosc wrazliwy brzuszek. dziekuje raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi chlopcy tez maja wrazliwe brzuszki dlatego zmienilam mleko po raz kolejny... ja tez mam pampersy i zamierzam ich uzywac nadal ale w ciagu dnia mozemy uzywac innych tez bo naprawde dwoch panow zuzywa ich co niemiara:( lubie te z rossmana ale postanowilam sprobowac i dady bo ma swietne opinie ,nie rozumiem za bardzo jaka roznica miedzy 2 a 3 bo to ten sam producent jedno co to ze moze wiecej nasze dzieci siusiaja i trzeba je czesciej zmieniac.moi maja zmiane nie rzadziej nic co karmienie czyli co 4h i to jest maks w ciagu dnia a w nocy spia w pampersach od 20-5 rano. Co do usypiania nie pomoge bo moi po kapieli i mleku sami zasypiaja w lozeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tojest jak sie pierwsze dziecko ciut rozpusci i na wszystko sie oko przymyka :D potem sie cierpi :P ale tak to jest - pierwsze najukochansze a rodzice sie łudzą,ze samo wyrosnie z ich nawykow :P no nic,bede probowac stopniowo ja odzwyczajac od zasypiania przy piersi :D bo w koncu maz zapomni jak wygladam :D i jak to jest przytulic sie do kogos w nocy :D hie hie... a co do pampersow - Dada sa dla mnie np srednio dobre,,,moja mala na piersi ma rzadkie kupki i one nie wchlaniaja dobrze,,wszystko sie jej klei do pupy,,,wole Pampersa,ktory chłonie jak gąbka ( Premium Care to nowe z 5 gwiazdkami) choc cena jest wieksza,to wole te. a Dady raz na jakis czas na dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez dwa dni dawałam łyżeczke 2miarki bebilonu jedna babydream i potem zwiekszałam i synek ładnie zatolerwał to mleczko! My uzywalismy dady 2 teraz mamy juz 3 i roznicy nie widac w jakosci,one bardzo podobne do pampersa i o ile sie nie myle produkuje je ta sama firma...u nas tez pampersy schodza jak nie wiem moge zalozyc małemu i juz po chwili ma nasiusiane,ale chłopcy podobno wiecej siusiaja....ja zmieniam dosc czesto pampersy bo chłopcy łatwiej łapia bakterie w moczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusikk wypowiem sie co do usypiania... Kiedys jak moja corcia była mała kołysałam ja na rekach, oczywiscie zle zrobilam ale cóz pierwsze dziecko zawsze mozna bylo rozpiescic.. pozniej przestawilam ja na kołysanie w wózku. Potem znowu mialyśmy zmiane na zasypianiu samej w łózeczku a teraz to juz kladziemy sie równo z nia spac, bo niechce nam spac w łózeczku.. A teraz syneczka juz nie kolysze na rekach. czasami usnie mi przybutelce ale to rzadkość... a jak nie to klade go dop wozka czy lózeczka.. smoczek pieluszka i Mikolajka juz nie ma... takze sproboj dalej z ta pieluszka to bardzo dobra metoda... napewno ja juz nie chce kolysac synka bo wiem ze ciezko jest troszke dziecko oduczyc tego. sorki za bledy ale pisze jedna reką bo w drugiej mam synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze te dady jakos nie jestem do nich super przekonana no i za noic w swiecie nie odpuszcze pampersow premium care bo te drugie sa slabe:( i babydream z rossmana.Jako ze w dzien duzo czesciej sie zmienia pieluchy to mozna spokojnie stosowac te tansze (jesli nic sie nie dzieje od pupy strony ze tak powiem)a na noc te ktore dobrze chlona i izoluja wilgoc. My wszystko uzywamy hurtowo a jutro debiut z gotowanymi warzywami:) dxis ofiara padla marczewka z ziemniakiem hippa ale wiecie co czego by w te sloiczki nie wlozyli smakuje podobnie wiec bede znow gotowac i przecierac zawsze to lubilam i lubie nadal:) kupilam warzywa ze sprawdzonego zrodla i od jutra dzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusikk to mamy dzieci dokładnie z tego samego dnia :) czytam o tych waszych nockach i nie mogę się nadziwić... u nas to absolutnie niemożliwe! mały jada do 2h! Czasem prześpi 3 ale to rzadko. W dzień to samo z częstotliwością jedzenia. Nie jest grubaskiem, raczej jada mało a często... ja bym chciała chociaż te 4h a wy tu piszecie że do 5 nad ranem... Jak to robicie??? :) Mały jest głownie na piersi + 2x po 120 ml butelka (z czego jedna wieczorem po kąpieli) Nie wiem, może rzeczywiście dać mu kleik do mleka...? (teraz ma 2,5mies.) Ja czytałam "uśnij wreszcie" i parę punktów jest tam sprzecznych z "język niemowlaka" - chyba trzeba znaleźć swoją metą. Mi te książki pozwoliły powalczyć z małym żeby na noc i nocą usypiał w łóżeczku (wcześniej kołysałam go rekach przez chyba godzinę zawsze...) i to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka p
kobietki jak odgrzewacie mleko z lodówki ściągniete wcześniej laktatorem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w garnuszku z goraca woda tak jest najbezpieczniej:)wszystko tak podgrzewam :) Chlopaki wszamali warzywa z apetytem :) duzo chetniej niz sloiczkowe i po raz kolejny zastanawiam sie czego oni dodaja do tych sloiczkow ze marchewka tak barwi bo moja za chiny tak nie wyglada:) i bardzo dobrze bo te plamy ze sloiczkowych obiadkow nie bardzo chca zejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no widzisz mamo babelkow tak sie źle nastawiałaś na te dady i sie nie myliłaś :) u nas są ok ale oczywiście to nie to samo co pampers(które używam na noc i na wyjścia) byłam dzisiaj w biedronce i kupiłam huggies 99szt za 39,99zł dobra cena :) i w lidlu są nowe chusteczki "do dupki" 72szt za 3,99 więc cena też dobra i kupiłam na początek małej gerber jabłuszko i sok jabłkowy bo dopiero w przyszłym tyg będe miała owoce z dobrego źródła więc jutro debiut z jabłuszkiem już nie moge sie doczekać.. ciekawe czy jej zasmakuje :) uciekam bo zaraz przychodzą znajomi :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×