Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość gość
Jak powiększanie ust, to tylko w ReNew w Kobylnicy koło Słupska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zaczęłam powiększać usta jak miałam 34 lata, bardzo mi wysychały i zrobiły się od tego jak kreseczki. Zaczęłam regularnie chodzić do Kliniki Urody, mam tam zaufaną panią Agnieszkę, którą mogę wszystkim serdecznie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykonywałam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea. Efekty są zachwycające, usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej, a cena to tylko 1000zl. kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam zabiegu powiększania ust w klinice Bonadea (Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej). Zabieg przeprowadzany jest przez przeszkolony i profesjonalny personel. Sama korzystałam z usług tej kliniki i byłam bardzo zadowolona z uzyskanych efektów dlatego serdecznie go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina T91
Polecam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea - naturalny efekt koleżanki mi zazdroszczą ze wyglądam młodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu - tylko 1tys - Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/powiekszanie-ust-lub-nawilzanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattncatt
Polecam klinikę Bonadea w Krakowie. Świetni fachowcy, bardzo naturalny efekt. Koleżanki mi zazdroszczą, że wyglądam młodziej :) Za cały zabieg tylko 1tys złotych <3 Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ryzykowałabym powiększania ust w byle jakim gabinecie. Najlepszy gabinet (moim zdaniem znajduje się w Krakowie) to Bona Dea. Na prawdę jeżeli masz później żałować swojego wyboru, wybierz się z Wawy do Krakowa. Na pewno będziesz zadowolona. Ja płaciłam tysiaka. Nie było to jakieś mega wielkie powiększenie ust, taki naturalny efekt. Nie wyglądają sztucznie. Wyglądają naturalnie i duużo lepiej niż poprzednio. Tutaj są informacje na ten temat: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/powiekszanie-ust-lub-nawilzanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiunia
Polecam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea za jedyne 1000zł. Zabieg wykonany szybko, dzięki któremu moje usta są piękniejsze i przyciągają wzrok. Wyglądam młodziej i koleżanki mi tego zazdroszczą, jednak nie wiedzą o zabiegu. Usta wyglądają naturalnie, dużo lepiej niż przed zabiegiem, po prostu są boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi91
co do Warszawy to nie wiem ale polecam klinikę Bonadea w Krakowie. Koleżanki mi zazdroszczą. Mówią, że wyglądam młodziej heh :P Usta po zabiegu wyglądają naprawde naturalnie. A zapłaciłam jedynie 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfanati
Bardzo profesjonalnie takie zabiegi robią w klinice Bonadea, tylko że jest ona w Krakowie, ale może warto się właśnie tam wybrać. Zabieg kosztuje 100 zł a usta wyglądają bardzo naturalnie. Informację o zabiegu i o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/powiekszanie-ust-lub-nawilzanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka213
Polecam klinikę Bonadea znajdującą się w Krakowie. A w szczególności zabieg powiększenia ust. Dzięki zabiegowi w klinice moje usta stały się wyraziste i pełniejsze. Koleżanki mi bardzo zazdroszczą gdyż nawet nie poznać, że byłam w klinice na takim zabiegu. Od razu wyglądam młodziej:) Moje usta przyciągają wzrok innych:) a nawet i cena zabiegu nie jest wysoka - to tylko 1 tysiąc a ja jestem o wiele młodsza i ładniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może to jest takie własnie najlepsze miejsce i zabieg jeśli chodzi o wszelkie nasze problemy urodowe. Teraz coraz wiecej kobiet z takich zabiegów korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną korekcję ust w Laguna Estetica http://lagunaestetica.pl/ Bardzo dobra, przyjazna pacjentowi klinika, zdecydowanie najlepsze miejsce do tego typu poprawek urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość835
Polecam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea. Koleżanki mi zazdroszczą takich pięknych i naturalnie wyglądających ust. A koszt tej przyjemności to 1 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że jeśli usta powiększać to warto pomyśleć o ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Mnie się marzy zabieg lip lift u dra Piotra Osucha, czytałam na stronie, jakie są możliwości, widziałam usta przed i po, przyznam, że efekty naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie prawdziwą rewelacją w powiększaniu ust jest klinika Lipsil w Szczecinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLINIKA BONADEA -usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej -naturalny efekt -tylko 1tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję o powiększeniu ust to bez wahania powiedziałabym TAK !. Teraz wyglądam o wiele bardziej kobieco i seksowanie a wcześniej miałam dwie okropne kreski :-/. Najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby trafić w ręce bardzo dobrego specjalisty jak coś to polecam szczeciński Instytut Image www.imageszczecin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingakk
Jest taka firma jak Renovital, do nich mam osobiście duże zaufanie. Zrobiłam u nich usta, korzystam też z zabiegów na cellulit, z którym zaczęłam mieć problemy tak naprawdę dopiero po ciąży. Info o gabinecie i usługach jest na renovital.pl. Obsługa jest super sympatyczna, nastawiona pozytywnie do klienta, zawsze mnie witają uśmiechem, klient jest tutaj rzeczywiście ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonkannaa
Naturalny kształt moich ust woła o pomstę do nieba, są jak dwie kreseczki ... Powiększanie optyczne makijażem niby ok, ale chciałam żeby były naprawdę idealne :( Zatem śmiało mogę polecić zabieg Neauvia w warszawskiej klinice Viva-Derm, udało im się wypełnić moje usta tak, że wyglądają pięknie, a jednocześnie mega naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Alinka
A ja z czystym sumieniem mogę polecić zabieg powiększania ust w klinice Bonadea w Krakowie. Naturalny efekt, koleżanki mi zazdroszczą, że wyglądam dużo młodziej :) Ale nie wiedza że jestem po zabiegu. Cena jest bardzo rozsądna, to tylko 1 tysiąc, zaś usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej. Polecam, nie ma się nad czym zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don't Be Me ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Nięc
I jak tam, coś wiecie? Mi koleżanka poleca klinikę Bonadea w Krakowie. Cena zabiegu 1000 zł, a usta wyglądają lepiej i są bardziej miękkie. No co prawda, ja jej zazdroszczę. Chyba też się skuszę. Od zawsze mam malutkie usta, a marzą mi się bardziej wyraziste, pełniejsze. Bonadea w Krakowie robiła jej zabieg i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzix48
Polecam gabinet BONADEA w Krakowie. koleżanki zazdroszczą mi świetnego wyglądu! Nie wiedzą, ze jestem po zabiegu, ponieważ uzyskałam bardzo naturalny efekt. Zabieg to koszt 1000 zł. Usta wyglądają mega naturalnie i dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×