Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Hej:) troszke mnie nie było ale to z powodu tych upałów ... nie mialam siły na nic,ale teraz jest burza u mnie i w koncu mozna oddychac... Gratuluje iza córeczek:) u mnie ostatnio jakiś niepokój;/ nie wiem w sumie dlaczego ale mam takie kłucia w róznych miejscach brzucha,jak wstane gwałtowanie to juz wogóle ból taki ze zgieta w pół stoje....21.06 mam wizyte i czekam na nia z niecierpliwoscia bo chce wiedziec czy wszystko dobrze i wogóle... znowu męcza mnie bóle głowy dzwoniłam do gin to powiedział zebym apap wzięła no ale ile można tego apapu brać,staram sie pic duzo wody itd ale to nie pomaga;/ a jak u was?jak sampoczocie?brzuszki rosną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie średnio- pogoda+ samotność ( TŻ w delegacji), ale staram się zabić czas książkami i filmami. MACIE coś do polecenia :)?? Ostatnio odkryłam jak śmieszne wymiary przybrało moje ciało- nogi wciąż rozm. 36, biodra już 38, a żeby spodnie nie cisnęły mnie w brzuchu musi być 40 :P Ciężko znaleźć taką kombinację, więc dzisiaj kupiłam luźne spodnie lniane rozmiar M, z delikatną, szeroką gumką w talii, spodnie typu sindbadek, z gumką w kostce więc 3mam kciuki,ze da rade przechodzić w nich większośc lata ;)Poza tym poszukuje sukienek odcietych pod biustem w tym stylu: http://moda.allegro.pl/japan-style-dluga-szyfonowa-sukienka-1909-i1656792307.html http://moda.allegro.pl/japan-style-dluga-kwicista-sukienka-3003-i1656792302.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna - tych sukienek jest cala masa w galaxy, ostatnio widzialam;-) a ja wybieram sie do poznania bo w szczecinie H&M mama zamkneli a ja chce jeansy;/ i jak nie mialam brzucha to teraz zdecydowanie widac ciaze;-) i juz w poniedzialek ide do lekarza i mam nadzieje ze bedzie dobrze... ooo i remontujemy pokoj dla dziecka, tylko kurcze mamy problem z wybraniem koloru- niebieski jakos tak mi sie bardzo oklepany wydaje, macie jakies propozycje?? milego dnia dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit dnia
SweetMalenka13 nie mrtw sie 16 tydz to zdecydowanie za wczesnie abys czula ruchy ,wszedzie pisza ze 20 tydz to czas kiedy powinno sie juz odczuwac ruchy dziecka wiekszosc tych niby ruchow to czasami pracujace jelitka ;-) a mamusie jak to mamusie chca cos czuc...wiec glowa do gory :-) nie sugeruj sie tym ze inna cos czuje jesli serduszko bije to wszystko jest ok kazde dziecko jest inne. poczytaj :-) http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/ruchy-plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama...
no tak nie do konca ze jelitka ,ale prawda jest ze ruchy takie konkretne to rzeczywiscie kolo 20 tygodnia w pierwszej ciazy w kolejnych juz moze byc szybciej bo macica jest rozciagnieta to jedno a drugie mama juz wie czego ma sie spodziewac.ja tez poczulam w ostatniej ciazy kolo 15 tygodnia takie ze nie mozna ich bylo pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje. Czy na 100 % będą to dziewczynki to się dopiero okaże później. Jestem w 17 tygodniu, a lekarz powiedział, że jedna to na pewno dziewczynka druga też, ale potwierdzi dopiero 27.06. gdy będę miała robione II usg genetyczne. byłam zaskoczona, gdy od położnej dostałam już 2 reklamówki z próbkami. Mam już 2 malutkie butelki :) Uwielbiam taką pogodę: nie kicham, oczy nie pieką i mogę trochę normalnie oddychać i iść w końcu na spacer. Poza tym nie mam zawrotów głowy od tych upałów. Jeszcze może 1,5 tygodnia i będę miała nową łazienkę :) potem tylko gładź i panele w małym oraz panele w dużym pokoju. Partnerowi powiedziałam, że musi zdążyć w 3 miesiące, bo położna już zapowiedziała, że mnie położą dużo wcześniej do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.Iza u Ciebie dziewczynki a u mnie chlopcy i tez chyba bo ten jeden to bardziej a drugi hmmm musialby miec spora lechtaczke :) wiec chyba dwa chlopaki:) tez mi leci 17 tydzien i tez mam wizyte kolo 29 czerwca to juz polowkowe tak jak u Ciebie, co do pogody wczoraj juz bylo masakrycznie a potem lunelo i dzis jest zajefajnie chlodno swiezo az zyc sie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 'bulgotanie' czułam już 2 tygodnie temu, ale teraz, od tygodnia gdzieś, czuje wyraźne uderzenia, zawsze po jednej stronie, wczoraj gin potwierdził, że w tym miejscu są nóżki maleństwa, więc jestem pewna, że to nie jelita :):) No ale ja zawsze szczupła byłam jak szczypior, i dość wrażliwa na różne zmiany w organiźmie, więc jest duże prawdopodobieńsstwo, że to dlatego tak szybko poczułam :) w paru artykułach czytałam, że noworodki, i wczesne niemowlaki bardzo lubią kolory kontrastujące i mocne, czerwień, fiolet itp, w różnych kształtach, więc może warto pomyśleć nad jakimś wzorem na ścianie kolorowym :)?? ja dzisiaj będę dzwonić po gabinetach, żeby się zapoznać z cenami usg połówkowego u mnie w Szczecinie. Mój gin z nfz nikogo nie polecił, nie powiedział kiedy konkretnie powinnam pójść na badania, po prostu stwierdził, że należy zrobić takie usg między 18. a 22. tygodniem. i tyle;/ Dzisiaj pogoda o niebo lepsza niż wczoraj, wiatr dość chłodny, na dworze jasno i rześko, aż chce się mieć otwarte okna w mieszkaniu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszka Szcz
witam wszystkie przyszle mamusie. Ja mam termin na 11 listopada , to jest moje drugie dziecko , na Usg połuwkowe ide 28 czerwca juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) własnie wróciłam z zakupów,byłam w h&m mama i sa sliczne spodnie takie z podwyższonym stanem,kupiłam jedne dżinsy bo na taka pogode jak dzis to warto miec,maja tez super sukienki odcinane pod biustem i niedrogie 30-40zł a wybór spory:)wiec warto jechac:) My myślimy nad kolorem pokoiku dla synusia jakis zielony ładny albo żółty nie chce niebieskiego bo jest taki zimny i oklepany moim zdaniem,ale sa gusta i guściki.... Martuszka Witaj:) Mama babelków gratuluje syneczków:) u mnie dzisiaj duzo chłodniej więc odzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak opisujecie te wszystkie ciuchy w h&m dla mam, ale kurcze... do Poznania o wiele za daleko, zwłaszcza, że ani ja, ani mój TŻ nie jesteśmy mobilni.... Może dałoby radę jakoś się dogadać z którąś z Was, mieszkających w miejscu gdzie jest dział dla mam, co do zakupu i przesyłki?? A może jest gdzieś strona h&m mama z opcją wysyłki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna- z tego co wiem to u nas w molo nie dlugo ma byc ten dzial, ale nie wiem kiedy dokladnie, a ja nie czekam tylko dlatego,ze w planie mamy ikee i przy okazji h&m. ale jakby Ci cos na stronie wpadlo w oko daj znac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki widze ze toczy sie dyskusja o h&m mama ja wlasnie zlicytowalam jeansy tej firmy za cale 26zl :D podobno niewiele noszone bo lezala a kupila je w listopadzie:) radoche mam jak dziecko bo szkoda mi wydac dwie stowki na spodnie na 4 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie z h&m kosztuja
ok 80zl jeansy 60zl z bawaelny alladynki rewelacyjny material sa tez krotkie wszystko modne i kobiece a nie jak te na C&A koszmar fasony z przed dekady materialy kiepskie i wyglada sie jak jeden wielki koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zaglądać na allegro bo można złapać tanio ciuszki zwłaszcza spodnie..trzeba mieć tylko cierpliwość i zaglądać co jakiś czas. Na stronie gumtree.pl też kiedyś można było tanio kupić ale teraz coś kiepskawo..:) polecacie może jakies jeszcze strony? Pogoda koszmar,ja znowu źle sie czuje w taką pogode bo jestem senna i nic mi sie nie chce:/ wole upały,ale to mój organizm je poprostu toleruje,jak byłam na Krecie to wszyscy zdychali w pierwsze pare dni a ja latałam po oklicach,i plażach..w 4o stopniach..taki mam organizm poprostu:)Nic tylko uciekac do ciepłych krajów :D A propos filmów ja siedze teraz nad "Czas Honoru" i zaczełam drugi sezon..jestem pasjonatką 2 wojny światowej i wojennych filmów i wałkuje jak tylko mi jakiś wpadnie w rękę..nie wspomne o książkach..kocham.. A z takich normalniejszych.."Woda dla słoni" oglądałam ostatnio..fajny..z ciekawości go obejrzałam bo Pattison tam gra i od razu ściągnełam z nim "Remember me" też dobry film ale z typu trudniejsze bo zaskoczył mnie na końcu :/..nic wiecej nie powiem:) No dziewczynki..rozpisałam się..ugłaszczcie brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Julianna oczywiście że brzuszek coraz większy, dziś nie zapięłam się w dżinsy, w które przed 3 tygodniami legalnie się mieściłam. Brzuch mam taki jak w 1 ciąży pod koniec 5 miesiąca, a to dopiero 4. Byłam wczoraj u gina, niestety Dzidziuś nie chciał się ujawnić, no cóż, poczekam. Najważniejsze, że zdrowy. I coraz częściej go czuję, bulgotki całkiem wyraźnie, a ostatnio nawet nieśmiałe kopniaczki, to jednak prawda że w 2 ciąży czuje się ruchy wcześniej, w 1 ciąży pierwsze ruchy poczułam dość późno, bo na przełomie 19 i 20 tygodnia. Oj też będę musiała się wybrać na poszukiwanie ciążowych portek. Mam jeszcze 2 pary dżinsów z 1 ciąży, tylko muszę je zwęzić, bo są dzwonowate, a ja źle się czuję w rozszerzanych spodniach. A pogoda się zepsuła, ochłodziło się, człowiek narzeka na upały, ale jak pada i wieje to też niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie gadajcie tylko pokażcie brzuszki :) Przyszłe mamusie ze stycznia 2012 na pewno z chęcią zobaczą jak to wygląda między 15 a 19 tc :D Troszkę się martwię, bo ostatnio waga mi stoi od 2 tygodni 56 kg i ani rusz dalej:( No ale przez te upały nie miałam w ogóle apetytu a zmuszenie się do posiłku kończyłam biegiem do wc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby któraś chciała moge cos tam kupić w h&m bo u mnie jest i przesłać tylko musiałabym wiedziec co konkretnie,rozmiarek i nie ma problemu:) Mój brzuszek urósł dużo i strasznie swędzi boję sie ze to objaw wychodzących rozstępów;/ Czasami widzę ze jest taki "krzywy" jaby z jaednej strony mniejszy z drugiej większy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może czy w ciąży można brać rutinoscorbin? bo mi strasznie pękaja naczynka na udach i niezbyt ładnie to wygląda a wiem ze rutinoscorbin pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam ze lepiej nie brac bo ma za duzo czegos tam. Ale moge sie mylic. Co do roztepow to swedzenie to objaw, alw nie musi to oznaczac tyllko tego. Ja mam wielgachne rozstepy juz;/ niedawno zaczelam sie smarowac kremem dla mam-zobaczymy czy pomoze. A brzuszek tez wieeelki urosl-moze w ciuchach nie widac az tak, ale na basenie juz owszem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam kremu od 3ms...narazie nie widac zeby wyszły i mam nadzieję ze nie wyjdą....dzisiaj w tramwaju jakis młdy chłopak ustąpił mi miejsca więc widać brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi moja kochana siostra nakupowała ciuchów w ciucholandach :) mam 3 pary jeansów, kilka tunik,2 sukienki, spódniczkę jeansową :) i to ciuchy jak nowe a dużo ładniejsze niż w sklepie! Fajnych frm heppy mum, next itd... :) ja tam nie potrafię nic znaleźć ale moja siostra to specjalistka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozazdrościc siostry:) ja zawsze wchodze z wielkim zapałem do jakiś lumpeksów itd ale nic nie znajduje i kończy sie na tym ze kupuje w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Dawno mnie tu nie było ostatnio brak czasu:) Widzę że dużo piszecie o h&m to radzę się wstrzymać na chwilę z zakupami tam bo za niedługo będzie wyprzedaż także możecie kupić te same rzeczy dużo taniej.Wiem bo tam pracuję tzn teraz jestem na l4 :) Sama czekam z niecierpliwością mam nadzieję że przecenią coś fajnego i przede wszystkim jeansy choć z tym może być problem:( Co do ciucholandów to też często odwiedzam znalazłam sobie jedne fajne spodnie ciążowe bardzo wygodne:) i parę tunik w ogóle nie zniszczone niektóre jeszcze z metkami za grosze.Ostatnio mnie pani w banku zaczepiła i się pyta skąd ja mam taką piękną tunikę;) Brzuszek mi też z dnia na dzień rośnie;) nie da się już nic ukryć.I wydaje mi się że też czułam ostatnio takie słabiutkie ruchy .Czekam na mocniejszego kopniaka od córci:) A rozstępów jeszcze nie zauważyłam ale zawsze po kąpieli smaruję się oliwką w żelu myślę że to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też żadnych rozstępów nie mam, jedynie w jednym miejscu pękło mi kilka naczynek, dziwne. Ale już znika :) Wiecie, zakochałam się w wózku :) Jest specyficzny, i większość uważa, że nie jest za ładny, ale dla mnie jest po prostu cudoooowny :) http://allegro.pl/wozek-babyactive-ballerina-skora-gratisy-i1657991312.html piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez wrzuce zdjecie;'p a co:D wczoraj musialam kupic stanik bo juz wszystkie za male. Rozmiar... uwagga! E! i co najlepsze-pod biustem mam za malo zebym mogla nosic E-tak powiedziala babka w sklepie. Najmniejszy to 85DD bo w skali Eto najmniej 90 E:( a ja pos biustem mam duzo mniej. Oto zdjecie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33ff9715ab716d27.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×