Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

http://www.mamanazakupach.pl/jreviews/Strefa+taty,+mamy+i+mamy+karmiacej/akcesoria+mamy+karmicej/poduszki+do+karmienia_c54_m57/ Lusiunia-tu jest cos takiego. Mamo bąbelków-znajdziesz tu poduszkę do karmienia bliźniąt. Dobrej nocy dziewczyny. Ja mam dzisiaj raj-mały spi,córka na imprezie ,mąz na wsi a ja mam komputer dla siebie:) Miałam sprzatac ,ale planuję tylko nakarmic psa(doga niemieckiego) i szaleje przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje za pomoc:) ta długa mnie zaintrygowała bo do spania podobno super:)i potem właśnie polecana jest do karmienia:))))))) dzięki Owca jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) kochane dziecko z tego mojego siostrzeńca taki grzeczniutki spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Troszke mnie nie było bo bylismy nad morzem:) pogoda taka sobie,ale odpoczełam no i objadłam sie goframi:D Widze ze pisałyscie o karmieniu...ja kupiłam sobie zestaw butelek z aventu i teraz zamówiłam jeszcze reczny laktator z aventu który jest z butelka wiec przed wyjscie czy cos zawsze mozna odciagnac pokarm i bezstresowo nakrmic maluszka...ja raczej publicznie karmic nie zamierzam bo dla mnie tozbyt intymne,ale nie mam nic przeciwko jak widze kobiete karmiaco w centrum handlowym itd kazdy ma swoje zdanie... Przed wyjazdem byłam na zakupach no i pokupiłam pelno ciuszków w smyku bo akurat były przeceny:)poszalałam:D Lusiunia ja niedawno kupiłam sobie taka poduche ze teraz na niej spie a potem maluszek moze w niej lezec albo do karmienia sie przydaje...na poczatku nie mogłam sie w nije ułozyc ale teraz juz jest ok i bardzo mi sie przydaje, tylko trzeba miec wieksze łózko bo mozna sie nie zmiescic z mężem plus poducha hehe a tak wogole to znowu mam problem bo dotalismy zaproszenie na wesele na 26.08 i nie wiem w co sie ubiore z tym brzuchem;/ ehhh Miłego Dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i bym zapomniała wyczytałam w "mamo to ja" ze 6-7 sierpnia w Poznań Plaza jest jakis dzien dla kobiet w ciazy i mozna sobie zrobic za darmo usg i usg 4D takze te które sa z Poznania i okolic moga podjechac zobaczyc maluszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) ja dzisiaj mialam jakas msakre w nocy....nie moglam zasnac przez zgage!!!!tak mnie pieklo w przelyku, ze myslalam ze oszaleje, a dzisiaj tojuz koniecznie wybieram sie do apteki po jakies tabl. bo nie dam rady...czego bym sie nie napila, albo nie zjadla to piecze!! :( jedyne z czego sie teraz ciesze ze moje dziasla doszly do siebie:) wczoraj bylam z mezem na festynie:) tylko ze jak chcialam sobie troche potanczyc, to jak za mocno mnie obkrecał to brzuh mi sie robil taki jakby sciagniety, i troche bolalo, wiec dalam sobie spokoj:) przynajmniej moj syn lubi muzyke disco polo:) a szczegolnie zespol BOYS :) hehe przekrecal sie prawie do rytmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zgage najlepsze jest mleczko;-) mi pomaga od razu, zreszta tabletki dozwolone w ciazy na zgage rowniez sa na mleku, wiec lepiej od razu po nie siegnac. szklaneczka i po 5 minutach zgagi nie ma;-) migdaly rowniez sa polecane- ale to za duzo kalorii i jakos efektow rewelacyjnych nie ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
A mi najlepiej pomaga na zgagę cola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wydaje mi sie czy ktoras z was pisala o wizycie u lekarza bolu i skurczach i ze lekarka stwierdzila ze to wzdecie szukam tego wpisu ale nie moge znalezc:( mnie chyba to wczoraj spotkalo uwierzcie balam sie jak nigdy brzuch twardy skurcze co chwile i bol podbrzusza,balam sie ze szpital nas nie ominie ale wzielam magnezu podwojna dawke i dwie no spy i rano bylo ok wiec podejrzewam wlasnie problemy gastryczne:( ale sie przerazilam naprawde! Dziekuje za linka do poduchy chyba kupie taka dluga 170cm do spania i do karmienia jest tak duza(wieksza niz ja cala) ze i blizniaki dam rade nakarmic oba naraz:D http://www.poranekbaby.pl/produkty/pokaz/1896/poduszka-do-karmienia-170cm-kod.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
owca na manowcach właśnie boli mnie z tyłu czasem to jest taki przeszywający ból aż do pachwiny, na ostatnich wynikach pH moczu mi trochę za wysoko podskoczyło i miałam pić dużo wody i brać wit. C, witaminę łykam i wody staram się pić dużo ale chyba coś mi się pogorszyło skoro ta nerka mi tak dokucza... Najgorsze jest to, że nie mogę leżeć na plecach bo mnie boli wtedy i muszę leżeć na lewym boku a wtedy jakoś mało moja niunia się ruszą najlepiej wirga jak leże na plecach :) ja też się zastanawiałam nad tym rogalem ale małym do karmienia tylko ale sama nie wiem jeszcze zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Długo mnie nie było i musiałam nadrobić zaległości, fajnie że już coraz więcej z Was zna płeć. Co do zgagi, to też od czasu do czasu się z nią zmagam, mi też pomaga mleko, a cola wręcz przeciwnie, mam wrażenie jakby potęgowała zgagę. Wczoraj wybrałam się do sh i nakupiłam śpioszków, bodów, bluzeczek z długim rękawkiem... A wszystko jak nowe, po 1-2 zł :D Piszecie o twardniejącym brzuchu, ja też ostatnio to u siebie zauważyłam, ponadto szybko się męczę i brzuch mnie pobolewa po każdej zwykłej czynności typu wieszanie prania czy zmywanie. A mała jest strasznie ruchliwa, bardziej niż starsza córcia, nieraz jej kopniaki są aż bolesne. Ale już połowa za mną :) Dziewczyny Wy też tak objadacie się ogórkami kiszonymi? Ja zrobiłam kilka słoików i ledwo się ukisiły, zaczęłam je podjadać i już mało co zostało :D A poza tym to czuję się gruba i ociężała, jak naładuję aparat to wrzucę nowe zdjęcie brzucha - wg mnie jest już wielki, w 1 ciąży nie rósł tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi właśnie jakby stanął w miejscu brzusio, niby po ciuchach widzę, że powolutku robią się coraz ciaśniejsze, ale nie widzę różnicy w wielkości między nim teraz, a np 2 tyg temu... I dzidzia tez różnie szaleje, czasem kopie cały dzień, a czasem cały dzien jest spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna ładny masz brzuszek, taki zgrabny. Ja chyba mam większy, a mam termin na koniec listopada.. Oj coś mi się wydaje, że znów przytyję za dużo. A co do kopniaków, to mimo że czasem są aż bolesne, to jednak wolę je czuć, bo wtedy wiem, że mała ma się dobrze :) Kiedyś pół dnia był spokój i trochę się zaniepokoiłam, bo nie czułam nawet jej obracania się, ale po talerzu żółtej fasolki się obudziła:) A ostatnio mam dylemat co do imienia. Miała być Aleksandra, ale zbyt popularne, myślałam też nad Nataszą, ale mąż się trochę krzywi, zastanawiam się nad Natalią, Kamilą i Kaliną, ale sama nie wiem. Bardzo podoba mi się Anna - uważam, że jest proste i ponadczasowe, ale mąż marudzi.. A jak u Was z imionami, wasi faceci też marudzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Julianna ja niby też nie widzę czy brzuszek większy ale faktycznie po ubraniach to widze np jeszcze tydzień temu mieściłam się w spodnie dzisiaj jak je włożyłam to już ciasno... scarlett u mnie tez batalia o imię jest jak coś wymysle to maz sie krzywi a jak on coś wymysli to mi jakoś nie podchodzi także nie wiem co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia masz może jakieś dokładniejsze info czy w gazecie byla tylko taka wzmianka na temat usg w plazie? Dziewczyny nie przejmujcie sie za bardzo tym twardniejacym brzuchem bo w wiekszosci przypadkow nic sie zlego nie dzieje... wiem to z wlasnego doswiadczenia... właśnie na groupon.pl kupilam sobie kurs przedluzania rzes za 99 zamiast za niecale 1200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
can do to jest jakas akcja "szczesliwa mama=szczęśliwe dziecko" mozna skorzystac z porad połóżnej,dietetyka,podologa,fizjoterapeuty, nauka masażu niemowlecia,sposób układania w chuście,instruktaż bezpiecznej kąpieli...no i te USG 4D...tyle wyczytałam! Ja bym sie przeszła na to 4D ale mam wizyte na początku sierpnia u swojego gin a nie chce tez tak czesto robic,ale moze sie przejade i chociaz dowiem sie czegos ciekawego:) a w pestce jest Pepco to mozna zachaczyc na zakupy:) Dziewczyny co do imienia to u mnie jest dosłownie wojna bo miał byc Maksymilian ale mojemu nie podoba sie zdrobnienie Maks no to ja mówie ze moze Gracjan ale jemu sie nie podoba i narazie stanęło na Bartosz ale to nic pewnego...dla córeczki miałabym pełno pomysłow ale dla synka jakos trudniej znalezc cos ładnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 7.00 na nogach, wczoraj taka byłam zdezorientowana małą aktywnością malucha, ale pomyślałam, że może troszke muzyki go rozrusza, no i rzeczywiście zaczął pokopywać jak tylko coś puściłam z laptopa :) Najwidoczniej dojrzewa mi rozrywkowy dzieciak :) Wciąż niepokoje się tym, że brzuszek taki malutki, niby waga +9 kg ale jakoś w ogól etego nie widać, rozmiar brzuszka bez zmian, a chyba to właśnie tera zi waga i brzuszek powinny strzelić do przodu prawda? Wolałabym, żeby już teraz ruszył, niż w ostatnim miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcza9772
Hej dziewczyny Ja za dwie godz. ruszam na usg połówkowe, ciekawe czy dzidzia pokaże co tam ma między nogami, a z zakupami zaszalałam w sobotę z moim M, zakupiliśmy leżaczek taki: http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-kaczuszka-do-18kg-i1701725522.html?source=ob po okazyjnej cenie, daliśmy tylko 100 zł a jest nowiuśki, tylko pudełko było pod niszczone, kupiliśmy też łóżeczko turystyczne wzór nr 1 za 70 zł, też nowe, wydaje mi się trochę za ciemne ale mężusiowi się podobało i mnie namówił ; http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-2-poziomy-6-wzorow-i1699919695.html. W ostateczności stwierdził,że jak będzie dziewczynka to kupimy jaśniejsze a to odsprzedamy komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja cos od rana mam zly humor... tesciowa wczoraj kazala mi robic ogorki, i nawet mnie nie zapytala czy mam jakies plany, czy cos w tym stylu .. powiedziala tylko: jutro zrobisz oorki! az normalnie sie we mnie gotuje... i chyba nawet zrobie jej na zlosc i zrobie takie jakich ona nie je:) meksykanskie z chili:) hehe ale jeszcze zobacze bo nie moge sie nawet do sniadania zabrac a co dopiero cos robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
czesc mamuski ja niedawno wstalam wczoraj mielismy wyprawe do szpitala na izbe kolo 22 poniewaz straszny mialam bol prawej strony (nie brzuch) tak mnie skrecalo ze myslalam ze nie wytrzymam myslalam ze to moze od czekolady bo wczoraj jej sie troche duzo najadlam i moze to jelita przy okazji tego bolu musialam leciec do wc sie wykupkowac :) najpierw ten bol przechodzil i wracal a jak juz nie chcial przejsc to do szpitala!na oddziale zbadali usg zdobili i wszystko super z dzidzia i lozyskiem macica itd dali zastrzyk w pupe i kazali czekac pol h jak nie przejdzie to zostawia na obserwacji ale na szczescie przeszlo po 20min... a teraz czuje troche obolala ta prawa strone jakby mnie ktos wczoraj pobil aha pan doktor pytal sie czy mam problemy z nerkami ale nie mam i na karcie napisal ból kolkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba na poprawe humoru dostałam moja posciel i kombinezonik:) jest na prawde ekstra:) taki malutki i milutki:) az sie nie moge doczekac kiedy synusia w niego ubiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na poprawę humoru jest seria kopniakow, przynajmniej dla mnie...:) rekompensują wszystkie niedogodnosci! zaje***ste uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka cieszę się że wszystko dobrze się skończyło :) Kasiek a czemu teściowa dysponuje Twoim czasem? Nie chcę podjudzać, ale co innego prośba lub pytanie, czy mogłabyś to zrobić, a co innego komenda typu "jutro zrobisz cośtam". A ja miałam jechać z mężem po zakupy, ale nie jedziemy bo ząb go boli i czeka biedny jak jego dentysta otworzy gabinet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie dziwi ze tesciowa cos kaze. Ja bylam wczoraj w ZOO :D wkoncu, czekalam od kwietnia bo TZ nie mial czasu az w koncu sie udalo:D wrocilam strasznie zmeczona. A dzidzia caly wieczor kopala;) Jutro mam wizyte u ginekologa,zobaczymy czy bedzie i co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja własnie rozmawiałam z kumpela która rodziła 2 tyg temu i jestem przerażona:( teraz to juz wogóle boje sie na maksa porodu!!! poczytałam troche o tym zelu dianatal,słyszałyscie moze cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia a czym konkretnie kumpela Cię postraszyła? Nie bój się, przecież są kobiety, które rodzą raz-dwa, może akurat do nich należysz? :) O tym żelu słyszałam, że drogi i niekoniecznie pomaga, wg mnie to nabijanie kieszeni koncernom farmaceutycznym, ale może komuś pomógł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski;-) ja wlasnie tez sie o bolu nasluchalam, ale od poczatku ciazy jestem zdecydowana na znieczulenie, bo jakos prog bolu u mnie niziutki;-) o zelu czytalam, ale jakos nie wyobrazam sobie zeby mial tak cudownie pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
Ja podobnie jak w 1 ciąży będę miała cc tym razem ze względu na zakrzepowe zapalenie żył. I nie powiem ale cieszę się mimo wszystko. CC wspominam bardzo dobrze, mam nadzieję że teraz tez tak będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×