Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Cześć dziewczyny po świętach, widzę, że nie tylko ja mam problemy z jedzeniem.Pierwszy dzień świąt spędziliśmy u teścia i oczywiście jedzenie :) W drugi dzień świąt u moich rodziców i znowu jedzenie :) Mój żołądek strajkuje, mimo, że nie zjadłam dużo i dzisiaj suchą bułkę to cały czas czuję jak mam to w środku.Macie może jakiś sposób na trawienie? Ja też na początku bałam się, że piersi mnie lekko bolą.Teraz z każdym dniem czuje je mocniej.Mam też mdłości.Wydaje mnie się, że wraz z tygodniami wzmacniają się objawy. Witam nowe grudnióweczki:) Barbera na pewno po usg będziesz spokojniejsza.Poza tym masz okazje znowu zobaczyć maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczynki, czy lekarz w 6 tygodniu juz potwierdzi ciaze? siostra mi mowila ze u niej w 8 tygodniu lekarz nie zauwazyl i zebym poczekala jeszcze z wizyta co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
A ja zupełnie przypadkiem i "nieumyślnie" znalazłam sposób na moje zaparcia i uczucie "zapchania". Mam nadzieję tylko, że dozwolony w ciąży.... Od rana dzisiaj miałam ochotę na... chociaż sama nie wiem, czemu... ale miałam przeokrutną ochotę na SOK ŚLIWKOWY (ja akurat lubię firmy TARCZYN). No i kupiłam sobie ten soczek w szklanej buteleczce 300 ml. Ponieważ sam w sobie jest dla mnie za słodki, rozcieńczyłam go z Cisowianką lekko gazowaną 0,5 l... i wypiłam tej mikstury od rana po łyczku... a może 400 ml? Efekt jest taki, że przed chwilą popędziłam biegiem do WC. Było dość gwałtownie, ale ulga niesamowita... ;-) Następnym razem po prostu zmniejszę dawkę soczku. Autentycznie zamierzam wracać do tej metody, kiedy znowu będzie mnie "przytykać". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Cześć Wam :) dołączam sie do Was :) mam termin na grudzień, na moje oko cos między 12 a 28 :) Maleństwo przeczuwałam 4 dni przed okresem...i o dziwo mój M też :) staraliśmy sie jakiś czas i teraz poprostu wiedzieliśmy, że sie udało :) najpierw był cienia-cień drugiej kreski na teście, na drugi dzień cień, na trzeci wyraźna krecha , a na czwarty brak okresu. byłam na 4/5 tygodniu i na usg stwierdziła,że ciąża jest :) teraz jest 7 tydzień i 4 dzień. też dziś mam wizytę. . . na zeszłej wizycie mówiłam jej,że boli mnie żołądek, mam zgagę, to mi powiedziała, że mam nie jeść smażonego i ciężkiego (ale nie jem) a teraz to jest masakra z tym moim żołądkiem - kisiel i bułka z masłem na zmianę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie ... Już nie mogę się do niej doczekać nie chciałam iść zbyt szybko , chcę już widzieć bijące serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Doooorka11 u mnie w 4tygodniu i 4 dniu było widać pęcherzyk ciążowy, a serduszko widziałam drugiego dnia 7. tygodnia. Ja po świętach też czuję się okropnie wypchana. Może spróbuję tego soczku wg rady Ewy. Przed ciążą jak miałam problemy z zaparciami to zazwyczaj pomagało jak więcej piłam, ale teraz nie mogę bo czuję, że mi brzuch pęknie, a do toalety mnie dalej nie ciągnie... :( Jutro idę do lekarza i trochę się boję. Zaczęłam 8. tydzień- dziś już 3 dzień. Mam nadzieję, że serduszko już bije tak jak trzeba. Mdłości mi się z całą pewnością nasiliły więc przyjmuję to jako dobry znak:) Pozdrawiam Was wszystkie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas tu duzo :D mam nadzieje ze wszystkim sie ciąza dobrze potoczy i bedziemy to milo wspominac :) myszka281 a ty w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Perfect_Woman_1986 Tylko ostrożnie z dawkowaniem tego soczku, bo ja to zrobiłam trochę nieświadomie i... no ostro mnie przeczyściło dość. Teraz wiem, że spokojnie 1 szklanka pół na pół z mineralną by mi wystarczyła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zarzywacie jakies witaminki? ja jak narazie kwas foliowy, ale mysle ze lekarz jeszcze cos przepisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja też się dam namówić na ten soczek :) Ciekawa jestem efektu :))) Witam wszystkie nowe kobietki, super że jest nas tak wiele - wymianie doświadczeń nie będzie końca. Elizka to faktycznie najmądrzejsze wyjście - mój zamek, moje reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipannek
doooorka11 ja na razie tez biore tylko kwas, dopoki lekarz nic nie przepisze to sama nic nie kombinuje.. tym bardziej, ze to moja 1 ciaza :) Laseczki, kiedy macie usg?? Ja dopiero weszlam w 6 tydz. i chcialam isc jakos na dniach, ale stiwerdzilam, ze przeczekam tydzien i pojde juz w 7 tyg, to moze zobacze serduszko. Szczegolnie, ze moje cykli trwaly 30-32 dni wiec owulka pewnie byla kilka dni pozniej niz ksiazkowo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek to wygląda na to że będziemy w tym samym czasie rodzić :P Mój cykl trwał 34 dni wiec też długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do witaminek to ja przez 8 miesięcy brałam kwas foliowy i magnez z witamina B6 bo tyle się staraliśmy z mężem o dzidzie i tydzień przed spodziewaną @ skończył mi się i już nie kupiłam powiedziałam że zacznę brać ja w końcu zajdę w ciąże i o proszę jest ale teraz czekam do wizyty teraz nic nie biorę... z synem nie brałam żadnych witamin ani kwasu i urodził się okaz zdrowia 4050 i do tej pory jest większy od rówieśników wzrostem :D i bardzo rzadko choruje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja pierwsza ciąża i nieplanowana ... w tym roku dopiero skoncze 19 lat wiec bede młodą mamusia ale juz sie pogodziłam z tym i strasznie sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myśle mam kochającego chlopaka ktory napewno mnie nie zostawi :) planujemy wziąsc slub on ma dobra prace wszystko bedzie oki :) byle teraz dzidzia była zdrowa bo to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
Witajcie Padło pytanie o leki. Ja biorę od skoku poowulacyjnego (mierzę temperaturę i jestem na 28dni) duphaston 1 x 1 szt, femibion Natal 1 (kompleks witamin z łatwiej przyswajalnym kwasem foliowym) oraz aspirin Protect 100, zgodnie z zaleceniem lekarza, bo jetsem po dwóch wczesniutkich poronieniach o nieustalonej przyczynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Dorka...a w moim wieku będziesz miała odchowanego bobasa (szkolnego ucznia)...a ja dopiero mam pieluchy:) wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że jest nas sporo i na pewno będzie coraz więcej bo może jeszcze co niektóre mamusie nie wiedzą że rośnie już w nich drugie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam w tym roku prezent na 30-te urodziny :D udało się po 6 latach :D jakby wyszło od razu to do szkoły nie długo wyprawkę bym szykowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipannek
myszka281, doooorka11 ciekawe, ktora bedzie miala swiatczena/sylwtestrowa dzidzie :) wiecie co, ja ide jednak dzis na usg, wiem ze to szybko, ale mam obawy,poniewaz rok temu milam wysoka prolatyne po mtc i musze wiedziec czy to moze miec zly wplyw nie daj Boze... mam strasznego stresa czy wszystko bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zauwazylam u siebie taki mlecznobiały sluz a dzis dosłownie taki żółtawy :( dziewczyny tez tak macie??? bo nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję i pozdrawiam grudniowe mamy. I wytrwałości życzę, w ostatnim miesiącu zwłaszcza się przyda bo ja już nie wyrabiam ;) Majówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_margarett
witam was dziewczynki:) mam pytanie jak tam u was z objawami? miałam mieć @ jakiś tydz temu a tu nie ma nic tylko duuużo białej wydzieliny, bolące piersi, kłócie w brzuchu, sennosć, drażliwość i lekki strach. jak myślicie, dołącze do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×