Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Cześć kochane;) widzę, że ostatnio wszystkie mamy jakieś bóle i dolegliwości...jakaś czarna seria się chyba zaczęła;( u mnie też nie najlepiej, wczoraj po południu zaczął mnie boleć bardzo brzuch na dole w lewym, boku, zjadłam no-sopę i nic, ból coraz silniejszy potem gorąca kąpiel i na chwilkę lekka ulga, a potem od nowa. dzisiaj rano też bolało, zadzwoniłam do mojego lekarza, pojechaliśmy z mężem do szpitala, byłam bardzo zdenerwowana, ból taki,że aż chodzić nie mogłam, myślałam o najgorszym, a tu okazało się,że wszystko jest ok, miałam baardzooo dokładne usg, sprawdzili mi nerki, wątrobę no i dzidzia ok, chociaż płci nie rozpoznali;) no i na strachu się skończyło! lekarz powiedział, że jestem bardzo chuda, póki co brzuch mam malutki i teraz macica się gwałtownie rozciąga i stąd te bóle! dzidziuś teraz zaczyna coraz szybciej rosnąć, mam nadzieję, że nie wyjdą mi rozstępy od takich nagłych skoków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) dolegliwosci powiadacie-mnie wyszly zylaki na nogach na wargach sromowych i bola straszliwie:( juz w drugiej ciazy wylazly ,ale po porodzie zniknely bo to od ucisku dziecka ,a ze teraz maluszki sa dwa to wyszly wczesniej, biore leki we wtorek mam wizyte u naczyniowca zobaczymy co wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych bóli to też to jakiś czas temu przerabiałam... Strachu się najadłam ale samo na szczęście przeszło po 2-3 dniach..:) Mam pytanie. Ma któraś z Was już "mleko"? Za ok 3-4 tygodnie pójdę na usg 3/4D tylko jeszcze muszę podzwonić...:/ Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) u mnie też czasami boli ale w podbrzuszu jak leże zaraz koło kości łonowej twarde tam takie jest, myślałam że coś nie tak a to tylko dzidzia sie tak rozpycha :) ja mam też pieska "bunia" sie wabi . Kundelek wzieliśmy ją z miotu najmniejsza najwątlejsza no matka ją odtrącała więc wiecie długo by nie pożyła bez mleka matki . Zawsze śpi z kimś na łóżku a zimą jak rano wstają do pracy to po kolei z łóżka do łóżka sie przetransportowuje gdzie ktoś jest i ciepło :) wózek mam 3 typy. Łóżeczku koło września kupie teraz stoje z zakupami dla dzidzi. Obecnie szaleje z weselem maskara jakaś normalnie. Dobrze że można robić te pasemka bo bym wyglądała jak siódme nieszczęście w tych odrostach :D u was dziewczyny bóle różne a pomyślcie co później będzie ale będziemy wtedy stękać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, a macie czasem rano takie wrażenie jakby brzuszek zmalał? Mi koło popołudnia robi się jakby większy, bo ja wiem, lepiej nawodniony czy co :D? po nocy zawsze mam dziwne wrażenie jakby troszkę się skurczył.... :P Ale pewnie to tylko moja paranoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak rano wstaje mam taki jak w 6 miesiącu a wieczorem tak napompowany że aż ciasno :) nie martw sie to nie jest nic groźnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie może to i siara...:) sie troszkę przestraszylam bo myślałam że to się pojawi kolo 30-35 tyg a nie w 16... A co do brzucha to też tak mam... rano to prawie nie widać że tam ktokolwiek mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny z lozeczkami? macie jakies na oku? stawiacie na drewniane czy turystyczne? bo ja np. chce zakupic turystyczne, w razie przeprowadzki czy zostawienia dziecka z dziadkami latwiej przeniesc niz taszczyc takie drewniane, no i na wyjazdy sie przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, wlasnie. Turystyczne-o takie samo mi chodzilo:) i porownujac ceny to drewniane jest o wiele drozsze, ale znowu te wszystkie baldachimy itp. sa takie przesliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moim zdaniem tradycyjne bedzie wygodniejsze i przede wszystkim jest o niebo ładniejsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny postanowilam do was dolaczyc gdyz tez podziewam sie dzidziusia na poczatku listopada...pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można kupić 2. Do domu takie "wypasione" a na wyjazdy turystyczne za 100-150 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście te drewniane jest śliczne,w ogóle oglądałam na allegro różne wzory i ma swój urok.. ale moja siostra kupiła te turystyczne i wszędzie z nim jeździ jest bardzo praktyczne,poza tym na tym zdjęciu nie widać ale jest spore:)..a jak sie składa to wszędzie się mieści:)mała ma teraz 8 miesięcy i lata sobie po tym łóżku i bawi się tam..i lekkie jest niesamowicie..:) Ja sama nie wiem co wybiorę..też pienieżnie trzeba być do tego przygotowanym, bo chyba najdroższy z tych wszystkich przyjemnosci jest wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie:) U mnie z tym brzuchem jest tak samo rano miękki i mniejszy a im bliżej wieczoru to twardnieje i jest większy taki nadęty.A na dodatek też dokuczają mi te okropne żylaki na nogach z resztą ja to mam genetycznie po moim tacie już przed ciążą miałam i lekarz mi powiedział że teraz to będzie coraz gorzej niestety.Muszę dużo odpoczywać z nogami do góry zastanawiam się nad zabiegiem po urodzeniu.Coraz częściej mam bóle w dole brzucha:( ale nie biorę tabletek wolę przeleżeć poczekać aż mi przejdzie. Ja myślałam o drewnianym łóżeczku do pokoiku a koleżanka mi obiecała pożyczyć kołyskę do sypialni.Podobają mi się też te łóżeczka dostawiane do łóżka co mają tylko z 3 stron szczebelki:) My też mamy pieska Maksia ( 7-miesięcznego goldena retriwera).Bardzo się do niego przyzwyczailiśmy i nie wyobrażam sobie żebym mogła go porzucić.Tylko trochę się boję jak on zareaguję na dziecko bo na razie jest na pierwszym miejscu a jak przyjdzie dziecko to się mu nie będzie poświęcało tyle uwagi .Byle się nie poczuł odtrącony przez co agresywny dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczęłyście już kupować ciuszki i akcesoria dla maleństwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Vega ma 10 miesięcy, jest rozpuszczonym, pełnym energii kundelkiem sięgającym do połowy łydki, masa góra 10kg. Z dziećmi nie miała dobrego kontaktu, niestety przez pierwsze pół roku mieszkała z nami i rodzeństwem mojego TŻ które nie umiało w ogóle zachowywać się przy psie, 10 letnia dziewczynka nie raz dała jej popalić, gdy byłam w pracy i teraz ma awersje do dzieci, ale jestem przekonana, że w tym wypadu będzie to zupełnie inna historia :) Ja ostatnio mam bóle przy schylaniu się lub podnoszeniu nóg, zakłądanie skarpetek itp skutkuje takim bolesnym kłuciem w podbrzuszu, więc staram się unikać schylania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na tą chwile troche ciuszków w rozmiarach 56-62, buciki, skarpetki, rożek, termometr wodny, i na razie to by było na tyle:) póki nie poznam płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mnie niestety bóle tez nie omineły;/ dzisiaj rano miałam takie kłucia w okolicach pępka,ale przeszło samo i jak narazie jest ok... Ja rano wogóle nie wyglądam jakbym w ciąży była, ale jak zjem sniadanko itd to zaczyna rosnąć i wtedy jest ogromny... Ja kupię łóżeczko turystyczne bo dla mnie jest praktyczniejsze,wszędzie mogę zabrać a dosc dużo podróżujemy no i mozna z niego miec później kojec dla maluszka także fajna sprawa...chce takie z przewijakiem i jakąs półeczka na drobiazgi:) Co do wózka to cały czas byłam za wielofunkcyjnym ale ostatnio tak myslelismy ze narazxie kupimy tylko gondole z nosidełkiem, a spacerówke kupimy na wiosne sobie jakas leciutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wanienke, zestaw startowy butelek z aventu,troszkę ciuszków,buciki...ale czekam az pojawia sie jakies cieplejsze ciuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to chyba jest z tymi brzuszkami, u mnie też rano mniejszy. Ja łóżeczko kupię raczej coś takiego: http://allegro.pl/lozeczko-sosnowe-tymon-mis-4-kolory-materac-i1645302488.html chociaż zastanawiam się też nad łóżeczkiem, z którego można potem zrobić tapczanik. Muszę jeszcze pomyśleć, jak to zrobić, bo Dzidziusiowi przypada najmniejszy pokój, w którym wiele się nie zmieści. Zresztą i tak przynajmniej przez pierwszy rok będę spała z maleństwem w pokoju, więc oprócz łóżeczka i mojej wersalki zmieści się tam jeszcze komoda, oprócz tego jest szafa wnękowa...i tyle. Ja jeszcze prawie nic nie kupiłam. Zakupy takie jak wózek, fotelik czy wanienka mam z głowy, bo zostały po córci. Też wolałabym poznać płeć, więc z ubrankami się wstrzymuję. Jeżeli miałabym drugą dziewczynkę, to do dokupienia z ubranek będę miała bardzo niewiele, ale i tak pewnie sporo dokupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my raczej kolo pazdziernika/listopada bedziemy robili zakupy... i tak prawie wszystko na allegro wiec nie ma problemu...:) Łóżeczko- kosz wilkinowy mamy więc za normalnym zaczne sie rozgladac gdy Mabedzie mialo ok 4 m-c. Duży kojec, wanienke na stelazu, fotelik-bujaczek i pare innych pierdół będe miała od szwagierki wiec juz pare rzeczy odpada z listy zakupów...ufff Ale i tak i tak sporo zostało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.gg.a
co do wyboru lozeczek, to ja mam oba i drewniane i turystyczne (mam 9miesiecznego synka no a teraz mam termin tez na listopad) wiec moge powiedziec z mojego doswiadczenia ze maly spi caly czas w turystycznym, na poczatku uzywalam zwyklego ale pozniej zaprzestalam bo maluch ciagle obijal sie o szczebelki (jest bardzo rucliwy) a teraz nie wyobrazam sobie go zostawic w takim drewnianym bo nauczyl sie wstawac w lozeczku ale i czasem oczywiscie sie przewraca i tutaj siateczka nie robi mu zadnej kzywdy, pozatym nie wystaja mu nozki jak to bywa przez drewniane szczebelki jak dziecko poprostu strasznie sie kreci nawet jak spi, tak ze ja polecam turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlett piękne wybrałaś to łóżeczko chyba sobie kupię takie same:) Takie zdobne z tym słodkim misiem jeszcze fajne tam są z szufladą na dole zawsze miejsce na dodatkowe graty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×