Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Kafurka
Co prawda nie w Warszawie, lecz jak dla mnie najlepszy wybór i warto pojechać do Kliniki Zakrzewski. Pani Magda czyni tam prawdziwe cuda. Zmagałam się z problemem zbyt wąskiej górnej wargi, źle się z nią czułam. Po modelowaniu i powiększaniu w tym gabinecie czułam się od razu lepiej! Naprawdę polecam, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiekszalam usta kwasem jakis miesiac temu ale wykorzystalam tylko 0,5 ml i szczerze mówiąc, efekt bardzo zanikl. Od razu po zabiegu usta byly super, po czasie "zmalaly" niestety. Balam sie zuzyc calego 1 ml zeby nie miec pontonow a teraz jednak wolala bym zeby byly większe. Czy wy tez tak mialyscie? Niby po zabiegu trzeba poc duzo wody, wtedy kwas sie wypelnia i usta sa wieksze ale nie zawsze moge tyle pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasdf
Gdyby ktoś był chętny to polecam :)jeden z nielicznych mężczyzn dermatologów w Katowicach, bardzo dobry specjalista w leczeniu trądziku, a także w leczeniu łysienia. Wykonuje profesjonalne badanie skąd łysienie, zleca leczenie, wykonuje zabiegi ostrzykiwania skóry głowy. Oprócz łysienia bada przyczyne nadmiernego wypadania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś983
Ja sie wybieram w Warszawie na Złotą i nie mogę się doczekać do efektu końcowego. usta to zawsze był mój kompleks, czas coś z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lagata29
Polecam Ci się przejechać do Krakowa do kliniki Beauty Dent. Robiłam tam usta jakiś rok temu i jestem bardzo zadowolona. Mają super lekarzy, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JusiaAlusia
Dziewczyny jezeli chcecie robic cokolwiek zeby wasze usta wyglądały lepiej na poczatku najwazniejsza jest konsultacja. Trzeba wybrac profesjonalna osobe. Ja osobiscie polecam serdecznie Pania Magde z kliniki Zakrzewscy. Niezwykle wspaniała osoba z indywidualnym podejściem do kazdego przypadku. Posiada kilkuletni staż pracy, jest specjalistką od powiększania, modelowania ust. Omawia nie tylko przebieg zabiegu ale rowniez wskazuje zalecenia przed zabiegiem, po zabiegu czy przeciwskazania po dokonanym powiekszaniu. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno tam wroce. Polecam! Klinika Zakrzewscy znajduje sie w Katowicach. Ma atrakcyjne ceny. Na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym wykonuje klinika MultiClinic w Łodzi https://multiclinic.pl/medycyna-estetyczna/poprawa-wygladu-ust/zabieg-modelowanie-i-powiekszanie-ust-przy-uzyciu-wypelniaczy-na-bazie-kwasu-hialuronowego/ Miałam tam już powiększenie ust w tej klinice razem z korygowaniem asymetrii. Znieczulenie miejscowe, nic nie boli, ale widok igły może odstraszać, jednak efekt jest dobry i warto trochę się pomęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Sz
Super usuwają zmarszczki. Polecam http://skopia-ec.pl/. Profesjonalne podejście. Zero pomyłek. Szybko. Sprawnie. A efekty oszałamiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam najpierw się skonsultować ze specjalistą. To może nie jest jakiś bardzo poważny zabieg, ale po co ryzykować czy potem narzekać że jest nie tak jak się chciało bo się komuś wydawało, że np 2-3 ml to będzie małe wypełnienie. Z kwasów hialuronowych polecam http://www.techderm.pl/ . Miałam zrobione powiększenie 1ml. Efekt jest zdecydowanie widoczny ale nie wygląda sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam powiększane w Wawie w AG Klinik http://agklinik.com/ i jestem zadowolona. Może na początku wyglądałam, jak karp :) ale pomału kwas schodzi i teraz jest dobrze. Usta wyglądają naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena452
Marzą mi się piękne, duże usta. Moje niestety sa dosc malutkie. Mysle o zabiegu powiekszenia ust i nie wiem na jaka klinike w Krakowie sie zdecydowac. Na najlepsze opinie natknęlam sie, gdy szukalam informacji na temat kliniki scm estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie rozważam dra Knakiewicza, już kilkakrotnie o nim słyszałam w samych superlatywach. Zależy mi na powiększeniu ust tylko chyba brakuje mi odwagi na decydujący ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Nachalna reklama cieniasów. Dobre gabinety nie reklamują się w ten sposób. Brak wpisów prawdziwych pacjentek dzielących się swoimi spostrzeżeniami po żabiegach. Hahahaha.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z osobą, która pisała bezpośrednio przede mną. Nie rozumiem tylko dlaczego wątki dotyczące operacji innych części ciała wyglądają normalnie, piszą osoby po takich doświadczeniach, dzielą się i wymieniają informacjami, tylko wątki o powiększaniu ust są totalnie bezwartościowe - same reklamy i w dodatku niewiarygodne. Napisał by ktoś coś o swoich doświadczeniach, wkleil jakieś zdjęcia przed i po, a nie sam spam i ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak serio gdzie w Łodzi można profesjonalnie powiększyć usta tak żeby wyglądały bardzo naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_m11
Powiększałam tylko górną wargę, ponieważ była dużo mniejsza od dolnej i było to od zawsze moim kompleksem. Kwas hialuronowy zdziałał cuda i wygląda to teraz świetnie! Mam nadzieję, że efekt utrzyma się jak najdłużej. Dziewczyny z Krakowa - do takich zabiegów polecam Wam najlepszą klinikę SCM estetic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Perfect Lift. Udają głupków albo się nie znają. Lubią naciągać na kolejne zabiegi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Na temat powiększania ust i poprawiania wyglądu kwasem hialuronowym poczytaj na kafeterii temat""chce sama sobie wstrzymać kwas hialuronowy"" nawet jeśli jesteś przeciwna samodzielnemu zabiegowi to zachęcam do poczta nie tej strony bo jest tam B.dużo ciekawych opisów instruktażu i samopomocy bezpłatnej.Jedna ze stron wyświetla się na czerwono.jest super pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zabieg zdecydowałam się udać tutaj http://wroclaw-dentysta.com.pl/powiekszanie-ust-wroclaw/ ze względu na sporo pozytywnych opinii. Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie, ale bardzo się denerwuję tym jak to będzie wyglądało. Wiem, że zostaje opuchlizna i że może boleć, ale nie chciałabym narazić się na żadne skutki uboczne czy blizny. Czy ktoś może korzystał z usług tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Poczytaj na stronie kafeterii w temacie"chcę sobie sama wstrzyknac kwas hialuronowy"duzo ciekawych opinii i instruktażu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam wykonywany zabieg powiększania ust, a dokładniej górnej wargi w Klinice Zakrzewscy u dr Magdaleny Zakrzewskiej. Teraz wyglądają one znacznie lepiej, a efekt jest bardzo naturalny. Dużo lepiej się czuję i twarz wygląda na bardziej proporcjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora2270
Polecam Klinikę Zakrzewski a w szczególności Panią Magdę. Rewelacyjne podejście do pacjenta, profesjonalna obsługa. Wszystko wytłumaczone. A sam zabieg to ogromna przyjemność. Zabieg powiększania ust wykony bezboleśnie, ponieważ zastosowano najwyższej jakości preparat kwasu hialuronowego Dodatkowo przed zabiegiem znieczulono mi usta preparatem w postaci maści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://klinikazakrzewski.pl Jeden z nielicznych mężczyzn dermatologów w Katowicach, bardzo dobry specjalista w leczeniu trądziku, a także w leczeniu łysienia. Wykonuje profesjonalne badanie skąd łysienie, zleca leczenie, wykonuje zabiegi ostrzykiwania skóry głowy. Oprócz łysienia bada przyczyne nadmiernego wypadania włosów. Modelowanie ust i wiele zabiegów upiększających Polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://skopia-ec.pl Polecam serdecznie bardzo szeroki zakres usług przystępna cena Oferuja usługi najwyżej jakości stosując sprawdzone urządzenia i produkty. Zabiegi dobierają indywidualnie do potrzeb skóry, zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort Pacjenta. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×