Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Czesc dziewczyny:)) jestem juz po wizycie widziłam swoje maleństwo:)))))5tydz.takze dzidzius bardzo malutki,samopoczucie OK,czasem cos dokuczy,ale ogólnie jest dobrze oby tak dalej.nastepna wizyta 6maja dostałam skierowanie na badania wstepne:)jestem przeszczesliwa!!!!termin z usg na 24 grudnia!!!no to bedzie prezent pod choinke z głowy:))pozdrawiam WAS serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Aneczka jaki termin!!!!świetnie-ale dziecko nie bedzie zachwycone:Pkiedy bedzie dostawac jeden prezent zintegrowany na urodziny pod choinke:D gratuluje reszcie fajnych wiesci! co do pana/pani piszącej domnie: nigdzie nie napisalam ze alergia mojego dziecka to jedynie wynik cc,napisalam ze mógłby to byc jednen z czynników(np kolejny to obciązenie ze strony męża)wiec prosze czytaj ze zrozumieniem. Skoro ktos pyta jakie mam zdanie na konkretny temat to odpowiadam.Nie osądzam nikogo,nikomu nie radze(bo nie czuje sie władna) poprostu wyrazam swoją opinie. Jesli któras ma chęc i mozliwosc zoorganizowania sobie cc na zyczenie-to ok,kazdy ma swoje zdanie i swoje przemyslenia na okreslony temat. Dzis wieczorem relax przy karmi i książce,dobrze ze straszyzna 3letni ma wyrobiony nawyk chodzenia spac po 20:)caly wieczór woooooooooooooooooooooooolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm rozpatruje karmi bo mnie się zachciało jak napisałaś :) Aneczko gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Esska,niem co rozpatrywac:Pnajlepsze jest kawowe lub malinowe-ale schlodzone!!!!!na takie fajne cieple dni jak znalazł.I takie powiedzmy"lajtowe":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlla - gratulacje! Bliźnięta to super sprawa! Zobaczysz:))) Byłam dzisiaj u lekarza - włączył mi duphaston - tak na wszelki wypadek i powiedział, żebym się oszczędzała. Dostałam L4. W czwartek idę do drugiego lekarza i na USG. Dzisiaj miałam straszne mdłości i generalnie czuję się nieciekawie. Ale na szczęście nic mnie nie boli:) A jak Wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie ma alkoholu? bo ja nie wiem heheh :) Jak nie ma to jutro powiem mezowi żeby mi takie kawowe kupił mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na piwo nie mam w ogóle ochoty ani na jego pochodne;) KARMI to piwo alkoholowe, ale ma go bardzo mało, bodajże 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr30
Gosiek a teraz cos sie dzieje?jakies bóle?itp(pfu pfu) ja nie widze nic zlego w karmi...szczegolnie np przy grilu:D poleciala mi je nawet pani doradcA lakt. kiedy mialam problem z poczatkowym karmieniem malej i ona (przyjedzala domnie na wizyty) i pediatra mówili ze moze wspomóc latacje i tak bylo.... tu macie smaki: Karmi Malinowa Pasja niskoprocentowe piwo o 0,5% zawartości alkoholu, o smaku malin i karmelu, Karmi Poema di Cffe lekkie, niskokaloryczne piwo o zawartości alkoholu 0,5% i 10,5% ekstraktu o kawowym aromacie i ciemnym zabarwieniu, Karmi Lamai piwo zielonej barwy o zawartości 0,5% alkoholu o smaku owoców guawy i pitahai oraz mięty, Karmi Selua piwo o zawartości 0,5% alkoholu o smaku ananasowo-kokosowym, Karmi Choco piwo o aromacie czekolady, ma zawartość 10,5% ekstraktu i 0,5% alkoholu. Karlla,SWIETNA wiadomosc!!!podwjna radosc!!!!jak sie z tym czujesz? ja generalnie pożeralam pomidory kokt.teraz na sama mysl mnie cofa...ale rzucam sie na papryke i ogóry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
O widzę, że coraz tłoczniej i raźniej nam się tu robi... :-))) Jeśli chodzi o mnie... dzisiaj 50 dzień... czyli? 7 tydzień i 1 dzień? Ogólnie to czuję się świetnie, nie mam mdłości i innych wyjątkowo uciążliwych dolegliwości... Najbardziej dokuczają mi obrzęki nóg, ale to chyba znak, że czas pożegnać się z 10cm obcasami... I zacząć faktycznie pić dużo więcej mineralnej. Po pracy wracam, jem obiadek i jak borsuk - myk pod kocyk... Tylko bym sobie spała i leniuchowała... karrrla333: Bardzo bardzo Ci gratuluję! Nie wiem czemu, ale mam pewne obawy, że u mnie może się okazać to samo... jakieś takie przeczucie... a może autosugestia, bo w sumie to bym chyba chciała bliźniaki... Jestem taka "stara", że nadrobiłabym stracony czas! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
olcik777: Na to wygląda właśnie... :) Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i USG! Tak bym już chciała zobaczyć "coś więcej"! W ogóle złapałam taką "zaszczepę na dzidziusia", że najchętniej to bym go już chciała mieć na rękach! A co do moich wcześniejszych postów odnośnie CC i SN - drążę ten temat tak intensywnie, ponieważ mam bardzo dużą wadę wzroku (krótkowidz totalny), astygmatyzm i jeszcze coś z ukrwieniem oka nie tak... Dawno nie byłam u okulistki, ale ona sama mi zapowiadała, że jak zajdę, to mam się szykować na CC raczej... Więc... Nie mówię, że to lepsze niż SN, ale w moim przypadku może się okazać jedynym wyjściem. Ja osobiście wolałabym SN, ale takie "idealne" - z super położną w pozycji wertykalnej bez układania na plecy na siłę bez żadnych interwencji medycznych (indukcji, kroplówek, nacięć, kleszczy, etc.). Z pierwszą godziną skóra do skóry... Moim marzeniem jest SN jak najbliższe autentycznej natury. Czy to możliwe w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa1311 mam to samo i mało tego problemy z ciśnieniem boje sie jak to bedzie w ciąży a nie mówiąc o porodzie. nie miałam jeszcze pierwszej wizyty wiec ciągle wielka niewiadoma jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Właśnie wstałam i oczywiście od rana mdłości. Jem serek homogenizowany i piję herbatę miętową i na tym chyba dzisiaj poprzestanę. Amidecor - nic się nie dzieje, po prostu miałam wczoraj mega mdłości i do tego senność straszna:) A co do piwka, to uważam, że KARMI jak najbradziej w ciąży od czasu do czasu można wypić a nawet zwykłe rozcieńczone pół na pół z wodą piwko:) Fajnie, że już niektóre z Was widziały swoje maleństwa na USG, ja może zobaczę jutro:) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i nasze fasolki:))) A co do bliźniaków, mój lekarz powiedział, że beta tak przyrasta, że też możliwe, że będą bliźnięta;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amidecorr30
nigdzie nie napisalas ze maz ma alergię,tylko że;moje dziecko min jest alergiczka oddechowa min przez to ze jego udzialem bylo cesarskie ciecie... czyli to ze urodzilo sie przez cc przyczynilo sie do tego.naucz sie sama czytac swoich postwo ze zrozumieniem. kazdy ma prawo do swego zdania.ja nie zaatakowalam ciebie tylko znalazłam niescisłośc w twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
MISIA 83 ANULKA: A co z Twoim ciśnieniem? Ja jestem niskociśnieniowcem... Moja "norma" to 95/65 - po kawce osiągałam szczyty w postaci 118/78...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
olcik777: No coś Ty! Miałam USG przez brzucho. Pęcherzyk 22 mm był. A zarodeczek to tylko taka kropunia maniunia... Ale Pan Doktor mądry człek jest i powiedział, że na razie to wystarczy i nie będziemy robić transwaginalnego. Dopiero 12 maja zobaczymy coś więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja mam termin USG dopiero 23 maja bo ide na to USG prenatalne dla kobiet po 35-tym roku życia. Myslę, że w 11 tygodniu to juz będzie okazała ta fasolka :) Zazdroszczę Wam, że juz wiecie jak dzidziuś rośnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Esska271: No coś Ty! Praktycznie jesteśmy na tym samym etapie. Pęcherzyk to na razie "tylko" pęcherzyk. I Ty wiesz, że go masz... A "rośnięcie" to będzie można ocenić dopiero właśnie na następnej wizycie... Ja mam prawie 32 lata i póki co lekarz nie uprzedzał mnie o jakichś specjalnych badaniach, ale - jak myślisz powinnam jakieś prenatalne zrobić? Nie ukrywam, że też mam swoje obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja własnie spoglądam w kalendarz na kiedy sobie wizyte umowić... Chyba koniec 8 tygodnia - ok 6 maja. Esska oglądalam wczoraj zdjecia z usg córeczki - w 11 tygodniu to juz taką malusią dzidzię widać :) pamietam że strasznie fikała podczas tego usg :D a ja kompletnie nic nie czułam - byłam totalnie zaskoczona jak ją taką 'wyrośnietą' juz zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co alkoholu - dla mnie zero = zero. Karmi to dla mnie tez alkohol :P mojej malej coreczce bym tego do butelki nia nalala wiec i fasolce tym bardziej ;) Ale oczywiscie nie potepiam was :P Poprostu jestem zdania że jak juz się wyrzekam to do końca. Jak maż pije sobie piwko wieczorkiem to mi miesza bezalkoholowe drinki - tequila sunrice np dobrze smakuje bez wódki ale musi byc duuuzo lodu ;) Moj mąż poprzednio był wzorowym straznikiem mojego postanowienia - nie pozwolił mi nawet sprobowć tortu węgierskiego mojej teściowej bo był niby za mocno nasaczony wódką :D ja tam nie wiem bo nie probowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm ale jak piwko super smakuje po takim długim poście :D pamietam jak juz po ciazy i karmieniu zrobilismy sobie z mężem pyszną zapiekankę na kolację i ja sobie kufel piwa nalałam - i tak patrze na to piwko i mysle jak to bede sie delektowac pierwszym lykiem. Ale wzielam kęsa zapiekanki i sie kurde oparzyłam. Mąż widząc to krzyczy - popij szybko piwem!! No i ja duszkiem poł tego kufla wypiłam :D takie to było delektowanie się :DDD śmiał sie ze mnie mąż przez kilka dni jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Z tym alkoholem, to ja osobiście również uważam, że totalne zero... Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Chociaż Mama się ze mnie śmieje, bo mówi, że nosząc mnie to i owszem sobie piwko od czasu do czasu strzeliła. Nie jest absolutnie alkoholiczką i nawet nie przepada za piwem, ale wtedy podobno miała niesamowitą ochotę... Ja mam większy problem. Okrutnie ciągnie mnie do papierosów. Paliłam przez poprzednie 8 lat i to sporo (10-12 dziennie cienkich). Odstawiłam jak tylko zrobiłam test, ale nie ukrywam, że noszę w torebce R1 i w chwili wyjątkowej desperacji odpalam, wkładam do ust ze 3-4 razy i pykam bez zaciągania... Żeby następnie szybko wywalić resztę, bo sumienie nie pozwala! Znacie jakąś metodę, żeby ten głód nikotynowy zagłuszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem po wizycie, pełny 7 tydzień, fasolka rośnie prawidłowo, następna wizyta 9 maja. Musze zrobić teraz badania typu mocz, krew, wasserman itp. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam taka głodna że teraz mąż mi usmaży wielką kiełbasę z mnóstwem cebuli...mniam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Esska271 No to gratulacje! I fasolki, i apetytu! ;-) Mój dostał dzisiaj prikaz ugotować gulasz z żołądków drobiowych w sosie chrzanowym... młode ziemniaczki i sałata lodowa ze śmietaną... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez juz się umówiłam. Pierwsza wizyta 13 maja w piatek :D to bedzie ostatni dzien 9 tygodnia. Wczesniej moja gin nie miala wolnego terminu :( no ale ona jest swietna wiec warto troszke poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ewciu , jak mówiłam wcześniej mam olbrzymią ochote na mięso hahaha i pożeram wręcz kotlety i kiełbasy. Czy to oznaka dziewczynki czy chłopca??????????? Jak byłam pierwszy raz w ciaży to jadłam nutellę słoikami i urodził sie syn :) Czyżby więc jakaś Xena wojownicza księzniczka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×