Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Pomarańcza - ty jesteś za to ambitna do bólu i co gorsza pełna niezaleczonych kompleksów. Dziewczyny, że też chce się Wam odpisywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
nie zostaniesz bo to taka norma ale KUPYWAC co to jest??? w jakiej szkole tego ucza??? to sie wynosi z domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co te pomarańczki obchodzi kto jest w ciąży, i czy ma 16 czy 67 lat;/ widzę, że kogoś tu zazdrość zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
z czytaniem tez masz problem jak widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
sory ale faceci nie chodza w ciazy a szczecin pozdrawia nadal🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlett. Właśnie mi się odechciało :) Proponuję zignorowanie, bo aż mnie głowa rozbolała, nie rozumiem, jaki sens widzą te " ęteligęty" pomarańczowe w zabijaniu czasu między końcem roku szkolnego, a początkiem w wypisywaniu pierdół na forum :) Jeszcze parę dni i zaczynam szał zakupowy :):) Już się nie mogę doczekać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
a bejbik wymysl malolatek na tym forum zaraz po fasolce i jej odmianach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na prawdę bardzo mi wstyd za tą osobę. Fakt, że znajduję się z nią w tym samym mieście po prostu mnie obrzydza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
te bardziej wyksztalcone pisza BEYBIK tez ladnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
gdybys wstawila tylko brzuch moze byloby trudniej cie rozpoznac ale to twoj wybor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to nie sądziłam, że faceci spędzają czas na babskim forum czytając wypociny o bejbikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas strasznie leje :o ale mój synek zadowolony za to. Wypróbuje swoje nowe kalosze :D minus tego taki że, jak dzieciaki u nas bedą na dworze to w te kałuże :o A po ostatnim razie nie szło doprać tych ubrań białe skarpetki już nie białe :) synka ubrania prałam 2 razy bo nie proszki , odplamiacze nie dawały rady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
nie bede denerwowal dzieci w ciazy 🖐️ zalosna dziewczyno w brzydkich majtach z malym brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też ostatnio strasznie kopie, a dziś w nocy podczas burzy to przechodziła sama siebie. Oglądałam przedtem na fakty na tvn, masakra co się podziało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Ci ze pomarańcz Ci "pojechał" z tymi brzydkimi majtkami i małym brzuchem, no ja normalnie bym sie załamala haha:) A ja właśnie dostałam telefon że żona kuzyna właśnie ma badania w szpitalu(jest tydzień po terminie porodu), więc może lada chwila urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna to nie ty powinnaś sie wstydzić tylko ta osoba. a pisze to wszystko bo faktycznie ma problem z zaakceptowaniem własnego wyglądu i sie czepia żeby zawyżyć swoją samoocenę :D e tam walić ją zazdrosne to to co zrobisz nic z zazdrości pewnie sie robi czerwona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz pierwszej wody
moze kiedys twoje dzieci beda sie wstydzic za ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja nieraz też nie mogę doprać ubrań małej, nawet jak nie skacze po kałużach, wystarczy trochę trawy na kolanach.. sweetMalenka - niedługo inni będą czekać, aż my urodzimy :D Mam nadzieję, że to szybko zleci, bo ciąża mi nie służy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetmaleńka mojemu kuzynowi sie dzisiaj urodził syn imie dali Marcel. Mnie się to imię zaraz z marcepanem kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu ,ale tu kolorowo:( Marcel to moj szynszyl:D i ta wersja ok ale Marceli juz nie. Mam nadzieje ze mozecie mnie rozczytac, bo ja tez nie uzywam pl znakow na klawiaturze ,z lenistwa po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett nie martw sie ja jeszcze przed tym jak sie dowiedziałam że, jestem w ciąży miałam w planach opalić sie bo wyglądam komicznie do połowy ciemniejsza a nogi białe jak mąka :). Normalnie mogłabym nimi świecić zamiast lampki w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... a poszlam tylko obejrzec film a tu takie ciekawe rzeczy. Julianna nie martw sie nie od dzis wiadomo ze Szczecin to miasto pustakow, wiec jakis poprostu sie na Ciebie uwzial. Chcialam tylko napisac ze ten gips do raczek i nozek widzialam w Smyku i Empiku;-) w kolorze rozowym i niebieskim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×