Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

wyniki sa w normie-nie popadajmy w panike. A dziewczyny, mam zamiar zaraz zrobic żele:) ale nie mam pomyslu co do wzorku, macie moze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie francuski zawsze ładnie wygląda :) eh no właśnie z tym zamknięciem w domu boże mój syn miejsca sobie znaleźć nie może. Normalnie żal mi sie go robi jak widze jak sie tak męczy biedny. Kalosze po wypadzie na działke mokre w środku :) więc musza wyschnąć . A ja dziewczyny plus mam po części taki że jak sobie napale to mam w domku ciepcio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że nie ma co panikować, ale dla kogoś kto nawet w trakcie 2 letniego nie jedzenia mięska miał książkowe wyniki, to taka niewielka różnica ( gdzie teraz jem mięcha sporo, łykam witaminki itd) jest niepokojący :( NO ale, zobaczymy co gin na to, w najgorszym pewnie dostane żelazo do łykania ;) Co do żelowania pazurków, bardzo mi się podoba kształt migdał, z frenchem, coś takiego : http://karolliinnaa.pinger.pl/p/16 lub troszkę ostrzejsze ;) : http://paznokcie.fm/galeria/zdjecie/266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliana ja miałam jeszcze gorsze wyniki i gin narazie dał mi ascofer 3*po 2 tabletki no i zobaczymy 8 czy mi sie poprawia te wyniki... magslom ja mieszkam praktycznie na granicy Poznania a Lubonia wiec mam 5 min drogi do factory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pazurków to ja zwasze robie frencha ale kwadratowe pazurki jakos tak najbardziej mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o wiele bardziej lubie kwadratowe. Jeszcze nie wiem co zrobic:d mysle nad frenchem ale tez nad brokatowymi koncowkami i..nie wiem:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos wole swoje pazurki, i przemalowywac je pod kolor dodatkow lub ubran, ale to pewnie dlatego ze kiedys kosmetyczka niezle spieprzyla mi paznokcie i dlugo musialam je odbudowywac... ale french faktycznie - ponadczasowy! Dziewczyny a ja mysle o przedluzeniu rzes, tylko czy teraz ma to sens i czy nie popsuje swoich? Macie jakies doswiadczenie i zdanie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) mogę dołączyć? Termin mam na połowę listopada... jak u Was przebiega ciąża?? Jak się czujecie?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam rzęski średnio gęste a chciałabym mieć taka firanke :) dzisiaj tak parzyłam na moj brzuszek i tak patrząc na mnie teraz to ja tak wyglądałam w 8 miesiącu w pierwszej ciąży :) Ja też robie kwadratowe ,ewentualnie dla zmiany lekko wystające za opuszek palców półokrągłe z francuskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bolą was już żebra mnie tak że aż dychnąć nie moge :o ale cóż trzeba pocierpieć dla szczęścia :) witamy serdecznie wśród listopadóweczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) żebra mnie jeszcze nie bolą ale brzuch często mi się napina :/ a jak na 6 miesiąc mam dość mały brzuszek. Na szczęście nasze maleństwo dobrze się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tą chwilę poza częstym bieganiem do toalety, zmęczeniem i rosnącym powoluteeeeńku brzuszkiem ( no i ruchami oczywiście) nie mam żadnych dodatków do ciąży - opuchnięć nóg, bólu żeber, siary, rozstępów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz leże i stękam bo normalnie na ten ból żeber wytrzymać nie moge . No ale ja jestem mała i większy brzuszek mi nie urośnie zreszta wkońcu sie zatrzymie ze wzrostem :)naszczęście piersi stoja w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rozstępów nie mam narazie ale mogą sie przed sam porodem ujawnić. Siare mam już od około 2-3 tygodni . Nogi puchną mi przeważnie wieczorem a rano wstame jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
ja tez rozstepow nie mam ale jeszcze wszystko przede mna :) nogi tez mi nie puchna dzisiaj u mnie cos cienko z jelitami tzn bola mnie i sie zalatwic nie moge od popoludnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie rozstępów, opuchnięć nóg, zgagi itp też nie mam... ale za to mam wilczy apetyt :) no i bardzo często odwiedzam toaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol90 z tą toaletą to jak wszystkie listopadóweczki chyba ja mam czasami tak że, co 10 min latam gorzej jak tak sie w mieście zachce ledwo z ubikacji wyjdziesz zjedziesz w galerii schodami w dól a za chwile znowu schodami do góry :D ja jak byłam kupić oliwke to sprzedawczyni opowiadała że, sie smarowała oliwka kremami i nic nie pomogło jej w 9 miesiącu tuż przed porodem wyszły ale mówiła że, miała okropne rozstępy że, widać było krew pod skóra :o i mówiła że, miała je wszędzie na brzuch piersiach i udach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt bieganie do łazienki bywa męczące ale chyba już się przyzwyczaiłam. Podejrzewam, że i mnie czekają rozstępy. Przed ciążą miałam niedowagę a teraz waga szybko rośnie- choć nie powiem przydadzą mi się te kilogramy :) obawiam się jednak ze skóra nie nadąży ale ważne by nasz Synek był zdrowy - co tam rozstępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xdaisyx rzęski super sprawa. Sama dopiero wczoraj zdjęłam...:) Jeśli sama tego nie robisz to polecam tylko i wyłącznie metodą 1:1, warte swojej ceny. Kępki są ok ale tylko jak masz już jakąś wprawę i robisz to sama bo inaczej się nie opłaca. Nie polecam tanich klejów bo są do niczego. A te co są dołączone do kępek to są tylko na 1 dzień... Co do pazurków to jak dla mnie tylko kwadratowe...:) Nicol- witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny synek :) no ja tam sie też nie przejmuje bedą to bedą kiedyś zejdą albo staną sie mniej widoczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nicol ;] u mnie jakoś nudnawo dzisiaj ale zrobiłam obiadek pierwszy od dwóch miesięcy, bo zapomniałam się pochwalić ale mogę już chodzić :D u mnie były ziemniaczki i oszukane gołąbki :) Jeśli chodzi o pazurki to osobiście też wolę kwadratowe :) A ciążowe dolegliwości to chyba tylko siara wczoraj zauważyłam, że jest, no i nerka ale nie wiem czy to się zalicza :) tak poza tym nogi nie puchną ale podejrzewam, że to dlatego, że mało chodzę, rozstępów póki co nie ma i tak to :) pozdrawiam brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie melduje w ten paskudny deszczowy dzien:) tez musialam dzis wyjechac po zakupy fuj co za pogoda.Piszecie o siarze ja mam juz dluuugo mysle ze z 1,5 miesiaca napewno:) w pierwszej ciazy dalo to duzo pokarmu moze teraz tez tak bedzie...mam nadzieje bo bardzo chcialabym karmic chlopcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powoli zaczynam szał zakupów na allegro :) Na tą chwilę wygrałam pare aukcji, odhaczyłam parę "kup teraz" i obserwuje 3 inne aukcje, mam nadzieję, że uda mi się je wygrać, bo ciuszki ładne, zadbane i na serio warte rywalizacji :) Np- kupiłam kurteczkę beżowo-białą z H&M za 9zł. rozmiar 62 :) NIby dla chłopca ,ale kolor uniseks w sumie, więc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kupiłam parę dziewczęcych ciuszków ale też staram się szukać unisex, bo to różnie w życiu bywa ;] mamo babelków oby ta siara dała dużo mleka bo będziesz go potrzebowała dla dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicol Witaj:) ja narzie nie mam rozstępów i mam nadzieje ze nie bede miec no ale naczynka mi strasznie pękaja i ten chole***rny cellulit!!!kupiłam sobie jakis krem z masażerem ale narazie efektów brak... nogi mi puchly ae tylko w upały,no i skurcze mnie łapia w nocy dzisiaj to miałam dwa pod rząd i myslałam ze oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego sie trzymam:) pamietam ze wtedy siara mnie wrecz zalewala, no teraz tak az mocno nie mam ale wazne ze jest:) zawsze to dobry objaw:)Ja narazie kupilam sporo wiec nie wchodze na allegro ,niewiele potrzebuje wiec poki co nie szukam ,musze wyposazyc chlopcow do szkoly ,a to nie beda drobne na waciki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicol- witaj;-) ja wlasnie tylko myslalam o przedluzeniu ta metoda 1;1 marzy mi sie taki teatralny efekt;-) czy slyszalyscie moze cos o tych wozkach? http://www.2o2.pl/produkt,16450,trzyfunkcyjny-wozek-nurse-look-gleboki-spacerowka---fotelik-samochodowy.html jakos mnie urzekly;-) a ze kompletnie nie znam sie jaki wozek powinien byc wiec jestem ciekawa opini doswiadczonych Mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×